صفحه 50 از 87 نخستنخست ... 4046474849505152535460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #491
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2807
    تشکر شده 13 بار در 2 ارسال

من فائزه هستم خواهر گلناز هر دومون خواهر شیطونی هستیم ...
    اولین نفر توی خانواده که به نجوم علاقه پیدا کرد گلناز بود البته با معرفی داداشم....منم کم کم به نجوم علاقه مند شدم!!!
    بیشتر از این نگم چون میدونید ....فقط میخواستم بگم که من کی هستم!!!
    امضای ایشان
    شب در کارنامه ی سیاه زندگی اش چه کرده که افتخار گرفتن این همه ستاره را دارد؟؟!

4. 11 کاربر مقابل از faezeh_kh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #492
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    915
    تشکر شده 534 بار در 125 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh_kh نمایش پست ها
    من فائزه هستم خواهر گلناز هر دومون خواهر شیطونی هستیم ...
    اولین نفر توی خانواده که به نجوم علاقه پیدا کرد گلناز بود البته با معرفی داداشم....منم کم کم به نجوم علاقه مند شدم!!!
    بیشتر از این نگم چون میدونید ....فقط میخواستم بگم که من کی هستم!!!

سلام خواهر عزیزم به انجمن نجوم خوش آمدی
    راستش من تو رو با این که توی یه خونه هستیم زیاد نمی بینمت!!!!
    چون مدرسه مون جدا و شیفت جداگانه داره و شبا هم زود میخوابی !!! چی کار کنیم خواهر کوچول منی!!!
    دوست دارم...
    بازم میگم خوش آمدی خوش آمدی....
    امضای ایشان
    چند روزه نمی تونم برم تو خودم!
    فکر کنم از درون فیلتر شدم

6. 12 کاربر مقابل از گلناز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #493
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال نقره جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    2792
    تشکر شده 2,813 بار در 260 ارسال

سلام به همه ی علاقه مندان به علم زیبای نجوم
    من محمد جواد شریعت زاده دارنده مدال طلای المپیاد نجوم سال90 و مدرس المپیاد هستم . قبل از المپیاد هم نجوم آماتوری کار می کردم.

از اینکه بتونم به کسایی که درباره المپیاد سوال دارن یا راهنمایی می خوان کمک کنم خوشحال میشم .

8. Top | #494
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2809
    تشکر شده 57 بار در 8 ارسال

سلام بهنام هستم از تهران
    21 ساله هستم , رشته ام هم نرم افزاره, من نجوم رو دوست دارم یعنی کلا از بچگی که نتونستم برم فیزیک بخونم بعدشم نجوم نشد دیگه.
    البته خدای نجوم هم نیستم دوستش دارم ,که اومدم اینجا با کمک شما چیز های زیادی رو یاد بگیرم.
    تو ایران هم دنبال کلاس های زیاد گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

9. 14 کاربر مقابل از behnambm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #495
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2777
    تشکر شده 139 بار در 62 ارسال

سلام به دوستان نجومی... من سوم ریاضی هستم... در حال حاضر واسه المپیاد نجوم میخونم....عاشق فیزیکم(به جز الکتریسیته)...رصد دوست دارم ولی نه به اندازه کارای محاسباتی و ...

اختر فیزیک و مکانیک خیلی دوست دارم...عاشق عاشق عاشق عاشق عکاسی نجومی و یا شاید از طبیعتم... این رو هم اضافه کنم از درسای شیمی و دینی هم تنفر دارم

از این که توی این سایت هستم هم خوشحالم....
    امضای ایشان
    تجربه جدید :
    تو المپیاد نه تلاش مهمه نه طلاش ...

11. 14 کاربر مقابل از shokolat_g عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #496
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902
    تشکر شده 5,824 بار در 808 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokolat_g نمایش پست ها
    سلام به دوستان نجومی... من سوم ریاضی هستم... در حال حاضر واسه المپیاد نجوم میخونم....عاشق فیزیکم(به جز الکتریسیته)...رصد دوست دارم ولی نه به اندازه کارای محاسباتی و ...

اختر فیزیک و مکانیک خیلی دوست دارم...عاشق عاشق عاشق عاشق عکاسی نجومی و یا شاید از طبیعتم... این رو هم اضافه کنم از درسای شیمی و دینی هم تنفر دارم

از این که توی این سایت هستم هم خوشحالم....
    سلام دوست عزیز ! خوش اومدید !!! از اینکه شما رو اینجا میبینیم و بویژه از اینکه ، الکتریسیته دوست ندارید و بویژه تر اینکه مکانیک ( ) خیلی دوست دارید خوش حالیم

ایشالا چیزای خوبی از هم یاد بگیریم
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 01-19-2012 در ساعت 10:27 PM دلیل: بزرگ کردن کلمه ی مکانیک :دی

13. 12 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #497
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

درود بر دوستان و اساتید عزیز
    فرشاد هستم و هیچ تجربه نجومی ندارم
    پس چرا اینجام؟
    تخصصم عکاسیه و بیشتر طبیعت...میخوام یه چیزایی در مورد عکاسی نجومی یاد بگیرم...البته یه نمه اطلاعات عکاسی هم دارم که امیدوارم توی این جمع مفید واقع بشم.سپاس
    ویرایش توسط *sh : 01-20-2012 در ساعت 06:11 PM دلیل: ادبی

15. 20 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #498
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    477
    تشکر شده 332 بار در 55 ارسال

سلام
    رشته دانشگاهی من حسابداریه(!) اما از مدتها قبل نجوم کار میکنم.
    درحال حاضر،علاوه بر کارهای پژوهشی و علمی-آماتوری رویت هلال هم کار میکنم.
    به لطف خدا شرایطی پیش اومده که در مدرسه ابتدایی (ابتدایی و پیش دبستانی) نجوم تدریس میکنم.
    و البته بسیار خوشحالم که به جمع دوستان آوا استاری ملحق شدم.
    امضای ایشان
    مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو / یادم از کِشته خویش آمد و هنگام درو

17. 17 کاربر مقابل از cosmologist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #499
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2859
    تشکر شده 74 بار در 15 ارسال

با عرض سلام به تمام عزیزان آوا استار

من میلاد هستم اهل اصفهان 23 سالمه از بچگی عاشق فضا و مستند فضایی و فیلم هایی بودم و هستم
    از دانشمندان مورد علاقه من میتونم آلبرت آیشتین و استیون هاوکینگ را نام ببرم البته همه دانشمندان قابل احترامند چون بدون زحمات آنها ما به
    این صورت زندگی نمی کردیم.
    من اگه از سابقه ام در نجوم بگم باید بگویم 3 ماه در یک انجمن نجوم بودم که به خاطر محیط خشک و بی هیجانش ترکش کردم
    من بر این باورم که خودم با مطالعه و مشاهده مستند های بروز دنیا میتونم درک عمیقی از جهان پیدا کنم
    چیزه زیادی ندارم که بگم ولی هدف اصلی من آشنایی دادن اطرافیانم به این علم ناب است

به امید موفقیت برای همه شما عزیزان
    ویرایش توسط آسمون : 01-26-2012 در ساعت 08:21 PM دلیل: از نوشتن نام اشخاص و انجمن هایی خود داری کنید.
    امضای ایشان
    به دست آهنه تفته کردن خمیر *** به از دست بر سینه پیشه امیر

19. 14 کاربر مقابل از STAR4U عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #500
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2846
    تشکر شده 15 بار در 2 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام به همگی . منم مهرزاد افشاری هستم . از آشنایی با شماها هم خیلی خیلی خوش وقتم .

21. 10 کاربر مقابل از afshari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 50 از 87 نخستنخست ... 4046474849505152535460 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع