صفحه 25 از 87 نخستنخست ... 152122232425262728293575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #241
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

تو این یکی دو روز تعداد زیادی از دوستانی که در رصد همراهمون بودن رو دیدم که عضو فروم شدند(بعلاوه دوستانی که تازه و ناشناخته عضو فروم شدن!) و فعالیت های ابتداییشون رو انجام دادند!!! از دوستان خواهش میکنم که خودشون رو همچون معرفی در کنار اتش رصد، اینجا هم معرفی کنند!! منتظر هستیم...
    امضای ایشان
    .

4. 8 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #242
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

سلام به ستارگان نجومی
    من سیما هستم
    سن خانوما رو عمراً نباید بپرسین پس منم نمی گم d:
    سن نجومیم هم تقریباً 1 ماه مونده یه سالم بشه d: پس منو با سن نجومیم بشناسین.
    لیسانس مترجمیم و مترجم و مدرس زبان انگلیسی.
    مال خاک پاک یزدم. همینجام زندگی می کنم.
    به نجوم و ورزش مخصوصا یوگا و بدمینتون علاقه دارم.

نجوم گم شده من بود که بعد از این سالهایی که گذشت سال گذشته(89) پیداش کردمو سفت چسبیدمش. توی نجوم هم به رصد، صور فلکی، اجرام مسیه و پیدا کردنشون (کیف می کنم وقتی پیداشون می کنم، عین بچه ها) و عکاسی نجومی علاقه دارم. روز جهانی نجوم هم توسط یکی از همکارام وارد وادی نجوم شدم. و با تبیان و انجمن آسمان کویر شروع کردم. و رسید به جایی که الان مدیر سایت انجمن نجوم آسمان کویر یزد هستم و یکی از اعضای فعال اون.

هیچ اپتیکی ندارم. به قول یزدیا خدا سلامت داره انجمن آسمان کویر و اپتیکاشو، تا اونا هست نیازی به خریدن نیست d:

توی اجرام آسمانی از خیلیاشون خوشم میاد. و از همه بیشتر ونوس، مشتری، صورت جبار و ستاره های خوشگلش که عشق من هستن، شباهنگ، قلب العقرب، و کهکشان آندرومدا و مثلث، اجرام مسیه و بینشون m6 و m7 که اولین اجرامی بودن که پیداشون کردمو باهاشون اجرام رو استارت زدم، دوست دارم.

صورت فلکیها رو هم از دب اکبر شروع کردم و همشونو تک تک و دنبال هم پیدا کردم اونم با نرم افزار روی موبایل توی حیاط خونه خودمون. یادم نمیره خاطره اولین باری که جبار رو دیدم سحر ماه رمضون امسال بود. خیلی زیبا بود خاطرش واسم. <-8

چیزی که منو به وجد آورد توی نجوم، همون روز جهانی نجوم بود و عظمت خدا که از عکسهای ارائه شده دیدم و فهمیدم که واقعا ما هیچیم توی این دنیا. یه حس عجیب بود حس ناچیز بودن در برابر عظمت این دنیا و آفریدگارش، هم مشتاق میشی که بیشتر بدونی هم هر بار میفهمی که بازم هیچی نیستی اونوقت وقتی خدا این ناچیز رو میگه اشرف مخلوقات می فهمی که خدای تو چقدر بزرگو مهربونه و عاشق. اونوقت بیشتر دوسش داریو عاشق خدای خودت میشی.

یکی دیگم وقتیه که می فهمم توی قرآن از این بزرگیها نشونه و آیه ای هست و ارتباطشو که می فهمی شگفت زده میشی. البته هنوز دنبالش نرفتم اما پای صحبت یکی از خانومهای مدرس نجوم که محقق توی این زمینه هم هستن نشستم بدجوری جذب شدمو شگفت زده.

خوب فعلا بسه.
    راستی این آدرس وبلاگمه. قدم رنجه کنین و نظر بدین خیلی خوشحال میشم
    http://stargazer1389.blogfa.com
    ویرایش توسط stargazer : 04-03-2011 در ساعت 03:43 PM

6. 14 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #243
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    165
    تشکر شده 1,410 بار در 89 ارسال

سلام شادی هستم فوق لیسانس ریاضی(سیستمهای دینامیکی) استاد ریاضی دانشگاه ازاد و پیام نور هستم
    دبیر ریاضی و فیزیک ...
    ابتدا کارم رو با اوا استار به عنوان عکاس شروع کردم (۶ سال عکاسی میکنم) اما الان بیشتر علاقه به نجوم من رو با اوا استار همراه می کنه...
    در ضمن در حال حاضر روی ابعاد جهانهای مختلف کار میکنم اگر کسی مطلبی برای بیان داشت برام بفرسته ممنون میشم 
    خوشحالم که یک نجومی هستم

8. 11 کاربر مقابل از shadi.porooshani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #244
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    719
    تشکر شده 11 بار در 1 ارسال

salam bar dusan
    man taze ozv shodam tu forum khoshamad nmigin bemm ?:D
    be nazaram kare khubie ke mikonin
    bande amir hossein ghanbari niaki hasam 20 salame daneshjuye mavade sanatie sharifam esalatanam amoliam
    az sale 2om dabirestan olampiad nojum dadam va az pish daneshgahi ham nojum tadris mikonam
    ba bachehamun anjoman nojum darim ke 5 saleshe esmesham HASEB hasesh ke koli hamayesho namayeshgah tu sthe shahr bargozar karde
    omidvaram hame tu in sale jadid kenare ham be movafaqiat beresim
    ----------

توضیح مدیر :

نوشتن به صورت فینگلیش در سایت مجاز نیست .

اگر در سیستم فونت فارسی ندارید میتوانید از طریق سایت http://www.behnevis.com/ مطالب را به فارسی تبدیل کنید

( مدیر سایت )

سلام بر دوستان
    من تازه عضو شدم توی فروم خوشامد نمیگین بهم ؟
    به نظرم کار خوبیه که می‌کنین
    بنده امیر حسین قنبری نیاکی هست ۲۰ سالمه دانشجوی مواد صنعتی شریفم اصالتآ هم آملی هستم .
    از ساله ۲امّ دبیرستان المپیاد نجوم دادم و از پیش دانشگاهی هم نجوم تدریس می‌کنم
    با بچهامون انجمن نجوم داریم که ۵ سالشه اسمشم حاسب هسش که کلی‌ همیشه نمایشگاه توی سطح شهر برگزار کرده
    امیدوارم همه توی این ساله جدید کنار هم به موفقیت برسیم

10. 11 کاربر مقابل از sharifhaseb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #245
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    572
    تشکر شده 1,037 بار در 121 ارسال

سلام
    من مهسام(انگار مامانم میدونست منجم میشم اسمم رو گذاشت مهسا)البته هنوز نشدم،یه ساله نجوم رو شروع کردم از اونجایی که شدیدا فوتبالی ام نجوم رو دوست دارم در حد لالیگا...
    عاشق آسمونم به طوریکه اگه تو بدترین حال روحی باشم 30 ثانیه نگاش کنم بهترین حال دنیا رو دارم.
    همدانیم(دلتون برام بسوزه....)چون آسمونمون خیلی ابری میشه.
    آها یادم رفت سوم دبیرستانم رشتمم ریاضیه.
    انجمن نجوم مدرسمون رو با کمک آقای کاتبی راه انداختیم...دیگه هیچ افتخار نجومی ندارم
    فوتبالم که گفتم دوست دارم ولی سوارکاری می کنم البته فقط با بابام.
    و دیگر هیچ

نعره میزند رعد
    ولی همچنان نعره ای بیش نیست
    تو به خدا از همه نزدیک تری
    پس دعا کن باران ببارد!
    امضای ایشان
    فانتزی این روزام شده اینکه استادمو ببینم بهم بگه استاتیک 20 شدی....
    اون امتحان سختو گرفتم که عمقی درسو فهمیده باشی...

امتحانو بیخِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِیی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییال

12. 8 کاربر مقابل از fampersi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #246
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    712
    تشکر شده 239 بار در 34 ارسال

سلام. من صبا عاصمی دانشجوی فیزیک گرایش هسته ای هستم. اهل زمینم ولی فعلأ در خاک تهران قدم می گذارم. کلأ به همه چیز علاقه دارم مخصوصأ نجوم و نانو... این دو تا علم مخصوصأ نجوم وادارم می کند که عمیق تر فکر کنم و به خدا نزدیک تر شوم....
    من چیزی جز صبا نیستم...
    امضای ایشان
    چرا ما فراموش کاریم؟

14. 8 کاربر مقابل از saba asemi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #247
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوااستار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال برنز جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    567
    تشکر شده 402 بار در 48 ارسال

سلام دوستان عزیز
    من سید فواد مطهری هستم!
    دانشجوی فیزیک ترم دوم هستم!
    به نجوم هم خیلی علاقه مندم!
    بسکتبال هم بازی می کنم!
    شعر هم می گم!
    عکس هم می گیرم!
    مسافرت هم می رم!
    دوستونم دارم
    خداحافظ
    امضای ایشان
    You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother!Albert Einstein

16. 10 کاربر مقابل از Fowad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #248
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19
    تشکر شده 746 بار در 117 ارسال

سلام
    من امیررضا کامکار هستم.از همون اول که فروم تشکیل شد عضو شدم ولی مطلبی نذاشتم. بعد از تور مرنجاب تصمیم گرفتم که تو این فروم فعالیت کنم. بیشتر عکاسی می کنم و رصد با دوچشمی رو هم خیلی دوست دارم.
    خوشحال میشم بتونم به دوستان کمک کنم و متقابلا چیزهای زیادی یاد بگیرم.

18. 6 کاربر مقابل از only orion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #249
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    709
    تشکر شده 58 بار در 9 ارسال

salam be hameye dustan. man Sayeh hastam,be tazegi varede in jam' shodam. man daneshjuye giahpezeshki hastam amma nojum baram ma'nie dge i dare... az fa'aliat ham age bekham begam;saz mizanam,akasi mikonam,chandbar theatr kar kardam,va... az ahna'i ba hame khoshbakhtam

سلام به همهٔ دوستان. من سایه هستم،به تازگی وارد این جمع شدم. من دانشجوی گیاهپزشکی هستم اما نجوم برام معنی دیگه‌ای داره... از فعالیت هم اگه بخوام بگم؛ساز میزنم،عکاسی می‌کنم،چندبار تئاتر کار کردم،و... از اشنایی با همه خوشبختم
    ویرایش توسط Sunrise : 04-04-2011 در ساعت 03:10 PM دلیل: تبدیل فینگلیش به فارسی

20. 6 کاربر مقابل از Sayeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #250
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام به همه

از طرف تیم مدیریتی آوا استار به همه دوستانی که به تازگی به فروم ملحق شدند خوش امد میگم...

به دلیل اینکه مطالب درج شده در فروم باید فارسی تایپ بشن و ممکنه برخی افراد با تایپ فارسی مشکل داشته باشن سایت زیر رو پیشنهاد میکنیم:

http://www.behnevis.com/

در ضمن مطالعه راهنمای سایت و قوانین فروم میتونه به شما در ارسال پست و استفاده از سایر امکانات سایت کمک کنه.

قوانین: http://forum.avastarco.com/forum/for...-قوانین

راهنما: http://forum.avastarco.com/forum/faq.php

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

22. 11 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 25 از 87 نخستنخست ... 152122232425262728293575 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع