صفحه 58 از 87 نخستنخست ... 84854555657585960616268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #571
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4310
    تشکر شده 33 بار در 3 ارسال

سلام ميترا هستم 31 ساله
    دبير زمين شناسي
    خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم. نجوم رو دوست دارم ولي تجربه اي در اين زمينه ندارم. اميدوارم چيز هاي جالبي از اين سايت و دوستان ياد بگيرم
    با تشكر

4. Top | #572
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4006
    تشکر شده 143 بار در 30 ارسال

سلام
    من خشایار زمانیان هستم که یک کاربر تازه وارد نجومم . متاسفانه خیلی ها سر این که من یه کاربر تازه واردم و مطالبم غلطه بهم گیر میدن . حقم دارن چون شاید مطالبم واقعا غلط باشه . ولی خوب چیکار می شه کرد . اینم یکی از بدبختی های تازه وارداست دیگه
    متشکرم
    امضای ایشان
    یادتان باشد كه زمان شما محدود است، پس زمانتان را با زندگی كردن به جای زندگی بقیه هدر ندهید.
    << استیو جابز >>

5. Top | #573
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

سلام آقای زمانیان و دوستای تازه وارد ، خوش اومدین

اینکه غلط داشته باشیم یا اطلاعاتمون کم باشه که اصلا مهم نیست ، چون ما دور هم جمع شدیم که یاد بگیریم و اساس و هدف این فروم و جمع همینه.

البته اینم مهمه که اگه راجع به مسئله ای اطلاعات کم یا ناقصی داریم بهتره قبل ازینکه به دیگران توصیه اش کنیم ، بپرسیم و کاملش کنیم و بعد .

از قدیم گفتن: ندانستن عیب نیست..... نپرسیدن عیب است

موفق باشید.
    امضای ایشان
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................

ای رفته به چوگان قضا همچون گوی ... چپ میرو و راست میرو و هیچ مگوی

کان کس که ترا فکند اندر تک و پوی ... او داند و او داند و او داند و اوی

6. Top | #574
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgmn نمایش پست ها
    salam
    Man Arash Golmohammadiam .
    Medal talaye emsalam .
    -----------------------------------------------------------------------

سلام ، من آرش گل محمدی هستم

مدال طلای امسال

توضیح مدیر :

سلام جناب گل محمدی

ورودتون رو خوش آمد میگیم

لطفآ در جریان باشید که استفاده از حروف انگلیسی برای درج مطالب فارسی مجاز نیست

ممنون

7. Top | #575
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2391
    تشکر شده 1,497 بار در 105 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgmn نمایش پست ها
    salam
    Man Arash Golmohammadiam .
    Medal talaye emsalam .
    Barname ye rasad zohre daghighan kojas???
    ye saol dg in k ghazie ye karbar taze vared o ... chei???
    سلام
    دوست عزیز خیلی خوش اومدین به آوااستار.... اینجا تاپیک معرفی اعضا هست.....در مورد محل دقیق رصد پدیده گذر زهره به تاپیک مخصوص این برنامه مراجع کنید
    http://forum.avastarco.com/forum/sho...ll=1#post35175
    امضای ایشان
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

8. 16 کاربر مقابل از نازنین زهرا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #576
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

سلام

فک کنم الان که سلام کردم همه منو اینجا میشناسن. راستش اولش که اینجا رو پیدا کردم خیلی ذوق زده شدم سریع رفتم سراغ بحث ها و فرصت نشد اصن خودمو معرفی کنم. من محسن س. 26 ساله از تنکابن (مازندران کنار رامسر) هستم و از بچگی عاشق نجوم بودم. البته علاقه اصلی من به نجوم به خیلی وقت پیش برمیگرده که یه شهاب سنگ بزرگ رو دیدم که با رنگ سبز-آبی توی جو میدرخشید. انقدر بزرگ بود که قلتیدنش رو میشد دید. از اون موقع به بعد عاشق شهابسنگ ها شدم و شبهای زیادی برای دیدنشون میرفتم بیرون ولی هیچکدم اصلاً شباهتی هر چند کوچیک هم به اونی که تو دوران کودکی دیده بودم نداشت (شهابهای معمولی خیلی خیلی پرنورتر و خیلی خیلی سریع تر از اون چیزی بودن که من دیدم). تو شب هایی که به آسمون نگاه میکردم یواش یواش با صورت های فلکی آشنا شدم و از اینجا به بعد بود که به نجوم علاقه پیدا کردم. البته ورود واقعی من به دنیای نجوم همین هفت، هشت ماه پیش بود که به عشق گذر زهره یه تلسکوپ خریدم (تو پروفایلم دلیلشو نوشتم) و برای اولین بار زیبایی واقعی آسمان شب رو با اون دیدم.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

10. 20 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #577
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4379
    تشکر شده 2,609 بار در 166 ارسال

درود بر همه ی دوستای اسمونی...شادی شهرایینی هستم از سبزوار... متولد 14 اسفند 1375... خیلی خیلی نجومیم و امیدوارم حضور موثری داشته باشم... تا اونجایی که حافظه یاری میکنه سر به هوا بودم...و دیگه از موقعی که تلسکوپ خریدم..(یکی دو ساله) منو دیگه یا پشت بوم یا بیرون شهر پیدا می کنن!!! می خوام واقعا ایندمو بذارم تو این کار...(نجوم) ممنون از همتون دوستان...

12. Top | #578
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4416
    تشکر شده 25 بار در 2 ارسال

سلام
    محمد مهدی قاصدی هستم
    20 سال
    دانشجو

13. Top | #579
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4473
    تشکر شده 23 بار در 2 ارسال

سلام
    من وحید عمید هستم.دانشجو رشته ی اقتصاد.تقریبا ساکن تهران!خیلی دوست دارم نجوم رو یا بگیرم...........

14. Top | #580
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    901
    تشکر شده 1,741 بار در 163 ارسال

Red face

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام
    شهلا هستم دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش و 22 سالمه
    راستی خیلی به عکاسی علاقه دارم بازم میگم فوق العاده ....
    نجوم وآسمون دوست دارم به خاطر خالقش ...
    آسمون دوست دارم به خاطر نور ریز ودرشتش که تو آسمون تاریک روشنی میبخشه!!!!!!!!!!!
    راستی نجومو با آقای طامهری شروع کردم .
    دوست دارم بهم کمک کنید تا واقعا نجوم یاد بگیرم اطلاعاتم کمه ممنون از اوا که به من کمک میکنه
    امضای ایشان
    قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید. (گالیله)

15. 13 کاربر مقابل از شهلا ناصریان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 58 از 87 نخستنخست ... 84854555657585960616268 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع