منجم سمپادی یا سمپادی منجم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. behnood
    behnood
    سلام دوستان شما منجمی هستین که در سمپاد هم حضور دارین یا سمپادی که نجوم کار می کنه .

من خودم منجمیم که تو سمپاد هم هستم.
  2. poorya pvp
    poorya pvp
    سلام
    اولش یکم منجم بودم بعدش سمپادی شدم.11 روز بعد، دیگه به طور جدی منجم شدم(11 ام مهر 1387).یعنی شروع به حوندن کتابای توپ کردم........
  3. Aries
    Aries
    سلام دوستان!!!!
    و ممنون از اینکه بعد چند روز یه گفت و گو راه انداختین که ما سمپادی ها هم یه حرفی واسه گفتن داشته باشیم!!!
    من حدود سه ساله که سمپادی ام ولی بی تعارف میگم که تا حالا نجوم رو به طور جدی دنبال نکردم!!!!
    و عضو شدنم تو این فروم بیشتر به خاطر فعالیت های جانبی و افزایش اطلاعات عمومی بود!!!!
  4. Sky_Watcher
    Sky_Watcher
    منم اول منجم بودم و بعدش رفتم سمپاد.
  5. Astronomy
    Astronomy
    می تووووووو
    ینی منم اول منجم بودم بعد سمپادی شدم
    اصلا یکی از دلایلی که سمپادی شدم نجومی بودنم بود!!
    چون شرط بابام برای خرید تلسکوپ قبولی تو تیزهوشان بود!!! (همونی که الان خرابه)
  6. BigBang
    BigBang
    ممنون آقا بهنود!
    منم اول منجم بودم بعد سمپادی شدم!!!
  7. andromeda-s
    andromeda-s
    منم اول منجم بودم حتی میشه گفت نبودم وقتی اومدم سمپاد جدی تر شد!تابستان 90 دیگه دوره هامون تو رصدخونه تموم شد با این که هنوز مدرک آماتوریمونو ندادن
  8. Omega
    Omega
    سلام به همه!
    من اول سمپادی بودم ولی هنوز هم منجم نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!
    عضو شدنم اینجا هم بیشتر به خاطر دوستم و مباحث فیزیک کوانتوم بود البته نجوم رو دورادور خیلی دوست دارم ولی تا حالا فعالیت نجومی نداشتم!
    ولی همه منجم هارو قبول دارم و دوستشون دارم.
    به نظر من منجم ها آدم هایی اند که به خاطر اینکه اونقدر با بالا بالا ها کار دارند و تو فکر بی کران ها هستن مشکلات روی زمین رو خیلی کوچیک می بینن و معمولا آدم های موفقی تو زندگیشون هستن!
  9. BigBang
    BigBang
    آفرین امگا جونم!
    منجمم هستی خودت خبر نداری!
    منجمام تورو دوست دارن!(طبق اصل دل به دل راه داره!)
    نظرت کاملا درسته!!!(ازین نظرا بازم بده!)
  10. Anita
    Anita
    من همزمان سمپادی و منجم شدم تقریبا!
    ینی از اول راهنمایی نجوم رو جدی تر از قبل گرفتم!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد