صفحه 40 از 87 نخستنخست ... 3036373839404142434450 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #391
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1949
    تشکر شده 14 بار در 1 ارسال

سلام

من سعید تیموری از تهران هستم. 21 سالمه و دانشجوی هوافضام. توی دبیرستان هم آقای مصطفی امام معلم المپیاد نجومم بود و ایشون سایت رو بهم معرفی کرد. اگه کسی شناسه ی ایشون رو میشناسه ممنون میشم اگه بهم بگه.
    خب معلومه که به نجوم آماتوری علاقه دارم. یه مدت هم می خواستم یه تلسکوپ بسازم. ولی خب نشد.
    امیدوارم از دوستان چیزهای مفیدی یاد بگیرم.

موفق باشید.

4. 14 کاربر مقابل از TooK عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #392
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TooK نمایش پست ها
    سلام

من سعید تیموری از تهران هستم. 21 سالمه و دانشجوی هوافضام. توی دبیرستان هم آقای مصطفی امام معلم المپیاد نجومم بود و ایشون سایت رو بهم معرفی کرد. اگه کسی شناسه ی ایشون رو میشناسه ممنون میشم اگه بهم بگه

موفق باشید.
    سلام

خیلی خوش اومدین جناب تیموری. شناسه آقای امام که مشخصه کاملا هم رنگشون هم اسمشون و هم اینکه قید شده مدیر سایت. ( اون آیدی مشکیه که آن شدن و تو لیست کاربران آنلاین دیدینشون خود خودشونن، هیچکی هم جز ایشون آیدیشون مشکی نیست پس خیالتون راحت )

واسه سریعتر یافتن ایشون هم این لینک پروفایل آقا مدیر : http://forum.avastarco.com/forum/member.php?1-Mostafa
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

6. 7 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #393
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1304
    تشکر شده 80 بار در 11 ارسال

سلام منم حوریه آقانور هستم.ساکن تهران.
    دانشجوی کارشناسی ارشد نجوم...از بچگی عاشق نجوم بودم و خیلی خوشحالم که حالا دیگه با قطعیت کامل، باقی زندگیم هم به این علم تعلق داره !
    خیلی خوشحالم که با این گروه آشنا شدم...امیدوارم که بتونیم با همه ی بچه های نجومی ایران از طریق این سایت در ارتباط باشیم.
    خیلی دوست دارم بیشتر در مباحث این فروم شرکت داشته باشم اما به دلیل کار روی پایان نامه حداقل طی یکسال آتی نمیتونم!

انشاءالله شاهد موفقیت های روز افزون نجوم آماتوری و حرفه ای ایران باشیم.

8. 19 کاربر مقابل از حوریه آقانور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #394
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1837
    تشکر شده 39 بار در 6 ارسال

به نام خدا
    و با سلام
    نیک نژادی دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه تهران هستم و پایان نامه ام طراحی "باغ نجوم" در دامنه های زاگرس است.
    دوست دارم برای پیشرفت علمی و فرهنگی کشور در حد توان تلاش کنم
    در ضمن به فیزیک و نجوم بسیار علاقه مندم ولی مطالعات تخصصی چندانی ندارم.
    دوستان اگر لطف کنند و به سوالات بنده در:
    http://forum.avastarco.com/forum/sho...8%D9%85)/page5
    پاسخ بدهند ممنون می شم
    .http://forum.avastarco.com/forum/sho...8%D9%85)/page5

10. 15 کاربر مقابل از ط.ن. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #395
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1796
    تشکر شده 22 بار در 3 ارسال

سلام منم زهرا هستم 17 سالمه رشته ریاضی ام
    من از دوره راهنمایی علاقه زیادی به نجوم داشتم تا اینکه سال پیش به طور خیلی اتفاقی به یه برنامه رصدی رفتم و دیگه نتونستم بیخیال نجوم بشم از همون موقع با یه سری از دوستام از یه دبیر خوب خواستیم برامون کلاس بذاره .و الانم به صورت اماتوری ساده از نجوم سر در می ارم. الانم که این مطلب را دارم می نویسم تصمیم دارم برای المپیاد شرکت کنم برام دعا کنید
    برای همتون ارزوی موفقیت می کنم

12. 16 کاربر مقابل از اسمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #396
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1986
    تشکر شده 15 بار در 1 ارسال

سلام به كليه اعضا گرامي
    بنده حسيني خواه هستم .
    در دوره جواني رشته فيزيك را انتخاب كردم به هواي اينكه تا دكتري اخترفيزيك پيش بروم اما متاسفانه به خاطر مشغله هاي زندگي امكان ادامه ميسر نشد .
    نجوم را در دوره دبيرستان و اوايل دانشگاه مشتاقانه دنبال مي كردم ولي كم كم دور شدم .
    الان در شهر خودم دبير فيزيك در دبيرستان هستم البته گه گاهي هم براي دانش آموزان كلاس فوق برنامه نجوم هم برگزار مي كنم ولي اعتراف مي كنم كه اطلاعاتم هرگز به اندازه شما ها نيست .
    اميدوارم در كنار شما دوستان خوب بتوانم علاقه قبلي ام را تا حدودي دنبال كنم.
    ممنون به خاطر تشكيل چنين سايت خوبي براي گردهم آوردن ستاره شناسان

14. 15 کاربر مقابل از حسيني خواه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #397
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1818
    تشکر شده 57 بار در 12 ارسال
    سلام. فکر کنم بی تجربه ترین عضو منیژه رستمی هست. 23 ساله ام و دانشجوی مدیریت بازرگانی که ربطی هم به نجوم نداره.. چند سال بود نجوم را گذاشتم کنار ولی الآن خوشحالم که با گروه آوا استار آشنا شدم و وقتی شما را می بینم انگیزه پیدا می کنم و دوباره شروع کردم... کلی و نصفی برنامه دارم که امیدوارم به همه اش می رسم..
    شاد باشید

معمولا تنها چیزی که محدودمان می کند خودمان هستم ..

16. 10 کاربر مقابل از manijeh rostami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #398
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1961
    تشکر شده 41 بار در 8 ارسال

سلام فائزه عضو جدید آوااستار هستم

معرفی اعضای آوا استار-catseye3_hst-jpg

18. 6 کاربر مقابل از mehrstars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #399
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

با سلام

ورود دوستان عزيزمان ؛

ريحانه
    davoodi
    منیره برخوردار
    fakhruddin
    gissoo
    نگار
    afastronomy
    ata moradi
    ستاره
    مینا
    fereydoon
    Sky_Watcher
    TooK
    حوریه
    ط.ن.
    اسمان
    حسيني خواه
    manijeh rostami
    mehrstars

را تبريك عرض مي كنم . اميدواريم كه اين دوستان در ساير موضوعات نجومي مورد علاقه در فروم نيز مشاركت فعال داشته باشند .

موفق و پيروز باشيد

20. 17 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #400
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2022
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام
    زکیه ام
    دانشجوی لیسانس فیزیک علم و صنعت
    من دنبال ساخت تلسکوپ رادیویی ام در حدی که خودم به تنهایی بتونم بسازمش
    البته اطلاعاتی راجع به پردازش داده هاش واسم مهمتره
    و در ضمن یه آپوی 80mm دارم که کلی دوسش دارم
    استاد حل تمرین فیزیک پایه 1ام ، خوش می گذره...
    سوال فیزیک پایه 1 داشتید بپرسید خوشال می شیم!

22. 10 کاربر مقابل از za_se7en_stars عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 40 از 87 نخستنخست ... 3036373839404142434450 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع