صفحه 78 از 144 نخستنخست ... 286874757677787980818288128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #771
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

رئیس سازمان امداد و نجات کشور از رخداد دو زلزله بزرگ در آذربایجان شرقی خبر داد. محمود مظفر در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تایید رخداد دو زلزله بزرگ در آذربایجان شرقی در ساعت 16:53 و 17:21 دقیقه عصر شنبه گفت: یک زلزله 6 ریشتری در اهر و یک زلزله 2/6 ریشتری در 20 کیلومتری ورزقان، استان آذربایجان شرقی را لرزاند.
    وی افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی ارتباط با روستاها قطع است و تنها با بی سیم ارتباط داریم. همچنین آمار کشته شدگان اعلام نشده ولی مجروحان در حال انتقال به بیمارستان هستند که بیشتر شکستگی استخوان است.
    رئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: برخی روستاها مانند خرمالو و هریف آسیب دیده ولی بالگردها و امدادگران به سرعت خود را به محل حادثه اعزام شده اند.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

3. 16 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #772
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

از آقاي شعباني كه مارو در جريان قرار دادند سپاسگزاريم . براي همه ي هم ميهنان خصوصا دوستان فروم نگرانيم و برايشان آرزوي سلامتي مي كنيم.
    امضای ایشان
    مرگ اگر مرگ است آيد پيش من
    تا كشم خوش در كنارش تنگ تنگ

من از او جانی برم بی رنگ و بو
    او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

5. 14 کاربر مقابل از gissoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #773
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

سلام دوستان

خانوم امیری گفتن بیام به همه دوستان بگم:

"امشب واسه همه دعا کنین شهرستانهای اطراف وضعشون خرابه - امشب همه بیرون خونه هاشونن- دعا یادتون نره"

----------------
    خدا بخیر گردونه به حق همین شب

دم افطار، شب قدر، چه وضعی پیش اومده واسه هموطنامون تا 6 بار لرزه و پس لرزه هاشو خبر دارم که گفت 2 بارش خیلیییی شدید بوده . خدا کنه دیگه نداشته باشن بحق علی

التماس دعا از همگی
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

7. Top | #774
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

دوستان من یه سر اومدم خونه برم. فعلا اوضاع آرومه ولی تعداد پس لرزه ها زیاده.
    انشالله امشب زیر آسمون خدا خواهیم بود.

استارگیزر هم گفت شهرستان ها اوضاع خوبی ندارن. دعا توی این شب یادتون نره.
    التماس دعا
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

8. Top | #775
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2166
    تشکر شده 7,688 بار در 659 ارسال

تو رو خدا مراقب خودتون باشید ......
    متاسفانه .....
    واقعا متاسفم .....
    تا حالا 80 نفر جونشون و از دست دادن

(اصلا دوست نداشتم این خبر بد رو بدم منو ببخشید .، خودمم دارم گریه میکنم ....)
    تو رو خدا این شبه قدریه .... دعا کنید ..!

9. 18 کاربر مقابل از رخساره روشنی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #776
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام

دقيقآ اومدم اينجا كه درباره زلزله امروز پرس و جو كنم كه ديدم دوستان قبل از من صحبتش رو كردند .

خيلي ناراحت شدم وقتي شنيدم ، مخصوصآ اينكه شدتش هم نسبتآ زياد بوده

در اخبار آمده بود استان آذربايجان شرقي ولي اسم شهر هاي مهم رو كه زلزله اونجا خسارت ايجاد كرده نگفت ( يا حد اقل من نشنيدم )

براي همه دوستان خوبمون و هموطنانمون دعا ميكنيم كه پس لرزه نداشته باشه و خسارت هاي ايجاد شده هم جاني نباشه

انشاالله كه به خير تموم ميشه

11. Top | #777
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

اصلا خوب نیست وجایه تفکر داره اگه تو ژاپن همچین زلزله ای بیاد آب از آب تکون نمی خوره چه برسه به 80 نفر کشته
    اولش گفتم شاید کشته نداده باشه ولی وقتی فهمیدم داده اونم 80 نفر خیلی ناراحت شدم
    این زمینم گاهی اوقات دیوونه میشه عقده شو سر ما آدما خالی می کنه
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

12. 7 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #778
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

ما توی تبریز تجربه زیادی از زلزله داریم ولی تا به حال به این شدت ندیده بودیم .........

دوستان تا شب خبر رسیده 180 نفر جونشون و از دست دادن چند تا از روستاها ویران شده...این حالا تا شب بود امیدوارم تا حالا تعدادشون بیشتر نشه و همه سالم باشن.

پس لرزه هایی که ما حس کردیم تا شب تموم شد ولی ..... ساعت 3 شب بود یا به عبارتی 3 صبح بود که باز به شدت لرزید.....

خیلی بده بیای خونت ولی صحنه های بدی به یادت بیاد یا ببینی همه دیوارها صدا میدن. واقعا یه معجزه بود با لرزشی که خونه ها داشتن ما هنوز زنده ایم........................

شاید بیشتر از زلزله وضعیت شهر وحشتناک بود. وقتی میدیدی مردم هر جایی رو پیدا کردن چادر زدن و خوابیدن، هر لحظه ای که نفس میکشیم حای شکر داره وقتی با آرامش توی خونه هامون میخوابیم جای شکر داره.....

دوستان، هم وطنانمون رو دعا کنید تا بیشتر از این تلفات بیشتر نشه.

واقعا خوشحالم که دوستان خوبی توی آوا دارم، دوستانی که از عصر یا اینجا پیغام میدن یا تماس میگیرن و اس ام اس میدن انشالله که تو شادی هاتون جبران کنم

----------------------------
    اخبار اخیر: 90 پس لرزه که آخریش نیم ساعت پیش بود و همه باز اومدن بیرون. 110 روستا ویران شده...دوستان دعا کنین..شدیدا مجروحان هریس و اهر و ورزقان به خون نیاز دارند.
    ویرایش توسط هانیه امیری : 08-12-2012 در ساعت 08:45 AM دلیل: افزودن آخرین اخبار
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

14. Top | #779
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هانیه امیری نمایش پست ها
    ما توی تبریز تجربه زیادی از زلزله داریم ولی تا به حال به این شدت ندیده بودیم .........

دوستان تا شب خبر رسیده 180 نفر جونشون و از دست دادن چند تا از روستاها ویران شده...این حالا تا شب بود امیدوارم تا حالا تعدادشون بیشتر نشه و همه سالم باشن.

پس لرزه هایی که ما حس کردیم تا شب تموم شد ولی ..... ساعت 3 شب بود یا به عبارتی 3 صبح بود که باز به شدت لرزید.....

خیلی بده بیای خونت ولی صحنه های بدی به یادت بیاد یا ببینی همه دیوارها صدا میدن. واقعا یه معجزه بود با لرزشی که خونه ها داشتن ما هنوز زنده ایم........................

شاید بیشتر از زلزله وضعیت شهر وحشتناک بود. وقتی میدیدی مردم هر جایی رو پیدا کردن چادر زدن و خوابیدن، هر لحظه ای که نفس میکشیم حای شکر داره وقتی با آرامش توی خونه هامون میخوابیم جای شکر داره.....

دوستان، هم وطنانمون رو دعا کنید تا بیشتر از این تلفات بیشتر نشه.

واقعا خوشحالم که دوستان خوبی توی آوا دارم، دوستانی که از عصر یا اینجا پیغام میدن یا تماس میگیرن و اس ام اس میدن انشالله که تو شادی هاتون جبران کنم

----------------------------
    اخبار اخیر: 90 پس لرزه که آخریش نیم ساعت پیش بود و همه باز اومدن بیرون. 110 روستا ویران شده...دوستان دعا کنین..شدیدا مجروحان هریس و اهر و ورزقان به خون نیاز دارند.
    سلام
    الان که داشتم از پایگاه هلال احمر بر میگشتم گفته شده که آخرین آمار تلفات این فاجعه 255 کشته و بیش از 1100 نفر زخمی بوده .
    امیدوارم که کمک ها جواب بده و بیش از این تلفات نداشته باشیم
    خانم امیری برای همه ی باز مانده ها و اونایی هم که مثل ما زلزله رو تجربه کردن آرزوی سلامتی می کنم
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

15. 16 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #780
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2166
    تشکر شده 7,688 بار در 659 ارسال

آف تاپیک         
    کاری که از دستمون بر میاد اهدا خون هست دوستان !!!!

17. 19 کاربر مقابل از رخساره روشنی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 78 از 144 نخستنخست ... 286874757677787980818288128 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)