صفحه 55 از 87 نخستنخست ... 54551525354555657585965 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #541
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3294
    تشکر شده 449 بار در 46 ارسال

سلام.
    من فريماه شريعت هستم. هشت ساله كه وارد نجوم شدم و ميشه گفت يه جورايي توي رصدخونه زعفرانيه بزرگ شدم.اما حدود چهار ساله كه نجوم برام اهميت خاصي پيدا كرده. اميدوارم هم در كنار دوستان آوااستاري و هم دوستان رازوي بتونم فعاليت هاي نجومي زيادي داشته باشم.

4. Top | #542
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894
    تشکر شده 1,000 بار در 114 ارسال

سلام
    احمد سراستاد هستم.توی یزد و در انجمن نجوم آسمان کویر یزد فعالیت دارم.عشق کویر و رصد هستم ولی از بد یا خوب روزگار رفتم رشته علوم کامپیوتر
    امضای ایشان
    هرکجا هستم باشم آسمان از آن من است.
    www.yazdsky.com

5. Top | #543
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3678
    تشکر شده 275 بار در 26 ارسال

باسلام خدمت تمام دوستان.
    واقعا در برابر اساتیدی که اینجا حضور دارند آدم چیزی برای گفتن نداره اما برای معرفی:
    از سال78 وارد دنیای نجوم شدم و پس از شاگردی در خدمت آقایان همتی، حسن زاده و امین تفرشی، تونستم در سال84 انجمن نجوم اکلیل شمالی رو در لاهیجان تأسیس کنم و تا این تاریخ مدیر این انجمن هستم.
    در سال85 با کمک دوستان، باشگاه نجوم رشت (که تمام گروههای استان گیلان را در برمیگیره) رو تأسیس کردیم.
    مدرس نجوم هستم و شاخه های هلال ماه، بارش شهابی، عکاسی و.. رو بیشتر کار کردم.
    سال88تا90 افتخار مدیریت باشگاه نجوم رشت رو داشتم.

امیدوارم بتونیم در این تالار، زکات علمی که داریم(هرچند اندک) رو بدیم. و شاهد رشد دانش و ارتقای سطح علمی تمام جوانان کشور باشیم. انشاالله

6. Top | #544
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3328
    تشکر شده 21 بار در 1 ارسال

سلام من عرفان حسامی هستم27 سالمه از کرمانشاه و فناوری اطلاعات خوندم شاید گفتن این حرف تکراری و کلیشه ای باشه اما منم ازهمون دوران کودکی به ستاره ها علاقه داشتم نمیدونم این علاقه کی و از کجا شروع شد اما بیشتر اوقات تنها بودم و این تنهایی رو با ستاره ها پر میکردم شبا یه پتو برمیداشتم و میرفتم پشت بوم خونمون و به ستاره ها نگاه میکردم احساس قشنگی بود وقتی احساس میکردم اونام دارن به من نگاه میکنن وبهم لبخند میزنن بعضیاشونم حتی چشمکم میزدن! شهاب ها هم یه وقتایی بدون دعوت توی شب نشینی ما میومدن! ازاین طرف آسمون به اون طرف میرفتن و شادبودن....اونموقع هیچوقت فکرنمیکردم که اینهمه حرفهای پنهان وشگفت انگیز رو تو خودشون دارن وحالا هرجه بزرگتر میشم و بیشتر به سمتشون میرم ازم فاصله میگیرن وناشناخته تر میشن نمیدونم تا کجا ما آدما رو دنبال خودشون میکشونن شاید تا رسیدن به خدا....ولی دلم برای اونموقع ها خیلی تنگ شده وبعضی وقتا با خودم میگم کاش هیچوقت بزرگ نمیشدم...

7. 21 کاربر مقابل از erfanzij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #545
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2674
    تشکر شده 556 بار در 68 ارسال

بازم سلام_واقعا خوشحالم که با این فروم اشنا شدم_دوستان زیادی از همه جای ایران پیدا کردم و اطلاعات زیادی را به دست اوردم_

9. 19 کاربر مقابل از سیاره ی ناهید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #546
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3647
    تشکر شده 18 بار در 2 ارسال

سلام به همه دوستان
    دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی و شیرازی هستم.از کودکی به نجوم علاقه داشتم.برای اینکه در زمینه نجوم پیشرفت کنم،در کلاس های نجوم مقدماتی مختلفی شرکت کردم از جمله:
    نجوم مقدماتی موسسه مرزهای بیکران ستاره شناسی، نجوم مقدماتی پژوهش سرای رازی(دو بار)، نجوم مقدماتی دانشگاه شیراز، نجوم مقدماتی موسسه کیهان پژوهان دکتر حسابی و هم اکنون دوباره در نجوم مقدماتی دانشگاه شیراز ثبت نام کردم.
    با احتساب آخری بنده 6 بار مباحث نجوم مقدماتی را مرور کرده ام! اما متاسفانه هیچ وقت نتوانستم در کلاس های نجوم پیشرفته ثبت نام کنم چون هیچ وقت کلاس ها به حد نصاب نمی رسید و در نتیجه تشکیل نمی شد. خیلی علاقه داشتم که وارد مباحث پیشرفته نجومی بشوم اما حیف که قسمت نیست!
    ویرایش توسط راه افلاک : 03-29-2012 در ساعت 08:24 PM

11. 16 کاربر مقابل از راه افلاک عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #547
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2674
    تشکر شده 556 بار در 68 ارسال

قربون تشکراتون.این بهترین فرومی هست که باهاش اشنا شدم.

13. 17 کاربر مقابل از سیاره ی ناهید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #548
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2400
    تشکر شده 6,172 بار در 666 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاره ی ناهید نمایش پست ها
    قربون تشکراتون.این بهترین فرومی هست که باهاش اشنا شدم.
    سلام دوست عزیز ، به عنوان یه عضو کوچیک ورودتون رو صمیمانه تبریک میگم ،
    از نظر منم اینجا واقعا بهترین فرومیه که باهاش آشنا شدم
    به خاطر همینه که منو اسیر خودش کرده دیگه
    هم خود فروم هم کاربرایی عزیزی که اینجا از ته دل دارن به همدیگه بدون هیچ چشم داشتی کمک می کنن تا همه از آسمون لذت ببریم

15. Top | #549
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2590
    تشکر شده 44 بار در 5 ارسال

سلام من لیدا درستی هستم از شهرستان خوی.
    همیشه عاشق ستاره ها بودم ولی هیچ وقت فرصت نمیکردم درموردشون مطالعه کنم
    تااینکه باخانم nereid آشنا شدم و توسط ایشون با این فروم آشنا شدم
    الآنم خیلی خوشحالم که اینجا و در جمع شما دوستان هستم

16. Top | #550

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3628
    تشکر شده 33 بار در 3 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    با سلام خدمت همه ی دوستان و علاقه مندان به آسمانو فضا و اینا !
    من حامد حامدیان هستم- دبیر انجمن علمی نجوم دانشگاه آذربایجان
    با معرفی خانم هانیه امیری به تازه گی وارد جمع آوایی ها شدم یعنی نمیدونستم همچین جمع علمی و فعالی هست....
    گفتن معرفی کنیم یه بیوگرافی مختصر عرض می کنم:
    23 سالمه , ساکن تبریز هستم .دانشجوی سال آخر مهندسی مکانیک(سیالات) ، دانشگاه تربیت معلم آذربایجان
    علاقه مندیم به نجوم ریشه در کودکی داره ولی به طور جدی از سال 86 با کلاسهای نجوم مقدماتی و پیشرفته و در خانه فیزیک و نجوم تبریز شروع کردم و بلافاصله از طریق پژوهشسرای آذربایجان با انجمن آیاز آشنا شدم و در رصد ها و برنامه ها و کارگاه های متعددی شرکت داشتم .بعد از ورود به دانشگاه همچنان به فعالیت در شاخه آماتوری و ترویج نجوم و مکانیک ادامه دادم و شماره اخیر نشریه نجومی " هلیکس" رو طراحی کردم چند تا مقاله داخلی هم دارم و در حال حاضر بعنوان عضو ناچیزی از کهکشان جامعه نجومی در خدمت دوستان هستم. همین !
    خوشحالم که به جمع صمیمی آوااستار وارد شدم امیدوارم با دوستان و اساتید بزرگوار اینجا ازین جامعه مجازی استفاده های مفیدی داشته باشیم ...
    پ .ن : توضیح آواتار--> ((تصویر شبیه سازی شده از مرج شدن دو کهکشان در 11.5 بیلیون سال پیش - منبع: http://www.princeton.edu/artofscience
    امضای ایشان
    دو راه برای رسیدن به خداوند وجود دارد یکی از طریق متون مقدس و یکی از طریق مطالعه ی طبیعت. «آلبرت انیشتین»

17. 21 کاربر مقابل از حامد حامدیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 55 از 87 نخستنخست ... 54551525354555657585965 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع