صفحه 63 از 144 نخستنخست ... 135359606162636465666773113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #621
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

سلام . با اجازه من هم مطلبی رو عرض کنم . اصلا به آمارهای سایت های دیگه توجه و باور نکنید . قریب به 90 و اندی درصد اونها دروغی و دست کاری کردن دیتابیس سایتهاشونه که با ورود هر کاربر به سایت اونو مثلا 100 نفر حساب میکنه و آمار نجومی میشه . یا زمانی که کاربری از سایت بیرون میره بعضی از سایتها اونو از آمار کم میکنند اما کافیه در دیتابیس سایت دست برده شده تا این اتفاق نیفته و هنوز اون فرد در آمار محاسبه شه . البته کارهای دیگه هم میکنند تا امار زیاد باشه . در مواردی که در بالا عرض کردم بنده تجربه و اطمینان کامل دارم پس به آمارهای اونها توجه نکنید.
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

3. 13 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #622
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    اولش كه شروع به نوشتن كردم ، فكر نمي كردم اينقدر طولاني بشود - ببخشيد

ولي شايد ارزش خواندن داشته باشد !

سلام اميرعباس جان

در درجه اول از شما ممنونم چون اين پست شما نشانه اهميتي است كه به فروم مي دهيد و جاي خوشحالي دارد

اما اين بحث در اوايل تولد فروم هم يكبار مطرح شده بود و پاسخي به دوستان داديم ولي الآن با گذشت زمان براي دوستان ديگري مثل شما هم دوباره مطرح مي شود و من همان پاسخ قبلي را مي دهم

ببينيد ، اين اختلاف آماري كه به آن اشاره كرديد يك اختلاف كاملا طبيعي است ( عرض ميكنم طبيعي است نه خوب ! )

.
    .
    .

سلام.
    خوب با توجه به توضیحات شما و دیگر دوستان کاملا متقاعد شدم. ولی فکر نکنم که اگر یه متنی همراه با لینک ثبت نام قرار داده بشه تا اعضا به افرادی که فکر می کنند شرایط لازم رو دارن اون رو ایمیل کنند، بد باشه؟؟؟
    نظر شما و دیگر اعضا هم مهمه. منتظرم ...
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

5. 2 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #623
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر عباس نمایش پست ها
    سلام.
    خوب با توجه به توضیحات شما و دیگر دوستان کاملا متقاعد شدم. ولی فکر نکنم که اگر یه متنی همراه با لینک ثبت نام قرار داده بشه تا اعضا به افرادی که فکر می کنند شرایط لازم رو دارن اون رو ایمیل کنند، بد باشه؟؟؟
    نظر شما و دیگر اعضا هم مهمه. منتظرم ...
    اگه منظورتون اینه که انجمن آوااستار بره و یکی یکی دنبال افرادی بگرده که صلاحیتشو دارن ، باید بگم که خیلی وقتگیر و بی نتیجست، این همه آدم وجود دارن ، نمیشه که بیایم هرکدومشونو بررسی کنیم ببینیم واسه فروم شرایط لازمو دارن یا نه!!!!
    تازه دوست خوبم آقای mojiran هم درست میگن ، اون آمارا همش غلطه و نباید بهشون توجه کنیم. اگرم به فرض درست باشه بازم هیچ مشکلی نیست، چون تو کشور ما همه به سرگرمی علاقه دارن ، اما همه که به نجوم علاقه ندارن که!!! دلیل بودن ما برای بودن تو این سایت چیزی جز عاشق نجوم بودن نیست ، تو ایران درصد خیلی کمی از مردم به نجوم علاقه دارن برای همینه که آمار این سایت هم کمه.
    این البته نظر منه ، شاید بعضیا موافق یا مخالف باشن.
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

7. 3 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #624
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_Watcher نمایش پست ها
    اگه منظورتون اینه که انجمن آوااستار بره و یکی یکی دنبال افرادی بگرده که صلاحیتشو دارن ، باید بگم که خیلی وقتگیر و بی نتیجست، این همه آدم وجود دارن ، نمیشه که بیایم هرکدومشونو بررسی کنیم ببینیم واسه فروم شرایط لازمو دارن یا نه!!!!
    تازه دوست خوبم آقای mojiran هم درست میگن ، اون آمارا همش غلطه و نباید بهشون توجه کنیم. اگرم به فرض درست باشه بازم هیچ مشکلی نیست، چون تو کشور ما همه به سرگرمی علاقه دارن ، اما همه که به نجوم علاقه ندارن که!!! دلیل بودن ما برای بودن تو این سایت چیزی جز عاشق نجوم بودن نیست ، تو ایران درصد خیلی کمی از مردم به نجوم علاقه دارن برای همینه که آمار این سایت هم کمه.
    این البته نظر منه ، شاید بعضیا موافق یا مخالف باشن.
    خب اصلا بحث اون سایتا رو فراموش کنید و اگه مدیران این بحث صلاح می دونند میتونند پاکش کنند، منظور من این نبود که هر فردی توی فروم بررسی بشه. مثلا اون ایمیل برای شما ارسال میشه و شما میبینید چند نفر از نظر خودتون شرایط رو دارن و خودتون برای اونا می فرستید. همین نه اینکه هر فردی توی فروم بررسی بشه و بعد برای اون توسط اعضا بررسی بشه.
    خیلی سختش نگیرید، فقط یه نظره ...
    امضای ایشان

9. کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #625
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

دوستان من نمي خواستم تو اين بحث شركت كنم ولي خواستم نظرمو بگم
    چرا فكر مي كنين آمار آوااستار كمه؟؟؟؟؟؟؟؟

مي تونين با سايت هاي علمي كه در اين قالب هستند رو بررسي كنيد و ببينيد كه آمار كاربراي كدوم بيشتره؟ آمار بازديد كدوم بيشتره؟ و يا اينكه فعاليت علمي كدوم بيشتره؟ نمي شه كه يه سايت علمي رو با يه سايت سرگرمي مقايسه كرد در حالي كه به قول جناب mojiran تعداد كاربرهارو دستكاري مي كنند.

حتي اگه آمار سايت آوا هم كم باشه مهم نيست مهم كيفيت هست نه كميت، كلي اعضا بيان ولي فعاليت علمي چنداني نباشه كه ارزشي نداره... خدارو شكر كه آواستار هم آمار اعضاش خوبه و هم اعضاي فعالي داره
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

11. 7 کاربر مقابل از هانیه امیری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #626
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط هانیه امیری نمایش پست ها
    دوستان من نمي خواستم تو اين بحث شركت كنم ولي خواستم نظرمو بگم
    چرا فكر مي كنين آمار آوااستار كمه؟؟؟؟؟؟؟؟

مي تونين با سايت هاي علمي كه در اين قالب هستند رو بررسي كنيد و ببينيد كه آمار كاربراي كدوم بيشتره؟ آمار بازديد كدوم بيشتره؟ و يا اينكه فعاليت علمي كدوم بيشتره؟ نمي شه كه يه سايت علمي رو با يه سايت سرگرمي مقايسه كرد در حالي كه به قول جناب mojiran تعداد كاربرهارو دستكاري مي كنند.

حتي اگه آمار سايت آوا هم كم باشه مهم نيست مهم كيفيت هست نه كميت، كلي اعضا بيان ولي فعاليت علمي چنداني نباشه كه ارزشي نداره... خدارو شكر كه آواستار هم آمار اعضاش خوبه و هم اعضاي فعالي داره
    بابا من که عذر خواهی کردم که آمار سایت ما و بقیه چیز هایش هم خوبه. نظرتون رو درباره ی نظرم خواستم. همين به خدا !
    امضای ایشان

13. 3 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #627
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909

خب از این بحث بگذریم.
    کسی بازی شبیه ساز فضانوردی رو سراغ داره(واسه pc) واسه دانلود؟ اگه میشه اسماشو بگید.
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. 2 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #628
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

نمیدونم این موضوع باید کشش میدادم یا نه اما اگر دخالت کردم معذرت میخوام. من بهتر دیدم سری به آلکسا بزنم . سایت معروفی که کل سایتهای اینترنتی رو تحت کنترل داره . از نظر ترافیک و بازدید و حتی کشورهای ورودی و ... . البته سایتهای دیگه ایی هم بودند که همه از آلکسا آمار میگیرن . به لینک زیر توجه کنید:

http://www.alexa.com/siteinfo/avastarco.com

به هر حال موضوع جالبی که وجود داره اینه که با وجودیه که فروم ساب دامین آوااستار هست و نه دامین اصلی اما و ولی آمار خوبی داره . رنکینگش در ایران هست 4,376 که بسیار عالیه . شاید بگین چهر هزار و خرده ایی خیلیه اما اگه بدونید شاید در حدود چند صد هزار سایت در ایران باشه به این رنکینگ امیدوار میشین . در دنیا هم 279,124 که در بین چند صد میلیون عالی نیست ؟
    موضوع بد اینه که ورودیش از گوگل کمه که باید اصلاح بشه و اینکه آمارش چند وقتیه کم شده که شاید بدلیل امتحانات باشه . اما اگر سایت بخواد آمارش بالا بره باید با انجام تغییراتی در دیتابیس سایت و قرار دادن کلمات کلیدی که در گوگل سرچ میشه . سایت در صفحه اول سرچ و حتی عنوانهای اول قرار بگیره . این کار بهتره تا فرستادن دعوتنامه یا ایمیل.
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

17. 8 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #629
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1569
    تشکر شده 1,033 بار در 152 ارسال

گابریل گارسیامارکز به سرطان لنفاوی مبتلاست و می‌داند عمر زیادی برایش باقی نیست. بخوانید چگونه
    در این نامهٔ کوتاه از جهان و خوانندگان خود خداحافظی می‌کند:

«اگر
    پروردگار لحظه‌ای از یاد می‌برد که من آدمکی مردنی بیش نیستم و فرصتی ولو کوتاه برای زنده ماندن به من می‌داد از این فرجه به بهترین وجه ممکن استفاده می‌کردم. به احتمال زیاد هر فکرم را به زبان نمی‌راندنم، اما یقینا هرچه را می‌گفتم فکر می‌کردم. هر چیزی را نه به دلیل قیمت که به دلیل نمادی که بود بها می‌دادم. کمتر می‌خوابیدم و بیشتر رویا می‌بافتم؛ زیرا در ازای هر دقیقه که چشم می‌بندیم، شصت ثانیه نور از دست می‌دهیم. راه را از‌‌ همان جایی ادامه می‌دادم که سایرین متوقف شده بودند و زمانی از بستر بر می‌خواستم که سایرین هنوز در خوابند. اگر پروردگار فرصت کوتاه دیگری به من می‌بخشید، ‌ ساده‌تر لباس می‌پوشیدم، در آفتاب غوطه می‌خوردم و نه تنها جسم که روحم را نیز در آفتاب عریان می‌کردم. به همه ثابت می‌کردم که به دلیل پیر شدن نیست که دیگر عاشق نمی‌شوند بلکه زمانی پیر می‌شوند که دیگر عاشق نمی‌شوند. به بچه‌ها بال می‌دادم، اما آن‌ها را تنها می‌گذاشتم تا خود پرواز را فرا گیرند. به سالمندان می‌آموختم با سالمند شدن نیست که مرگ فرا می‌رسد، با غفلت از زمان حال است. چه چیز‌ها که از شما‌ها [خوانندگانم] یاد نگرفته‌ام...
    یاد گرفته‌ام همه می‌خواهند بر فراز قلهٔ کوه زندگی کنند و فراموش کرده‌اند مهم صعود از کوه است. یاد گرفته‌ام وقتی نوزادی انگشت شصت پدر را در مشت می‌فشارد، او را تا ابد اسیر عشق خود می‌کند. یاد گرفته‌ام انسان فقط زمانی حق دارد از بالا به پایین بنگرد که بخواهد یاری کند تا افتاده‌ای را از جا بلند کند. چه چیز‌ها که از شما یاد نگرفته‌ام... .

احساساتتان را همواره بیان کنید و افکارتان را اجرا. اگر می‌دانستم امروز آخرین روزی است که تو را می‌بینم، چنان محکم در آغوش می‌فشردمت تا حافظ روح تو گردم. اگر می‌دانستم این آخرین دقایقی است که تو را می‌بینم، چنان محکم در آغوش می‌فشردمت تا حافظ روح تو گردم. اگر می‌دانستم این آخرین دقایقی است که تو را می‌بینم، به تو می‌گفتم «دوستت دارم» و نمی‌پنداشتم تو خود این را می‌دانی. همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت‌ها به ما دهد.
    کسانی را که دوست داری همیشه کنار خود داشته باش و بگو چقدر به آن‌ها علاقه و نیاز داری. مراقبشان باش. به خودت این فرصت را بده تا بگویی: «مرا ببخش»، «متاسفم»، «خواهش می‌کنم»، «ممنونم» و از تمام عبارات زیبا و مهربانی که بلدی استفاده کن.

هیچکس تو را به خاطر نخواهد آورد اگر افکارت را چون رازی در سینه محفوظ داری. خودت را مجبور به بیان آن‌ها کن. به دوستان و همه‌ی آنهایی که دوستشان داری بگو چقدر برایت ارزش دارند. اگر نگویی فردایت مثل امروز خواهد بود و روزی با اهمیت نخواهد گشت.

آرزو می‌کنم و امید دارم از این نامه‌ی کوتاه خوشتان آمده باشد و آن را برای
    تمام کسانی که به آن‌ها علاقه‌مندید بفرستید.»

همراه با عشق
    «گابریل گارسیا مارکز»
    منبع: مجله «بخارا»؛ شماره
    ۸۲؛ ص۷۸ و ۷۹ .
    امضای ایشان
    زیباترین قول تو این است که هرگز باز نخواهی آمد ...

احمدرضا احمدی

19. 5 کاربر مقابل از *artemis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #630
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909

آف تاپیک         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_Watcher نمایش پست ها
    خب از این بحث بگذریم.
    کسی بازی شبیه ساز فضانوردی رو سراغ داره(واسه pc) واسه دانلود؟ اگه میشه اسماشو بگید.
    آقا سوال ما رو هم دریابید
    امضای ایشان

21. کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 63 از 144 نخستنخست ... 135359606162636465666773113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)