صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

سومين جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

سازمان فضايي ايران به منظور تشويق به ترويج دانش و فناوري فضايي در حوزه‌ي اينترنت، سومين جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي را برگزار مي‌كند.

بدين منظور از كليه مديران وب‌سايت‌ها و يا وب‌لاگ‌هايي كه محتواي نشريه الكترونيكي آنها شامل مضامين فضايي است دعوت مي‌شود حداكثر تا تاريخ 10 شهريور ماه 1390، جهت ثبت‌نام و شركت در جشنواره مشخصات وب سايت يا وبلاگ(آدرس وبلاگ يا وب سايت، نام مدير، شماره تماس، آدرس پست الكترونيكي) خود را به آدرسpublic@isa.ir ارسال نمايند.

هيأت داوران پس از بررسي و داوري فهرست دريافت شده، نتايج را در 18 مهر ماه1390 همزمان با اختتاميه هفته جهاني فضا به اطلاع عموم خواهد رساند. در ضمن به برگزيدگان جوايز نفيسي نيز اهداء خواهد شد.

منیع : www.isa.ir
    ویرایش توسط mahdad_haghighi : 05-20-2012 در ساعت 06:53 PM

2. 10 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #11
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    523
    تشکر شده 94 بار در 13 ارسال

ببخشید اقای جوینده

چون اینجا فاروم یا محلی برای گفتگو هست عرض میکنم ولی دقت دارید که اکثر برنامه های نجومی که در سطح ملی انجام میشه همین طور بی سرانجام میمونه؟؟
    همین چند وقت پیش از دوستان شنیدم که هدایای رقابت مسیه امسال هم همین طوری معلق مونده!

خب به جای طرفداری و جانب داری بهتره با یه همفکری و همراهی جمعی راه حل این معضلات رو پیدا کنید!
    و گرنه که همه ما یه جواریی کارای اجرایی کردیم و میدونیم که سخته ولی این بی نظمی ها بدقولی ها با گفتن سخت بودن کار توجیه نمیشه!!!!

در ضمن به نظر میرسه نجومی های شهرستانی فقط در اجرا سهیم باشن و مسئولیت و مدیریت و برنامه ریزی اصلی با مثلا سازمان فضایی یا شاخه اماتوری و ...باشه. درسته؟

امیدوارم مسئولین یه مقدار سعه صدر پیدا کنن و متوجه باشن که مسئول یعنی پاسخ گو و تا یه حرفی زده میشه به قول شما " به دل مسئولان اون برنامه " نشینه

4. 2 کاربر مقابل از samaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #12
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    865
    تشکر شده 957 بار در 169 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط samaa نمایش پست ها
    ببخشید اقای جوینده

چون اینجا فاروم یا محلی برای گفتگو هست عرض میکنم ولی دقت دارید که اکثر برنامه های نجومی که در سطح ملی انجام میشه همین طور بی سرانجام میمونه؟؟
    همین چند وقت پیش از دوستان شنیدم که هدایای رقابت مسیه امسال هم همین طوری معلق مونده!

خب به جای طرفداری و جانب داری بهتره با یه همفکری و همراهی جمعی راه حل این معضلات رو پیدا کنید!
    و گرنه که همه ما یه جواریی کارای اجرایی کردیم و میدونیم که سخته ولی این بی نظمی ها بدقولی ها با گفتن سخت بودن کار توجیه نمیشه!!!!

در ضمن به نظر میرسه نجومی های شهرستانی فقط در اجرا سهیم باشن و مسئولیت و مدیریت و برنامه ریزی اصلی با مثلا سازمان فضایی یا شاخه اماتوری و ...باشه. درسته؟

امیدوارم مسئولین یه مقدار سعه صدر پیدا کنن و متوجه باشن که مسئول یعنی پاسخ گو و تا یه حرفی زده میشه به قول شما " به دل مسئولان اون برنامه " نشینه
    دوست عزیز
    بهتره اینجا بحث نکنیم. فقط یک نکته اینکه مدیریت و برنامه ریزی هم تقریبا با دبیران اجرایی بود که شهرستانی بودند.
    پاسخ سوالاتتون رو شاید اینجا پیدا کنید:
    http://forum.avastarco.com/forum/sho...ll=1#post18420

خوش باشید.

6. Top | #13
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط jooyande نمایش پست ها
    البته این نظر شخصی شما هست و اونطور که من از مدیران آوا استار خصوصا آقای امام شناخت دارم، مطمئنم که دید زیباتری نسبت به این قضیه دارند.
    وبلاگ خود من در اون جشنواره پنجم شد و حتی به گفته برگزار کنندگان، مورد توجه خاص داوران بخش محتوا مثل آقای کارن مولاوردی خانی قرار گرفت به خاطر فقط چند مطلب نجومیش. در اختتامیه هم شرکت کردم و تنها با یک لوح و بدون تندیس برگشتم. یعنی حتی به من هم که شرکت کردم، نرسید تندیسم. بعدشم خیلی پیگیری کردم، اما خبری نشد.
    اما واقعا سختی های کارشون و بی مهری های سازمان ها و بی مهری ها و عدم توجه خود نجومی ها که با نیومدنشون، ندیدنشون رو، دیدم. پس معتقدم که این جمله که "اون مسابقه لایق آوا استار نبود...." یک توهینه! مطمئنم شما همچین قصدی از حرفتون نداشتید، اما در مقام کسی که مسئول برنامه های شبیه این یا سنگین تر از این بوده، میگم که این حرفتون خیلی به دل مسئولان اون برنامه میشینه، اگر ببیننش.

شب خوش.
    بله این نظره شخصیه من هست... اگر خاطرتون باشه من توی همون مسابقات نیشابور سوم شده بودم...خودشون اینقدر به من زنگ زدن که اگه نمیتونین بیاین ما حتما برای شما جوایز رو ارسال میکنیم...
    و اینکه بعد از اون مسابقات سایت سپهر نیلگون ، پویایی خودش رو از دست داد که این خودش جوابگوی خیلی از مسائل هست... اون مسابقه در سطح کشوری بود، خیلی جاها تبلیغ شده بود و اگه چنین مسابقه ای توی کشور اینقدر مهم باشه، نباید عدم هماهنگی و خیلی چیزهای دیگه توش دیده بشه...مثله اولین مسابقه وبلاگ و وبسایت نویسی ای که توسط سازمان فضایی توی سال 86 برای اولین بار برگزار شده بود؛ همه چیز هماهنگ شده، با نظم و بدون هرگونه جانب داری برگزار شده بود...
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

7. 2 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #14
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط jooyande نمایش پست ها
    جشنواره برترین وبگاه های نجومی پارسی زبان رو که سپهر نیلگون برگزار کرد (اختتامیه دی 89)، از نبود سایت های بزرگی مثل آوا ناراحت شدم بالشخصه.
    این از نظرم یک جور بها ندادن بود. به شدت توصیه می کنم این بار حتما شرکت کنید و جدای از اینکه نتیجه چی میتونه باشه، حداقل به این شکل فروم رو به افراد بیشتری معرفی کنید تا بتونن از خدماتش استفاده کنن.
    هرچند که میشه حدس زد که در صورت شرکت آوا، نتیجه چی خواهد بود.

موفق باشید عزیزان.
    سلام جناب جوينده

ببخشيد ، نميدونم چرا اين مطلبتون رو نديده بودم !

راستش در اون زمان كه مي فرماييد ، اول قصد شركت در جشنواره را داشتيم ولي چون فقط 3 ماه از تولد فروم گذشته بود شركت نكرديم و تصميم گرفتيم در سال آينده ( امسال ) حتمآ در اين جشنواره شركت كنيم .

( به هر حال شايد در آن زمان شركت دادن سايتي كه فقط 3 ماه از عمر آن مي گذشت در جشنواره برترين سايت هاي نجومي كشور به خود بزرگ بيني تعبير مي شد ! )

9. 4 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #15
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kh.maroufi نمایش پست ها
    البته سپهر نیلگون هم تا زمان برگزاری رقابت خوب بود...
    ولی بعدش کلا منهدم شد و حتی لوح و جوایزه افراده برتری که نتونستن خودشون رو به محل برگزاری اختتامیه برسونن، نفرستاد...در صورتی که خودشون هم میگفتن که اگه نمیتونین بیاین، ما براتون ارسال میکنیم...در کل میخواستم اینو برسونم که اون مسابقه لایق آوا استار نبود....
    دیگه ببخشید در حضور بزرگان من اظهار نظر کردم...
    از اظهار لطف شما بسيار ممنونم جناب معروفي

اما توجه داشته باشيد كه خط مشي اصلي آوااستار بر اساس همكاري با همه مراكز نجومي بنا شده است و صرف نظر از اينكه جشنواره هاي نجومي داراي چه سطح و كيفيتي هستند ، فرض اصلي بر همكاري و مشاركت آوااستار قرار دارد .

ضمن اينكه تا جايي كه اطلاع دارم در دوره هاي قبلي سايت هاي معظمي مثل parssky و nightsky.ir حائز رتبه هاي برتر شده اند و قطعآ اين جشنواره از كيفيت اجرايي بالايي برخوردار خواهد بود .

11. 6 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #16
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

سال 88 بود که من و یه دوستی در بخش وبلاگ این جشنواره شرکت کردیم . فکر می کنم یکی از جوایزو سایت مجله نجوم برد . اون موقع من این احساس رو داشتم که خوب این سایت یکی از چند سایت نجومی معروف و خوبه واین که برنده بشه و جایزه بگیره عادیه و باید به سایت ها و وبلاگ های کوچک تر بهای بیشتری داده بشه و اونها مهمترن که مورد توجه واقع بشن برای این که تشویقشون کنیم.
    الان وقعا دوست دارم آوا اول بشه اما بازم همین احساس رو دارم
    شایدم نباید این طور باشه و همه با هم سنجیده بشن .
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

13. 5 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #17
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    از اظهار لطف شما بسيار ممنونم جناب معروفي

اما توجه داشته باشيد كه خط مشي اصلي آوااستار بر اساس همكاري با همه مراكز نجومي بنا شده است و صرف نظر از اينكه جشنواره هاي نجومي داراي چه سطح و كيفيتي هستند ، فرض اصلي بر همكاري و مشاركت آوااستار قرار دارد .

ضمن اينكه تا جايي كه اطلاع دارم در دوره هاي قبلي سايت هاي معظمي مثل parssky و nightsky.ir حائز رتبه هاي برتر شده اند و قطعآ اين جشنواره از كيفيت اجرايي بالايي برخوردار خواهد بود .
    خواهش میکنم جناب امام...
    ولی اون رقابتی که سایتهایی نظیر پارس اسکای و آسمان شب ایران رتبه های اول و دوم رو کسب کردن، مربوط میشه به مسابقه ای که سازمان فضایی ایران در سال 86 برگزار کرد http://www.persianstar.com/news/15-l...74-------.html
    ولی اون مسابقه ای که خیلی سطح و همکاری جالبی نداشت برای گروه سپهر نیلگون از نیشابور در سال 89 بود، که برگزیدگان اون رقابت رو میتونید از این لینک مشاهده کنید : http://amatour-astronomer.blogfa.com/post-370.aspx
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

15. 2 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #18
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1465
    تشکر شده 1,178 بار در 114 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط asemankavir نمایش پست ها
    در مورد انتقادات مربوط به سایت شاخه این نکته را نباید فراموش کنیم که
    1- سایتهایی نظیر پارس اسکای یا توس اسکای سالیان درازی است راه اندازی شده اند و همه قبول داریم که سایت پارس اسکای از نظر اطلاع رسانی و اخبار نجومی در جایگاه اول کشور قرار داده.اینکه دوستان فرمودند چرا سایت دیگر انجمن ها نیست به نظرم به خاطر کم سابقه بودن اونها بوده.
    2-به هر حال سیاستی در مورد لینکهای موجود در شاخه وجود نداشته و قالب شاخه مدت زمان زیادیه که دست نخورده مونده و این کم کاری خود ما بوده که برای درج لینکهامون در سایت شاخه با مسئول سایت شاخه هماهنگی نداشتیم.
    3-نکته ای که خیلی تابلوست و کمتر بهش توجه شده اینه که آیا شاخه هزینه ای برای سایتش در نظر گرفته یا اینکه مسئول سایت خودش تقبل کرده سایت را بچرخونه! همون طوری که میدونید سایت پارس اسکای مرتب به روز میشه،ساختارش تغییر کرده،سیاستهاش تغییر کرده و حتی سیستم پیامک راه اندازی شده.این یعنی مسئولینش دارند براش هزینه میکنند و سوال اینجاست آیا شاخه هم برای سایتش هزینه کرده یا نه؟

هیچ موقع نباید یکطرفه قضاوت کنیم!
    بنده یک طرفه قضاوت نمیکنم و از طرفی هم حتی در نشست هم عرض کردم که این لینک ها رو به پای غرض و عمد خاصی نمیگذارم اما خود دبیران هم بر این مسئله که این چینش قابل دفاع نیست (لااقل حالا) اذعان داشتند...
    و اما این مسئله که سایت هزینه ای نداشته نمیتونه توجیهی بشه بر مشکلاتش..
    گویا جناب محمد رحیمی بدون چشمداشتی مسئولیت سایت شاخه رو بر عهده دارند... این درست... دستشون هم درد نکنه... اما مشکلات اساسیش رو نمیشه بر چرخاندن سایت شاخه به صورت خیریه ربط داد...
    مثالی که میزنم شاید درست نباشه، اما سایت انجمن ما، غیر از هزینه ی دامنه و هاستینگ خرج دیگه ای نداشته و دوستانی که من رو در ادارش کمک میکنن هم از هسته مرکزی انجمن هستن و چشمداشتی ندارن، اما در حد قابل قبولی داره کارش رو انجام میده و رو به پیشرفتم هست..
    امضای ایشان
    رئیس خانه نجوم تبریز | عضو هیات موسس انجمن نجوم آیاز | www.AyazAstro.com

17. 5 کاربر مقابل از Emad Tabatabai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #19
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894
    تشکر شده 1,000 بار در 114 ارسال

همون طور که میدونید بنابه سیاستهایی که هست سایتهای معتبر مرجع توسط افراد خاصی مدیریت میشوند که سایت شاخه هم برای ما منجمین آماتور یک سایت مرجع به حساب میاد و نمیشه همینطوری ادارش را به دست همه داد.
    در ضمن مسائل مالی در بسیاری از فعالیتها تاثیرگذاره و شدت و ضعف برخی فعالیت ها به وجود منابع مالی و عدم وجودش وابسته است.همین انجمن های خودمون!وقتی پول توی حسابش هست فعالیتهای زیادی انجام میدیم و هرچی حساب خالیتر میشه فعالیتها کمتر میشه. سایت شاخه هم از این قاعده مستثنا نیست.آدم میتونه تا مدت مشخصی خودش هزینه بده ولی بعد یک مدتی واقعا دیگه نمیشه.سایت شاخه از همون ابتدای راه اندازی (حدود سال 84) داره بدون درنظر گرفتن بحث مالی اداره میشه! اینم یکی دیگه از اشکالات وارد بر سیستم مدیریت شاخه است.بیشتر ما شاخه را فقط با سایتش میشناسیم و ارتباط عمومی شاخه از طریق این سایت بوده.
    یکی از مصوبات جلسه جهت پیگیری همین سایت بود که اگه حل بشه فکر کنم تا حدود زیادی ارتباطات شاخه و گروه ها حل بشه
    امضای ایشان
    هرکجا هستم باشم آسمان از آن من است.
    www.yazdsky.com

19. 4 کاربر مقابل از Ahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #20
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي         
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره بنیادی نمایش پست ها
    سومين جشنواره وب‌سايت‌ها و وبلاگ‌هاي فضايي

.
    .
    .
    هيأت داوران پس از بررسي و داوري فهرست دريافت شده، نتايج را در 18 مهر ماه1390 همزمان با اختتاميه هفته جهاني فضا به اطلاع عموم خواهد رساند. در ضمن به برگزيدگان جوايز نفيسي نيز اهداء خواهد شد.

منیع : www.isa.ir
    ببخشيد دوستان

من امروز بر حسب اتفاق يادم افتاد كه راستي خبري از نتايج اين جشنواره امسال نشد !!

بعد در سايت سازمان فضايي هم جستجويي كردم و اثري از نتايج نيافتم !

( فكر ميكنم اگر نتايج اعلام ميشد ما بازتابي در فروم از آن مي ديديم )

امروز 18 آبان است !!!

كسي اطلاع دارد چرا سازمان فضايي 1 ماه است نتايج را اعلام نمي كند ؟

نمي دانم قبلآ منظم بوده اند و الآن اينجوري شدند يا از اول همين جوري بودند !
    ویرایش توسط Mostafa : 11-09-2011 در ساعت 01:37 AM دلیل: ....
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

21. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)