صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب

1. Top | #1
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1227
    تشکر شده 241 بار در 11 ارسال

رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب

با درود بر همه دوستان فروم آوا استار،
    من اکبر نعمتی هستم، خیلی از شما شاید مرا بشناسید. دهه 70 بود که من هم مانند خیلی از شما ها از طریق تنها مجله ستاره شناسی آن دوران به نام "نجوم" با علم شگفت انگیز ستاره شناسی خو گرفتم (البته در آن زمان مجله دیگری به نام مرزهای بیکران فضا هم منتشر می شد و به دانش فضایی می پرداخت).
    کسوف مرداد ماه 1378 بود که همکاری رسمی مرا با مجله نجوم پیوند زد و یک دوره 5 ساله ای که تجربیات خوبی همچون نوشتن مقالات کاربردی و ابزار سازی، همکاری در ساخت رصدخانه علی صدر همدان را برایم به ارمغان آورد.
    روزهایی که استاد گرانقدرم دکتر میرترابی و دوست خوبم آقای بابک امین تفرشی مرا در نوشتن مقالات راهنمایی می کردند.
    پس از 5 سال از روزهای پرخاطره با مجله به علت اختلافات مالی همکاری خود را با آن مجموعه قطع نمودم و به قول ورزشکارها کفشهایم را آویزان کردم و سراغ نجوم نرفتم ولی خوب اعتیاد به نجوم بد دردیست و نمی توان آن را ترک کرد.
    از آنجایی که سال 82 شغل طراحی وب سایت را برگزیده بودم، زمستان 83 وب سایت نجومی خود را با نام ستاره پارسی www.persianstar.com راه اندازی کردم که هنوز هم نواقصی دارد و در اینجا از همه دوستان برای تولید محتوی این وب سایت هم دعوت می کنم.
    در این هفت سال سعی داشتم تا در جامعه مجازی نسبت به علاقمند سازی مردم و ترویج علم کوشا باشم هر چند اندک تلاشم معدود افرادی را به این علم علاقمند کرد و خداوند را سپاس که در این راه مرا یاری رسانید.

بسیار علاقمندانی با من تماس می گرفتند تا برای تهیه ابزارهای نجومی آنان را راهنمایی کنم و من هم بدون هیچ چشم داشتی آنان را به تنها فروشگاه موجود آن زمان یعنی آسمان شب معرفی می کردم چرا که برادر دوست و همکارم در مجله نجوم آقای بهرنگ امین تفرشی فردی امین و مورد اعتماد من بود در این چند سال شاید بیش از 100 نفر چه با اطلاع قبلی و چه بدون اطلاع قبلی برای تهیه ابزار به این فروشگاه معرفی کردم.

امسال پس از اینکه مطلع شدم آو استار نمایندگی محصولات سلسترون را دریافت کرده است؛ همکاری خود را با این مجموعه در قالب وب سایتی مستقل به نام ایران تلسکوپ

www.irantelescope.com آغاز نمودم.

پس از گذشت چند ماه اینک واکنش های عجیبی از سوی فروشگاه آسمان شب مرا بر این داشت تا این مطب را برای شما بنویسم.

و آن مطلبی بود که فروشگاه آسمان شب آن را در سایت رسمی خود به نام رفع شبهات منتشر کرد که به عین به آن اشاره می کنم:

( تصوير زیر از سايت آسمان شب تهيه شده است )

من هم در پاسخ به مدیریت آن مجموعه در اینجا اعلام می کنم، اگر دوستداران فروشگاه شما سردرگم شدند من از شما عذرخواهی می کنم.

امیدوارم در آینده دوستداران آن فروشگاه از طریق سایت های ستاره پارسی و ایران تلسکوپ سردرگم نشوند.

2. Top | #11
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    486
    تشکر شده 258 بار در 22 ارسال

سلام
    اسم من اومد وسط دعوای کسانی که من فکر میکردم من رو میشناسن و میدونن که این کاره نیستم.
    من توی باشگاه دست تنها هستم . نیروی کمکی کمی دارم. اخلاق معروف امروز فردا کردن هم زیاد دارم. وقتم هم کمه. و این باعث عقب افتادن بسیاری از کارها میشه. الان چیزی حدود 6 - 7 ساله به عنوان یک فرد اجرایی در نجوم داوطلبانه فعالیت میکنم و توقعم از جامعه نجومی این بعد از این همه سال این نبود. در محیطی هستیم که فعالیت و کار کمترین اهمیت و حاشیه بیشتر نقش رو در زندگیمون بازی میکنه. دلم نمیخواست ماه های آخر فعالیتم درگیر حواشی نجوم ایران بشم که شدم.
    من هیچ وقت روابط باشگاه رو با هیچ ارتباط دیگه ای آلوده نکردم. هیچ وقت ارتباط کاریم رو دخیل در باشگاه نجوم نکردم در دوران مسولیتم.
    تنها دلیل تغییر نکردن خبر مسابقه ، قرار نگرفتن پوستر جدید با نام اسپانسر ها ( که اتفاقا هم مجله نجوم و هم موسسه آسمان شب و پارس اسکای و برنامه تلویزیونی اسمان شب و آواستار و اسمان کویر ) جزوش بوده تعلل شخص من بوده و بس.
    نه فشاری از جانب هر کس و هر مقامی. که تبعیتم از فشار رو با خود فروشی یکی میدونم. در واقع مسایقه اسکچ نظر و تصمیم شخص من بوده و روند برگزاری ش هم زیر نظر من. از جمله این تعلل ها تغییر نکردن فرم اسکچ بود تا دایره طرح کوچکتر بشه.
    اینجا باز هم اشاره ای شد به موضوع بسته بودن در باشگاه به روی عده ای از نجومی ها. که هرگز نبوده چنین. که اگر اراده ای بر حذف بود قطعا خود اواستار هم در این جمع قرار میگرفت که حداقل اوااستاری ها میدونن چنین نیست.
    من دیروز بابت سخنرانی اقای نعمتی باهاشون تلفنی صحبت کردم. کاش همونجا اشاره ای به من میشد تا توضیح بدم.
    من از تک تک اونهایی که به خاطر تعللم به مشکل خوردن یا ناراحتی براشون پیش اومد معذرت خواهی میکنم.
    در هر صورت من هیچ وقت درگیر و قاتی باند بازی های نجومی نشدم و نخواهم شد. کارم کارمه . خوانوادم خوانوادمن. علاقه ام علاقه مه. و من هیچ یک رو با دیگری یکی نکردم.
    در هر صورت وقتی اونهایی که اسم دوست روشونه نمیپذیرن حرف من رو از اونهایی که نمیشناسن انتظاری نیست.
    تصور میکردم اونها که من رو میشناسن ( دوستان نجومی) وضعیت من رو میدونن و درک میکنن. ظاهرا تصور اشتباهی بود.
    والسلام
    بابک مشمولی.

3. Top | #12
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط lightcatcher نمایش پست ها
    آقای امام من به شخصه از این باند و باند بازی های رایج در نجوم کشور هم آگاه و هم متنفرم و ذره ای در مورد صحت حرف های شما شک ندارم چون خودم زخم خورده ی این سوراخ مار هستم !

اما بهتر نبود که شما و مسئولان مجله و فروشگاه آسمان شب که هر دو آنها در واقع یکی هستند به صورت حضوری مشکلاتتان را حل کنید؟

وضع جامعه ی نجوم ما همینطوری هم اسف ناک هستش ، حالا اگر حرف های پشت پرده علنی بشن دیگه مکافات پشت مکافات ایجاد می شه....

نظر شخصی من این بود....

امیدوارم مشکلات نجومی کشور زودتر حل بشه

دوست خوبم جناب lightcatcher

من ( و شاید چند نفر دیگر باقی مانده ) از حدود سالهای 71 تا همین امروز از ابتدا در جریان همه تغییر و تحولات در جامعه نجوم کشور بودیم و همه چیز را از نزدیک دیده و لمس کرده ایم .

از سال 71 تا همین دیروز اگر جستجو کنید ، هیچ حرف و حدیث و نامه سرگشاده و ... ای از بنده در خاطره هیچ کس پیدا نمی کنید .

چون دقیقآ معتقد بودم که راه اصلاح امور هرچه باشد ، این نیست که آدم بیاید و به قول شما موضوعات پشت پرده را علنی کند .

اما از 2 سال پیش ( به واسطه حضورم در آوااستار ) ابعاد جدیدی از موضوع برایم روشن شد و همانطور که می دانید دانسته های انسان روی قضاوت و عکس العمل انسان تاثیر می گذارد .

شما از هر راهی که فکرش را بکنی سعی کردیم راه های مسالمت آمیز را امتحان کنیم ( فکر کنم متن هم تا حدی گویای این نکته بود )

اما چند مشکل اساسی وجود دارد

1-شما نمی دانی دقیقآ با چه کسی طرف هستی ، همه با تو دوست هستند ولی در نهایت آن مطلب شنیع در پشت جلد مجله چاپ می شود و بعد همه شان هم اظهار تاسف می کنند !!

2- طرف مقابل فقط 1 قانون دارد : یا من یا تو ..... یکی از ما باید حذف شود ! ( که تا امروز هم با همه از همین دید برخورد کرده اند )

در چنین حالتی دفاع نکردن خیلی بهتر از دفاع بد است . چون اگر واکنشی نشان ندهید ، به معنای بی اهمیت بودن موضوع است ( و واقعآ هم موضوعات قبلی بی اهمیت بود )

اما با چاپ ضد آگهی و دروغگو جلوه دادن آوااستار در یک رسانه ، کار را به جایی رساندند که ما را مجبور به واکنش کردند !!

ولی محاسباتشان این بار غلط بود ،

چون تا امروز مهمترین ابزارشان رسانه ای بود که صدایشان را به گوش همه می رساند با خودشان فکر کردند که ما آن مطلب را در مجله چاپ می کنیم و بعد دیگر کسی

نمی فهمد که راست گفته بودیم یا نه !!

اما حواسشان نبود که این ابزارشان دیگر کار نمی کند و الآن رسانه های خیلی جدید تری وجود دارد که چندین برابر مجله ، آن هم به طور روزانه مخاطب دارد !!

ضمن تایید نظرات شما ، ولی متآسفانه این بار مجبور به واکنشمان کردند که ما هم تصمیم گرفتیم تا انتها موضوع را پی گیری کنیم .

4. Top | #13
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

دوست عزیزم جناب آقای بابک مشمولی

همانطور که من به شما هم گفتم باور کنید هیچ کس کوچکترین تردیدی در حسن نیت شما ندارد و هیچ نیازی هم به عذر خواهی نیست .

من با آقای نعمتی هم صحبت کرده ام و گلایه ایشان کلی و مربوط به کل سیستم است و قطعآ ایشان هم مشکل را از طرف شخص شما نمی دانند .

من همانطور که در صفحه قبل این تاپیک صراحتآ نظرم را بیان کردم و عرض کردم که کل مشکل از درهم تنیده شدن منافع چند نفر خاص در فروشگاه آسمان شب و مجله نجوم است ،

همانقدر هم به دوستان این اطمینان را می دهم که در حسن نیت آقای مشمولی عزیز کوچکترین تردیدی نداشته باشند .

اتفاقآ بنده همواره شاهد بوده ام که ایشان همیشه سعی کرده اند در ایجاد روابط مثبت تاثیر گذار باشند ( و انصافآ هم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند )

اما موضوع این است بنده می دانم که بیش از این از دست ایشان هم ساخته نیست .

( واقعآ باید این نکته را در نظر بگیریم که حساب دوستی ها بین افرادی که منسوب به مراکز مختلف هستند ، کاملآ جدای از سیاست های کلان محموعه ها است )

5. Top | #14
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    422
    تشکر شده 338 بار در 56 ارسال

من مجله امروز به دستم رسيد
    اولا كه تبليغ آوا استار خيلي قشنگ و تاثير گذار بود
    ولي به عنوان يك خواننده ميگم به هيچ وجه نگران مطالب پشت جلد نباشد
    حتي ممكنه اين چيزي كه آسمان شب چاپ كرده به نفع آوااستار بشه
    چون من مامانم هم كه مجله رو ديد صفحه آخر رو كه ديد گفت اين معلومه هركي بوده خيلي حسوديش شده
    اما جدي آسمان شب كار بچه گانه اي كرده
    اميدوارم مجله نجوم ديگه از اين چيزا چاپ نكنه

6. Top | #15
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3439
    تشکر شده 46 بار در 2 ارسال

سلام

بعد از سر و صدای زیادی که این چند روزه در جامعه نجوم ایران در مورد این مشکل اخیر به وجود آمده مطلبی را در وبلاگ استادم جناب آقای دکتر محمدرضا ( پژمان) نوروزی دیدم که گفتم شاید مطالعه آن برای شما جالب باشد

برای همین هم مطلب و هم لینک آن را اینجا میگذارم

نظر من درباره ی رویداد تازه ی نجومی ها

( به قلم دکتر پژمان نوروزی )

آنهایی که از قدیمترها مرا میشناسند می دانند که روح نقد کننده ای دارم و البته نقد پذیری را هم بلد هستم(این را بارها در همین جا هم دیده اید)البته آنهایی که مرا به واسطه ی

نجوم میشناسند هم بیشتر این روحیه را دیده اند و هم از بسیاری قضایا در باب این روحیه و شرایط جامعه ی نجوم آماتوری و واکنش دوسویه ی من و گروه ها و افراد نجومی اطلاع

دارند....مدتهاست به همین دلایل و البته به دلیل مدل شخصی ام در باب شرایط نجومی ایران سکوت میکنم و سرم به کار خودم گرم است.اما این روزها دوباره خبرهایی است و

بسیاری نظر مرا در این باره جویا شده اند....

بگذارید بگویم اصل قضیه چیست. در شماره ی اخیر مجله ی نجوم دو وارد کننده و توزیع کننده ی اصلی محصولات نجومی ایران آگهی داده اند....یکی به شکلی هوشمندانه و زیبا

آگهی در باب فروش تلسکوپ های سلسترون (آوا استار) و دیگری به شیوه ای نه چندان زیبنده در رد ادعا های آوا استار( اسمان شب)متاسفانه در این میان همه ی طرفین از دوستان

و شاگردان و معلمان قدیم من هستند.

اما نظر من:به گمانم آنچه که اکنون خوب است به آن پرداخته شود نه دعوای آوا استار و آسمان شب است. بلکه مهم رفتار غیر حرفه ای و غیر مسئولانه ی مجله ی نجوم است.

این که یک آگهی دهنده بتواند از رانت اطلاعاتی خود استفاده کرده و بداند دیگری چه چیزی در مجله چاپ میکند در نوع خود زشت و نا پسند است. در دنیای بیرون از ایران،

این عمل کاملا جرم محسوب میشود.در ایران را نمیدانم.

من به هیچ یک از حاشیه های این رویداد کاری ندارم. اما میدانم باز هم مجله ی نجوم است که بی اخلاقی کرده(و البته که این بار نخستش نیست) این کار را تقریبا در تمام دوره های

سردبیری افراد مختلف مجله دیده ام(البته از انصاف نگذرم در دوره ی سردبیری آقای حیدرزاده چنین چیزی دیده نشده بود) اما ناشر سالهای دور مجله ی نجوم(زروان)ادعای نماینده

انحصاری بودن بسیاری برندها از جمله سلسترون را داشته(میتوانید آگهی های سالهای دور این شرکت را ببینید)مجله ی نجوم بارها از درج آگهی شرکتها و موسسات نجومی سر

باز زده( و حتی رسما اعلام کرد به پفک نمکی مینو تخفیف میدهد اما موسسات نجومی بایستی بهای بیشتری بدهند تا آگهی شان درج شود)مجله ی نجوم بارها و بارها خود را

مرجع رسمی نجوم در ایران معرفی کرده( گاهی به بهانه ی این که متولی دیگری وجود ندارد و بعدها هم که شاخه آماتوری تاسیس شد به بهانه ی این که رسانه ی شاخه است) و

نمونه های فراوان دیگر. به هر روی شک نیست که مجله ی نجوم تاثیر به سزایی در جامعه ی نجوم ایران داشته و دارد....اما بخشی از این تاثیراتش همین بی اخلاقی هاست.

کاش همه ی ما کمی هوشمندانه تر، مودب تر و از همه مهمتر با اخلاق تر رفتار میکردیم.

وبلاگ دکتر نوروزی : http://kacoli.blogfa.com/

7. Top | #16
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    366
    تشکر شده 70 بار در 4 ارسال

به نظر من خود آوااستار يكي از مقصرين اصلي اين ماجراي اخير است

شما مرا به خاطر نداريد ولي من كسي بودم كه وقتي جريان توهين سردبير مجله نجوم به پدر نجوم آماتوري ايران اتفاق افتاد در همين تالار اعتراض كردم

نقدي بر يادداشت توهين آميز مجله نجوم

و من به شما و همه نجومي ها گفتم كه اگر اعتراض نكنيد دفعه بعد با خودتان همچين معامله اي مي كنند . ولي شما آن موقع دربرابر اين كار زشت مجله سكوت كرديد

و من هم از همان موقع ديگر در اين تالار هم فعاليت نكردم چون از حق دفاع نكرديد

و حالا كه اين حركات زشت مجله نجوم دامنگير خودتان شده لب به اعتراض گشوديد . البته ماهي را هروقت از آب بگيريد تازه است

البته بحث آسمان شب جداست اينها در تمام اين سالها نشان دادند كه به هيچ اصول كاري و حتي اخلاقي پايبند نيستند . البته از يك كسي با آن سطح سواد و معلومات بيش از اين هم انتظار نيست و فكر ميكنم كل جامعه نجوم اينها را شناخته باشند .

اما مجله نجوم نا سلامتي يك ارگان فرهنگي است و بايد فرق كند با يك مجله اي كه هر ........ را چاپ مي كند

من فكر ميكنم شما نبايد برايشان شرط بگذاريد كه از آوااستار عذر خواهي كنند .

اينها خيلي وقت است كه بايد از كل جامعه نجوم ايران عذر خواهي كنند و رفتار هاي زشتشان را كنار بگذارند پس شرطتان را بگذاريد عذرخواهي از كل جامعه نجوم ايران .

و مثلا ما در اينجا مي توانيم طرح تحريم آنها را مطرح كنيم تا ديگر هيچ كس حتي 1 نسخه مجله نجوم را نخرد تا بفهمند كه اگر به جامعه نجومي ايران به هر شكلي توهين كنند پاسخ محكمي دريافت خواهند كرد .

به نظرم با توجه به بازديد خوبي كه اين تالار دارد ميتواند نقش هماهنگ كننده اي را در اين زمينه ايفا كند

8. Top | #17
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894
    تشکر شده 1,000 بار در 114 ارسال

به نظرم اینها بر میگرده به این خصلت بد ما ایرانی ها که وقتی در یک کاری زیاد فعالیت میکنیم و شاید در برهه ای از زمان آن را شکوفا میکنیم،بعد از مدتی برای خودمون حق آب و گل اختیار میکنیم.

نجوم یک صاحب داره که اون هم خداست

متاسفانه ما به جای اینکه در نجوم خودسازی و خداشناسی کنیم داریم خودسوزی و باندبازی میکنیم.

مجله نجوم زحمات زیادی کشیده مسلما خیلی از ماها با مجله نجوم با این علم آشنا شدیم ولی این دلیل نمیشه آقای مجله نجوم بشه بابا مجله نجوم!

فروشگاه آسمان شب هم را جناب نعمتی فرمودند، .یادمه سال 84 آسمان شب فقط یک غرفه بود ولی الآن بحمدلله خوب رشد کرده و از بزرگترین موسسات نجومی کشور شده.

باید اینو به مسئولین فروشگاه آسمان شب گفت که هرچی زحمت کشیدید به جاش پول در آوردید و منتی بر سر جامعه نجوم نگذارید.

توی تاپیک فروشگاه آسمان شب آقای طامهری گفت که برخی از قیمت های فروشگاه اصلا با قیمت واقعیش نمیخونه! خداییش بعضی قیمتهاشون را نمیشه با هیچ ماشین حسابی اینطوری حساب کرد !

سرتون را بیشتر از این درد نیارم و سخنم را کوتاه کنم به این جمله ای که

ای پیشکسوتان زحمت کش که هنوز هم زحمت میکشید لطفا برای خودتون در جامعه نجوم حق آب و گل قائل نشید که با این کار سابقه تون خراب میشه.

شخصا از وقتی که این تبلیغ زشت را در مجله نجوم دیدم تصمیم به نخریدن (همون تحریم) مجله گرفتم تا بدونن که با این کارها فقط سابقه شون را پیش اعضای جامعه نجوم خراب میکنن نه چیز دیگه
    امضای ایشان
    هرکجا هستم باشم آسمان از آن من است.
    www.yazdsky.com

9. 17 کاربر مقابل از Ahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #18
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1541
    تشکر شده 15 بار در 1 ارسال
    drood bar shoma
    ba arze adab va ehteram mikhastam begam kamelan ba harfhaye shoma movafegham . aghaye ememe aziz bayad ba inha manand khodeshan raftar kard . kasani ke eda mikonand ke nojum iran ro inha hemayat mikonand va mikhan faghat dar enhesare khodeshan bashad aya ta be hal kari jahate hemayat az nojum kardand ? joz inke khastand enhesare va solte khodeshan ra neshan dahand va monejeman ro sar kise konand ? ma ham az shoma hemayat mikonim va elam mikonim bayad jelo in afrad istad. az hame faalan nojumi mikham bedon tars jelo in afrade sod jo beistand va tashakor mikonam az aghaye emem ke pishghadam shodand dar in rah ...pirooz bashid

.................................................. .................................................. ............................................
    کاربر گرامی

نوشتن متن های فارسی با حروف انگلیسی در فروم مجاز نیست

لطفآ از حروف فارسی برای نوشتن استفاده کنید

درود بر شما
    با عرض ادب و احترام می‌خواستم بگم کاملا با حرفهای شما موافقم . آقای امام عزیز باید با اینها مانند خودشان رفتار کرد . کسانی‌ که ادعا میکنند که نجوم ایران رو اینها حمایت میکنند و میخوان فقط در انحصار خودشان باشد آیا تا به حال کاری جهت حمایت از نجوم کردند ؟ جز اینکه خواستند انحصار و سلطه خودشان را نشان دهند ؟
    ما هم حمایت می‌کنیم و اعلام می‌کنیم باید جلو این افراد ایستاد. از همه نجومی ها می‌خوام بدون ترس جلو این افراد بایستند و تشکر می‌کنم از آقای امام که پیشقدم شدند در این راه ...پیروز باشید

ویرایش توسط شادی حدادی زاده : 03-06-2012 در ساعت 04:48 PM

11. 15 کاربر مقابل از amin6575 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #19
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3435
    تشکر شده 23 بار در 1 ارسال

رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب-matiz-vs-mvm-jpg

با سلام و احترام

تصویر سمت راست (دوو ماتیز کره ای) و تصویر چپ (ام وی ام 110 - چینی ساز) می باشد.
    آیا براستی این دو، یک محصول نیستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

بهتر است آقای آسمان شب در امور خودرو هم وارد شود و نمایندگی فوق انحصاری "ام وی ام" چینی را هم بگیرد! نظر شما چیست؟
    آن وقت بهترين راه مقايسه دو ماشین، مقايسه رنگ قالپاق و چراغ راهنما خواهد بود. (دقیقا مثل مقایسه قطر و لوله تلسکوپ)

اصطکاک یک "تیم بازاری" و یک تیم علمی نتیجه ای جز این ندارد.

13. Top | #20
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1404
    تشکر شده 42 بار در 5 ارسال

رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب         
    اما یک انتقاد:
    آن روزی که گروهی مانع فعالیت ترویجی انجمنی در یکی از پارک های تهران با وجود تمامی هماهنگی ها شدند
    آن روزی که دی وی دی طنزی به قصد تخریب یکی از چهره ها و مدیران با سابقه نجوم آماتوری در باشگاه نجوم تهران پخش شد
    ان روزی که در مجله نجوم بحث کشتی یوگی و دوستان مطرح شد و فعالیت دیگر گروه ها و مراکز را در برنامه تلویزیونی شان نادیده گرفتند
    ان روزی را که روندی را ایجاد کردند تا دکتر حسابی افتخار علمی کشور را تخریب چهره نمایند
    آن روزی نامه سرگشاده نوشتند.... آن روزی که وبلاگ راه انداختن..... آن روزی در برنامه اسمان شب درباره هر موضوعی صحبت کردند و....................
    دوستان چرا رفع شبهات نکردید

14. 19 کاربر مقابل از emir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)