صفحه 95 از 144 نخستنخست ... 4585919293949596979899105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #941
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1433
    تشکر شده 838 بار در 92 ارسال

پست من چرا حذف شد الان؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    ...

3. Top | #942
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Night* نمایش پست ها
    پست من چرا حذف شد الان؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

منتقل شده به اینجا

------
    پ.ن: این پست حذف خواهد شد
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

4. 6 کاربر مقابل از هانیه امیری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #943
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

- استفاده از رقص نور ليزر سبز در فضا

- گِل مالي كردن اتومبيل ها

- زدن عكس آدم هاي معمولي و درگذشتگان در كنار پارچه هاي سياه عزاداري ( آنهم به صورت بنر هاي بزرگ و قدي ! )

- بنر هاي تبليغاتي بزرگ كه بيش از اينكه عزاي امام حسين در آنها ديده شود ، نام درشتِ حاج فلاني به عنوان مداح در آن مي درخشد ! (رقابت در تبليغات مداحان )

- استفاده از شال سياه طرح دار كه با مد روز نيز پيشرفت ميكنند !

- صداي بلند باند ماشين ها با صداي " دوپس دوپس ... حسين ... سين ... "

- استفاده از سينتي سايزر ( ارگ ) در پشت وانتِ دسته براي نواختن آهنگ زمينه صداي مداح !!! ( شخصآ با چشم خودم ديدم )

و .....

اينها رفتار هاي زشت و موهني است كه تا همين چند سال قبل هم خبري از آنها در مراسم عزاداري امام حسين نبود

ملت جو گير و كم خرد هم كه مانده اند تا كسي بدعتي بگذارد تا دو دستي بچسبند و ول هم نكنند !

تا ده بيست سال ديگر قطعآ مراسم محرم به يك كارناوال جشن تبديل خواهد شد كه فقط رنگ زمينه اش مشكي خواهد بود ( آن هم فقط به اين دليل كه مشكي رنگ عشقه !! )

خود همين مراسم دليلي است بر مظلوميت امام حسين (ع)

6. Top | #944
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

نوشته های پشت ماشینها که دیگه آخر خلاقیت واقعا!!!

روز عاشورا یک پیکان دیدم پشت شیشه اش نوشته بود.

خوبها=هفتادو دو نفر بدها=یزیدxxxx ..

چند تا ضبدر هم به یزید داده بود!!

یا اینکه یزید از تو انتظار نداشتم!!

به نظر من مراسم دهه محرم برای خیلیها شده خودنمائی و بس.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

7. 13 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #945
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    - استفاده از رقص نور ليزر سبز در فضا

- گِل مالي كردن اتومبيل ها

- زدن عكس آدم هاي معمولي و درگذشتگان در كنار پارچه هاي سياه عزاداري ( آنهم به صورت بنر هاي بزرگ و قدي ! )

- بنر هاي تبليغاتي بزرگ كه بيش از اينكه عزاي امام حسين در آنها ديده شود ، نام درشتِ حاج فلاني به عنوان مداح در آن مي درخشد ! (رقابت در تبليغات مداحان )

- استفاده از شال سياه طرح دار كه با مد روز نيز پيشرفت ميكنند !

- صداي بلند باند ماشين ها با صداي " دوپس دوپس ... حسين ... سين ... "

- استفاده از سينتي سايزر ( ارگ ) در پشت وانتِ دسته براي نواختن آهنگ زمينه صداي مداح !!! ( شخصآ با چشم خودم ديدم )

و .....

اينها رفتار هاي زشت و موهني است كه تا همين چند سال قبل هم خبري از آنها در مراسم عزاداري امام حسين نبود

ملت جو گير و كم خرد هم كه مانده اند تا كسي بدعتي بگذارد تا دو دستي بچسبند و ول هم نكنند !

تا ده بيست سال ديگر قطعآ مراسم محرم به يك كارناوال جشن تبديل خواهد شد كه فقط رنگ زمينه اش مشكي خواهد بود ( آن هم فقط به اين دليل كه مشكي رنگ عشقه !! )

خود همين مراسم دليلي است بر مظلوميت امام حسين (ع)
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash نمایش پست ها
    نوشته های پشت ماشینها که دیگه آخر خلاقیت واقعا!!!

روز عاشورا یک پیکان دیدم پشت شیشه اش نوشته بود.

خوبها=هفتادو دو نفر بدها=یزیدxxxx ..

چند تا ضبدر هم به یزید داده بود!!

یا اینکه یزید از تو انتظار نداشتم!!

به نظر من مراسم دهه محرم برای خیلیها شده خودنمائی و بس.
    درود
    تو این دهه ی محرم کاش سعی میکردیم فقط عزادار مولا حسین نباشیم و اگر کمی حسین وار بودیم این اتفاقات که گوشه ای از این بدعت هاست اتفاق نمیافتاد آخه واقعا سينتي سايزر تو یه دسته ی عزاداری چیکار میکنه و همه یا باهاش حال میکنن و اونایی هم که میخوان بگن این چه کاریه داری میکنی اول به خاطر آبرو بعدش هم به خاطر دیگران(طرف برمیگرده میگه به دسته ی امام حسین توهین نکن) چیزی نمیگه و ناراحت میشه و دلشکسته .
    اما یه چیزی رو از یاد نبریم صاحب عزا یکی دیگست و خودش میدونه که چیکار کنه . همه فیض میبرن از این مراسمات از این عزاداری ها از گریه بر امام حسین
    یادمه یه بار یکی داشت میگفت یه آیت الله بود تو مشهد دید که یه عده وارد صحن شدن و با یه ادای خاصی سینه زنی میکنن ایشون برگشت گفت اینا دیگه کی هستن ؟ و تو دلش از دست اونا ناراحت شد شب رفت خواب امام حسین رو دید که به ایشون فرمود به هیچکس ربطی نداره که عزادارای من چه جوری عزاداری میکنن و اجرشون با خود منه (کرم و بخشش و گذشت در این حد کجا پیدا میشه ؟) البته یادمون باشه اونا داشتن سینه زنی میکردن ............
    ببخشین جسارت شد به بزرگیه خودتون ببخشین
    اگه این حرفا جاش اینجا نیست بی زحمت حذفش کنین
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

9. 10 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #946
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

سلام به همه دوستان گل آوااستاری
    چند وقتی که فروم از دسترس خارج بود دلم واسه همه تنگ شده بود....
    البته همین جا تشکر ویژه از مسئولین فنی و همچنین آقای امام بابت توجه و زحماتی که کشیدند.

امیدوارم فروم پربارتر و فعال تر از گذشته به کار خودش ادامه بده.

ممنون از تمام اعضای خوب و با معرفت فروم که همیشه با همدلیشون مدیران رو دلگرم میکنند.

امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

11. Top | #947
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhodaye aseman نمایش پست ها
    درود
    تو این دهه ی محرم کاش سعی میکردیم فقط عزادار مولا حسین نباشیم و اگر کمی حسین وار بودیم این اتفاقات که گوشه ای از این بدعت هاست اتفاق نمیافتاد آخه واقعا سينتي سايزر تو یه دسته ی عزاداری چیکار میکنه و همه یا باهاش حال میکنن و اونایی هم که میخوان بگن این چه کاریه داری میکنی اول به خاطر آبرو بعدش هم به خاطر دیگران(طرف برمیگرده میگه به دسته ی امام حسین توهین نکن) چیزی نمیگه و ناراحت میشه و دلشکسته .
    اما یه چیزی رو از یاد نبریم صاحب عزا یکی دیگست و خودش میدونه که چیکار کنه . همه فیض میبرن از این مراسمات از این عزاداری ها از گریه بر امام حسین
    یادمه یه بار یکی داشت میگفت یه آیت الله بود تو مشهد دید که یه عده وارد صحن شدن و با یه ادای خاصی سینه زنی میکنن ایشون برگشت گفت اینا دیگه کی هستن ؟ و تو دلش از دست اونا ناراحت شد شب رفت خواب امام حسین رو دید که به ایشون فرمود به هیچکس ربطی نداره که عزادارای من چه جوری عزاداری میکنن و اجرشون با خود منه (کرم و بخشش و گذشت در این حد کجا پیدا میشه ؟) البته یادمون باشه اونا داشتن سینه زنی میکردن ............
    ببخشین جسارت شد به بزرگیه خودتون ببخشین
    اگه این حرفا جاش اینجا نیست بی زحمت حذفش کنین
    با آقای امام کاملاموافقم به نظرم من بیست سال هم طول نمیکشه.
    آقای ناخدای آسمان من باشما موافقم که امام حسین بخشندس ولی اینکه به کسی که به خاطر عشق و حالش میاد مراسم حالا یه سینه ای هم میزنه اجر و پاداش بده فکر نکنم معقول باشه.
    همین امسال روز جهانی حضرت علی اصغر جایی شده بود برای دوستیابی دختر پسرا یکی شمارشو با صدای بلند می گفت تابقیه بنویسن یکی دیگه به کیسش گل میداد آقا اصلا یه وضعی بود انگار نه انگار مراسم عزاست.

12. 7 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #948
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mr mohamadreza نمایش پست ها
    آقای ناخدای آسمان من باشما موافقم که امام حسین بخشندس ولی اینکه به کسی که به خاطر عشق و حالش میاد مراسم حالا یه سینه ای هم میزنه اجر و پاداش بده فکر نکنم معقول باشه.
    همین امسال روز جهانی حضرت علی اصغر جایی شده بود برای دوستیابی دختر پسرا یکی شمارشو با صدای بلند می گفت تابقیه بنویسن یکی دیگه به کیسش گل میداد آقا اصلا یه وضعی بود انگار نه انگار مراسم عزاست.

بله اگر بخواید از این قبیل اتفاقات بگین بسیار زیاد هستن.
    زیاد هم بد بین نباشید، امام حسین (ع) و عاشورا هیچ وقت با این چیزا از بین نمیره.....محرم سفره ای از برکته که پهن شده و هر کس به اندازه فهم و درکش ازش استفاده میکنه.همونطور که تمام ائمه گفتن، به مردم گمان خوب داشته باشین و امید داشته باشین شاید روزی همون دختر یا پسر از من معرفتش بیشتر بشه.....اگر صاحب این روزا امام حسینه و کشتی نجاته، خودشون خوب میدونن که چطوری یکی رو آدم کنند.

بحث که در این مورد زیاده....

فقط میتونیم امیدوار باشیم که درست میشه
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

14. 6 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #949
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mr mohamadreza نمایش پست ها
    ببخشین جسارته و این حرفا برا من خیلی زیاده که بگم ولی چند وقت پیش داشتم با حاج اسماعیل صحبت میکردم (فرمانده تدارکات لشکر 31 عاشورا ) بهش گفتم حاجی دلمون گرفته از این کارا ، دسته ی عزاداری میاد بیرون طبلاش بیشتر از سینه زناش هستن طرف میاد عزاداری ولی داره به نامحرم نگاه میکنه و..................
    برگشت گفت که یه امام رضا داریم تو ایران که همه میرن و از لطفش بهره مند میشن حتی دزدها و .............. اونقدری بخشنده هست که اونجا آبروی زائرشو نبره حالا حسین (ع) که خون خداست و خدا بجز خداییش رو به ایشون داده بخشنده نیست گفت که فرق نداره سینه زن باشی تماشاچی باشی ریا کار باشی و........ از امام و بخشش بهره مند میشن اما یه فرق بزرگی بین این آدما و یه عزادار واقعی هست ; اما خودش هم از دست خیلی ها ناراحت بود آخرش هم گفت کاش منم با مهدی (شهید باکری ) تو اروند بودم و تو قایق و جز اون کسایی که داشتن تیر خلاص میخوردن و......................
    اما یه چیزی این حرفا یه چیز رو نشون میده و اونم اینه که هنوز هم بعد 1400 سال عزادار واقعی برا امام هستش و تا زمانی که عزادارای واقعی باشن عزا همچنان پا برجاست و ادامه دارد امیدوار باشیم
    ببخشین ، این بحث ها جاشون تو یه فضای علمی نبود ولی مجبور شدم چون خودم خیلی از این حرکات مردم ناراحت بودم و از همه در این مورد سوال میکردم و از هر کسی یه جوابی در باب بخشندگی امام حسین شنیدم بازم ببخشین
    امضای ایشان

به یاد ستار خان یگانه قهرمان آزادی ایران

16. 5 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #950
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

آف تاپیک         
    سلام به همگی

این حرفهایی که آقای امام و دوستان زدن و حکایتی که جناب ناخدای آسمان مطرح کردن منو یاد یه چیزی انداخت

امسال تو یکی از جلسات بانوان سخنران مجلس اینطوری تعریف کرد:

میگفت توی یکی از مجالس عزاداری اباعبدالله که رفته بود همونطور که داشت سخنرانی می کرده دوتا خانمی که حجابشون هم درست نبوده وارد مجلس میشن، میشنین یه گوشه ای و در حین مراسم هم مدام داشتن حرف میزدن و می خندیدن، ملت ناراحت شده بودن اما برخورد خاصی نمیشه باهاشون. اونروز تموم میشه و میگذره. شبش یکی از این دو خانم خواب می بینه که جایی هستن که خود امام حسین (ع) حضور دارن و چند نفر دارن اسم عزاداران حسینی رو یادداشت می کنن، به این دوتا که می رسن میگن اسم اینا رو ننویسین اینا همش داشتن تو مجلس میخندیدن، بعد خود حضرت رو می کنن به اونایی که داشتن یادداشت میکردن و میگن نه اسمشون رو بنویسین، چون یه استکان از جلوی پای عزادار من گذاشتن کنار که راهش باز بشه و اذیت نشه!!!
    فرداش همون دو خانم میرن همون مجلس و خودشون تعریف می کنن خوابشون رو اونم با حجاب خوب و با حالی منقلب برای اباعبدالله ...

حالا با اینکه خودمم از دیدن این حرکات ناراحت میشم و مسلما دل هر کسی که قدری حُب اهل بیت رو داشته باشه به درد میاد، اما اینو واسه این گفتم که بگم همونطور که به ماها اجازه ندادن به عزادارشون اونم از هر نوعی تندی کنیم، مسلما به فکر اونور قضیه هم هستن و اگه قرار بر تندی یا بخشش یا گوشمالی باشه قطعا اونا خودشون بهتر از ما می دونن و انجام میدن. چه بسا امثال علی گندابیها و رسول ترکهایی که با یه گوشه چشمشون راه و رسم زندگیشون از این رو به اون رو و خدایی شد و هنوز هم میشه و چه بسیار از ماهایی که فکر می کنیم خیلی متدینیم و یک لحظه غرور و غفلت هرچه داشتیم رو به باد میده.

فقط باید آرزو کرد که امام حسین و بقیه معصومین نگاه و لطفشون رو ازمون نگیرن و خدا لحظه ای ما رو به خودمون واگذار نکنه. آمین

ولی راستش امسال محرم تو شهر من خیلی خوب بود، به خودم هم بیشتر از سالهای دیگه چسبید، کلا محرم امسال حس و حال خوشی داشت اینجا، بقیه رو نمیدونم :-؟؟
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

18. 11 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 95 از 144 نخستنخست ... 4585919293949596979899105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)