صفحه 52 از 87 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #511
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3094
    تشکر شده 22 بار در 1 ارسال

سلام.من محیا هستم!از بچگی عشق آسمون و ستاره هاش بودم!!!اشدیدا رصد بدون تلسکوپ رو دوست دارم!
    دوم دبیرستانم و برای المپیاد هم میخونم!
    کلا هرچی یه رد از نجوم توش باشه من هستم!!
    امضای ایشان
    و بعد از سال ها دریافتم این آسمان است که جاذبه دارد ، نه زمین...

4. Top | #512
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2646
    تشکر شده 17 بار در 1 ارسال

سلام.
    منم با اجازه‌ی دوستان و اساتید محترم خودمو معرفی می‌کنم:
    امیر محمد مجاب هستم و امیر صدام می‌کنن. اول دبیرستانم و از طریق یکی از دوستام (مهداد حقیقی) که از مدیرای این‌جا هم هست با این سایت آشنا شدم. خیلی نجوم بلد نیستم ولی بدمم نمیاد یاد بگیرم. بیشتر کامپیوتر حالیمه. کار با فوتوشاپ در حد متوسط و آشنایی با زبان‌های Visual Basic, C++, C#, HTML, PHP و CSS دارم. (خیلیم حرفه‌ای نیستما...)
    امیدوارم بتونم با کمک شما بیشتر نجومی بشم.
    موفق باشید.

5. 17 کاربر مقابل از sammojab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #513
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3172
    تشکر شده 329 بار در 38 ارسال

سلام
    من هم استارداست هستم رشته تحصيليم مهندسي صنايع بوده ولي از بچگي عاشق نجوم بودم و تصميم دارم كه به طور آماتوري ادامش بدم.........از اينكه به جمع شما پيوستم خوشحالم
    امضای ایشان
    you can always find the sun within yourself if you will only search

7. 13 کاربر مقابل از estardast عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #514
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

سلام .
    من هم امیر عباس کشایی هستم از شهرستان آران و بیدگل که شهری کویری است و من را از همان کودکی مجذوب آسمان شب خیره کننده ی خود کرده .
    چیز های زیادی از نجوم نمی دانم و لی سعی می کنم بیشتر یاد بگیرم . در مورد المپیاد نمی دانم اما دوست دارم از اون چیز هایی بدانم . در کلاس سوم راهنمایی درس می خوانم .
    به وبلاگ من سری بزنید :
    www.galileogalile.blogfa.com

9. 14 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #515
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3222
    تشکر شده 16 بار در 1 ارسال

سلام
    من سارا هستم
    مهندسی صنایع میخونم وبه نجوم علاقه مندم
    ولی متاسفانه تا حالا اطلاعات زیادی راجع بهش کسب نکردم
    امیدوارم با عضویت در این کلوب بتونم اطلاعات خوب و کاربردی رو بدست بیارم

11. 16 کاربر مقابل از sara_m67 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #516
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    210
    تشکر شده 1,220 بار در 140 ارسال

نجومی های عزیز سلام.
    من مهرزاد جعفری ام دانشجوی رشته اقلیم شناسی دانشگاه پیام نور.
    مثل همه افراد عضو در این جا به نجوم علاقه دارم. البته از طرفداران پرو پا قرص محیط زیست هم هستم
    از جمله فعالیتهایی که در زمینه نجوم انجام دادم برگزاری 2 همایش نجوم برای دانشجویان دانشگاه و برگزاری شبهای رصدی در محوطه دانشگاه. بیشتر، کارهای شخصی ای و ترویجی انجام دادم و تا به امروز مشغول یادگیری این علم هستم و به امید خدا به زودی زود یه گروه نجومی کوچیک تشکیل میدم.
    امضای ایشان
    هر لحظهُ آسمان جایی برای شگفتی است

13. 15 کاربر مقابل از Mehrzad-jupiter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #517
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3178
    تشکر شده 17 بار در 1 ارسال

با سلام به همه ی بروبچه های اوااستاری
    من فاطیما ام . 19 ساله ؛دانشجوی کارشناسی مهندسی شیمی . از اونجایی که به نجوم علاقه داشتم تصمیم گرفتم عضو این انجمن بشم تا از اطلاعات شما دوستای عزیز استفاده کنم. به نظرم نجوم یه علم پر از رمز و رازه .بهتون به خاطره این حسن انتخابتون تبریک میگم.

هر کجا هستم باشم ........ اسمان مال من است
    ویرایش توسط *Fatima* : 02-26-2012 در ساعت 05:11 PM

15. 17 کاربر مقابل از *Fatima* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #518
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3305
    تشکر شده 15 بار در 1 ارسال

با سلام به همه ی دوستان
    من عماد هستم مهندسی برق می خونم دانشگاه یزد
    از این که به جمع شما ملحق شدم خوشحالم
    دلم میخواد راجع به المبیاد (olampiyad) اطلاعاتی کسب کنم لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه

17. 15 کاربر مقابل از ilaap93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #519
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما برای ورودتون به فروم :

میتونید از اینجااینجا
    واینجا

اطلاعاتی رو به دست بیارید

موفق باشید
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

19. 13 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #520
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3349
    تشکر شده 27 بار در 2 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام من سارا هستم
    از گرگان
    کارشناسی فیزیک خوندم
    22 سالمه
    عاشق نجوم و شنا و اعماق آسمان و اعماق دریاها... تو رویاهام به جای فضانورد دوست دارم غواص شم
    تو دانشگاه یه چند تا رصد برگزار کردیم که مفید بودش .... دوست دارم نجوم رو ادامه بدم....و یه روزی برسه که آسمون بالا سرمو مثل زمین بشناسم
    خیلی از اومدن به این سایت خوشحالم و امیدوارم بتونم از اساتید اینجا و اطلاعات سایت بهره مند شم و فکر میکنم خدا جای خوبی رو برای پیدا کردن سوال هام بهم نشون داده
    از مدیران این سایت هم برای اداره ی این سایت مفید و زیبا تشکر میکنم
    و همش میگم کاش زودتر آشنا میشدم
    ویرایش توسط *sh : 02-28-2012 در ساعت 10:50 PM دلیل: ادبی

21. 11 کاربر مقابل از sarad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 52 از 87 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع