صفحه 44 از 144 نخستنخست ... 344041424344454647485494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #431
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    545
    تشکر شده 17,035 بار در 1,523 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام احسان جان

نه احتمالآ بچه ها نديدند

چون سرعت درج مطالب گاهي اونقدر زياد ميشه كه آدم مطالب از دستش در ميره ( من خودم هم اين پستت رو نديده بودم ! )
    علیک سلام! اما فکر کنم می تونم تشخیص بدم که چه مطلبی دیده نشده! در ضمن این پستها رو که از من می خونید با لحن جدی نخونید! صرفا با شوخی و خنده گفتم! بگذریم!
    امضای ایشان
    یک سر به هوای کوچک در این دنیای بزرگ

3. 10 کاربر مقابل از Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #432
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

آنچه گذشت...

گفتیم برای آماده کردن جو برای اعمالی که در روز 11م به همت بعضی از طیف ها و گروه ها قراره رخ بده، تمامی مطالبی که مربوط به پست های جنجالی جناب امین خان مهراجی هست رو قرار بدم تا حالا بعدش رو بعدا میگم ...
    پیشاپیش به دلیل طولانی بودن پست عذر خواهی مکینم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Mehraji نمایش پست ها
    زنان و مردان باهم متفاوت هستند،

در این دو نکته تردیدی نیست.

ولی به جای تاکید روی کیفیت های منفی زن و مرد ،

چرا روی نقاط مثبت آنها تاکید نکنیم؟

بیایید از خانم ها شروع کنیم:

زن ها مهربان ، عاشق و دلسوزند.

زن ها وقتی خوشحالند گریه میکنند.

زن ها برای نشان دادن توجه و علاقه همیشه کارهای کوچکی انجام میدهند.

زن ها برای دستیابی به بهترین چیزها برای همسر و فرزندانشان دریغ نمی کنند.

زن ها قدرت این را دارند که وقتی خیلی خسته هستند و نمی توانند روی پا بایستند ، لبخند بزنند.

زن ها می دانند چگونه یک وعده شام یا ناهار معمولی را به یک فرصت تبدیل کنند.

زن ها می دانند چگونه از پول خود بهترین استفاده را ببرند.

زن ها می دانند که چگونه یک دوست بیمار را تیمار کنند.

زن ها شادی و خنده را به دنیا ارزانی می دارند.

زن ها می دانند چگونه ساعت های متوالی کودکان را سرگرم کنند.

زن ها صادق و وفادار هستند.

زن ها در زیر آن ظاهر نحیف ، اراده پولادین دارند.

زن ها برای یاری رساندن به دوست محتاجشان، همه کار انجام می دهند.

زن ها از بی عدالتی به آسانی به گریه می افتد.

زن ها می دانند چگونه به یک مرد احساس پادشاه بودن بدهند.

زن ها دنیا را مکانی شادتر برای زندگی می سازند.

.
    .

.

.

.

.

.

.

حالا نوبت مردهاست....:

مردان برای حمل اشیاء سنگین و کشتن سوسک و عنکبوتها خوب هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط af.skylover نمایش پست ها
    واقعا آقای مهراجی دستتون درد نکنه ، حیفم اومد یه تشکر خشک و خالی بزنم...
    به سلامتی همه ی آقایونی که اینقدر واقع بین هستند...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tara نمایش پست ها
    واقعا دمت گرم اقای مهراجی خستگی از تنم رفت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    جناب آقاي امين خان مهراجي ...

حالا گيريم تعدادي از اُناسِ محفل هم برايتان هورا كشيدند !!!

شما يعني ديگه نمي خواي بياي تو جمع پسرا ديگه !

اگر ميبيني آقايون ِ جمع هيچي بهت نميگن ، بذار به حساب نجابتشون !

حالا بحثي نيست كه خانم ها همه اون ويژگي ها رو دارن .... قبول

ولي آيا واقعآ مردها فقط به همان درد مي خورند كه شما گفتي ؟؟؟

چند وقت پيش جمله اي از بزرگي خواندم كه بسيار تامل بر انگيز بود :

مي گفت اصولآ فمينيسم از تراوشات ذهني برخي مرداني به وجود آمد كه كاسه داغتر از آش بودند !!!

حالا گفته ايشان به تجربه ثابت شد !!

استغفرا...
    نه بابا آقای امام ...

خدا نکنه ! این مطلب فقط به جهت فان بود و بس ، وگرنه آقایون به درد خیلی کارای دیگه هم می خورن ، خب مثال بزنم براتون :

گردگیری می کنند ، شیشه پنجره ها رو تمیز میکنن ، آب حوض میگیرن ، دم عید که میشه بالا پشت بوم فرش میشورن ، صبح که میشه بچه رو میبرن مهدکودک ظهرم برش میگردونن خونه و کلی کارای دیگه هم میکنن ، تازه این سوای گردگیری و شیشه پاک کردن و فرش شستن و ......... خونه ی مادرخانوم شونه ، بله !

اینارو گفتم که پس فردا بعضی ها راه نیفتن پیش همه بگن که امین مهراجی گفته آقایون فقط سوسک و عنکبوت کشی بلدن ، نه !! کارای دیگه هم بلدن

----------------------------------------------

از همین تریبون از نسوان فروم درخواست دارم به دلیل این جسارتی که از خود به خرج دادم ، اگه اومدم تولد آوا از بنده حمایت نمایند !
    نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    برادر توی شهر خودمون دیگه نسوان آوااستاری به دادت نمیرسن!!! فقط عکس قبل و بعد از دیدارمون رو میذارم فروم و درخواست یک عدد فاتحه!!!
    خواستی ختم قرآن هم میگیریم برات!!!

کافیه؟؟؟ یا بازم بگم؟؟؟؟

درضمن اگه کافی نبود چندی از رجال آوااستاری دعوت میکنم،کامل پذیرائی کنیم ازت!!

اگه بازم پست بذاری و از مصارف آقایون بگی جرم خودت رو سنگین تر میکنی!! و بعد ها در دادگاه (آوااستار) بر علیه ات استفاده میشه!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtabe kavir نمایش پست ها
    به منظور حمایت و پشتیبانی از ایشون در برابر تهدیدات یکسری از رجال فروم لطفا این پست را لایک زده و شیر کنید.

به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

با تشکر

انجمن دادخواهان فمینیستی فروم
    اینجا همه میدونن من اغتشاشم قویه!!! کاری نکنید گل کنما!!! اگه زیاد جو بندازین کاری میکنم که هممون اخراج بشیم!!!

از ما گفتن!! حالا خود دانید!!

.................
    درضمن جناب مهراجی از الان محارب و مرتد و ...... شناخته شدند و از همین الان تحت تعقیب پلیس اینتر پل!!! هستند..... شایان ذکر است هرگونه اقدام حمایت کننده از ایشان جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد!! (گشت ارشاد میفرستم دمه خونتون)!!

تبعید ..... تخریب ....... تکفیر ....... تفتیش پروفایل ....... تنزل به سطح کاربری جدید !! از جمله محکومیت های حمایت کنندگان از جناب آقای مهراجی است!!

البته از کسانی که این فرد خاطی را کت بسته تحویل من(اینتر پل) دهند جایزه ای اونم به دلار میدم بهشون!!!

تذکراتم رو جدی بگیرید!!

1- حرص دادن خانوما
    2- غر زدن سر چیزای بی مورد
    3- کار کردن از صبح تا شب برای تهیه ی پول خرید ِ خانوم ها
    4-راننده ی شخصی خانوما بودن
    5- باز کردن در ماشین برای خانوما
    6- گاه و بی گاه تجدید فراش کردن
    7-گذاشتن آشغال ها در دم در ساعت 9 شب
    8 - جارو زدن خونه ، زیر فرش ، زیر مبل ، روتختی ، رو فرشی و امثالهم

--------------------------------------------------------------------------
    پ ن : به اطلاع سنوان گرامی فروم میرساند در صورت بالارفتن آمار حمایت های مردمی شما عزیزان ؛ بنده به رغم اینکه احتمال دارد در این راه به مقام والای شهادت برسم ولی همچنان در این سنگر دوشادوش شما خواهم جنگید
    نقل قول نوشته اصلی توسط آسمون نمایش پست ها
    حالا مثلا الان من حمایت کردم!!!!!!!!چی قراره بشه مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر لذتی که در این مورد هست در 20گرفتن تو درس 10واحدی اونم با تقلب نیست!!!

چرا جو رو الکی شلوغ میکنید؟؟؟؟ من که نمیتونم مدیر هارو کاری بکنم!!! میتونم؟؟؟؟ غیر مدیر بیارید حریف میطلبم!!!

البته اگه مدیرای رجل همکاری نکنن،کاری نمیتونم بکنم الکی وقتم رو هدر کردم!!! مدیرا کمک کنن ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد!!!
    پس که دوست دارین حرص بدین؟؟؟؟؟

از همین جا اعلام میکنم تمام غیر مدیران در پناه من هستند.
    نه مثلا با غیر مدیر ها چی کار میخواید بکنید ؟؟؟؟؟؟؟
    شما که سهله ، اون اریون بالا سریتونم بیاد کاری نمیتونه بکنه............
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtabe kavir نمایش پست ها
    و ما علی رغم همه ی تهدیدات خارجی راهتان را ادامه خواهیم داد آقای مهراجی.

دشمن ما بداند که ما تا آخرین توان ایستاده ایم.......

با تشکرات فراوان از حمایتهای بی دریغ خانم مدیر عزیز "آسمون" عظما!

-----------------------------------------
    الان آقای امام با خودشون میگن عجب کاری کردم این بحثو راه انداختم!!
    آره دیگه
    خانوما بحث که واسه ما تموم شدست و ما میدونیم که محسناتی داریم....پس دیگه جای بحثی نمیبینیم.درسته(با تشکر خود تایید کنید و ختم جلسه)؟
    میبینم که بعد اینکه مدیر پر و بالتون رو گرفت اومدین جلو!!!

من اگه دو نفر ادم پایه (از جنس مدیر)داشتم قیام میکردم،اگه قیام نمیکنم دلیلش اینه!!

اوریون بالاسری اندازه من قدرت نداره!!! ولی منم که اینجام،رفیق ندارم!! حالا ستاد خود تشکری راه بندازین!!! حالا هی برید بگین ما فلانیم و بیسار!!! اصن شماها خوب ماها بد!!! به سلامتی خودمون که مردیم و مرد موندیم مثه بعضیا خود فروخته نشدیم!!!
    خدایا به داده ات نداده ات شکر!!!

ختم جلسه رو اعلام کرده بودن!!!

یا علی
    و در نهایت میخواستم از آقای مهراجی تشکر کنم که پایه ی این بحث را به وجود آوردند ، از آقای امام برای اینکه روح تازه ای به این بحث دمیدند ، از آقای اوریون که آتیش بیار معرکه بودند و از خانوم ها برای اینکه بار دیگر بر آقایون ثابت کردند که در کار گروهی بهتر از آقایون عمل میکنند...
    به سلامتی همگی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نوابی نمایش پست ها
    اوریون جون مشکل چیه؟؟؟

ما هستیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asteroid نمایش پست ها
    تشکر صادقانه از آسمون عزیز....و یک تشکر هم از آقای Amin Mehraji که واقعا حقیقت رو هرچقدرم تلخ ...اما بیان کردن...
    اما یه چیزی...من هنوزم باورم نمیشه که یه مرد بیاد و از حقوق پایمال شده ی خانم ها در طی چند دهه ی اخیر حرفی بزنه !!!!! خانم ها حواستونو جمع کنید من فکر میکنم نقشه ای در کاره !!! به نظر این آقایون کاسه ای زیر نیم کاسه گذاشتن...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan نمایش پست ها
    یه دو روز نبودیم ببینید چه ماجرایی به بار اومده! بابا حالا یکی جوگیر شده یه چیزی گفته دل ِ بعضی ها خوش بشه! شما چرا اینقدر کشش دادید؟!؟
    برتری جالب زنان بر مردان

زنان بهتر حرف مي‌زنند

در يك مطالعه گسترده كه در سال 2008 در 3 كالج و دانشگاه آمريكا در بين دانشجوياني از نژادها و رنگ پوست‌هاي مختلف انجام گرفت، مشخص شد كه زنان در حين مطرح‌كردن جملات منظور خود را شفاف‌تر و درست‌تر بيان مي‌كنند. درواقع وقتي تصاويري به نمايش درمي‌آمد شركت‌كننده‌ها- چه زن‌ها و چه مردها- از طريق جملات زنان بهتر موضوع مرتبط با تصاوير را مي‌فهميدند. در واقع درك زنان از نمايش يك تصوير و سپس توضيح آن جامع‌تر، پرنكته‌تر و دقيق‌تر از مردان بود.

زنان سريع‌تر هستند

براساس مطالعات انجام شده، شايد در دوهاي سرعت مردان از زنان پيش بيفتند، اما سرعت هماهنگي عملكرد بدن زن‌ها به‌طور متوسط از مردها بيشتر است. محققان در مطالعه‌اي كه در دانشگاه‌هاي هاروارد و بريكام انجام گرفت، متوجه شدند كه زنان به‌راحتي مي‌توانند عملكرد ميان مغز و اندام‌هاي خود را هماهنگ كرده و سريع‌تر براي انجام يك كار برنامه‌ريزي كنند. جالب است بدانيد، در يك مطالعه گسترده هم مشخص شد كه براساس ساعت فيزيولوژيك بدن،‌ عملكرد بدن زنان طي يك روز 6 دقيقه كوتاه‌تر از مردان است، درواقع بدن آن‌ها به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده كه در طول زماني كمتر از روز تمام كارها را به پايان برساند.

زنان دانشگاه‌ها را فتح كرده‌اند

حالا تقريبا در تمام جهان، در رشته‌هاي دانشگاهي، چه در پذيرش و چه در فارغ‌التحصيلي، زنان موفق‌تر از مردان هستند. در سال تحصيلي 2009-2008 در آمريكا، 60درصد از سهميه فوق‌ليسانس در تمامي رشته‌ها توسط زنان اشغال شده و براي اولين‌بار در طول تاريخ ميزان زنان فارغ‌التحصيل در رشته دكترا از مردان بيشتر بود (51درصد به 49درصد) اين نسبت در سال‌هاي بعد بيشتر هم خواهد شد و در تمامي مقاطع تحصيلي ميزان دانشجويان زن از دانشجويان مرد بيشتر خواهد بود.

آن‌ها به سلامت فكر مي‌كنند

زنان در كشورهاي آمريكا و كانادا، براساس آمار موسسه‌هاي بهداشتي بسيار بيشتر از مردان به فكر سلامت خود هستند و به‌طور منظم به پزشكان مراجعه كرده و براي پيگيري بيماري‌هاي خود هم بيشتر و منظم‌تر به پزشك مراجعه مي‌كنند.

تغذيه زنانه بهتر است

مطالعه‌اي كه در 8 كشور اروپايي طي 3 سال انجام شده است نشان مي‌دهد، درصد زيادي از كودكان حالا به‌طور منظم از غذاهاي فست‌فود استفاده مي‌كنند (بين 20تا 35 درصد از كودكان زير 16سال در اين كشورها حداقل 3بار در هفته غذاهاي فست‌فود مصرف مي‌كنند)، اما در ميان بالغان ميزان مصرف فست‌فود و گرايش به آن در ميان دختران كمتر از پسران است. در واقع اين مطالعه نشان داد، اطلاعات در مورد تغذيه سالم در زنان بيشتر است و آن‌ها الگوي تغذيه سالم‌تر و مناسب‌تري نسبت به آقايان دارند.

بيماري مردانه

هموفيلي بيماري است كه در آن انعقاد خون دچار مشكل مي‌شود. در اين حالت اگر در نقطه‌اي از بدن خونريزي پيش بيايد خونريزي ادامه مي‌يابد و حتي ممكن است به مرگ فرد بينجامد. اين بيماري به دليل وجود مشكلي در كروموزوم x رخ مي‌دهد، در مردان كه فقط يك كروموزوم x دارند اين حالت بسيار شايع‌تر از زنان است كه ‌2‌كروموزوم x دارند. درواقع نسبت شيوع اين بيماري در مردان بيش از 30 برابر زنان است.

زنان‌ نيكوكارترهستند

مطالعه‌اي كه سال 2010 انجام شد نشان داده كه زنان نسبت به مردان با سطح درآمد مشابه خود بيشتر در كارهاي خيرخواهانه و اعانه دادن شركت مي‌كنند و تمايل بيشتري به حضور در فعاليت‌هاي نيكوكاران و اقدامات عام‌المنفعه دارند.

صورت‌هايي كه زودتر درمان مي‌شوند

بايد گفت كه اين اتفاقي است كه مي‌تواند باعث خوشحالي زنان شود، پس از اعمال جراحي صورت،‌ روند بهبود در زنان سريع‌تر از مردان است. البته اين موضوع خاص عمل‌هاي جراحي زيبايي نيست و حتي در موارد مربوط به برداشتن توده سرطاني، مثلا سرطان پوست از روي صورت، ديده شده است كه روند بهبود در صورت زنان سريع‌تر از مردان است. اين يك دليل علمي دارد. دكتر فيل هائك، مدير انجمن ملي جراحان پلاستيك و ترميمي آمريكا مي‌گويد: «سلول‌هاي پوست و فوليكول‌هاي مو در مردان به خون بيشتري احتياج دارند، طبيعي است كه اين باعث تاخير در روند بهبود آن‌ها شود. صورت مردان نسبت به زنان عضلاني‌تر است و براي همين روند ترميم در آن‌ها طولاني‌تر و مشكل‌تر است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود فرح بخش نمایش پست ها
    می گم یعنی اونوقت به جز این موارد بالا ،بقیه می شن برتری مردها نسبت به خانم ها؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti نمایش پست ها
    جناب مهراجی یادشون رفت که آخرش بنویسن : و غیره ....

( انقدر زیاد هست که در یک پست و تاپیک و فروم و سایت و .... نمیشه همشو نوشت )
    ببخشید اصولا زنان نسبت به مردان برترند اینها چند مورد خیلی کوچک از برتری خانمهاست که اقای مهراجی لطف کردن و گفتن
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود فرح بخش نمایش پست ها
    توماس هیلر، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست و همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بودند که او متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد.او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند.سپس برای رفع خستگی پاهایش به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت.
    او هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند. وقتی او به داخل اتومبیل برگشت ، دید که متصدی پمپ بنزین دست تکان می دهد و شنید که می گوید :" گفتگوی خیلی خوبی بود."
    پس از خروج از جایگاه ، هیلر از زنش پرسید که آیا آن مرد را می شناسد.او بی درنگ پاسخ داد که می شناسد.آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند.
    هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت :" هی خانم ، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.
    " زنش پاسخ داد :" عزیزم ، اگر من با او ازدواج می کردم ، اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین ."
    آیا این داستان واقعی است؟
    آیا حق با آقاست؟
    یا حق با خانم؟
    این دیگه نیاز به اثبات نداره که خانمها اگر اراده به انجام کاری بکنند بدونید که حتما موفق میشن
    دعوای بین خانوم ها و آقایون خیلی وقته که وجود داره!!! و بنظرم الان اینا بحثای الکیه!! (خودم تجربشو دارم)

مرد یا زن بودن فرقی نداره مهم اینه که ادم باشی!!!

امروز نزدیکای ظهر رفته بودم دکتر تو اتاق انتظار نشسته بودم که وقتم برسه!! یه مردی بود که خانومش کنارش نشسته بود،و گل میگفت و خودشم میخندید!! بعد مرده به زنی که ربرو نشسته بود نیگاه میکرد!!
    بعد دوتا صندلی اون طرف تر قضیه کلا برعکس بود!!! یعنی مرده دشات حرف میزد این زنش هم به یه مرد دیگه نیگا میکرد!!

همونجا قصد خودکشی هم به سرم زد!!! یعنی یه همچین آدمایی هم هستن!!

ببینید مهم نیست!! مرد باشی یا زن!! مهم اینه که واقعا آدم باشی!! نه یه بشر بی مصرف!!
    بشر بودن رو همه میتونن باشن ولی آدم بودن رو کم کسی میتونه باشه!!

خوشا آنان که آدم بودند!! خوشا آنان که ......... !!!
    هییی دست رو دلم نذارید،امروز روز بدی بوده!! یکم دیگه بنویسم گریم میگیره رسمن!!!

یا علی!!!
    لازم دونستم که ساعاتی قبل از حرکت به سوی مقتل اعلام نمایم که یه همچین چیزایی هم گفته شده بوده هاااااااااااااا، یه وقت منو تنها نذارین هاااااااااااااااااااا

ما آمدیم
    ویرایش توسط Astronomer : 02-29-2012 در ساعت 04:44 AM

5. 14 کاربر مقابل از Astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #433
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    545
    تشکر شده 17,035 بار در 1,523 ارسال

اتفاقا خوب شد! تو همین یکی دو ساعت به خاطر ِ پستهای ِ رد و بدل شده حرفهایی به ذهنم رسید که می خوام توی ِ جلسه ی ِ اعضا مطرحش کنم! پست ِ جناب استرونومر هم بیشتر من رو شارژ کرد که قطعا این کارو بکنم! البته با اجازه ی ِ دوستان!
    امضای ایشان
    یک سر به هوای کوچک در این دنیای بزرگ

7. 11 کاربر مقابل از Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #434
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

دوستان توصیه میکنم خونسرد باشید !!

=================
    خواستم اینجا به همه اعضا پیشنهاد کنم که سری به خانه هنرمندان بزنن و نمایشگاه نهمین جشن تصویر سال و فیلم های اون رو ببینن . این نمایشگاه تا 23 اسفند در مکان دایره .
    درسته دل خوشی ازشون ندارم چون عکسم انتخاب نشد ، اما بازم برید ببینید . بعضی از تصاویر واقعا زیبا و آموزندن .
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

9. 14 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #435
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2898
    تشکر شده 1,783 بار در 213 ارسال

دعوت به همکاری

سلام دوستان آوایی
    بالاخره با عنایت خداوند کلینیک آوااستار هم افتتاح شد

از اونجایی که زکات علم,آموختن و خدمت به خلق هم از اوجب واجبات پس بنده از تمامی متخصصین عزیز خواهشمندم که همکاری کنن.
    منتظرتون هستم.
    ویرایش توسط yasiii : 03-02-2012 در ساعت 07:29 PM
    امضای ایشان
    آرامش...

11. 12 کاربر مقابل از yasiii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #436
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2898
    تشکر شده 1,783 بار در 213 ارسال

دعوتنامه

لازم دونستم که از سایر دوستان هم برای عضویت در کلینیک آوااستار دعوت به عمل بیارم.

این گروه متعلق به همه اس

ان شاءالله که همواره سلامت باشین.
    امضای ایشان
    آرامش...

13. 6 کاربر مقابل از yasiii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #437
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2917
    تشکر شده 271 بار در 64 ارسال

دلم گرم خداوندیست که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد/
    چه بخشنده خدای عاشقی دارم/
    که میخواند مرا با انکه میداند گنهکارم/
    دلم گرم است و بدون لطف او تنهای تنهایم/
    برایت من خدا را ارزو دارم/
    ویرایش توسط Sunrise : 03-10-2012 در ساعت 08:23 PM
    امضای ایشان
    تعداد سلول های مغز شما با تعداد ستاره ها قابل مقایسه است...........
    ........... بزرگ فکر کنید

15. 12 کاربر مقابل از poorya pvp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #438
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

باب كت و شلوار صد دلاري خريد
    اما پولش براي لباس زير نماند
    گفت: اگر بيرون آدم خوب باشه
    كسي نمي تونه بگه اون زير چيه.

جك لباس زير صد دلاري خريد
    و كت و شلوار پاره پوره اش را روي آن پوشيد
    گفت: مهم نيست مردم چی مي بينند
    من مي دونم اين زير چی پوشيده ام.

تام يك فلوت خريد، يك جعبه مداد روغني
    كمي نان كمي پنير و يك گلابي زرد و خوشمزه
    درباره كت و شلوار و لباس زير هم
    راستش را بخواهيد زياد اهميتي نمي دهد.

شل سیلوراستاین

....................................
    یعنی عاشق کتابای شل سیلورستاینم!!!!
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

17. 17 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #439
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

هنـر قـدم زدن یـک دختـر روی بـرف!

در چند هفته گذشته هنرمندی به نام Sonja Hinrichsen به کمک پنج تن دیگر از دوستانش توانستند یک اثر هنری بر روی برف ایجاد کند. نکته جالب در مورد این اثر این است که تمام آن بوسیله قدم زدن و رد پا ایجاد شده است.

[IMG][/IMG]

امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

19. Top | #440
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1569
    تشکر شده 1,033 بار در 152 ارسال

عصر تکنولوژی

آف تاپیک         
    درخت قدیمی ، عوض نشده بود ،
    امّا من به جای گوشواره ی آلبالو ،
    یک " آی پد " در دست داشتم.
    زیر سایه ی درخت نشستم ،
    و تنها با یک اشاره ،کتاب مورد علاقه ام را
    دانلود کردم.
    نسیمی از میان برگ های درخت عبور کرد ،
    امّا برگه های کتابِ الکترونیکیِ من ،
    هیچ تکانی نخورد !
    درخت ، چند روز پیش را به یاد آورد....
    نوار فروشی ، که مغازه اش را به حراج گذاشته بود ،
    به تنه ی آن دست زده و گفته بود :
    " دیر نیست ، روزی که دیگر ، درخت ها ،
    کتاب نشوند !
    و آن وقت ، کتاب فروش ها هم .....!!!

سروده ی میترا سهیل
    امضای ایشان
    زیباترین قول تو این است که هرگز باز نخواهی آمد ...

احمدرضا احمدی

20. 14 کاربر مقابل از *artemis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 44 از 144 نخستنخست ... 344041424344454647485494 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)