صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 138

موضوع: شمارش معكوس پايان جهان ...

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

شمارش معكوس پايان جهان ...

چند ساعت بيشتر به آغاز سال 2012 باقي نمانده است ...

ميشل نوستراداموس، پيش گوي بزرگ و كسي كه همه پيشگويي هايش تا كنون محقق شده است ، سال 2012 را سال پايان عمر عالم دانسته است .

به گفته او جهان در اين سال به پايان مي رسد ، او حتي به طور قطعي گفته است كه نسل آدم ، طلوع خورشيد 21 دسامبر 2012 را نخواهد ديد و جهان قطعآ تا اين زمان نابود شده است .

و همه اينها در سالي اتفاق مي افتد كه مردم زمين امشب آغاز آن را جشن مي گيرند .

آيا به راستي قدم گذاشتن به سالي چنين دهشتناك را بايد جشن گرفت ؟

اين مطالب و نظاير آن ، مواردي است كه در افواه كلام مردم اين كره خاكي باز گو مي شود .

فردا صبح كه بيدار مي شويم بايد يادمان باشد كه شمارش معكوس پايان عالم آغاز شده است !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

من از ايجاد اين تاپيك هدف بسيار ويژه و هيجان انگيزي دارم . اما مايلم چند روزي دوستان در اين باره بحث و گفتگو كنند . سپس در زمان مقتضي هدف اصلي اين تاپيك را بازگو خواهم كرد ...

سال 2012 به زودي آغاز مي شود :

365
    364
    363
    .
    .

2. Top | #61
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1884
    تشکر شده 566 بار در 88 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    آها افرین!! خوبه!!
    ولی یه مشکلی هست!!من قبول ندارم که همه اینا بخاطر یه جنگ ساده یا حتی جنگ جهانی سوم باشه!!! و احتمال هم نمیدم جنگی علیه ایران رخ بده!!
    یه سوال:
    شما مکاشفه یوهنا رو خوندین؟؟؟ اگه نه حتما بخونین تو آخر هر انجیلی معمولا میذارن!!

خب کجا بودیم؟؟؟ آها...
    داشتم میگفتم،خب بهتر نیست ما هم از خشکه مذهبی و کلیشه ای بودن دربیایم و یکم از خودمون و منابع خودمون استفاده کنیم؟
    در مورد مکاشفه های یوحنا..یه چیزایی خوندم ولی خیلی تحریف شده ..قبول دارین؟خیلی وقت پیش خوندم الآن دقیقا یادم نمی یاد ولی حتما دوباره می خوانمش .
    در مورد خارج شدن از خشکه مذهبی ها باید بگم که من از از افراد خشکه مذهب متنفرم....و همین خشکه مذهبی ها بود که پایه ی انقلاب فرانسه را گذاشت . به این صورت که فرانسوی ها اول مذهب گریز و بعد از مدتی مذهب ستیز شدند . یه جمله ی معروف از یه شخص معروف در تاریخ فرانسه ( اسمشو یادم نمی یا د) هست که میگه : بیایید با روده ی آخرین کشیش ، آخرین فرد از خاندان پادشاهی را به دار بیاویزیم.
    در مورد منبع هم ، منبع خودم بودم ..من به این مسائل علاقه دارم و به همین دلیل پیگیری می کنم .
    امضای ایشان
    درست ..

همانجایی که دیگر راهی نیست ،

رهایی آغاز می شود
    ...

3. 4 کاربر مقابل از af.skylover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #62
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomy نمایش پست ها
    به نظر من کلا تقدس یک عدد چیز کاملا مزخرفی است
    اعداد ساخته ذهن بشر هستند و تقدس یک چیز یعنی آن خدادادی است و مربوط به خدا میشود
    این یک تناقض کامل است
    به هر حال چیزیه که اون ها بهش اعتقاد شدید دارن.
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

5. 3 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #63
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط af.skylover نمایش پست ها
    در مورد مکاشفه های یوحنا..یه چیزایی خوندم ولی خیلی تحریف شده ..قبول دارین؟خیلی وقت پیش خوندم الآن دقیقا یادم نمی یاد ولی حتما دوباره می خوانمش .
    در مورد خارج شدن از خشکه مذهبی ها باید بگم که من از از افراد خشکه مذهب متنفرم....و همین خشکه مذهبی ها بود که پایه ی انقلاب فرانسه را گذاشت . به این صورت که فرانسوی ها اول مذهب گریز و بعد از مدتی مذهب ستیز شدند . یه جمله ی معروف از یه شخص معروف در تاریخ فرانسه ( اسمشو یادم نمی یا د) هست که میگه : بیایید با روده ی آخرین کشیش ، آخرین فرد از خاندان پادشاهی را به دار بیاویزیم.
    در مورد منبع هم ، منبع خودم بودم ..من به این مسائل علاقه دارم و به همین دلیل پیگیری می کنم .
    درود!! این فرموده آخری که نمیدونم و نمیدونید کی گفته!! رو میشه به الان هم بسط داد
    بهرحال،بنظر من اصلا ربطی ماسونیک و اینجور چیزا نداره!! آخه مایا ها یا این فرد(اداموس) اون موقع از کجا میدونسته که سال 2012 آمریکا میخواد به ایران حمله کنه یا مثلا میخواد جنگ های دیگه ای رخ بده!! به فرض که میدونسته و به فرض که اصلا دنیا خراب میشه!! به فرض که ایشون درست میگن و همه میمیرن!!!
    آخه مرد حسابی (اونارو میگما) تو که چند ماه دیگه میمیری چرا حرص پول داری؟؟ برا چی میخوای جنگ کنی؟؟؟ بیشتر زنده بمونی؟؟؟ خب هممون که باهم میمیریم تو 21دسامبر!!
    خب خودشون با خودشون تضاد دارن!!
    و به فرض که اونا زنده میمونن!! خب چه کاریه که میخوای هم خودتو اذیت کنی هم مارو!! ما که چند ماه دیگه میمیریم بذار این مدتو خوش باشیم دیگه!!!
    درسته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.M نمایش پست ها
    به هر حال چیزیه که اون ها بهش اعتقاد شدید دارن.
    شرمنده اونا به اعداد اعتقاد ندارن!! صرفا یه دلخوشکنکی هست که بگیم آره ما اونا رو شناختیم!!
    اونا به فکرشون اعتقاد دارن که واقعا درست کار میکنه،و بدبختانه ما هم به اعداد اونا !!
    جالب نیست؟
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

7. 6 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #64
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها

شرمنده اونا به اعداد اعتقاد ندارن!! صرفا یه دلخوشکنکی هست که بگیم آره ما اونا رو شناختیم!!
    اونا به فکرشون اعتقاد دارن که واقعا درست کار میکنه،و بدبختانه ما هم به اعداد اونا !!
    جالب نیست؟
    بله خوب همین طور هست که میگی ولی یه چیزی که وجود داره چرا اعداد.؟

چرا اعداد رو برای نشانه به کار میگیرند من این اعتقاد شدید رو به خاطر همین گفتم
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

9. 2 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #65
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    869
    تشکر شده 54 بار در 5 ارسال

سلام دوستان!
    اولا يه تبريك به اقاي امام عزيز كه نشون داد خيلي خوب مي دونه ايجاد تاپيك هاي اين شكلي از استلزام هاي مديريت يه فروم موفقه!تاپيك هايي كه در كنار تاپيك هاي اختصاصي توجه همه رو به خودش جلب مي كنه!
    اما در مورد 2012.تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين ماجرا با همون فيلم 2012 شروع ميشه و بعد مستند بي سروته نوستراداموس كه تنها چيزي كه توش پيدا نميشه استدلاله.اما در مورد فيلم يه چند نكته هست كه دوست دارم واستون بگم.من اين فيلم رو حدود 10 بار ديدم.و طبق عادت چند تا از سكانساشو چندين با ميديدم و بعضي از فريم هاشم ذخيره مي كردم.از اين سكانسا و فريم ها چيزاي جالبي در اومد:
    1-لحظه سقوط هواپيما از دره فقط خلبان ميميره و قبل از اون خلبان تنها كسيه كه نشان تثليث مسيحيت رو رو سينه اش ميكشه.
    2-پشت سر همون خلبان چند لحظه قبل از سقوط تو يك فريم از فيلم تصوير حضرت عيسي به كابين خلبان وصل شده.
    3-در لحظه فروريختن كليسا سقف از محل اتصال انگشت خدا و ادم ترك بر ميداره.(فكر كنم كليساي سيسيله)
    4-همه جا تو فيلم داغون ميشه جز كعبه(جامعه هدف فيلم در اينجا مشخص ميشه كه مسلمونا هستند)
    5-فيلم فاقد صحنه هاي مبتذله(باز هم معلوم ميشه كه جامعه هدف جهان سومه)
    6-محور اساسي فيلم رو اين ميچچرخه كه يه ادم نسل بشر رو نجات ميده و هيچ خواست بالاسري وجود نداره(حالا خدا يا هرچي كه اسمشو بزاريم)
    7-باحالتر از همه رئيس جمهور سياه پوست فيلمه.نمي دونم در بارش چي بگم.فوق العادست.شهرو داره اب مي بره ولي كنار مردمش ميشينه.آخييي چه ادم خوبي!
    ببخشيد من زياد حرف زدم.اميدوارم راضي شده باشيد كه مبناي اين فيلم فقط يه تبليغ ضد دينيه كه اتفاقا تلاش مي كنه با نشون دادن نمادهاي ديني اين حس رو القا نكنه.ولي اين كار رو خيلي غيرحرفه انجام داده.
    پيشنهاد اخرم اينه كه يه جوري زندگي كنيم كه اگه همين الانم اخر جهان باشه غمي نداشته باشم.اينو اول به خودم مي گم.

11. 7 کاربر مقابل از ahmad fotoohi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #66
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.M نمایش پست ها
    بله خوب همین طور هست که میگی ولی یه چیزی که وجود داره چرا اعداد.؟

چرا اعداد رو برای نشانه به کار میگیرند من این اعتقاد شدید رو به خاطر همین گفتم
    تاریخ رو بر چه اساسی مینیویسن؟ خب عدد!!
    ماها با چی سر کار داریم؟؟؟ خب عدد!!
    بچه ها رو با چی میشه مشغول کرد؟؟ خب عدد!!
    قدیما با چی میشد رمزی حرف زد؟؟؟ خب عدد!!

کی خستس؟؟؟ دشمن!! :

بخاطر اینا!! البته قضایای دیگه ای هم داره که مربوط به تاپیک نمیشه!!
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

13. 6 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #67
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1685
    تشکر شده 156 بار در 40 ارسال

دوستان این جا چه خبر است؟
    2012 هم مثل سال های دیگر!
    جهان هر لحظه امکان دارد به پایان برسد!
    دوستان ما مسلمانیم ؛ در قرآن چندین و چند بار اشاره ی صریح شده است که جز خداوند نمیداند جهان کی به پایان خواهد رسید و کی قیامت برپا خواهد شد!
    این مهمل بافی ها که جهان در 2012 به پایان میرسد و حرف های مشابه برای همان برادران مسیحی و بی دین است الحمدلله ما مسلمانیم ، بگذارید همان ملت ها با این موضوعات سرگرم باشند! مسلمان جماعت که نباید این مهملات را باور کند.
    با تشکر
    امضای ایشان
    به نام خداوند بخشنده مهربان

1- ‏آيا كافران نمي‌بينند كه آسمانها و زمين ( در آغاز خلقت به صورت توده عظيمي در گستره فضا ، يكپارچه ) به هم متّصل بوده و سپس ( بر اثر انفجار دروني هولناكي ) آنها را از هم جدا ساخته‌ايم ( و تدريجاً به صورت جهان كنوني درآورده‌ايم ) و هرچيز زنده‌اي را ( اعم از انسان و حيوان و گياه ) از آب آفريده‌ايم . آيا ( درباره آفرينش كائنات نمي‌انديشند و ) ايمان نمي‌آورند ؟‏ (انبیا/30)

2- ما آسمان را با قدرت بنا ساخته‌ايم و همواره آن را وسعت مي‌بخشيم .‏ ‏(ذاریات/47)

15. 2 کاربر مقابل از the milky way عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #68
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    27
    تشکر شده 1,122 بار در 124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط the milky way نمایش پست ها
    برادران مسیحی و بی دین
    عزیزم !!! کی گفته مسیحیان بی دین هستند؟
    امضای ایشان
    LIFE IS FOR LIVING WITHOUT COSTING THE EARTH. THERE IS NO PLAN(ET) B

17. 6 کاربر مقابل از مهدی نوابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #69
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2400
    تشکر شده 6,172 بار در 666 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط the milky way نمایش پست ها
    دوستان این جا چه خبر است؟
    2012 هم مثل سال های دیگر!
    جهان هر لحظه امکان دارد به پایان برسد!
    دوستان ما مسلمانیم ؛ در قرآن چندین و چند بار اشاره ی صریح شده است که جز خداوند نمیداند جهان کی به پایان خواهد رسید و کی قیامت برپا خواهد شد!
    این مهمل بافی ها که جهان در 2012 به پایان میرسد و حرف های مشابه برای همان برادران مسیحی و بی دین است الحمدلله ما مسلمانیم ، بگذارید همان ملت ها با این موضوعات سرگرم باشند! مسلمان جماعت که نباید این مهملات را باور کند.
    با تشکر
    من نمی خوام این بحث رو کش بدم ولی به نظر من جمله "برادران مسیحی و بی دین" توهین به مسیحی هاست ممکنه حتی اینجا تو این فروم مسیحی داشته باشیم ااین اصلا حرف سنجیده ای نبود داستان 2012 در واقع یه جور شایعه است در سطحه جهانی و داره دهن به دهن در کل دنیا می چرخه و به مسلمون ومسیحی یهودی و زرتشتی ربطی نداره من کاری نداریم کیا اینو اولین بار مطرح کردن ولی به هر حال الان جزوی از داستان های روزانه همه ما شده

19. 4 کاربر مقابل از مسعود فرح بخش عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #70
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1685
    تشکر شده 156 بار در 40 ارسال

شمارش معكوس پايان جهان ...         
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نوابی نمایش پست ها
    عزیزم !!! کی گفته مسیحیان بی دین هستند؟
    دوست عزیز کسی نگفته است! منظور بنده از برادران مسیحی و بی دین این نبود که مسیحیان بی دین هستند بلکه این سخن بنده اشاره به 2 گروه مجزا از هم داشت. گروه 1- مسیحیان و گروه 2- بی دینان.
    با تشکر
    امضای ایشان
    به نام خداوند بخشنده مهربان

1- ‏آيا كافران نمي‌بينند كه آسمانها و زمين ( در آغاز خلقت به صورت توده عظيمي در گستره فضا ، يكپارچه ) به هم متّصل بوده و سپس ( بر اثر انفجار دروني هولناكي ) آنها را از هم جدا ساخته‌ايم ( و تدريجاً به صورت جهان كنوني درآورده‌ايم ) و هرچيز زنده‌اي را ( اعم از انسان و حيوان و گياه ) از آب آفريده‌ايم . آيا ( درباره آفرينش كائنات نمي‌انديشند و ) ايمان نمي‌آورند ؟‏ (انبیا/30)

2- ما آسمان را با قدرت بنا ساخته‌ايم و همواره آن را وسعت مي‌بخشيم .‏ ‏(ذاریات/47)

21. 4 کاربر مقابل از the milky way عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)