صفحه 79 از 87 نخستنخست ... 2969757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #781
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9382
    تشکر شده 15 بار در 1 ارسال

سلام دوستان. من زهرا هستم. تقریبا 3 ساله با نجوم سروکار دارم.
    خوشحال میشم از آشناییتون

4. Top | #782
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9413
    تشکر شده 96 بار در 10 ارسال

سلام محمد هستم از تبریز، دوم دبیرستان تیزهوشان علامه امینی.
    حدود یک سال هست که نجوم میخونم واسه المپیاد.
    و خوشحالم که عضو اینجا شدم

5. Top | #783
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7051
    تشکر شده 23 بار در 5 ارسال

سلام
    من علی دلدار هستم از اعضای باشگاه نجوم ساری،سال دوم دبیرستان.
    خوشحالم که در جمع آوایی ها هستم

6. Top | #784
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5631
    تشکر شده 48 بار در 9 ارسال

کامران امیری هستم
    فعلا مسئول یه قسمت هایی از شبکه یکی از سازمان های دولتی هستم
    تمام تفریحم هم نجومه
    امضای ایشان

7. Top | #785
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    9429
    تشکر شده 662 بار در 124 ارسال

سجاد خاویی هستم 18 ساله از تهران دانشجوی مهندسی هوا فضا
    از ده سالگی تو کار نجوم هستم و تحقیق میکنم
    اما دو ساله نجوم رصدی رو شروع کردم

8. Top | #786
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9482
    تشکر شده 101 بار در 16 ارسال

سلام.
    منم میلاد هستم یه سالی میشه نجوم کار میکنم(هم رصد و هم المپیاد).اهل تبریزم.امسال میرم دوم.حدود 16 سالم هستش.
    از اشناییتون خوشحال شدم.

9. 14 کاربر مقابل از m.najabat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #787
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9502
    تشکر شده 45 بار در 5 ارسال

سلام

من امیرحسین اسدی هستم 17 ساله ، این سایت رو دختر خالم رخساره روشنی بهم معرفی کرده

دوست دارم نجوم یاد بگیرم

خوشحالم که در جمع شما منجمان هستم

11. 19 کاربر مقابل از امیرحسین اسدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #788
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9508
    تشکر شده 19 بار در 4 ارسال

سلام من مهدی هستم و در کارنامه خودم قبولی مرحله یک المپیاد نجوم رو دارم. امیدوارم که بتونم مطالب زیادی رو یاد بگیرم . با تشکر از همه .

13. 7 کاربر مقابل از mahdi. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #789
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8916
    تشکر شده 190 بار در 33 ارسال

سلام منم زهرا قهرمانیانم 18 ساله و دانشجوی مهندسی مکانیک از همدان
    از بچگی شیفته ی نجوم بودم و از 11-12سالگی فعالیت نجومی رو شرو کردم . در دوران دبیرستان المپیاد و رصد کار کردم و با وجود این که توی تیزهوشان درس می خوندم ولی به خاطر نداشتن معلم خوب و البته کوتاهی خودم نتونستم مدال بگیرم ولی الان اصلا ناراحت نیستم چون مهم برای خودم نجوم بود نه مدال.
    من تو این مدت چیزای زیادی یاد گرفتم و تجربیات و البته خاطرات زیادی به خصوص از شبای رصدی و جمع دوستام دارم .در کل امیدوارم حضورم در این سایت مفید باشه هم واسه خودم هم واسه بقیه
    امضای ایشان
    وقتی دنیات متفاوت باشه دیگه زرق و برق دنیای دیگران عذابت نمی ده

15. 11 کاربر مقابل از zahra ghahremanian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #790
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    137
    تشکر شده 5,538 بار در 611 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام به دوستان جدید

ورودتون به فروم رو تبریک میگم ...خیلی خوش امدید

امیدوارم با حضور در اینجا کلی علم بیاموزید و کلی علم هم به دیگران بیاموزید و دوستان اوایی خوبی برای هم باشیم

17. 9 کاربر مقابل از narcissus flower عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 79 از 87 نخستنخست ... 2969757677787980818283 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع