صفحه 26 از 87 نخستنخست ... 162223242526272829303676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #251
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    375
    تشکر شده 5,596 بار در 572 ارسال

سلام به همه من خیلی وقته عضوم ولی یادم رفته بود خودمو معرفی کنم حالا عیب نداره !!!
    درسته خیلی ها منو میشناسن ولی چون روال بر اینه که اول معرفی کنیم منم میگم
    ساسان یکانی 19 ساله دانشجوی ترم دوم عمرانم !!!
    امضای ایشان
    دلي سربلند و سري سر به زير
    از اين دست عمري به سر برده ايم

قيصر امين پور

4. 12 کاربر مقابل از sasan20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #252
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    721
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام به همگی...
    من دریا هستم بعد از سفر مرنجاب عضو فروم شدم...
    همونطورم که تو مرنجاب دور آتیش خدمتتون گفتم دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم..
    بعد از رشته ام نجوم و عکاسی رو خیلییی دوس دارم...
    سفر مرنجاب هم برام تجربه ی خوب و مفیدی بود بود خیلی خوشحال شدم از همسفری با این گروه:-d

6. 10 کاربر مقابل از darya.leo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #253
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    610
    تشکر شده 11 بار در 1 ارسال

سلام دوستان..من محسن هستم.17 سالمه و اهل ساری ام و دانش اموز....
    امضای ایشان
    غم قفس به کنار.
    انچه عقاب را پیر میکند پرواز زاغی بی پر و بال است.

8. 11 کاربر مقابل از mohsen1994 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #254
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    756
    تشکر شده 29 بار در 4 ارسال

سلام من علی هستم
    امیدوارم خوب وخوش باشین
    اگر دوست دارین دربارم بدونین علی ممتازانو تو اینترنت سرچ کنید

10. 7 کاربر مقابل از ali.momtazan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #255
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    332
    تشکر شده 34 بار در 7 ارسال
    سلام به همۀ دوستان گلم
    من ملیکام تحصیلاتم سیکل مایل به دیپلمه !متولد 20/6/73 ام .ملقبم به :ولی عصر(!!!!)،بیش فعال(معلم هام میگن!)،استاد(دبیر فیزیکمون میگه)،حسامه(همون مونثه حسام)،چرا؟(از بس سوال میپرسم)،منجم باشی،انرژی+(سعی میکنم به همه انرژی بدم ! شماها هم اگه خواستین من درخدمتم)و.... هرچی دوست دارین صدام بزنین!
    مثل بقیۀ بچه ها فعالیت خاصی تو نجوم نداشتم ( اینجا همه خیلی خفنن!) فقط در حد شهر خودمون و البته فک و فامیل . انسان هایی رو به زور علاقه مند کردم! کله آدم پیله ای هستم.پس زیاد بهم رو ندین!
    حدود 6 ساله که به صورت آماتوری کار میکنم و البته امسال دارم برای المپیاد میخونم(برام دعا کنین!)
    تا قبل از المپیاد با پدرم زیاد به سفر های علمی (تور های رصدی)میرفتم ! مشوق اصلیم پدرمه که همه جوره پشتمه!امیدوارم بعد از این بیشتر برم! تقریبا به همه چیز علاقه دارم! مثل:ریاضی،،نقاشی،خاطره نویسی،شنا،موسیقی(ساز میزنم)، شعر، اسکیت،فیزیک(کلا درس هایی که نخواد بشینم حفظ کنم!) ، دوچرخه سواری ،والیبال (به سبک خودم!)، بسکتبال،سفالگری ،اینترنت و.... البته الان میشه گفت هیچ کدومشو انجام نمیدم (به خاطر المپیاد)و همچنین عاشق اینم که ازم انتقاد کنین!
    همون طور که از طرز معرفیم پیداس آدم پرحرفیم!
    امیدوارم اذیتتون نکنم! شاد باشین و همیشه بخندین(حتی به ترک دیوار!)
    ویرایش توسط M45 : 04-10-2011 در ساعت 11:14 PM
    امضای ایشان
    دوستون دارم یه عالمه به اندازۀ یه قابلمه

12. 11 کاربر مقابل از M45 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #256
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    720
    تشکر شده 593 بار در 78 ارسال

سلام به همه ی دوستان آوا استار
    سوگند متقی هستم دانش آموز سال سوم دبیرستان و فعلا ساکن خوی .نجوم رو با یکی از کتابای کتابخونه ی بابام شروع کردم از چهارم ابتدایی. تو راهنمایی تو کلاس های آماتوری که مدرسمون میذاشت شرکت کردم .بعد اومدم خوی یه مدت کاری با نجوم نداشتم هرچند آسمون رو نمیشه کنار گذاشت .دوم دبیرستان تو پژوهشسرای خوی فعالیت نجومی رو با دوستام از سر گرفتم که متاسفانه دوام چندانی نداشت.در حال حاضرم مرحله اول المپیاد نجوم قبول شدم وبرای مرحله دوم آماده میشم هرچند بعید میدونم قبول شم .اطلاعاتم در اون حد نیست .ودر مقابل اساتیدی که اینجا هستند تقریبا چیزی نمیدونم
    امضای ایشان
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است.

14. 12 کاربر مقابل از roset عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #257
    کاربر ممتاز
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    737
    تشکر شده 3,855 بار در 697 ارسال

من کاظم و الان سال دوم ریاضی هستم . آشنایی من با نجوم به طور جدی با کتاب تاریخچه زمان هوکینگ آغاز شد .
    اما فلسفه من را به مطالعه ی فیزیک و ریاضی وادار کرد .تا اینکه با شخصیت پلانک رو به رو شدم و نتیجه آن عشق ریاضی
    و فیزیک بود .
    در این شاخه نیز به شدت به کیهان شناسی و کوانتوم علاقه مند شدم و به خصوص به ترکیب آنها .
    به ادبیات علاقه دارم (خانواده من همه شاعرند و در ادب) و به فلسفه (به خصوص فلسفه ی زبان .در ضمن میخواهم یک سوال بپرسم : به نظر شما هر چیزی یک معنا دارد یا ما معنایی به چیز ها میدهیم)

16. 12 کاربر مقابل از solh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #258
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    756
    تشکر شده 29 بار در 4 ارسال

سلام من علی ممتازان هستم تازه اومدم فروم
    6ساله نجوم کار میکنم
    عاشق اسمونم 18سالمه
    برخی کارهام :
    1- اوّلین گروه دانش آموزی نانو ایران
    2- سنتز مواد به6 روش( هیدروترمال-سل ژل- سل ژل رفلاکس- الکتروفورسیس- الکترواسپینینگ- تخلیه قوس الکتریکی)
    سنتز: نانو لوله کربنی- نانوفیبر- نانوذرات- نانوسیم ها- نانوذرات جهت دار
    3- ارائه چندین مقالات داخلی به کنفرانس های ملی
    4- ارائه مقالات بین المللی از جمله کنفرانس اتاوا کانادا (بزرگترین کنفرانس نانو جهان )
    5- ساخت دستگاه تولید: نانو لوله کربنی- نانو فیبر-نانو ذرات جهت دار- فلورین
    6- برگزاری کلاس آموزش نانو سنتز
    7- برگزاری سمینارهای آموزشی در شهرستان بهبهان
    8- دارای تائیدیه کاری از دانشگاه تهران وستاد نانو

برخی افتخارات دیگر

1- پژوهشگر برتر استان ( آذر 1389)
    2- دیپلم افتخار ریاضیات از دانشگاه واترلو کانادا
    3- چندین اختراع( سلول خورشیدی پر بازده کولر گاری کم مصرف و...)
    4- برگزیده المپیادهای نجوم- ریاضیات- المپیاد دانشگاه شریف( فیزیک- شیمی نجوم- کامپیوتر- ریاضی )وپایا
    5- کسب مقام در مسابقات رباتیک شهرستان
    6- تیم نهایی ایران در المپیاد ریاضی جهانی واترلوکانادا
    7- برگزاری کلاس نجوم

18. 15 کاربر مقابل از ali.momtazan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #259
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام

من هميشه سعي ميكردم به تازه واردين به جمع آوااستار خوش آمد بگم .

اما راستش اين بار دير جنبيدم و كلآ حسابش از دستم در رفت ...

ورود دوستان عزيزمون ساسان يكاني ، دريا خانم ،آقا محسن ، آقاي ممتازان مليكا خانم بيش فعال ( به گفته خودش ) ،خانم متقي و آقا كاظم رو به جمعمون يكجا تبريك عرض كنم

اميدوارم با حضور اين عزيزان ، فضاي علمي سايت پربار تر از قبل بشه و به رشد و پيشرفت تك تك اعضا كمك كنه

موفق و پيروز باشيد

20. 7 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #260
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.momtazan نمایش پست ها
    سلام من علی ممتازان هستم تازه اومدم فروم
    6ساله نجوم کار میکنم
    عاشق اسمونم 18سالمه
    برخی کارهام :
    1- اوّلین گروه دانش آموزی نانو ایران
    2- سنتز مواد به6 روش( هیدروترمال-سل ژل- سل ژل رفلاکس- الکتروفورسیس- الکترواسپینینگ- تخلیه قوس الکتریکی)
    سنتز: نانو لوله کربنی- نانوفیبر- نانوذرات- نانوسیم ها- نانوذرات جهت دار
    3- ارائه چندین مقالات داخلی به کنفرانس های ملی
    4- ارائه مقالات بین المللی از جمله کنفرانس اتاوا کانادا (بزرگترین کنفرانس نانو جهان )
    5- ساخت دستگاه تولید: نانو لوله کربنی- نانو فیبر-نانو ذرات جهت دار- فلورین
    6- برگزاری کلاس آموزش نانو سنتز
    7- برگزاری سمینارهای آموزشی در شهرستان بهبهان
    8- دارای تائیدیه کاری از دانشگاه تهران وستاد نانو

برخی افتخارات دیگر

1- پژوهشگر برتر استان ( آذر 1389)
    2- دیپلم افتخار ریاضیات از دانشگاه واترلو کانادا
    3- چندین اختراع( سلول خورشیدی پر بازده کولر گاری کم مصرف و...)
    4- برگزیده المپیادهای نجوم- ریاضیات- المپیاد دانشگاه شریف( فیزیک- شیمی نجوم- کامپیوتر- ریاضی )وپایا
    5- کسب مقام در مسابقات رباتیک شهرستان
    6- تیم نهایی ایران در المپیاد ریاضی جهانی واترلوکانادا
    7- برگزاری کلاس نجوم
    آقای ممتازان خیلی خوش آمدید.
    خوشحالم اینجا میبینمتون
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

22. 3 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 26 از 87 نخستنخست ... 162223242526272829303676 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع