صفحه 67 از 144 نخستنخست ... 175763646566676869707177117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #661
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد ؟

همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکمفرما شد ، بالاخره پیرمردی با ریش سفید از جا برخواست و گفت : آری من مسلمانم....

جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا ، پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند ، جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت که میخواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد، پیرمرد و جوان مشغول قربانی کردن گوسفندان شدند و پس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد بازگردد و شخص دیگری را برای کمک با خود بیاورد.

جوان با چاقوی خون آلود به مسجد بازگشت و باز پرسید:
    آیا مسلمان دیگری در بین شما هست ؟

افراد حاضر در مسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را بقتل رسانده نگاهشان را به پیش نماز مسجد دوختند ، پیش نماز رو به جمعیت کرد و گفت :
    چرا نگاه میکنید ، به عیسی مسیح قسم که با چند رکعت نماز خواندن کسی مسلمان نمیشود ...!
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

3. 19 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #662
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2400
    تشکر شده 6,172 بار در 666 ارسال

سلام به همه دوستای گلم

می خواستم بگم تا شما دارین توی تاپیک ها بحث میکنین من یه سر می رم سربازی و زودی بر میگردم

والا تا الان منتظر موندیم یه رصد جور بشه ولی نشد ، اگه رفتین رصد ما رو هم یاد کنید

به امید روزی که خدمت اجباری سربازی برداشته بشه

پ ن :کچلی هم حال میده ها

5. 23 کاربر مقابل از مسعود فرح بخش عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #663
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااا؟؟؟!!!؟؟؟
    چی چرا؟؟؟!!!؟؟؟

شنیدین سازمان محیط زیست اجازه راه سازی در جنگل ابر رو داده ؟؟
    به نظر شما چرا؟؟
    دریاچه ارومیه بنده خدا خشک شد!
    دریای خزرم آبش آلوده شد!
    اینم از جنگل ابر!پررررررررررررر
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

7. 10 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #664
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1682
    تشکر شده 488 بار در 74 ارسال

تست هوش !!!

ا
    ز بچه‌های کودکستان سوال زیر پرسیده شد:
    «اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت می‌کند؟»

به دقت به شکل نگاه کنید.
    جواب سوال بالا را می‌دانید؟
    تنها دو جواب وجود دارد: «چپ» یا «راست»

درباره‌اش فکر کنید ...
    هنوز نمی‌دانید به کدام طرف حرکت می‌کند؟
    عیب نداره! ما به شما می‌گوئیم.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    تمام بچه کودکستانی‌ها جوابشان این بود: به طرف چپ.
    وقتی از آن‌ها پرسیده شد: «چرا فکر می‌کنید که اتوبوس به طرف چپ حرکت می‌کند؟»
    جواب همه‌شان این بود: «چون درب اتوبوس دیده نمی‌شود.»
    خجالت کشیدید، مگه نه؟
    عیب نداره! ناراحت نباشید.
    من خودم هم جوابش را نمی‌دونستم
    امضای ایشان
    کاش می فهمیدی
    قهر میکنم
    تا دستم را محکم تر بگیری و بلندتر بگی
    بمون....
    نه اینکه شونه بالا اندازی و آروم بگی
    هر طور راحتی!!!

9. 8 کاربر مقابل از marzieh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #665
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    572
    تشکر شده 1,037 بار در 121 ارسال

امروز داشتم کتاب میخوندم از این بخشی که مینویسم خیلی خوشم اومد گفتم بنویسمش شاید شما هم نسبت بهش حس خوبی داشته باشین!!!
    دنیا بیستون است اما فرهاد ندارد،و آن تیشه هزار سال است که در شکاف کوه افتاده است.
    مردم می آیند و می روند اما کسی سراغ آن تیشه را نمی گیرد.دیگر کسی نقشی بر این سینه سخت و ستبر نمی زند.....
    دنیا بیستون است و روی هر ستون عفریت فرهاد کش نشسته است.هر روز پایین می آید و در گوشت نجوا میکند که شیرین دوستت ندارد.....و جهان تلخ می شود.
    تو اما باور نکن.عفریت فرهاد کش دروغ می گوید.زیرا که تا عاشق هست،شیرین هست....
    عشق اما گاهی سخت میشود،آنقدر سخت که تنها تیشه از آن بر می آید....
    روی این بیستون ناساز و نا هموار گاهی با تیشه می وتان ردی از عشق گذاشت،وگرنه هیچکس باور نمی کند که این بیستون فرهادی داشت....
    ما فرهادیم و دیگران به ما می خندند!
    ما فرهادیم و میخواهیم بر صخره های این دنیا،جویی از شیر و عسل بکشیم،از ملکوت تا مغاک.عشق،شیر و عشق،شکر،عشق،قند و عشق،عسل؛شیر و شکر و قند و عسل عشق؛نه در دست شیرین که در دستان خسرو است.
    خسرو ما خداوند است.....
    ما به عشق این خسرو است که در بیستون مانده ایم.....
    ما به عشق این خسرو است که تیشه به ریشه ی هر سنگ و صخره میزنیم
    ما به عشق خسرو......وگرنه شیرین بهانه است.
    ما می رقصیم و بیستون می رقصد.
    ما میخندیم و بیستون می خندد.بگذار دیگران هم بخندند؛آنها که نمی دانند خسرو ما چقدر شیرین است.....
    امضای ایشان
    فانتزی این روزام شده اینکه استادمو ببینم بهم بگه استاتیک 20 شدی....
    اون امتحان سختو گرفتم که عمقی درسو فهمیده باشی...

امتحانو بیخِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِیی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییال

11. 7 کاربر مقابل از fampersi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #666
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2783
    تشکر شده 479 بار در 50 ارسال

سیب
    دو تا شعر اول رو اکثرا خوندن اما شعر سوم رو نه

پس اگه فکر میکنید خوندید یه بار دیگه تا آخر بخونید

شعر اول از حمید مصدق:

تو به من خنديدي و نمي دانستي

من به چه دلهره از باغچه همسايه سيب را دزديدم

باغبان از پي من تند دويد

سيب را دست تو ديد

غضب آلود به من كرد نگاه

سيب دندان زده از دست تو افتاد به خاك

و تو رفتي و هنوز،

سالهاست كه در گوش من آرام آرام

خش خش گام تو تكرار كنان مي دهد آزارم

و من انديشه كنان غرق در اين پندارم

كه چرا باغچه كوچك ما سيب نداشت

بعدها فروغ فرخزاد اومده و جواب حمید مصدق رو اینجوری داده:

من به تو خنديدم

چون كه مي دانستم

تو به چه دلهره از باغچه ی همسايه سيب را دزديدي

پدرم از پي تو تند دويد

و نمي دانستي باغبان باغچه همسايه

پدر پير من است

من به تو خنديدم

تا كه با خنده خود پاسخ عشق تو را خالصانه بدهم

بغض چشمان تو ليك

لرزه انداخت به دستان من و

سيب دندان زده از دست من افتاد به خاك

دل من گفت: برو

چون نمي خواست به خاطر بسپارد

گريه تلخ تو را

و من رفتم و هنوز

سالهاست كه در ذهن من آرام آرام

حيرت و بغض تو تكرار كنان

مي دهد آزارم

و من انديشه كنان غرق در اين پندارم

كه چه مي شد اگر باغچه خانه ما سيب نداشت

جوابیه ای که یه شاعر جوون به اسم جواد نوروزی بعد از سالها به این دو تا شاعر داده:

دخترک خندید و

پسرک ماتش برد!

که به چه دلهره از باغچه ی همسایه، سیب را دزدیده

باغبان از پی او تند دوید

به خیالش می خواست،

حرمت باغچه و دختر کم سالش را

از پسر پس گیرد!

غضب آلود به او غیظی کرد!

این وسط من بودم،

سیب دندان زده ای که روی خاک افتادم

من که پیغمبر عشقی معصوم،

بین دستان پر از دلهره ی یک عاشق

و لب و دندان ِ

تشنه ی کشف و پر از پرسش دختر بودم

و به خاک افتادم

چون رسولی ناکام !

هر دو را بغض ربود...

دخترک رفت ولی زیر لب این را می گفت:

" او یقیناً پی معشوق خودش می آید ! "

پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود:

" مطمئناً که پشیمان شده بر می گردد ! "

سالهاست که پوسیده ام آرام آرام !

عشق قربانی مظلوم غرور است هنوز!

جسم من تجزیه شد ساده ولی ذرّاتم،

همه اندیشه کنان غرق در این پندارند:

این جدایی به خدا رابطه با سیب نداشت...
    امضای ایشان
    شیرین بهانه بود…!
    فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صداى مردمانى را
    که میگفتند :او دوستت ندارد…!

13. 6 کاربر مقابل از Aries عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #667
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط fampersi نمایش پست ها
    امروز داشتم کتاب میخوندم از این بخشی که مینویسم خیلی خوشم اومد گفتم بنویسمش شاید شما هم نسبت بهش حس خوبی داشته باشین!!!
    دنیا بیستون است اما فرهاد ندارد،و آن تیشه هزار سال است که در شکاف کوه افتاده است.
    مردم می آیند و می روند اما کسی سراغ آن تیشه را نمی گیرد.دیگر کسی نقشی بر این سینه سخت و ستبر نمی زند.....
    دنیا بیستون است و روی هر ستون عفریت فرهاد کش نشسته است.هر روز پایین می آید و در گوشت نجوا میکند که شیرین دوستت ندارد.....و جهان تلخ می شود.
    تو اما باور نکن.عفریت فرهاد کش دروغ می گوید.زیرا که تا عاشق هست،شیرین هست....
    عشق اما گاهی سخت میشود،آنقدر سخت که تنها تیشه از آن بر می آید....
    روی این بیستون ناساز و نا هموار گاهی با تیشه می وتان ردی از عشق گذاشت،وگرنه هیچکس باور نمی کند که این بیستون فرهادی داشت....
    ما فرهادیم و دیگران به ما می خندند!
    ما فرهادیم و میخواهیم بر صخره های این دنیا،جویی از شیر و عسل بکشیم،از ملکوت تا مغاک.عشق،شیر و عشق،شکر،عشق،قند و عشق،عسل؛شیر و شکر و قند و عسل عشق؛نه در دست شیرین که در دستان خسرو است.
    خسرو ما خداوند است.....
    ما به عشق این خسرو است که در بیستون مانده ایم.....
    ما به عشق این خسرو است که تیشه به ریشه ی هر سنگ و صخره میزنیم
    ما به عشق خسرو......وگرنه شیرین بهانه است.
    ما می رقصیم و بیستون می رقصد.
    ما میخندیم و بیستون می خندد.بگذار دیگران هم بخندند؛آنها که نمی دانند خسرو ما چقدر شیرین است.....
    جهان پير است و بي بنياد ، از اين فرهادكش فرياد

كه كرد افسون و نيرنگش ، ملول از جان شيرينم

جهان فاني و باقي فداي شاهد و ساقي

كه سلطاني عالم را طفيل عشق مي بينم

اگر برجاي من غيري گزيند دوست حاكم اوست

حرامم بود اگر من ، جان به جاي دوست بگزينم

------------------------------

خيلي زيبا بود ، ممنون

15. 18 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #668
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

کی میگه آقایون بچه داری بلد نیستن؟؟؟؟

امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

17. Top | #669
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را میخورد...
    وقتی میمیرد مورچه ها او را میخورند!
    زمان و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کند...
    در زندگی هیچ کس را تحقیر یا آزار نکنید...
    شاید امروز قدرتمند باشید...اما یادتان باشد زمان از شما قدرتمند تر است!
    یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست!!
    پس خوب باشید و خوبی کنید....
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

18. Top | #670
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

Lightbulb نخستین تبلت ایرانی ( امیدوارم خوب باشه )

آف تاپیک         
    دیروز از نخستین تبلت ایرانی با نام دیمو رسما رونمایی شد. این تبلت توسط شرکت ارتباطات ايرانيان اروند تولید شده که دیروز طی مراسمی از آن رونمایی شد. این تبلت در دو مدل دیمو 700 با صفحه نمایش 7 اینچی و دیمو 900 با صفحه نمایش 9 اینچی از روز شنبه 27 خرداد ماه به بازار عرضه خواهد شد.
    طبق گفته مدیر عامل شرکت ارتباطات ایرانیان اروند٬ قیمت دیمو 700 و دیمو 900 با دو ماه گارانتی تعویض و 12 ماه گارانتی خدمات پس از فروش به ترتیب 390 و 580 هزار تومان خواهد بود. گفتنی است تبلت دیمو نه تنها نخستین تبلت ایرانی٬ بلکه نخستین تبلتی است که در خاورمیانه تولید می‌شود. برای مشاهده عکس‌های مراسم رونمایی و همچنین مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری این تبلت به ادامه مطلب مراجعه کنید:

میرعامل شرکت تولید کننده تبلت اعلام نمود که این شرکت قصد دارد ماهانه به توليد 10 هزار تبلت ملي در كشور بپردازد كه قرار است اين ميزان تا پايان سال دو برابر شود. وی گفت: هر دو محصول از لحاظ سخت افزاری شباهت‌های زيادی به يكديگر دارند، اما از لحاظ نوع و سايز صفحه نمايش و همچنين شكل و ظاهر با هم متفاوت اند.
    وي با بيان اينكه تبلت 7 اينچي دمو با قيمت 390 هزار تومان و تبلت 9 اينچي با قيمت 580 هزار تومان در اختيار مصرف كننده نهايي قرار مي گيرد، ادامه داد: اين شركت قصد دارد نخستين توليده كننده تبلت در خاورميانه باشد بر همين اساس تا پايان سال اين محصول به دو كشور خاورميانه صادر مي شود.
    مريداوي افزود: اين كالاي ايراني تا پايان سال 2013، حدود 43 درصد و تا سال 2014، حدود 54 درصد بازار ايران را تحت پوشش خود قرار مي دهد.
    وي با بيان اينكه هم اكنون اين تبلت ها در 200 نماييدگي در سراسر كشور وجود دارد و افراد مي توانند آن را تهيه كنند، تصريح كرد: اين محصول ايراني داراي 2 ماه گارانتي تعويض و 12 ماه گارانتي خدمات پس از فروش است.
    وي با تاكيد بر حمايت مسئولان ازاين تبلت ها، اعلام كرد: در صورت عدم حمايت شاهد افزايش قاچاق در بازار خواهيم بود، درهمين راستا قصد داريم با سه اپراتور همراه اول، دوم و رايتل همكاري داشته باشيم.

مشخصات سخت افزاري و نرم افزاري تبلت هاي ايراني دمو
    DIMO700 يك تبلت 7 اينچي است که سایز مناسب ،امکان نگه داشتن تبلت و کار کردن با یک دست ،قابلیت تشخیص 5 نقطه لمس همزمان از وِیژگی های آن محسوب می شود، همچنین پلاستیک استفاده شده در بدنه این تبلت از جنس مرغوب بوده و حس خوبی را هنگام کار کردن با آن به کاربر منتقل می‌کند. صفحه نمایش باکیفیت و ضد خش این تبلت دارای رزولوشن 480×800 و نسبت تصویر 16:9 می‌باشد که برای نشان دادن جزئیات دقیق و نوشته‌ها مناسب می‌باشد.
    از مشخصه‌های ظاهری این تبلت می‌توان به وجود دوربین در بالای صفحه نمایش برای داشتن مکالمه تصویری از طریق اینترنت ، وجود سه کلید لمسی back ، home و menu در سمت راست صفحه نمایش اشاره داشت.
    همچنین جای گیری کلید های کاربری آن کاملاً مناسب می‌باشند. کلید های پاور و صدا در بالای آن قرار داده شده‌اند. تمامی پورت‌های اتصالی از جمله خروجی هدفون استریو، میکروفن، خروجی HDMI ، پورت mini USB و اتصال شارژر در سمت راست قرار داشته ، ورودی micro SD در زیر تبلت و بلندگوی آن در پشت آن در قسمت مناسبی قرار دارد.
    همچنین تبلت DIMO900 تبلتی با صفحه نمایش 9.7 اینچی است که قدرت تشخیص 10 نقطه لمس همزمان را دارا است جنس بدنه این تبلت از آلومینیوم خشک بوده که حس متفاوتی در هنگام کار کردن با آن به کاربر منتقل می‌شود. این تبلت دارای صفحه نمایش ضد خش با رزولوشن 768×1024 و نسبت تصویر 4:3 است. در ساخت صفحه نمایش این تبلت از تکنولوژی پیشرفته IPS استفاده شده است که از قابلیت‌های این صفحه نمایش‌ها می‌توان به رنگ‌های طبیعی تولید شده توسط این صفحه نمایش‌ها اشاره کرد که بسیار زنده می‌باشند و همچنین زاویه دید گسترده آن که به شما امکان تماشای صفحه تبلت از زوایای مختلف بدون تاریکی و تغییر رنگ را می‌دهد.
    از مشخصات ظاهری این تبلت می‌توان به وجود یک دوربین در جلوی تبلت برای داشتن مکالمه تصویری از طریق اینترنت و همچنین دوربین در پشت تبلت برای انداختن عکس و ثبت لحظات اشاره کرد. در بالای تبلت دکمه های پاور و تنظیم صدا قرار دارند. سایر خروجی و ورودی‌های تبلت شامل ورودی micro SD ، خروجی هدفون استریو، میکروفن، خروجی HDMI ، پورت micro USB ، اتصال شارژر و بلندگوها همگی در سمت راست تبلت قرار دارند .
    هر دو تبلت دارای قابلیت اتصال کابل USB OTG می‌باشند که از قابلیت‌های این کابل توانایی اتصال حافظه فلش به صورت مستقیم و همچنین اتصال موس و کیبورد می‌باشد که قابلت های مهمی به شمار می‌روند. این کابل بصورت رایگان در داخل جعبه تبلت قرار داده شده است. کیبوردDIMO به عنوان یکی از لوازم جانبی به صورت جداگانه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
    از دیگر مزایای مهم و کمیاب این تبلت‌ها می‌توان به خروجی mini HDMI آن اشاره کرد که به شما توانایی اتصال تبلت به تلویزیون منزل و ویدئو پروجکشن و سایر دستگاه ها که دارای ورودی HDMI هستند را می‌دهد که در مورد استفاده از این مزیت و کاربردهای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.
    این تبلت ها از لحاظ سخت افزاری در رده بالایی قرار دارند که به معرفی آن‌ها می‌پردازیم .
    هر دو دارای پردازنده قدرتمند Cortex با فرکانس 1 گیگاهرتز و چیپست Allwinner می‌باشند که توان پردازشی بالایی دارند و به راحتی از پس کارهای سنگین بر می‌آیند.
    پردازنده گرافیکی استفاده شده در این تبلت ها Mali400 است که می‌توان آن را قدرتمندترین پردازنده گرافیکی تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند تا به امروز دانست که قدرت انجام سنگین‌ترین کارهای گرافیکی را داراست. پخش کردن ویدئو های Full HD 1080P با وجود این پردازنده گرافیکی برای این تبلت‌ها بسیار آسان است و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها و، وجود خروجی HDMI یک پخش کننده ویدئویی قدرتمند را در منزل و یا محل کار خود داشته باشید.
    حافظه رم استفاده شده در مدل DIMO700 دارای ظرفیت 512 مگابایت و در مدل DIMO900 نیز از نوع DDR3 و دارای ظرفیت 1 گیگابایت می‌باشد که بالاترین ظرفیت استفاده شده در تبلت ها تا به امروز می‌باشد.
    ظرفیت حافظه جانبی استفاده شده در مدل DIMO700، 4 گیگابایت و در مدل DIMO900٬ 8 گیگابایت می‌باشد که کافی به نظر می‌رسند اما در صورتی که شما نیاز به داشتن ظرفیتی بالاتر از این حد داشته باشید ، هر دو تبلت قابلیت پشتیبانی از حافظه micro SD تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارا می‌باشند.
    برای اتصال به اینترنت هر دو تبلت دارای کارت شبکه Wi-Fi می‌باشند و کاربر می‌تواند با بهره گیری از آن به جستجوی اینترنت بپردازید. همچنین این تبلت ها قابلیت پشتیبانی از مودم‌های 3G را دارا می‌باشند و شما می‌توانید با اتصال سیم کارتی که اینترنت آن فعال است در هر مکانی اینترنت را همراه خود داشته باشید . این مودم‌ها به عنوان لوازم جانبی به صورت جداگانه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
    مدیریت و بهره‌وری از این سخت افزار قدرتمند به عهده آخرین ورژن از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید بستنی حصیری (V4.0.3) قرار دارد که انصافاً این نسخه از اندروید به خوبی از پس این کار برآمده است . از قابلیت‌های متعدد این سیستم عامل می‌توان به شکل و شمایل جدید و جلوه های گرافیکی آن که نسبت به نسخه‌های قبلی بسیار پیشرفت کرده است اشاره کرد که تجربه بسیار خوبی از کار کردن با آن به شما منتقل می‌کند. در این نسخه یک نوار دسترسی سریع وجود دارد تا برنامه های پرکاربرد را آنجا قرار داد و بدین ترتیب هر وقت که بخواهید می‌توانید به سرعت این نرم افزار ها را اجرا کنید. در این نسخه منوی نرم افزار ها به 2 قسمت APPS و WIDGETS تقسیم بندی شده است که ویجت‌ها و نرم افزارهای نصب شده هر کدام در قسمت خود قرار می‌گیرند . شما می‌توانید از قسمت ویجت‌ها هر سایزی از آن‌ها را که تمایل داشتید به صفحه اصلی تبلت انتقال بدهید.
    از دیگر قابلیت‌های تبلت های DIMO پشتیبانی کامل آن‌ها از زبان فارسی می‌باشد . شما می‌توانید منوی تبلت را فارسی کرده ، پیامک فارسی ارسال و دریافت کنید ، فیلم‌ها را با زیر نویس فارسی تماشا کنید و خلاصه با تمام نرم افزارهایی که زبان فارسی را پشتیبانی می‌کنند به راحتی کار کنید.
    یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن تبلت ها وزن سبک آن‌ها می‌باشد و به همین دلیل از قابلیت حمل بالایی برخوردار هستند . وزن تبلت های DIMO نیز از دیگر خصوصیات خوب آن‌ها به شمار می‌رود که در مدل DIMO700 دارای وزن 350 گرم و در مدل DIMO900 دارای وزن 540 گرم می‌باشند.

منبع:
    http://www.itvision.ir/technology/ta...amed-dimo.html
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

19. 14 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 67 از 144 نخستنخست ... 175763646566676869707177117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)