صفحه 18 از 34 نخستنخست ... 814151617181920212228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 332

موضوع: پيشنهادات جهت ارتقا سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile پيشنهادات جهت ارتقا سايت

با سلام به دوستان گرامي

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا هرگونه پيشنهادي جهت ارتقا سايت داريد همين جا مطرح كنيد .

ساير دوستان هم ميتوانند درباره پيشنهادات نظر بدهند تا در نهايت به تصميم مناسبي جهت اجرا در محيط سايت دست پيدا كنيم .

با تشكر

2. Top | #171
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902
    تشکر شده 5,824 بار در 808 ارسال

با سلام خدمت مدیر محترم ...

این پیشنهاد من البته کمی فضولی در کار مدیریت فروم هست ولی پیشنهاد میکنم :

که یک وضعیت کاربری دیگر هم بالاتر از " کاربر ممتاز " هم ایجاد کنید

از توجه تان سپاسگذارم....
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 10-07-2011 در ساعت 10:48 PM دلیل: غلط املایی

3. 5 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #172
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

یه خسته نباشید گرم اولا باید بگم به همه مدیران کنونی و سابق که خیلی زحمت می کشن برای هرچه تازه تر بودن و پایداری بیشتر این فروم فرهیخته...
    شاید به نظر من تنها انتقادی که وارد باشه برای این فروم این باشه که یه کمی قسمت بالایی این فروم، حالت بهم ریختگی داره واگه از رابط های گرافیکی بهتری استفاده بشه، به نظر من نتایج بهتری رو به دنبال داره
    در عکس زیر من نظرات شخصی خودم رو برای تغییرات جزئی بیان کردم.
    نکته مهم : البته فاصله هایی که در این عکس به آنها اشاره شده، به این اندازه اند چون تصویر ال سی دی من واید هست ولی به هر صورت این نواقص توی همه رزولوشن ها دیده میشه.خواستم بگم که نمایشگر من هم کمی بزرگنمایی کرده!

http://up.vatandownload.com/images/0...joklziqfcz.png

توضیحات عکس : 1 - هدر باید طوری تنظیم شده باشد که توی همه رزولوشنها در وسط قرار گیرد
    2 - اگر مکان جستجو گر گوگل، کمی گوشه تر قرار میگرفت، اون بالا شکیلتر به نظر میرسید. چون اون فضاهای خالی اطراف کمی تلاطم فکری برای بازدیدکننده ایجاد میکنه.
    3- فضاهای خالی در دو طرف بنر تبلیغاتی یکمی چهره زیبایی رو برای وررودی درگاه به دنبال نداره
    4 -اگر مکان لوگوهای سایت به قسمت هدر اصلی درگاه، یعنی در کنار " صفحه اصلی " و " صفحه انجمنها " و " آخرین ارسالها " قرار میگرفت؛ به نظر من اون بالا مرتب تر میشد.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست پيشنهادات جهت ارتقا سايت-untitled-jpg  
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

5. 9 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #173
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

با سلام
    یه عرض کوچیکی داشتم،بعضی از تاپیکها (مثل همین تاپیک منجمای عزیز متولد کدوم ماه هستین؟ ) با یک هدفی دیگر درست شده و در طول زمان با تغییر هدف اصلی تاپیک آنرا به ناکجا آباد تعداد صفحات می برد!!

من تو همون تاپیک هم اعلام کردم که یه فکری برای به ثمر رساندن این باشن،ولی گویا کسی مسئولیت این امر رو به گردن نمی گیره،خواستم فقط اعلام کنم،که هرچه زودتر رسیدگی بشه!!!

بازم ممنون به خاطر توجه مسئولین و مدیران گرامی مربوطه
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

7. 14 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #174
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

یک عرض کوچک دیگر،نمیدونم چقد میتونه مفید باشه، البته شاید اینجا جاش نباشه که اینو مطرح کنم،ولی جای دیگه ای پیدا نکردم..........!

با توجه به اینکه رویداد های ماهیانه فقط تو مجله ها چاپ میشه و شاید بعضی از سایت ها هم بذارن ولی عملا مجلات دیر به دیر به دست مردم میرسه که اغلب غیر قابل استفاده میشه (بخش رویدادها)!!!
    اگه میشه یک گروه تشکیل بدیم،که رویدادهای ماهیانه رو از ماه قبلش آماده کنیم،و درست از اول همون ماه یا حتی یه چند روز قبل تر قرار بدیم،و به نفع همه میشه، که با این کار میشه یک رفرنس قوی برای رویدادهای ماهیانه درست کرد........!!

هم برای فروم خوب میشه هم برای اعضاء که دیگه بیشتر وقتشون رو صرف پیدا کردن رویدادها نمیکنن!!!!

پیشاپیش ممنون از توجهتون
    ویرایش توسط Hojjat Zafarkhah : 10-25-2011 در ساعت 06:18 PM
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

9. 14 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #175
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902

با سلام ...

پیشنهادی که می خوام بدم ، البته نه فقط درد دل خودم بلکه مشکل چندین نفر دیگه از دوستان هم هست . اگر ممکنه محدودیت تعداد کرکترهای ارسال شده در هر

پست رو افرایش بدید . اگر هم برای
    همه ی تاپیک ها امکان انجامش وجود نداره ، خواهشا برای بعضی تاپیک های خاص مثل پرسش و پاسخ نجومی و .... این کار رو

بکنید . برای اینکه پست ارسال بشه ، مجبور میشیم بعضی از
    قسمتهاش رو حذف کنیم و آدم واقعا نمیتونه منظورشو برسونه .

مرسی ...

11. 4 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #176
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902

با سلام خدمت همه هم آوایی ها بویژه مدیر محترم سایت

لحظه هاتون سرشار از تابناکی اندیشه باشه .

بی مقدمه ی با مقدمه

این پیشنهاد من در واقع علاوه بر اینکه یک پیشنهاد هست یک درد دل هم هست ، درد دل خود من و البته برخی از اعضای فروم .

اصولا ماهیت کار در فروم های تخصصی و همچنین پیش برد اهداف اون فروم ( مثل همین آوااستار ) ایجاد گروهای های تخصصی درباره شاخه های ( تالارها ) مختلف ، مرتبط با موضوع فروم هست . این شاخه ها هم معمولا به افرادی ( مدیران تالارها ) سپرده می شوند که در اون زمینه تخصص و تبهر کافی رو داشته باشند . اونها هم برحسب زمان و موقعیت ، درخواست یکی از اعضا ، اصلا دل بخواه ! تاپیک هایی رو ایجاد می کنند که اعضا در اون به بحث و تبادل افکار بپردازند . ( البته ایجاد تاپیک توسط کاربران هم انجام میشه که خود اون هم معمولا با هماهنگی مدیر تالار مربوطه صورت میگیره )

خب ، تا اینجا آوا استار به نحو احسن همه ی موارد بالا رو انجام داده و جای تبریک داره ، هم برای مدیریت و هم برای اعضا.

ولی :

در بعضی از تاپیک ها ، پستهایی رو میبینی که خیلی تعجب می کنی !!!! با خودت میگی خدای من ! این کارا چیه ؟ برای مثال یکی از عزیزان چند وقت پیش تاپیکی ایجاد کرده بودن به اسم " تبریکات آوااستاری " کارشون هم خیلی قابل تقدیره ، قبلش هم با مدیر هماهنگ کرده بودن که مشکلی پیش نیاد ، بنده خودم ازشون ممنونم ، تو تاپیکشون هم پست گذاشتم .

ولی تعجبت از اینه که میبینی مثلا تولد فلان امامه ( باعرض ارادت خدمت تمام ائمه ! ) یه 10 نفر میان تبریک میگن ، عید قربانه 6 نفر تبریک میگن ، یه اتفاق دیگه هست 8 نفر تبریک میگن ، برف باره تبریک میگن ، مدرسه ها تعطیل شده تبریک میگن ، پستم زیاد شده و فعال شدم ""« به خودم !!!»"" تبریک میگم ، ( این دیگه آخرشه )==» اعضای آنلاین فروم کم شده تبریک میگم کم شده ( اینو دیگه نمیدونم تبریک گفتنش چیه ؟؟!! ) آدم حرصش در میاد واقعا ( الان میفهمم احسان چیا میگه !!!! )

یک دوست بسیار عزیز و گران قدری داریم ، اسمشون رو نمی دونم ، نام کابریشون mg=1/2mrf'y' هست ، کلا فکر کنم دوتا پست گذاشتن ، همیشه هم اسمشون بالای لیست کابرای آنلاین هست ، ولی دیگه پست اسپم نمیذاره ایشون ، واقعا نسبت بهشون ارادت دارم ( بگذریم ... )

این فقط یه نمونه بود که فقط "پستهاش" این شکلی هستن ، فقط پستها .

و اما تاپیک ها !!!! اصلا بعضی از تاپیک ها ماهیتا اسپم هستن پستهاشون دیگه ( .... جای خود دارد ، یه چندتایی شون هم در بعضی جاها به تنش کشیده شده ) مثلا : نجوم فلسفی – فلسفه ی نجوم / گفتگوی علمی / داستانهای نجومی / نجوم و تخیل آدمی ! / آوااستار برای ما ، شما ، آنها ، ایشان ، مفرد مؤنث غائب ، جمع مذکر مخاطب / خوابهای نجومی !!!!! / فقط منجمان مرد بخوانند !! ( خدا رو شکر قفل شد ) و....................................... تاپیک دیگه .

البته اینهایی که میگم ولله قسم نه میخوام کسی رو آزرده خاطر کنم ، نه کسی رو از خودم برنجونم ، به خداوندی خدا از سر دلسوزیه ......

خب ، ولی دیگه اوجش ، اوج همه ی اینها " انجمن های غیرتخصصی " هست ، ( من خودم هم جزو متهمان ردیف اول این پرونده هستم !!!! ) بعضی وقتا فکر می کنم که اگه این انجمن با اون تاپیکهای از اون دست نبودن فروم چه شکلی میشد ؟؟؟!!!

تا حالا دقت کردید اگه فعالیت های بعضی از دوستان مثل آقایان ابراهیمیان ، رضایی ، اکبرنیا ، شعبانی ، آقای معروفی و یه چند نفر دیگه از آقایایون و خانم ها ( اسم نمی برم ) نبود ، کلا 1 دونه پست هم نداشتیم ؟ ( البته بدون احتساب پست های ارسال که در تاپیک های فوق الذکر )

البته سخن در این باب بسیاره و من خلاصه می کنم ....

لذا یک خواهش ملتمسانه ، عاجزانه ، به پات می افتم ، هر جور دوست دارید حساب کنید ، ولی درخواست می کنم یه توجهی بکنید ، چون گفتم درد دل خیلی از اعضا هست ، یا این انجمن ها رو ببندید ( خواهشا اگه چیزی میگم که بیشتر از حد و حدودم هست ، این گستاخی رو بر من ببخشید ، به خدا قسم گفتم همه اش از سر دلسوزی هست نه چیز دیگه ای ) ، یا اگر هم هست ، یک محدودیتی برای پست گذاشتن در این انجمن ها بذارید ، چون واقعا این انجمن ها و تاپیک هاش یه مانعی شدن برای فعالیت در انجمن های تخصصی که اساس ایجاد فروم هم وجود و "" فعالیت "" همین انجمن های تخصصی هست .

بازم میگم اگه حرفی زدم که به اصطلاح " لقمه ی ... تر از دهن بود " حقیر رو ببخشید ...

شاد و پیروز باشید ....
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 11-12-2011 در ساعت 08:41 PM

13. 14 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #177
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

با سلام

جناب آقاي مهراجي

ضمن تاييد اكثر مواردي كه اشاره كرديد ، لازم به ذكر است كه ما نهايتآ مي توانيم با وضع قوانين ، شرايط را براي فعاليت مثبت اعضا ايجاد كنيم

اما نميتوانيم با ايجاد فشار زياد ، فعاليت ها را محدود كنيم و فقط مي توانيم در جهت دهي به اعضا تاثير گذار باشيم .

به هر حال مهمترين عامل در نوع مطالب در تالار هاي گفتگو ، تركيب اعضا و سطح اطلاعات و فعاليت آنها است .

اين در حالي است كه ما سعي مي كنيم با انتشار مقالات ماهانه ، طرح سوالات ، پروژه دانشنامه و ... فعاليت اعضا را به سمت فعاليت هاي مفيد تر سوق دهيم .

البته توجه داشته باشيد كه اگر به ديد يك جامعه مجازي به فروم نگاه كنيم ، وجود برخي مطالبي كه حالت زنگ تفريح داشته باشند بد نيست ، اما طبيعتآ پرداختن بيش از حد به اين مطالب هم اصلآ خوب نيست .

اما توجه داشته باشيد كه ما با همكاري مديران محترم سعي ميكنيم همواره روش هايي براي تشويق و ترغيب اعضا به فعاليت هاي علمي تر ايجاد به كار ببنديم .

انشاا... با راه اندازي سيستم جامع آموزش نجوم در فروم كه انشاا... به زودي عملي خواهد شد ، تا حدود زيادي اعضا را به سمت فعاليت هاي علمي و تكميل اطلاعاتشان تشويق خواهيم كرد .

از شما به خاطر حساسيت درستتان ممنونم
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

15. 18 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #178
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2201
    تشکر شده 4 بار در 1 ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت همه آوا استاری ها . من تازه عضو شدم و خیلی خیلی به نجوم علاقه دارم .لوگوی اوا استار شبیه انرجی استار قطعات کامبیوتریه اگه میشه یه لوگو بسازید که نجومی باشه

17. 4 کاربر مقابل از zolfi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #179
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zolfi نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت همه آوا استاری ها . من تازه عضو شدم و خیلی خیلی به نجوم علاقه دارم .لوگوی اوا استار شبیه انرجی استار قطعات کامبیوتریه اگه میشه یه لوگو بسازید که نجومی باشه
    سلام دوست گرامي

حق با شماست ، انشاا... يكي از برنامه هاي آتي اين است كه به زودي مسابقه اي براي طراحي لوگوي جديد و بنر فروم بين اعضا برگزار كنيم .
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

19. 7 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #180
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    784
    تشکر شده 473 بار در 74 ارسال

پيشنهادات جهت ارتقا سايت         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    با سلام

جناب آقاي مهراجي

ضمن تاييد اكثر مواردي كه اشاره كرديد ، لازم به ذكر است كه ما نهايتآ مي توانيم با وضع قوانين ، شرايط را براي فعاليت مثبت اعضا ايجاد كنيم

اما نميتوانيم با ايجاد فشار زياد ، فعاليت ها را محدود كنيم و فقط مي توانيم در جهت دهي به اعضا تاثير گذار باشيم .

به هر حال مهمترين عامل در نوع مطالب در تالار هاي گفتگو ، تركيب اعضا و سطح اطلاعات و فعاليت آنها است .

اين در حالي است كه ما سعي مي كنيم با انتشار مقالات ماهانه ، طرح سوالات ، پروژه دانشنامه و ... فعاليت اعضا را به سمت فعاليت هاي مفيد تر سوق دهيم .

البته توجه داشته باشيد كه اگر به ديد يك جامعه مجازي به فروم نگاه كنيم ، وجود برخي مطالبي كه حالت زنگ تفريح داشته باشند بد نيست ، اما طبيعتآ پرداختن بيش از حد به اين مطالب هم اصلآ خوب نيست .

اما توجه داشته باشيد كه ما با همكاري مديران محترم سعي ميكنيم همواره روش هايي براي تشويق و ترغيب اعضا به فعاليت هاي علمي تر ايجاد به كار ببنديم .

انشاا... با راه اندازي سيستم جامع آموزش نجوم در فروم كه انشاا... به زودي عملي خواهد شد ، تا حدود زيادي اعضا را به سمت فعاليت هاي علمي و تكميل اطلاعاتشان تشويق خواهيم كرد .

از شما به خاطر حساسيت درستتان ممنونم
    سلام به دوستان گرامي
    چند وقت پيش من پستي گذاشته بودم و بعد از راهنمايي خواستن از دوستان ،به شوخي نوشتم من در فروم گم ميشوم !البته صراحتا قبول دارم که اين از ناشي بودن من است،اما (اميدوارم جسارت و فراتر از حد گفتن نباشد) تصور ميکنم فضاي فروم کمي شلوغ شده.
    با توجه به اينکه با صحبتهاي دوستمان amin-mehraji موافقم واز طرفي مطيع تصميمات اتخاذي از طرف مدير گرامي ميباشم ،يک نظر کوچک دارم که اميدوارم مفيد و اجرايي باشد(تا مدير محترم ومدير فني چه صلاح بدانند):
    وقتي وارد صفحه انجمنها ميشويم ميتوان فقط دو بخش را مشاهده کرد:
    1.مباحث علمي(اخبار،گزارشات،عکاسي نجومي و...)
    2.مباحث غير علمي (متفرقه يا ...)(داستان،خاطرات،و...)
    کاربر يا توجه به مبحث مورد نظر وارد بخش مربوطه ميشود و با توجه به تقسيم بندي که براي هر بخش در نظر گرفته شده تاپيک مربوطه را پيدا ميکند.
    (شايد حداقل من کمتر گم شوم!!!)
    باز هم ممنون از اين حرکت علمي شايسته وهمچنين تشکر بابت ايجاد اين تاپيک ارزنده

21. 6 کاربر مقابل از noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 18 از 34 نخستنخست ... 814151617181920212228 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع