صفحه 128 از 144 نخستنخست ... 2878118124125126127128129130131132138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #1271
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده........
    .
    .
    .
    زود برو کنارش کن یه موقع سیبی، گلابی، چیزی تو سرش میخوره چارتا فرمول به فیزیک اضافه میشه بدبخت میشیم.
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

3. 6 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #1272
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر عباس نمایش پست ها
    اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده........
    .
    .
    .
    زود برو کنارش کن یه موقع سیبی، گلابی، چیزی تو سرش میخوره چارتا فرمول به فیزیک اضافه میشه بدبخت میشیم.
    فیزیک که سالاره بابا کاش همه درسا مثل فیزیک بود
    من از الان دارم کابوس امتحان عربی می بینم خدایی به من بگن کوه بکن ولی یه ساعت عربی نخون
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

5. 7 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #1273
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط mr mohamadreza نمایش پست ها
    فیزیک که سالاره بابا کاش همه درسا مثل فیزیک بود
    من از الان دارم کابوس امتحان عربی می بینم خدایی به من بگن کوه بکن ولی یه ساعت عربی نخون
    نه من در مورد عربی با تو موافقم اما در مورد فیزیک نه. من ریاضی برام خیلی شیرینه...
    امضای ایشان

7. 2 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #1274
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738
    تشکر شده 796 بار در 195 ارسال

نه ریاضی نه عربی شیمیو عشقه
    امضای ایشان
    اوغات خوش آن بود که با دوست به سر شد
    باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

9. 3 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #1275
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط berjis93 نمایش پست ها
    نه ریاضی نه عربی شیمیو عشقه
    شیمی بعد از ریاضی خوبه.... به کم فرمولاش زیاده....
    امضای ایشان

11. 2 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #1276
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

من هرسال عربی 20 میگیرم، اما فک نمیکردم امسالم 20 بشم با این قواعد عجیب غریب و سختگیری معلم!!!! اما در کمال تعجب امسالم عربی بیست گرفتم!!!!!!!!!!!! کلا 2 نفر تو کلاس ما عربی بیست شدن! ( غصه به همتون ) ولی قبول دارم عربی واقعا سخته!!! کلا دروس عمومی یه خورده... سخت نه ها... حوصله ی زیادی از حد میخوان هیجانم توشون نیست که آدم یه دفه بگه واااااااای حلش کردم!
    آره واقعا شیمی و ریاضی و عشق است، اصلا من فرمول شیمی میبینم به وجد میام
    فیزیکم دوست دارم ولی نمیدونم چرا خودمم بکشم آخرش یه جایی تو یکی از محاسباتم غلط درمیاد!
    امضای ایشان
    حتی در انتهای بن بست نیز، راه آسمان باز است... !
    پس پرواز را بیاموز!

13. 6 کاربر مقابل از Mahdieh. GH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #1277
    کاربر ممتاز
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    737
    تشکر شده 3,855 بار در 697 ارسال

دین و زندگی و تعلیمات اجتماعی سال اول با فیزیک سال سوم از همه ی درسا سخت تره ! به نظرم تو دبیرستان غیر جبر و گسسته درس شیرین نداریم !عربی قشنگه قوائد داره مثل بعضی درسا(!)نیست که باید فقط حفظ کنی و هر چی کمتر بفهمی بیشتر نمره میگیری!
    شیمی هم که انگار میخان به بچه دبستانی ها درس بدن ! غیر حفظی های شیمی سخت ترین قسمت شیمی : میتوان کسر ۱/۱ را در هر عددی ضرب کرد و همچنان حاصل ثابت باقی میماند !!

البته بحث ادبیات جداست من خودم بدون هیچ علاقه ای به ایران انصافا بعضی از شاعران و نظم نویسان قدیم ایران رو خیلی می پسندم ولی از قضا از حافظ یه شعر حفظی تو کتابه از گلستان پرت ترین داستانهاش .از مولوی فقط یه نظم و نه اشعار معروفش تو دیوان . از خیام که نگیم بهرته . واقعا مضحکه الان یارو رفته کنکور ادبیات۸۰ میزنه نمیدونه صائب کیه !

اینم بیتی از گلستان خطاب خودم !:

شمشیر نیک زا آهن بد کی کند کسی ؟
    ناکس به تربیت نشود ای حکیم کس

باران که در لطافت طبعش خلاف نیست
    در باغ لاله روید و در شوره زار خس

زمین شوره سنبل برنیارد
    در او تخم و عمل ضایع مگردان

نکویی با بدان کردن چونان است
    که بد کردن به جای نیکمردان
    امضای ایشان
    مستقبل این مجلس جز قصه ماضی نیست
    تا صبحدم محشر دی خفته به فرداها

15. 4 کاربر مقابل از solh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #1278
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275

آخ که من به این تعلیمات اجتماعی سال اول بد جور آلرژی داشتم و هنوزم دارم!!!!!!! الانم هیچیش یادم نیس، مثلا به چه دردمون خورد؟؟؟؟؟ ( الان میگن چرا بابا به درد میخورد) هر 1 هفته درمیونم تست از 5 درس، هرچقدم میگفتیم خانوم به خدا 4 درس قبلو 2 هفته پیش دادیم دیگه نگیرین، معلممون میگف پس باید یادتون باشه دیگه... راستی اون درس قبلیه هم هفته قبل دادین، 6 تا درس آخرو بخونین
    من آرزوم بود که معلمای درسای مهممونم مثل معلم اجتماعیمون باشن! ای کاااااش اینطوری بود!!!
    راستی آمادگی دفاعی رو هم دریابید چرا انقدر کلفت شده؟؟؟ سوم راهنمایی بس نبود؟
    امضای ایشان
    پس پرواز را بیاموز!

17. 3 کاربر مقابل از Mahdieh. GH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #1279
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7312
    تشکر شده 2,399 بار در 324 ارسال

اي بابا همه يه چيزي ميگنا.من اين وسط موندم. من همه ي درسارو دوس دارم.تموم درسا به نحوي شيرين اند.اگه به نظرتون يه درسي بد مياد حتما به خاطر طرز تدريس و موقعيتشه!
    مگه انسان از ياد گرفتن علم خسته ميشه كه بعضياشونودوس نداشته باشيم.همون اجتماعاي اگه به نحو خوبي گفته ميشد ميدونين چه قدر تو زندگي تاثير داشت؟
    اين اومده روش زندگي رو بهمون ياد داده.چيزي كه تو جامعه ي امروزي مهم تر ازقوانين نيوتنه.
    لطفا اين قد غر نزنين.اما فيزيك عاليه.هركي دنبالش حرف بزنه با من طرفه!
    ولي من يه سؤال دارم:عربي هم يه درسه ديگه از اين امر مستثنا نيس.اما ياد گرفتن قواعد كاملش كجا به دردمون ميخوره؟
    ما برا زبون فارسي لازمش داريم.اما اينم ديگه شورشو در اورده.(چپ چپ نگاه نكنين.عربيم20بود)

19. 3 کاربر مقابل از aysa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #1280
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275

آف تاپیک         
    نه اتفاقا من منظورم خود خود محتوا بود !
    آخه خداییش کدومش از اجتماعی به درد ما میخورد؟ انقدر مطالبش زیاد و زیادی ( البته با زیاد بودنش خیلی مشکل نداشتم، با زیادی بودنش مشکل داشتم!البته این جا اضافه کنم تو اینم 20 شدما ) بود که واقعا خیلیاش به درد ما نمیخورد و اصلا راه و روش زندگی رو یاد نمیداد (باورکن! )
    عربی رو واسه زبون فارسی یه خورده نیاز داریم، اصلش به این خاطره که خوب ما مسلمونیم، زبان دین ما و کتاب آسمانی ما اینه، بخوایم قران بخونیم باید از معنیش چیزی بفهمیم ( الان میگی خوب معنی که زیرش هست ) اما وقتی میخوای بخونیش اگه خودت معنی رو بفهمی با اینکه هی چشمت اون پایین بگرده خیلی فرق داره و کلا همه ی احکام و عبادات ما اصلش به عربیه!
    الان میگی چرا؟ مگه با زبون فارسی نمیشه؟ میشه ولی نه تا اون حد عربی! درسته که اسلام زبان خاصی نداره و محدود به جغرافیای خاصی نیست، اما تو یه آیه ی عربی چند بار یه چیزو تاکید میکنه که به فارسی ما نمیتونیم همون تاکیدو اعمال کنیم
    الان میگی خوب بازم تا همون حدی که بلدیم کافیه دیگه، بقیشو چرا میخونیم؟ ولی هدف اصلی از تدوین این کتاب اینه که زبان عربیو درست و حسابی یاد بگیریم که خودمونم در مواقع دعا و عبادت عربی صحبت کنیم ( گرچه واقعا تقسیم بندی کتابا مشکل داره... یه سال انقدر آسونه که نگو... یه سال انقدر سخته که آدم ازش فقط فرار میکنه، تنها دلیلش به خاطر این مولفای کتابه ها )
    ما خودمون امسال انقدر سر این موضوع بحث کردیم که عربی رو میخوایم چیکار و همین قدری که بلدیم بسه اما دیگه عمقی توجیهمون کردن!
    اما خداییش قواعدشون زیادی زیاده! آخه چرا این همه قواعد دارن؟
    انقدر از انگلیسی خوشم میاد... نخونده آدم یاد میگیره، یادمه سر کلاسش تنها کاری که نمیکردیم درس گوش دادن بود! ( البته بد آموزی نشه ها، آدم باید همیشه درسشو گوش بده )
    ( دقت کردی من چقد ذهن تورو خوندم و گفتم الان میگی الان میگی؟!راستی اون بالا هم درباره اجتماعی نوشته بودم الان میگن چرا به درد میخورد که تو گفتی)
    امضای ایشان
    پس پرواز را بیاموز!

21. 4 کاربر مقابل از Mahdieh. GH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 128 از 144 نخستنخست ... 2878118124125126127128129130131132138 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)