صفحه 92 از 144 نخستنخست ... 4282888990919293949596102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #911
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gissoo نمایش پست ها
    بینش تصمیم گیری خوب

گروهی از بچه ها در نزدیکی دو ریل راه آهن، مشغول به بازی کردن بودند. یکی از این دو ریل قابل استفاده بود ولی آن دیگری غیرقابل استفاده. تنها یکی از بچه ها روی ریل خراب شروع به بازی کرد و پس از مدتی روی همان ریل غیرقابل استفاده خوابش برد.3 بچه دیگر هم پس از کمی بازی روی ریل سالم، همان جا خوابشان برد. قطار در حال آمدن بود ، و سوزن بان تنها می بایست تصمیم صحیحی بگیرد. سوزن بان می تواند مسیر قطار را تغییر داده و آن را به سمت ریل غیرقابل استفاده هدایت کند و از این طریق جان 3 فرزند را نجات دهد و 1 کودک قربانی این تصمیم گردد و یا می تواند مسیر قطار را تغییر نداده و اجازه دهد که قطار به راه خود ادامه دهد

سوال:

اگر شما به جای سوزنبان بودید در این زمان کوتاه و حساس چه نوع تصمیمی می گرفتید؟

اگر جواب داده اید به ادامه مطلب بروید
    بیشتر مردم ممکن است منحرف کردن مسیر قطار را برای نجات 3 کودک انتخاب کنند و 1 کودک را قربانی ماجرا بدانند که البته از نظر اخلاقی و عاطفی شاید تصمیم صحیح به نظر برسد اما از دیدگاه مدیریتی چطور .... ؟
    در این تصمیم، آن ( 1 ) کودک عاقل به خاطر دوستان نادان خود (3 کودک دیگر) که تصمیم گرفته بودند در آن مسیر اشتباه و خطرناک، بازی کنند، قربانی می شود.
    این نوع تصمیم گیری معضلی است که هر روز در اطراف ما، در اداره ، جامعه در سیاست و به خصوص در یک جامعه غیردموکراتیک اتفاق می افتد، دانایان قربانی نادانان قدرتمند و احمقان زورمند و تصمیم گیرنده می شوند.
    اگرچه هر 4 کودک مکان نامناسبی را برای بازی انتخاب کرده بودند ولی آن کودک تنها قربانی تصمیم اشتباه آن 3 کودک دیگر که آگاهانه تصمیم به آن کار اشتباه گرفته بودند شد.
    اما با این تصمیم عجولانه نه تنها آن کودک بی گناه وعاقل جانش را از دست داد بلکه زندگی همه مسافران را نیز به خطر انداخت زیرا ریل از کار افتاده منجر به واژگون شدن قطار گردید و همه مسافران نیز قربانی این تصمیم شدند و نتیجه این تصمیم چیزی جز زنده ماندن 3 کودک احمق نبود.

مسافران قطار را می توان به عنوان تمامی کارمندان سازمان فرض کرد و گروه مدیران را همان کودکانی در نظر گرفت که می توانند سرنوشت سازمان (قطار) را تعیین کنند.

گاهی در نظر گرفتن منافع چند تن از مدیران که به اشتباه تصمیمی گرفته اند، منجر به از دست رفتن منافع کل سازمان خواهد شد و این همان قربانی کردن صدها نفر برای نجات این چند نفر است.
    زندگی کاری همه مدیران پر است از تصمیم گیری های دشوار . با عدم اتخاذ تصمیمات صحیح به سبک مدیریتی، به پایان زندگی مدیریتی خود خواهید رسید.

"به یاد داشته باشید آنچه که درست است همیشه محبوب نیست... و آنچه که محبوب است همیشه حق نیست!"
    امضای ایشان
    مرگ اگر مرگ است آيد پيش من
    تا كشم خوش در كنارش تنگ تنگ

من از او جانی برم بی رنگ و بو
    او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

3. 7 کاربر مقابل از gissoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #912
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gissoo نمایش پست ها
    بینش تصمیم گیری خوب

گروهی از بچه ها در نزدیکی دو ریل راه آهن، مشغول به بازی کردن بودند. یکی از این دو ریل قابل استفاده بود ولی آن دیگری غیرقابل استفاده. تنها یکی از بچه ها روی ریل خراب شروع به بازی کرد و پس از مدتی روی همان ریل غیرقابل استفاده خوابش برد.3 بچه دیگر هم پس از کمی بازی روی ریل سالم، همان جا خوابشان برد. قطار در حال آمدن بود ، و سوزن بان تنها می بایست تصمیم صحیحی بگیرد. سوزن بان می تواند مسیر قطار را تغییر داده و آن را به سمت ریل غیرقابل استفاده هدایت کند و از این طریق جان 3 فرزند را نجات دهد و 1 کودک قربانی این تصمیم گردد و یا می تواند مسیر قطار را تغییر نداده و اجازه دهد که قطار به راه خود ادامه دهد

سوال:

اگر شما به جای سوزنبان بودید در این زمان کوتاه و حساس چه نوع تصمیمی می گرفتید؟
    اي خانوووووووم !!!

اين چه سواليه ؟ جوابش معلومه !

من اگر جاي سوزن بان بودم ، پيرهنم رو در مي آوردم و آتش مي زدم و در حالي كه در هوا مي چرخاندم ، روي ريل به طرف فطار مي دويدم

راننده قطار هم كه كور نيست ، صحنه را مي بيند و ترمز مي كند !

لطفآ نگيد كه قطار ترمز نداره !! ديگه الآن هواپيماش هم ترمز دستي داره ، چه برسه به قطار !

ولي اگر واقعآ قطارش ترمز نداشت ، پا ميشم ميرم پيش مديرعامل شركت قطار هاي مسافرتي رجا ،

بهش ميگم ، مردك اين چه وضعيه درست كردين !!! رفتين قطار بي ترمز بنجل چيني خريدين كه با جون مردم بازي كنين !؟؟؟ من ازت شكايت ميكنم

بعد ايشون يحتمل قضيه گروني ارز رو مطرح ميكنه و ميگه ببين داداش با دلار 4000 تومن كه البته اخيرآ به لطف نيروهاي نظامي و امنيتي تا 2800 تومن سقوط آزاد كرده ! كه نميتونيم قطار ترمز دار بخريم !!!

تازه شانس آوردين ... چون برادران چيني با پولي كه ما داشتيم ميخواستن قطار بي فرمون به ما بدن !

ولي خب ، فرمون ديگه خداييش لازمه ، .....ولي حالا ترمز نداشت هم نداشت ، فوقش اسمش رو ميذاريم قطار هسته اي !!!

بعد با اين توضيحات ايشون من كه قانع بشو نبودم ، ... چيكار مي كردم ؟؟ ميرفتم پيش نفر بالا دستي اين آدم ...

ولي خب ، چون دست بالاي دست بسياره ، و منم از رو نمي رم ! ... من رو به جرم تشويش اذهان خصوصي ! دستگير مي كنند و ميبرن اوين !

همين ؟؟؟

دلتون خنك شد ؟؟؟؟

فقط مي خواستين واسه من پاپوش درست كنين و از شرم خلاص بشين ؟؟؟؟

اين بود رسمش گيسو خانم ؟؟؟

اصلا به من چه كه اون 3 تا فنچول روي ريل خوابشون برده !!! خواب به خواب برن !!!!

خرس گنده پا شده رفته رو ريل قطار خوابيده ؟؟؟

اين آدم بي عقل اگه زنده بمونه ، خودش ميشه يه مصيبت !!!!

نه ولش كن .... تصميمم عوض شد !!! ميرم اون يه دونه بچه رو هم ميارم ميذارم كنار اين 3 تا ، كه بشن 4 تا !!!!

بعد دست و پاشونو مي بندم به ريل كه اگر هم بيدار شدن نتونن فرار كنن !!!

....

مملكته داريم ؟؟؟

5. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #913
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    اي خانوووووووم !!!

اين چه سواليه ؟ جوابش معلومه !

من اگر جاي سوزن بان بودم ، پيرهنم رو در مي آوردم و آتش مي زدم و در حالي كه در هوا مي چرخاندم ، روي ريل به طرف فطار مي دويدم

راننده قطار هم كه كور نيست ، صحنه را مي بيند و ترمز مي كند !

لطفآ نگيد كه قطار ترمز نداره !! ديگه الآن هواپيماش هم ترمز دستي داره ، چه برسه به قطار !

ولي اگر واقعآ قطارش ترمز نداشت ، پا ميشم ميرم پيش مديرعامل شركت قطار هاي مسافرتي رجا ،

بهش ميگم ، مردك اين چه وضعيه درست كردين !!! رفتين قطار بي ترمز بنجل چيني خريدين كه با جون مردم بازي كنين !؟؟؟ من ازت شكايت ميكنم

بعد ايشون يحتمل قضيه گروني ارز رو مطرح ميكنه و ميگه ببين داداش با دلار 4000 تومن كه البته اخيرآ به لطف نيروهاي نظامي و امنيتي تا 2800 تومن سقوط آزاد كرده ! كه نميتونيم قطار ترمز دار بخريم !!!

تازه شانس آوردين ... چون برادران چيني با پولي كه ما داشتيم ميخواستن قطار بي فرمون به ما بدن !

ولي خب ، فرمون ديگه خداييش لازمه ، .....ولي حالا ترمز نداشت هم نداشت ، فوقش اسمش رو ميذاريم قطار هسته اي !!!

بعد با اين توضيحات ايشون من كه قانع بشو نبودم ، ... چيكار مي كردم ؟؟ ميرفتم پيش نفر بالا دستي اين آدم ...

ولي خب ، چون دست بالاي دست بسياره ، و منم از رو نمي رم ! ... من رو به جرم تشويش اذهان خصوصي ! دستگير مي كنند و ميبرن اوين !

همين ؟؟؟

دلتون خنك شد ؟؟؟؟

فقط مي خواستين واسه من پاپوش درست كنين و از شرم خلاص بشين ؟؟؟؟

اين بود رسمش گيسو خانم ؟؟؟

اصلا به من چه كه اون 3 تا فنچول روي ريل خوابشون برده !!! خواب به خواب برن !!!!

خرس گنده پا شده رفته رو ريل قطار خوابيده ؟؟؟

اين آدم بي عقل اگه زنده بمونه ، خودش ميشه يه مصيبت !!!!

نه ولش كن .... تصميمم عوض شد !!! ميرم اون يه دونه بچه رو هم ميارم ميذارم كنار اين 3 تا ، كه بشن 4 تا !!!!

بعد دست و پاشونو مي بندم به ريل كه اگر هم بيدار شدن نتونن فرار كنن !!!

....

مملكته داريم ؟؟؟

چه خشن آقا مدیر، بابا کنترل یورسلف

خیلی مفصل و باحال بود تحلیلتون

خانوم گیسو واسه چی با اعصاب جوونا بازی می کنین، الان شما مسئولین
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

7. 12 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #914
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

ای بابا آقای امام این یه سوال ساده بود
    حالا اگه دوستان دل پری از اقتصاد و سیاست دارن که نباید مسئولیتشو به گردن ما بندازین خانم stargazeعزیز، شماهم که دل نازکین و از عکس حشراتم دلتون ریش میشه چه برسه به تصور اجرای عدالت روی ریل قطار

ناگفته نماند که آقای احسان هم یه تحلیل جانانه داشتن که بطور خصوصی ارسال کردن و اجازه ی نشرشو ندارم
    امضای ایشان
    مرگ اگر مرگ است آيد پيش من
    تا كشم خوش در كنارش تنگ تنگ

من از او جانی برم بی رنگ و بو
    او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

9. 12 کاربر مقابل از gissoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #915
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2898
    تشکر شده 1,783 بار در 213 ارسال

Talking اجداد فلش مموری هم کشف شد...!

امضای ایشان
    آرامش...

11. Top | #916
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

گاو اولی: ما!
    گاو دومی: مااااا مااااا
    گوسفند وارد ماجرا میشه: بع
    گاو اولی: مااااا
    گوسفند دومی: بع
    گوسفند اولی: بع بع…
    گاو دومی: ما؟؟؟؟؟؟
    گوسفند اولی رو به دومی: بع بعععععععععع....
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    نه واقعا نشستی این گفت و گو رو تا آخر خوندی؟ الان هم منتظر بقیه ماجرا هستی؟ ای جانم!
    لابد دانشجو هم هستی؟
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

12. 15 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #917
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

حقوق صدام حسین به خلبانان ایرانی!!

صدام حسین:حقوق یک سال نیروی هوایی عراق برای نزدیکی خلبنان ایرانی به نیروگاه بصره!!!

صدام حسین برای تحقیر کردن خلبانان ایرانی در تلوزیون عراق گفت:

به هر خلبان ایرانی که به 50 مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود- حقوق یک سال نیروی هوایی عراق را جایزه خواهم داد . . . و 150 دقیقه بعد از مصاحبه صدام- عباس دوران و حیدریان و علیرضا یاسینی- نیروگاه بصره را بمباران کردند.

با این عملیات جواب گستاخی صدام داده شد و در حقیقت خود صدام تحقیر شد .

غروب همان روز خبرنگار رادیو بی بی سی اعلام کرد: من امروز با آقای صدام حسین رئیس جمهور عراق، مصاحبه داشتم و ایشان با اطمینان خاطر از دفاع قدرتمند هوایی خود در راه محافظت از نیروگاه ها، تاسیسات و دیگر منابع اقتصادی عراق در برابر حملات و تهاجم خلبانان ایرانی سخن می گفت. ولی من هنوز مصاحبه او را تنظیم نکرده بودم که نیروی هوایی ایران نیروگاه بصره را منهدم کرد.

اینک جنوب عراق در خاموشی فرو رفته و چراغ قوه در بازارهای عراق بسیار نایاب و گران شده است چون با توجه به خسارات وارد به نیروگاه، تا چند روز آینده برق وصل نخواهد شد.

سپس این خبرنگار با لبخندی تمسخر آمیز گفت: البته هنوز فرصتی پیش نیامده که من از صدام حسین سوال کنم چگونه جایزه خلبانان ایرانی را تحویل خواهند داد.

درود بر شرف ملت ایران و جوانان شهید ایرانی
    بگو یه صلوات به افتخار این دلاوران که هم به آسمون و هم به خدا نزدیک بودن
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

14. Top | #918
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    80
    تشکر شده 5,177 بار در 631 ارسال

اقدام جالب تماشاگران کره‌ای در آزادی

تیم فوتبال کره جنوبی شب گذشته در برابر شاگردان کی روش با یک گل مغلوب شد تا در کنار ایران با هفت امتیاز بخت نخست صعود به جام جهانی باشند.

به گزارش فرارو، خبرگزاری های مختلف تصاویری از حواشی این دیدار منتشر کردند که در این میان عکسی از خبرگزاری موج جالب توجه است؛ تماشاگران کره ای پس از پایان بازی و در حالی که ورزشگاه را ترک می کنند اقدام به جمع آوری زباله های به جا مانده از خود می کنند.

15. Top | #919
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

يك مسآله اقتصادي جالب !!!

سلام به همه عزيزان

روز پنجشنبه با نمايندگان يك شركت تجاري معروف جلسه اي داشتيم كه موضوع جالبي در آن مطرح شد كه بد نديدم براي شما هم مطرح كنم

يك شركت تجاري هست كه كار واردات يك برند معروف لپ تاپ را انجام مي دهد .

اين شركت در ابتداي هر فصل اقدام به واردات 1000 دستگاه لپ تاپ ميكند و در طول فصل اين 1000 دستگاه را به فروش مي رساند .

ضمنآ ضريب سود اين شركت به طور ثابت 50 % است . يعني هر لپ تاپ را با 50 درصد سوذ به فروش مي رساند .

قيمت تمام شده هر لپ تاپ ( خريد و حمل و گمرك و ... ) ، 1000 دلار است .

در ابتداي تابستان اين شركت طبق معمول 1000 دستگاه لپ تاپ وارد كرد كه در آن زمان قيمت روز دلار 2000 تومان بود . در نتيجه قيمت تمام شده هر لپ تاپ 2 ميليون تومان شد .

و طبق سود مقرر هر لپ تاپ را با 50درصد سود به قيمت 3 ميليون تومان به فروش رساند .

در ابتداي پاييز طبق معمول لازم است دوباره 1000 دستگاه لپ تاپ وارد كند .

در حال حاضر قيمت دلار 3600 تومان است .

با فرض ثابت بودن قيمت دلار در 3600 تومان تا پايان سال ( فرض محال ، محال نيست ! ) ، سود اين شركت را از فروش محصولاتش در تابستان محاسبه كنيد .

امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

16. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #920
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

آف تاپیک         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام به همه عزيزان

روز پنجشنبه با نمايندگان يك شركت تجاري معروف جلسه اي داشتيم كه موضوع جالبي در آن مطرح شد كه بد نديدم براي شما هم مطرح كنم

...

سود اين شركت را از فروش محصولاتش در تابستان محاسبه كنيد .

خب . شرکت ، اجناس تابستونش رو که بفروشه ، سر جمع سودی برابر با 1000 تا 500 دلار نصیبش میشه که به تومن (و قیمت دلار 2000 تومنی) میشه 1 میلیارد تومن سود خالص.

اگر قرار باشه که قیمت دلار ثابت بمونه و هر فصل 50 درصد سود داشته باشه ، با فروختن اجناسش تا آخر سال 100 درصد سود خالص به دست میاره (50 درصد به ازای هر فصل) که میشه 1000 عدد 1000 دلاری که به قیمت دلار 3600 میشه : 3.9 میلیارد تومن .

حالا این جا معمولا باید یه نتیجه ی علمی اخلاقی گرفته بشه ، ولی من چون خیلی از اقتصاد و... سردرنمیارم ، این نتیجه رو واگذار می کنم که دیگران بگیرن !

پ.ن: چندتا فرض وجود داشت :

1- شرکت وقتی اجناس تابستونو خرید ، و قیمت رو با 50 درصد سود اعلام کرد 1500 دلار ، تا آخر تابستون محصولش رو با قیمت دلار در اول تابستون (یعنی 2000 تومن) می فروشه . که احتمال داره این کارو نکنه و به قیمت روز بفروشه . در این صورت سود دیگری نصیبش میشه.

2- اگه شرکت کارشو با فرض بالا انجام بده ، و بخواد با سودش بره و دوباره لب تاب بخره ، چون این دفعه دلار گرون شده ، کل مبلغی که از فروش هر کامپوتر نصیبش شده ، 1500 دلار نمیشه ! بلکه میشه 3میلیون تومن تقسیم بر 3600 تومن که میشه تقریبا 833 دلار . یعنی اگه بخواد دوباره چنین کامپیوتری رو وارد کنه ، برای خریدنش و گمرک باید به ازای هر عدد حدود 167 دلار از خودش بپردازه . و این یعنی ضرر خالص ! اماضرری که در تابستون متحمل شده ، در پاییز و زمستون جبران میشه . در آخر تابستون ، با خرید اجناس پاییز ، شرکت به ازای هر لب تاپ 167 دلار ضرر می کنه که میشه :167000 دلار . اما در آخر سال 1000 تا 1000 دلار سود داشته پس سود خالصش میشه تفاضل این دوتا یعنی : 833333 دلار که به احتساب دلار 3600 تومنی میشه : 3 میلیارد تومن .

3- در طی نگارش این پست ، 3تا پست دیگه هم به جز این زده شد !!!
    ویرایش توسط arashgmn : 10-20-2012 در ساعت 12:57 AM دلیل: خط رو خط !
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

18. 13 کاربر مقابل از arashgmn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 92 از 144 نخستنخست ... 4282888990919293949596102142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)