صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 138

موضوع: شمارش معكوس پايان جهان ...

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

شمارش معكوس پايان جهان ...

چند ساعت بيشتر به آغاز سال 2012 باقي نمانده است ...

ميشل نوستراداموس، پيش گوي بزرگ و كسي كه همه پيشگويي هايش تا كنون محقق شده است ، سال 2012 را سال پايان عمر عالم دانسته است .

به گفته او جهان در اين سال به پايان مي رسد ، او حتي به طور قطعي گفته است كه نسل آدم ، طلوع خورشيد 21 دسامبر 2012 را نخواهد ديد و جهان قطعآ تا اين زمان نابود شده است .

و همه اينها در سالي اتفاق مي افتد كه مردم زمين امشب آغاز آن را جشن مي گيرند .

آيا به راستي قدم گذاشتن به سالي چنين دهشتناك را بايد جشن گرفت ؟

اين مطالب و نظاير آن ، مواردي است كه در افواه كلام مردم اين كره خاكي باز گو مي شود .

فردا صبح كه بيدار مي شويم بايد يادمان باشد كه شمارش معكوس پايان عالم آغاز شده است !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

من از ايجاد اين تاپيك هدف بسيار ويژه و هيجان انگيزي دارم . اما مايلم چند روزي دوستان در اين باره بحث و گفتگو كنند . سپس در زمان مقتضي هدف اصلي اين تاپيك را بازگو خواهم كرد ...

سال 2012 به زودي آغاز مي شود :

365
    364
    363
    .
    .

2. Top | #51
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط af.skylover نمایش پست ها
    من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . 9 و 11 بیش از 400 سال است که اعدا مقدس فراماسون ها هستند نه یکی دو روز ...طبق افسانه های ماسونی ، شخصی به نام هیرام ، سازنده ی معبد سلیمان است . ماسونها معتقد هستند که وقتی هیرام کشته می شه ،9 فراماسون او را دوباره زنده می کنند!!!البته همانطور که گفتم افسانست ولی به این دلیل 9 عدد مقدسی می شه و در مورد عدد 11 ، در ورودی معبد سلیمان دو تا ستون داشت به نام های بوآز و جاشین و کنار هم قرار گرفتن این دو ستون ، عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد و به همین دلیل 11 برای آنها عدد مقدسیه( یادمون باشه که برج های دو قلو هم عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد )...
    البته فراماسونری در اصل چیز خوبیه و شاید هم در اصل چیز خیلی خوبی باشه ( به نظر من ) ، چون اگه تاریخ را نگاه کنید ، می بینید که پشت سر اکثر انقلاب های آزادی خواهانه، نقش فراماسون ها خیلی پررنگ بوده از جمله انقلاب فرانسه و...حتی خود مارتین لوتر که پروتستانیسم را به وجو آورد و جلوی خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک وایساد ، خودش یه فراماسون بود . ولی به مرور ، فرقه های انحرافی از فراماسونری شکل میگیره ...همانطور که الآن فرقه های انحرافیه زیادی از اسلام شکل گرفته مثل طالبان و.... و به همین دلیل فراماسونری فعلی ، از اهداف اولیه ی خودش فاصله گرفته....
    اگر مثلا بود 5 می گفتین که مثلا معبدش 5 تا در داشت
    تازه مطمئن هستید که از اون زمان و در اون زبان عدد 1 به این شکل امروزی بود؟

3. 4 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #52
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1554
    تشکر شده 70 بار در 12 ارسال

.......دروغه بابا......
    امضای ایشان
    کشف جهان برشما باد

5. 3 کاربر مقابل از alimehrabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #53
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . 9 و 11 بیش از 400 سال است که اعدا مقدس فراماسون ها هستند نه یکی دو روز ...طبق افسانه های ماسونی ، شخصی به نام هیرام ، سازنده ی معبد سلیمان است . ماسونها معتقد هستند که وقتی هیرام کشته می شه ،9 فراماسون او را دوباره زنده می کنند!!!البته همانطور که گفتم افسانست ولی به این دلیل 9 عدد مقدسی می شه و در مورد عدد 11 ، در ورودی معبد سلیمان دو تا ستون داشت به نام های بوآز و جاشین و کنار هم قرار گرفتن این دو ستون ، عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد و به همین دلیل 11 برای آنها عدد مقدسیه( یادمون باشه که برج های دو قلو هم عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد )...
    البته فراماسونری در اصل چیز خوبیه و شاید هم در اصل چیز خیلی خوبی باشه ( به نظر من ) ، چون اگه تاریخ را نگاه کنید ، می بینید که پشت سر اکثر انقلاب های آزادی خواهانه، نقش فراماسون ها خیلی پررنگ بوده از جمله انقلاب فرانسه و...حتی خود مارتین لوتر که پروتستانیسم را به وجو آورد و جلوی خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک وایساد ، خودش یه فراماسون بود . ولی به مرور ، فرقه های انحرافی از فراماسونری شکل میگیره ...همانطور که الآن فرقه های انحرافیه زیادی از اسلام شکل گرفته مثل طالبان و.... و به همین دلیل فراماسونری فعلی ، از اهداف اولیه ی خودش فاصله گرفته....
    ببخشيد مثل اينكه يه اشتباهي شده حضرت سليمان مگه 400 سال پيش حكومت مي كرد ؟
    چون فك كنم ميدونين كه فراماسون(يه كلمه به معناي بنا هاي آزاد) همون بنا هي آزاد شده يا فراري از دست حضرت سليمان هستن پس اين اعداد مقدس بر ميگرده به زمان حضرت سليمان كه كمي بيش از 2500 سال ميشه
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

7. 2 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #54
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1884
    تشکر شده 566 بار در 88 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    بنده و شاید خیلی های دیگه ربط این قضایا رو هنوز نمیدونیم،یعنی ماسون ها میتونن دنیا رو خراب کنن؟؟؟ مثلا خورشیدو بترکونن؟؟؟
    اول ربط بین این دو قضیه رو بفرمائید(البته بجز اینکه اونا کلی برنامه ریزی دارن که دنیا رو صاحب بشن و خداشون از فلان جا بیاد و فلان کارارو بکنه)،بعد به تشریح این قضیه بپردازید که اصلا ماسون ها چی هستن!!!
    در ضمن بعد از دونستن اینا حاصل کار چیه؟؟؟ میشه باهاشون مقابله کرد؟؟؟ یا عین همون گوسفندان ته هرمیم که فقط میمیریم؟؟؟ اینا رو مشخص بفرمائید بعد....!
    ای بابا ...شما دیگه چرا ؟؟شما که این راه رو یه بار رفتید و برگشتید
    من اصلا به اینکه خورشید قراره بترکه و زمین منفجر شه و...اعتقاد ندارم چون فکر کنم قراره 7 میلیارد سال بعد این اتفاق بیفته ( البته از نظر علمی )
    و اتفاقا به اون هرمی هم که گفتید اعتقاد ندارم و همانطور که خودتون گغته بودید ، فراماسون ها زیاد قدرت ندارند و بیشتر نمایش قدرت میدهند...ولی خب احتمال حمله ی نظامی وجود داره ...نداره؟؟؟
    یه چیزی ...میدونید که بیشتر مبانی فراماسونری بر پایه ی یهودیت است ...بر طبق دین یهود و حتی مسیحیت ، ظهور منجی در ابتدای یک هزاره رخ میده..دقیقا هزار سال پیش همین موقع ها ، جنگ های صلیبی در گرفت چون آغاز یک هزاره بود و به قول معروف!!!!می خواستند شرایط حضور منجی را فراهم کنند و از جمله ی این شرایط اینه که بیت المقدس باید در اختیار اونا باشه...حتی تو اسلام هم این اعتقاد وجود داره که حضرت مهدی از مکه یا بیت المقدس حضور می کنه.... ولی بعدش دیدن که خبری نیست و به قول معروف سر کار بودن و بعد از اون بود که کم کم اروپا از خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک خسته می شه و ..و در نهایت پایان قرون وسطی و آغاز رنسانس و شکل گیری پروتستانیسم و انقلاب فرانسه و...
    حالا دقیقا 1000 سال بعد ، قصه دوباره شروع می شه ...شروع سناریسو از نیویورک بود و بعد افغانستان و عراق و لبنان و ... الآنم که همه دعوا ها بر سر بیت المقدسه...چه مسلمانان چه یهودی ها چه مسیحیان...و خب به نظر من اینا فقط دین و مذهب را بهانه کردند و در اصل همه به فکر کسب قدرت و منافع اقتصادی هستند ...
    به همین دلیل ، من فکر میکنم که بعید نیست که تاریخ دوباره تکرار شه و یه جنگ صلیبی دیگه ( شاید جنگ جهانی سوم ) رخ بده ...
    امضای ایشان
    درست ..

همانجایی که دیگر راهی نیست ،

رهایی آغاز می شود
    ...

9. 3 کاربر مقابل از af.skylover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #55
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1884

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhodaye aseman نمایش پست ها
    ببخشيد مثل اينكه يه اشتباهي شده حضرت سليمان مگه 400 سال پيش حكومت مي كرد ؟
    چون فك كنم ميدونين كه فراماسون(يه كلمه به معناي بنا هاي آزاد) همون بنا هي آزاد شده يا فراري از دست حضرت سليمان هستن پس اين اعداد مقدس بر ميگرده به زمان حضرت سليمان كه كمي بيش از 2500 سال ميشه
    در حدو 400 الی 500 سال پیش ( تاریخ دقیقش یادم نیست ) یک آتش سوزی در لندن اتفاق می افته که کل شهر از بین میره ، بعد معمار ها از کل اروپا و بیشتر آنها از ایتالیا برای باز سازی لندن دور هم جمع میشن و شروع فراماسونری به صورت جدی از اونجا بوده و الآن هم لژ مادر در لندن است که بزرگترین مرکز فراماسون هاست . فراماسون یعنی بنای آزاد . چون اکثر آنها همانطور که گفتم بنا و معمار بودن . البته دلیل انتخاب این اسم را این می دونستند که خدا ، معمار جهانه و به همین دلیل این اسم را برای خود انتخاب کردند . البته در مرکز نماد فراماسون ها ، کلمه ی g وجود داره که نشان دهنده ی حرف اول god است. این اعداد از همان زمان مقدس بودن ولی تشکیل فراماسونری 400 تا 500 سال پیش رخ مید

یه چیزی اضافه کنم .. این که میگید فراماسونها همون بنا ها ی آزاد شده از دست حضرت سلیمان هستند راستش به نظر من درست نیست...کسایی که می خواهند فراماسونری و شیطان پرستی را به هم ارتباط دهند ، میکن که منظور از فراماسون ها ، همان جنیان آزاد شده از دست حضرت سلیمان بودند که خب بر طبق روایت ها ، سازنده ی معبد سلیمان جنیان بودند...ولی به نظرم درست نیست....
    امضای ایشان
    درست ..

رهایی آغاز می شود
    ...

11. 6 کاربر مقابل از af.skylover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #56
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2166
    تشکر شده 7,688 بار در 659 ارسال

در شماره 11 ماهنامه آسمان شب یه مقاله 13 ، 14 صفحه ای در این باره نوشته بودن " پایان جهان به روایت مایا " که با اثبات های کاملا علمی به این نتیجه رسیده بودن که نابودی کاملا اشتباه فرض شده پس ... هیچ ترسن نیست
    اگر هم واقعی باشه همه با هم میمیریم

13. 6 کاربر مقابل از رخساره روشنی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #57
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomy نمایش پست ها
    البته این رو جدی بگیرید اعداد تو ی ماسون ها خیلی از اون چه فکر میکنید مقدس ترن .
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

15. 2 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #58
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1884

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomy نمایش پست ها
    نمی دونم چرا اینقدر به این عدد مقدسه این بیچاره ها گیر دادید . همانطور که 7 در مسیحیت مقدسه و عدد 40 ،5، 110 ، 14 و...در اسلام مقدسه یا 8 در نزد چینی ها مقدسه ، عدد 11 و 9 و 33 هم برای فراماسون ها مقدسه . به همین سادگی!!!
    امضای ایشان
    درست ..

رهایی آغاز می شود
    ...

17. 5 کاربر مقابل از af.skylover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #59
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

ای بابا ...شما دیگه چرا ؟؟شما که این راه رو یه بار رفتید و برگشتید
    من اصلا به اینکه خورشید قراره بترکه و زمین منفجر شه و...اعتقاد ندارم چون فکر کنم قراره 7 میلیارد سال بعد این اتفاق بیفته ( البته از نظر علمی )
    و اتفاقا به اون هرمی هم که گفتید اعتقاد ندارم و همانطور که خودتون گغته بودید ، فراماسون ها زیاد قدرت ندارند و بیشتر نمایش قدرت میدهند...ولی خب احتمال حمله ی نظامی وجود داره ...نداره؟؟؟
    یه چیزی ...میدونید که بیشتر مبانی فراماسونری بر پایه ی یهودیت است ...بر طبق دین یهود و حتی مسیحیت ، ظهور منجی در ابتدای یک هزاره رخ میده..دقیقا هزار سال پیش همین موقع ها ، جنگ های صلیبی در گرفت چون آغاز یک هزاره بود و به قول معروف!!!!می خواستند شرایط حضور منجی را فراهم کنند و از جمله ی این شرایط اینه که بیت المقدس باید در اختیار اونا باشه...حتی تو اسلام هم این اعتقاد وجود داره که حضرت مهدی از مکه یا بیت المقدس حضور می کنه.... ولی بعدش دیدن که خبری نیست و به قول معروف سر کار بودن و بعد از اون بود که کم کم اروپا از خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک خسته می شه و ..و در نهایت پایان قرون وسطی و آغاز رنسانس و شکل گیری پروتستانیسم و انقلاب فرانسه و...
    حالا دقیقا 1000 سال بعد ، قصه دوباره شروع می شه ...شروع سناریسو از نیویورک بود و بعد افغانستان و عراق و لبنان و ... الآنم که همه دعوا ها بر سر بیت المقدسه...چه مسلمانان چه یهودی ها چه مسیحیان...و خب به نظر من اینا فقط دین و مذهب را بهانه کردند و در اصل همه به فکر کسب قدرت و منافع اقتصادی هستند ...
    به همین دلیل ، من فکر میکنم که بعید نیست که تاریخ دوباره تکرار شه و یه جنگ صلیبی دیگه ( شاید جنگ جهانی سوم ) رخ بده ...
    آها افرین!! خوبه!!
    ولی یه مشکلی هست!!من قبول ندارم که همه اینا بخاطر یه جنگ ساده یا حتی جنگ جهانی سوم باشه!!! و احتمال هم نمیدم جنگی علیه ایران رخ بده!!
    یه سوال:
    شما مکاشفه یوهنا رو خوندین؟؟؟ اگه نه حتما بخونین تو آخر هر انجیلی معمولا میذارن!!

خب کجا بودیم؟؟؟ آها...
    داشتم میگفتم،خب بهتر نیست ما هم از خشکه مذهبی و کلیشه ای بودن دربیایم و یکم از خودمون و منابع خودمون استفاده کنیم؟
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

19. 5 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #60
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

شمارش معكوس پايان جهان ...         
    نمی دونم چرا اینقدر به این عدد مقدسه این بیچاره ها گیر دادید . همانطور که 7 در مسیحیت مقدسه و عدد 40 ،5، 110 ، 14 و...در اسلام مقدسه یا 8 در نزد چینی ها مقدسه ، عدد 11 و 9 و 33 هم برای فراماسون ها مقدسه . به همین سادگی!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.M نمایش پست ها
    البته این رو جدی بگیرید اعداد تو ی ماسون ها خیلی از اون چه فکر میکنید مقدس ترن .
    به نظر من کلا تقدس یک عدد چیز کاملا مزخرفی است
    اعداد ساخته ذهن بشر هستند و تقدس یک چیز یعنی آن خدادادی است و مربوط به خدا میشود
    این یک تناقض کامل است

21. 2 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)