صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 332

موضوع: پيشنهادات جهت ارتقا سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile پيشنهادات جهت ارتقا سايت

با سلام به دوستان گرامي

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا هرگونه پيشنهادي جهت ارتقا سايت داريد همين جا مطرح كنيد .

ساير دوستان هم ميتوانند درباره پيشنهادات نظر بدهند تا در نهايت به تصميم مناسبي جهت اجرا در محيط سايت دست پيدا كنيم .

با تشكر

2. Top | #211
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

به نظرم خــــیــــــــلی خوب می شد اگه توی بخش قوانین فروم ، یه فایل آموزشی برای تازه واردها ایجاد کنید . منظورم یه چیزی شبیه به یه راهنمایست که آدمو از لحظه ی ثبت نام ، به قوانین ، انجمن ها ، تکنیک ها و... ی فروم آشنا کنه . مثلا فصل اولش یه آموزش کلی و سریع باشه که هر کی که میاد به طور کلی بفهمه که قضیه ی انجمنا چیه ( اینو میگم چون خودم تا مدت زیادی نمی دونستم که چه جوری باید جواب پست ها رو بدم ) . بعد تو فصل های بعدی توضیح انجمن ها ، بخش های جانبی سایت ، ویکی نجوم و تکینک ها توضیح داده بشن . صد البته اگه از عکس استفاده بشه ، بهتره چون که میگن یک تصویر از هزاران حرف گویا تره . اخر سر هم فایل رو به صورت پی دی اف در اختیار تمام تازه واردها(یی چون من) هنگام ثبت نام قرار بدین . یا حتی در میشه در بخشی مثل کنترل پنل قرار داد که هر کی هر وقت خواست بتونه بهش مراجعه کنه . دقیقا مثل یه راهنمای جیبی ...
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

3. 14 کاربر مقابل از arashgmn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #212
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1389
    تشکر شده 3,041 بار در 301 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر عباس نمایش پست ها
    سلام. خیلی خوب میشد اگه یه مدیر تبلیغات مجازی داشتیم . برای افزایش بازدید کنندگان و اعضا. خودم اولین کاندید.
    فکر نکنم به همچین چیزی نیاز باشه!
    چون به طور عادی قطعا دوستان آوااستاری اگه با افرادی روبرو بشن که به نجوم علاقه مندن حتما به اونا پیشنهاد میدن که به آوا سر بزنن!!!این خودش تبلیغه
    یکی از این افراد مادر گرامی بندس:gissoo
    پ.ن:البته این فقط نظر شخصیه من!
    ویرایش توسط Flare star : 07-01-2012 در ساعت 09:10 AM
    امضای ایشان
    If everyone cared and nobody cried
    If everyone loved and nobody lied
    If everyone shared and swallowed their pride
    We'd see the day when nobody died

5. 18 کاربر مقابل از Flare star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #213
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

من یک پیشنهاد کوچیک دارم
    رنگ اسم کاربران فعال و ممتاز خیلی شبیه به هم هست خیلی بهتره رنگ کاربران فعال و ممتاز تفاوت زیاد تری با هم داشته باشه
    امضای ایشان

7. 6 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #214
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_reza نمایش پست ها
    من یک پیشنهاد کوچیک دارم
    رنگ اسم کاربران فعال و ممتاز خیلی شبیه به هم هست خیلی بهتره رنگ کاربران فعال و ممتاز تفاوت زیاد تری با هم داشته باشه
    سلام

بله درسته رنگها زیاد متفاوت نیست ولی مهم اینه که زیر نام کاربری نوشته شده ممتاز یا فعال، فقط در تشکرها یا در لیست کاربران حاضر در سایت ممکنه یک مقدار تفاوت کنه.

9. 13 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #215
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4475
    تشکر شده 658 بار در 85 ارسال

من یه فروم پیدا کردم که از لحاظ زیبایی یه ذره از اینجا بهتره
    اگه تونستید کمی این جا رو مثل اونجا مرتب تر کنید مخصوصا قسمت هدر و بالای فرومش تر تمیز تره
    آدرس سایت:
    http://forum.playdota.ir/
    یه نکته دیگه توی این سایت برای کاربران فعال و غیره به جای نوشتن این خصوصیت زیر اسمشان شکلی زیباتر گذاشته است.
    ویرایش توسط SSgumS : 07-20-2012 در ساعت 01:55 PM
    امضای ایشان
    به پدر و مادر خود حتی اف هم نگویید.

وقتی خدا مشکلاتت رو حل می‌کنه، تو به توانایی‌های او ایمان داری
    وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی‌کنه، او به توانایی‌های تو ایمان داره

11. 4 کاربر مقابل از SSgumS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #216
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902
    تشکر شده 5,824 بار در 808 ارسال

یاری رسان آوایتان باشید...

با سلام
    با اجازه جناب مدیر یه پیشنهاد داشتم که همت و یاری همه ی آوااستاری ها رو می طلبه.

قضیه اینه که چند وقت پیش با همکاری دوست عزیزم آقای صادقیان ( ) اقدام به تگ زدن به تاپیک های فروم کردیم ولی به دلیل حجم بیش از حد و اندازه ی تاپیک ها ( 1000 ماشالا بزنم به تخته ) وسط راه بریدیم!!! واقعا هم بریدیم!!! لذا به نظرم رسید این مسئله رو اینجا و در دید عموم مطرح کنم تا از همکاری بقیه دوستان هم بهره ببریم. هر کدوم از دوستان که لطف می کنند و پستی می زنن همون جا به تاپیکش هم تگ بزنن. کار سختی هم نیس، تصویر پایین رو داشته باشید:

این قسمت انتهای همه تاپیک ها هست. کادر قرمز رنگ همون قسمت تگ ( کلمات کلیدی ) هستش. برای تگ زدن کافیه گزینه ی " ویرایش برچسب " رو کلیک کنید. بعد از کلیک سیستم بطور خودکار جعبه متنی رو برای شما باز می کنه که می تونید کلمات مورد نظرتون رو اونجا بنویسید. حداکثر تگ مجاز ، 2 تگ برای هر نفر در هر تاپیک هست. ضمنا برای ایجاد فاصله بین دو کلمه مجزا باید از ویرگول انگیلیسی ( , ) که روی حرف " واو " کی بردتون هست استفاده کنید برای مثال : "امین,مهراجی"

آها!!! میرسیم به اصل مطلب!!! اصل مطلب هر کاری قوانین انجام اون کاره

و این کار فقط و فقط 2 قانون داره:

1- کلماتی که استفاده می کنید مرتبط با موضوع همون تاپیک باشه.
    2- کلمات تون غلط علمی نداشته باشه! ( البته دور از جون خیلی ها! ) چون یادمه یه بار یکی از دوستان تگ زده بود " بطلمیوس و گردش زمین" بیچاره بطلمیوس تو گورش لرزید با این تگ

و اینکه چرا این کار رو می کنیم؟ دلیلش اینه که سرچ توی گوگل از طریق همین تگ انجام میشه و این باعث میشه که موقع سرچ وارد سایت مورد نظرتون بشید نه سایت های تبلیغاتی و... و همچنین این کار باعث میشه آمار بازدیدکنندگان سایت بالا بره و قضیه ی رقابت و اینا که دیگه خودتون بهتر از من می دونید

پس بسم الله
    شروع کنید ای هم آواییان
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 08-03-2012 در ساعت 01:10 AM دلیل: اصلاح اشتباهات نگارشی

13. 22 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #217
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

با عرض سلام و تشکر بسیار زیاد از امین مهراجی عزیز بابت این پیشنهاد بسیار مفید

بله ، همونطور که امین هم گفت موضوع تگ ها اهمیت بسیار زیادی در فروم ها داره و باعث میشه کسانی که دنبال یکی از مطالب و موضوعات اینجا می گردند ، راحت تر بتونند مطلبشون رو پیدا کنند .

اما راه نسبتآ ساده تری وجود داره برای این کار که باعث میشه تاپیک های بدون تگ اونقدر زیاد نشوند که تگ زدن اونها نیاز به عزم عمومی داشته باشه !

اون هم اینه که دوستانی که تاپیک جدید ایجاد می کنند ، همون موقع چند تگ مرتبط هم بزنند تا این موضوع هم خیلی سریع در موتور های جستجو ایندکس بشه و هم تاپیک های بدون تگ تعدادشون زیاد نشه

ممنون از توجه همه دوستان گرامی و ممنون از آقای مهراجی بابت این پیشنهاد تذکر به جایی که دادند

موفق باشید

15. 16 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #218
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

با توجه به اهمیت بحث برچسب گذاری مباحث و تاپیک ها علاوه بر نکات خوبی که اقای امام و همین طور اقای مهراجی اشاره کردن این هم مهمه که تگ ها هم عناوین کلی و هم عناوین جزئی داشته باشن....

مثلا تاپیک طیف که به تازگی ایجاد شده و تگ هم خورده رو بهتره این طوری برچسب گذاری کنیم:

طیف جذبی , طیف نشری , طیف نگاری , طیف پیوسته , جسم سیاه , نجوم , اختر فیزیک , آوا استار , آموزش نجوم , آموزش فیزیک , تابش , تابش جسم گرم , تابش جسم سیاه , نور , ستاره , طیف , طیف ستارگان , برانگیختگی , ستاره شناسی ,

و شاید حتی بیشتر و جزئی تر

برای امتحان اثر تگ های دقیق در سرچ ها و شناسایی موتورهای جستجوگر، میتونید خودتون به صورت آزمایشی چک کنید و نتیجه رو ببینید.

کلا این بحث برچسب گذاری و مشارکت در رده بندی های مجازی یک مبحث داغ در وب2 هست.

اما الان یه مشکلی هست که من سابق بر این باهاش برخورد نکرده بودم و اون محدودیت در تعداد تگ هاست!!! قبلا که برچسب ها رو ویرایش میکردم هیچ وقت ارور تعداد دریافت نکرده بودم
    جناب موجکریس میشه کمک کنید ؟
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

17. 12 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #219
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    20
    تشکر شده 3,324 بار در 334 ارسال

سلام

بله ، یه نگاهی میندازم ببینم چی میشه !
    امضای ایشان

Captured Forever

19. 10 کاربر مقابل از mojcris عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #220
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    865
    تشکر شده 957 بار در 169 ارسال

پيشنهادات جهت ارتقا سايت         
    درود دوستان
    تگ ها توی روال قرار دادن یک پست جدید، دقیقا در جایی قرار داده شدند که کاربر مشتاق قرار دادن ارسالش و دیدن بازخوردها (پاسخ ها و تشکرها) هست و تحملش در کمترین حد. دقیقا در آخرین مراحل! و این یعنی انجام نشدن تگ زدن برای هر تاپیک جدید از طرف ایجاد کنندگان.
    به این مسئله بحث "عادت نداشتن" و "فراموش کردن" رو هم اضافه کنید.
    لذا باید انتظار داشت که حتی با وجود سه ارسالی که در بالا اومد و درخواست های پیاپیشون در این مورد، بخش قابل توجهی از کاربران در هنگام ارسال تاپیک، مسئله تگ زدن رو مورد توجه قرار ندند.

از طرفی همه ما می دونیم که در سیستم مدیریتی و روال کاری آوا استار، ناظران اصلاح کننده ای مانند "ویراستار ادبی" سایت وجود دارند که مسئولیت مرور تمامی ارسالها و اصلاح اونها رو از جهات مختلف دارند.
    لذا ... توصیه میشه یا این مسئله نیز به ویراستار ادبی محترم فروم (یا سایر کسانی که فعالیت های نظارتی دارند) واگذار بشه و یا مسئولیت تازه ای برای این قضیه ایجاد بشه تا فردی وجود داشته باشه که تگ های تاپیک های جدید رو کنترل کنه و اگر تاپیکی تگ های کمی داشت، تگ نداشت و یا تگ های نا مرتبطی داشت، اصلاحات لازم رو انجام بده. مسئولیتی مانند "ویراستار فنی"!

روز خوش.
    امضای ایشان
    بهترین تلاش برای بهترین بودن

21. 9 کاربر مقابل از jooyande عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع