صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 113

موضوع: لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

سلام به همه اعضا گرامي و عزيز

اكنون كه در آستانه 1 شهريور ، سالگرد 1 سالگي فروم آوااستار قرار داريم ، شايد بشود به جرآت گفت كه اين فضاي مجازي تبديل به پرمخاطب ترين فضاي مجازي نجومي و شايد يكي از پربيننده ترين فروم هاي تخصصي شده باشد ( اين موضوع را با جرآت بيان ميكنم )

قطعآ هر سيستم ،مجموعه و بنيادي با تفكرات مثبت و روبه پيشرفت شروع به كار ميكند .

اما با گذشت زمان گاهي مشكلات و نقايصي هرچند ريز به مرور موفقيت را نشانه ميگيرد و باعث ميشود تا يك سيستم رو به پيشرفت ، پاي در سراشيبي سقوط نهد

با توجه به اينكه ما قصد داريم تآثير موثري بر جريان نجوم آماتوري در ايران بگذاريم ، و در رفع بعضي از نقايص بكوشيم ، طبيعتآ لازم است اول به فكر رفع نقايص خودمان باشيم

لذا بدينوسيله از همه اعضا ، خوانندگان و علاقمندان دعوت ميكنم تا بي محابا و بدون چون و چرا از ما انتقاد كنند

مطمئنآ انتقادات خوب شماست كه ميتواند در پيشبرد هرچه بهتر كار موثر باشد .

در درجه اول بنده به عنوان مدير سايت پاسخگوي انتقادات شما عزيزان هستم و هركجا كه لازم باشد تغييرات ضروري را ايجاد ميكنم

در درجه بعد هم دوستانم در تيم مديريتي در اين كار به بنده كمك خواهند كرد .

( هرچند كه اين تاپيك بدون هماهنگي با مديران ايجاد شده است )

پس لطفآ اگر اين محيط مجازي را دوست داريد ، لطف كنيد و از ما انتقاد كنيد

اين انتقادات ميتواند در حيطه سياست ها ، روش ها ، برنامه ها و ..... و هر چيز ديگري كه به آوااستار مربوط است باشد

اگر انتقادات دوستان پاسخ معقولي داشت ، ارائه خواهد شد و اگر پاسخي برايش نداشتيم در رفع آن موضوع كوشش ميكنيم .

مطمئن باشيد كه همه انتقادات توسط اعضا تازه وارد نيز( هرچه باشد ) تاييد خواهد شد .

( البته انتقاداتي كه به موضوعات فني يا مشكلات جزئي در فروم مربوط است بهتر است در بخش فني و ارتباط با مديران مطرح شود )

با تشكر
    ویرایش توسط *sh : 08-22-2011 در ساعت 06:20 PM

2. Top | #71
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط jooyande نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبل از هر چیز احترام و ارزشی که برای آوا قائلم رو اعلام می کنم و تاکید می کنم که انتقاداتی که در ادامه متوجه آوا می کنم، یک به ده خوبی ها، عملکردهای درست و فواید آوا هم نیست. شما تیم خوب و (در خیلی از موارد) فوق العاده ای هستید.

من می دونم برخی ویرایش ها بنا به نقض صریح قوانین فروم هست و برخی حذف شدن ها و ادغام ها هم نیاز فروم برای یکپارچگی بیشتر در تاپیک ها (و آمار خیره کننده متوسط 50 ارسال در هر تاپیک آوا هم از همین سیاست اومده!)، اما حقیقتا اعمال این موارد رو در خصوص برخی موارد، مثل موارد اخلاقی به هیچ وجه صحیح نمی دونم و معتقدم که "هر کس خودش مسئول اعمال خودش هست" و دخالت در این امر، مصداق بارز نقض حریم خصوصی فرد هست.
    سلام جناب جوینده

اول از همه ممنون از شما بابت نقدتون که این نشون دهنده اهمیتیه که شما واسه این جمع قائل بودید همینطور ممنون از وقتی که گذاشتید برای نوشتن این پست و تمام سعیتون رو کردین که بخوبی و روش درستی حرف بزنین و نقد کنین (نمونه یک نقد خوب با لحنی خوب و نوشتاری مناسب)*

و اما بعد ...
    در مورد اون مثالی که زدید شخصا اطلاعی ندارم اما ضمن اعلام اینکه اصلا با عنوان پستتون موافق نیستم و قبولش ندارم سه چیز رو عرض می کنم خدمتتون:

1- این جمع مدیریتی همه سعیشو می کنه که جو این فروم در عین آموزشی بودن و همینطور گاهی مطرح شدن موارد اجتماعی نجومی، از بوجود اومدن تنش جلوگیری کنه
    حتی وقتی مسئله حاشیه ای پیش میاد و آتیشش تند میشه، اگر حذفیاتی صورت میگیره، ویرایشی میشه و قص علی هذا، تماما برای جلوگیری از ناراحتی و تنشهایی که واقعا لزومی برای وجودشون نیست، انجام میشن. (چه بسا در برخی موارد، من نوعی به عنوان یک شخص حقیقی شاید نظری همراستا با فرد معترض و مطرح کننده مسئله حاشیه ای داشته باشم، و اگه بخام فردی عمل کنم قطعا می تونم پا به پاش برم و به آتیشش دامن بزنم، اما به عنوان مدیر و کسی که مسئولیتی در قبال این محیط داره، جلوی خودمو می گیرم، و صلاح فردی رو به جمعی ترجیح میدم و بایدم بدم)
    پس تمام این کارها و ویرایشات نه بخاطر صلاح و دید شخصی بلکه به خاطر جمعی هست که هزار جور سلیقه دارن (همیشه هم موافق و مخالف وجود داره) و ما باید سعیمونو بکنیم که کمترین تنش رو تو این محیط داشته باشیم. هرچند گاهی اجتناب ناپذیر باشه ...**

2- در موردی که فرمودید و قرمزش کردم: درسته که هر کسی مسئول اعمال شخصی خودش هست اما این حرف شما وقتی معنا داره که دعوا یا بحث یا توهین یا بی ادبی یا هر چیز دیگه ای در چهارچوب حریم خصوصی و شخصی شما صورت بگیره و بین دو نفر یا چند نفر خاصی باشه... شما حرف از حریم شخصی زدید، وقتی این حریم شخصی به عموم و در برابر بقیه کشیده بشه دیگه بهش نمیگن شخصی و ناخودآکاه هزار جور برداشت و دخالت توش صورت می گیره و طبیعی هم هست. مثل این می مونه که من دعوای شخصی و خونوادگیم رو ببرم جلوی ملت و اونوقت هرکسی خواست حرفی بزنه یا دخالتی کنه بگم شما حرف نزن یا دخالت نکن چون به حریم شخصی من توهین می کنی؟!!!! مسلمه که نمیشه و توقع نابجایی هست
    پس اگه حرفمون شخصیه و با شخص سر و کار داریم باید در همون چهارچوب شخصی صورت بگیره تا دخالتی (و در اینجا لفظ ویرایش) صورت نگیره اگه هم که عمومیه پس باید خیلی چیزا رو در نظر بگیریم و احتمال هر اتفاقی رو هم بدیم، اگه مسئولین اون جمع بنا بر قوانین صلاح دیدن که موردی باید ویرایش بشه یا حتی حذف بشه بهش احترام بزاریم. (من نوعی ممکنه از یه دیدی حرف بزنم که شاید ایراداتی توش باشه اگه اعتماد دارم به جمعی پس می دونم که کاری بر ضد من صورت نمیگیره یا بقول شما توهینی انجام نمیدن)

3- مسلمه که من ِ مدیر هم آدم هستم و هر آدمی سلیقه خاص خودش رو داره و جایز الخطاست، اما اینو بدونین که اکثر کارهای این جمع مدیریتی با مشورت و هماهنگی همدیگه انجام میشه این یعنی که همه سعیمونو می کنیم برای جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی، اکثریت کارها رو با هماهنگی و اطلاع هم انجام بدیم حتی حذف و ویرایشات رو... ، پس این حرف شما درست نیست. چه بسا مواردی که از نظر من مشکلی وجود داشته اما با مشورت و در میون گذاشتن با همکاران دیگه به این نتیجه رسیدیم که نه مشکلی وجود نداره (یا بالعکس)، و من با اینکه بازم رو حرفم بودم اما به نظر جمعی احترام گذاشتم و پذیرفتم (نمونه اش خیلی پیش اومده برامون که پست یا تاپیکی توسط مدیری پیشنهاد شد اما به خاطر مخالفت و اعتراض بقیه از زدنش صرفنظر شد یا حتی پست زده شد اما بخاطر اعتراض بقیه حذف شد و از ادامه اش جلوگیری شد، این یعنی اینکه هم کارها با هماهنگی و نظرات بقیه صورت می گیره هم اینکه من ِ مدیر کارم از اعضا خیلی سختتره... شاید بعضیا فکر کنن که ماها خیلی خودخواهیم اما نمیدونن که چقدر از علایق و سلیقه خودمون و حتی حرفها و اعتراضات خودمون میگذریم تا مشکلی پیش نیاد تا این خانواده در جو آرومتر و بهتری رشد کنه ... طبیعی هم هست وقتی مسئولیتی داری باید از خیلی از خواسته های خودت به خاطر دیگران بگذری...).
    و یه چیز دیگه اینکه این جمع مدیریتی با مشکلات و مواردی مواجه شده و میشه که شاید بقیه خبر نداشته باشن و فقط ماها می بینیم و گاهی حتی باید سریع اقدام کنیم تا مشکلی پیش نیاد پس اگر بگیم همه اینکارها بنا بر تجربیاتی که داشتیم و موارد مدیریتی و مشکلاتی که پیش اومده و میاد، صورت می گیره، خیلی بیراه نگفتیم.

پس اینکه بگین حذف و ویرایشات بی رویه صورت میگیره به هیچ وجه قبول ندارم، چون در جریانم که حتی چقدر از موارد چشم پوشی میشه و با وجود امکان حذف و ویرایش این کار صورت نمیگیره تا کمتر ناراحتی پیش بیاد (گاهی به زمانی دیگه موکول میشه گاهی هم به خود شخص برای ویرایش کردن اطلاع داده میشه تا خودش انجام بده)

ولی چون هیچ کس نمیتونه بگه از خطا مبراست پس به این نقد شما هم احترام میزاریم و امیدواریم از این به بعد هم ما بیشتر حواسمون باشه هم اعضای خوبمون بیشتر ما رو درک کنن

بابت توجه و انتقادتون ممنون

* کاش هممون درست نقد کردن رو یاد بگیریم که خیلییییی توش می لنگیم؛ نه تنها اینجا توی کل جامعه نقادی و انتقاد اصلا درست انجام نمیشه چون بلد نیستیم چون یاد نگرفتیم، کاش حداقل بتونیم توی این جمع نقد کردن درست رو جایگزین تندی و پرخاش و توهین بکنیم ، که اگه درست انجام بشه اثرگذاره و الا هیچ تاثیری که نداره هیچ، شخص نقد شونده بجای پذیرفتن و اصلاح ، جبهه هم می گیره و بدتر میشه ...

**مثال: در مورد تاپیک مصاحبه ویرایش انجام شد اعم از حذف و ویرایش پست چون علی رغم چندین بار درخواست مدیر و برخی اعضا برای مطرح کردن سوالات، همچنان بر چیز دیگه ای اصرار ورزیده شد، حتی گاهی سوال مطرحی هم با لحن نامناسبی گفته شد که قطعا اگر شخص مصاحبه شونده می دید موجب ناراحتیشون هم میشد. پس پست نهایی توسط جناب مدیر زده شد و بقیه پستها حذف و ویرایش شدن تا دیگه اون بحث ادامه پیدا نکنه و به اصل موضوع پرداخته بشه نه فرعیات
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

3. Top | #72
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

سلام به شما جناب jooyande

اولا تشکر می‌کنم که انتقادات خود را به همین صراحت بیان می‌کنید. من همواره از انتقادات استقبال کرده‌ام و خواهم کرد. واقعا اگر انتقاد نباشه ما قادر به پیشرفت نخواهیم بود

خوب شد این موارد را مطرح کردید اتفاقا نیاز به توضیح داشت.

ابتدا اجازه بدید در مورد حذف‌ها صحبت کنم:

در آوا استار چند دسته از مطالب در تاپیک‌ها حذف می‌شوند:

1- مطالبی که خلاف قوانین سایت باشند (مثلا بحث‌های مذهبی، سیاسی، موضوعات غیر مرتبط با محتوای فروم، مطالب تبلیغاتی، مطالب توهین آمیز یا با لحن بد، مباحثه‌های شخصی و مواردی از این دست)

2- مطالبی که در پیشبرد تاپیک موثر نباشند و همچنین مثلا مطالبی که صرفا کپی و پیست باشند یا به موضوع تاپیک ارتباطی نداشته باشند. اینها یا حذف می‌شوند یا به تاپیک‌های با موضوعات مرتبط منتقل می‌شوند. گاهی اوقات نویسنده مطلب فکر می‌کنه که مطلب حذف شده ولی در واقع به جای مناسبش منتقل شده و ما یادمون رفته اطلاع بدیم که اون مطلب را منتقل کردیم به تاپیک دیگری.

مثلا امروز صبح پستهای زیادی از تاپیک گفت و گو با طعم نجوم حذف شد زیرا در واقع بحثی بود بین من و سایر اعضا و مدیران درباره شیوه مصاحبه که به بحث اصلی تاپیک ارتباطی نداشت. به همین دلیل بعد از اینکه من پاسخگوی دوستان بودم و بحث در آن مورد تمام شد و همه هم بحث را دیدند، پستهای آن بحث از جمله پستهای خودم، سایر مدیران و اعضا حذف شد این به این معنی نیست که آن مطالب را سانسور کردم چون اگر میخواستیم سانسور کنیم از ابتدا حذف می کردیم. بلکه به این معنی است که بعد از بحث در آن مورد، چون ارتباطی با موضوع تاپیک نداشت، حذف شد تا به روند تاپیک لطمه نخورد و همه به موضوع اصلی بازگردند

شاید جالب باشه بدونید من گاهی وقتها زیر مطالب خودم هم می نویسم این مطلب بعدا حذف خواهد شد به این معنی که مطلبی که نوشتم خلاف قوانین سایت نیست، ولی چون در روند تاپیک تاثیری ندارد، حذفش می کنم تا تاپیک به روند منطقی خود ادامه دهد.

پس خواهش می‌کنم دوستان حذف مطالب را مترادف با سانسور ندانند در بسیاری از موارد حذف پستها برای رعایت انسجام و نظم تاپیکها و جلوگیری از به هم ریختگی موضوعی است نه به منظور سانسور ما به غیر از موارد نقض قوانین، چیزی را سانسور نمی کنیم.

اما قبول دارم که به دلیل سلیقه ای بودن موضوع و اینکه همه‌ی ما مدیرانی هستیم با سلایقی متفاوت، گاهی اوقات مطالبی حذف می شود که نباید حذف می شد. دلیلش هم اینه که در برخی موارد واقعا قانونی نمی توان نوشت برای حذف و به تشخیص و صلاحدید مدیر بستگی دارد که مطلبی مفید است یا نه و همین امر باعث می شود گاهی اشتباهاتی هم صورت بگیرد. حتی وقتی مدیر یک تالار عوض می شود، دیدگاه مدیریتی او ممکن است روی شیوه پیشبرد تاپیکها تاثیر داشته باشد.

ما مدیران سعی می کنیم در تالار مدیران، همواره هماهنگ عمل کنیم و در خصوص موضوعات و حذفهای حساس با هم مشورت می کنیم که اشتباهات را به حداقل برسونیم و این امر تا درصد زیادی قابل دستیابی هست ولی همیشه اشتباهات انسانی موثر است. ضمنا تجربه کاری من نشان می‌دهد که نمی‌توان از خود انتظار داشت که کاملا منطقی عمل کنیم. ما همه موجوداتی با احساس هستیم و گاهی اوقات ممکن است عصبانیت یا ناراحتی ما از مطلبی، موجب برخورد احساسی ما شود. مثلا ممکن است من مطلبی را ببینم و در اثر عصبانیت، واکنشی فراتر از حد لازم نشان دهم که بعدا پشیمان شوم.

من قول می‌دهم در این موارد تلاش کنیم تا جای ممکن، اشتباهات را کاهش دهیم و برخوردهایی منطقی داشته باشیم

و در مورد ویرایش پستها:

مواردی که ویرایش انجام می شود اینها هستند:

1- ویرایشهای ادبی یا علمی پستها که مثلا اگر غلط نگارشی یا علمی واضحی در پست بود، تصحیح شود. البته این نوع ویرایشها بسیار کم و انگشت شمار است و به مدیران هم گفتم که در قسمت دلیل برای ویرایش، حتما دلیل را ذکر کنند که افراد بدانند چرا نوشته آنها ویرایش شده.

2- ویرایش مطالب انتقادی: در مواردی که اعضا، انتقادی نسبت به افرادی حقیقی یا حقوقی، به خصوص خارج از مجموعه آوا استار دارند، من بسیار حساس و سختگیر عمل می کنم. هرچند مسئولیت نوشته های افراد به عهده خود آنهاست ولی ما موظف هستیم طبق قانون، لحن انتقادها را به گونه ای کنترل کنیم که برداشت توهین آمیز از آنها نشود چون از دید بیرونی، برخی افراد فکر می‌کنند که خود آوا استار مشغول انتقاد از مجموعه‌ها است نه اعضا! به همین دلیل همون طور که گفتم به خصوص در مورد انتقادهایی که به افراد و مراکز نجومی مطرح میشه، گاهی اوقات مجبور هستیم لحن نوشتار را به گونه ای تغییر بدیم که موجب ایجاد سو تفاهم و مشکلات بعدی نشود.

در مورد مثالی که در مورد نوشته خودتون زدید، از نظر من هم ویرایشی که انجام شده درست نبوده و نیازی به این کار نبوده. همان طور که گفتم گاهی اوقات برخوردهای سلیقه‌ای می‌شود که طبیعی است. به نظر من، در این موارد می توان با گفت و گوی منطقی، به مدیر توضیح داد که این کار درست بوده یا نبوده. یا مثلا اگر به من توضیح بدهید، خودم اگر انتقاد به جا باشد درستش خواهم کرد.

خواهشی هم از دوستان دارم و اون هم این که در مواردی که حس می کنید تغییراتی در نوشته شما ایجاد شده و برایش دلیل منطقی نمی بینید، حتما به من یا مدیر ارشد فروم اطلاع بدید که پیگیری کرده و اگر اشتباهی صورت گرفته تصحیحش کنیم و اگر نه هم به شما توضیح بدهیم چرا این اتفاق افتاده

در هر صورت هدف ما، کاستن از حواشی، حرکت در راستای موضوعات و بحث‌های مفید و اجتناب از بحث‌های نامناسب است. مدیریت کل این مجموعه به صورت بهینه، کاری دشوار است و نیاز به همکاری و همچنین تذکر اعضا در موارد لازم دارد. به همین دلیل همواره پذیرای انتقادات شما هستیم

پی نوشت: پست من با مدیر ارشد گرامی همزمان شد و جالبه که نظرات مشابهی داشتیم.

پی نوشت 2: گاهی اوقات به قدری در تالار مدیران درباره موضوعات و ارسالها بحث می‌کنیم که شاید اگر کاربران از آن با خبر باشند، با دقت بیشتری به ارسال بپردازند که کار ما هم راحت تر شود. به قدری حجم ارسالها در هر روز زیاد است که مدیران باید زحمت زیادی بکشند تا روند مناسب فروم را حفظ کنند.

پی نوشت 3: الان که دوباره پست مدیر ارشد گرامی را خواندم دیدم ایشون به زوایایی اشاره کردند که من حواسم بهشون نبود. دستشون درد نکنه. لطفا به نکاتی که ایشون گفتند و من نگفتم هم دقت کنید.

4. Top | #73
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8548
    تشکر شده 203 بار در 22 ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت تک تک افرادی که به نحو عالی در این سایت فعالیت میکنن و باعث شده علاقه مندان نجوم در یک کشوره گسترده اینجا و در کنار هم یک خانواده تشکیل بدن
    عذر میخوام که دارم از آوا انتقاد میکنم اما اینو بذارید پای حساب افراد حساس و زود رنجی که دوس دارن در این جمع باشند و بعضی حرکات از سوی مدیران باعث نشه اینجا رو ترک کنن.

من چند روزه پیش در یکی از موضوعات شرکت کردم و پستی رو قرار دادم ، چند روز بعد یکی از دوستان روی پروفایلم به صورت عمومی (که این کار بهتر بود با پیغام خصوصی انجام بشه) به من آگاهی داد که بخاطر تکراری بودن متنی که گذاشتم اون حذف شده که البته کاره بسیار خوبی کردن و به وظیفه مدیریت خودشون اهمیت دادن.
    انتقادی که دارم:
    من توی لینکی که میذارم یک متن تکراری اونم دقیقا بعد از متن اصلی توسط یکی از اعضای فعال و محترم سایت قرار داده شده
    حتی خودشون هم ذکر کردن که متن تکراریه ولی چرا اگه قراره متن تکراری حذف بشه فقط ماله کاربرانه "جدید" حذف میشه؟
    شخصی که میگم متن تکراری گذاشته برای من کاملا قابله احترامه، انتقادم بخاطر نحوه ی مدیریته

من و سایره کاربران جدید دوست نداریم که فکر کنیم این سایت فقط برای فعالیته یک سری افراده که از نظر امتیازی بالاتر از کاربرانه جدید هستند و میدونم که خوده آوا هم دوست نداره کاربرانش چنین حسی داشته باشن و احساس کنن غریبه هستند!

این هم لینکی که باعث شد من .....

شاید کیهان در حال انبساط نباشد!!!:

http://forum.avastarco.com/forum/sho...%DB%8C&page=91

اگر باعث رنجش کسی شدم معذرت میخوام و ممنون از شما که چنین مکانی رو برای اعضاتون ایجاد کردید تا بتونن با مدیران در ارتباط باشند

5. 16 کاربر مقابل از za H ra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #74
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط za H ra نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت تک تک افرادی که به نحو عالی در این سایت فعالیت میکنن و باعث شده علاقه مندان نجوم در یک کشوره گسترده اینجا و در کنار هم یک خانواده تشکیل بدن
    عذر میخوام که دارم از آوا انتقاد میکنم اما اینو بذارید پای حساب افراد حساس و زود رنجی که دوس دارن در این جمع باشند و بعضی حرکات از سوی مدیران باعث نشه اینجا رو ترک کنن.

من چند روزه پیش در یکی از موضوعات شرکت کردم و پستی رو قرار دادم ، چند روز بعد یکی از دوستان روی پروفایلم به صورت عمومی (که این کار بهتر بود با پیغام خصوصی انجام بشه) به من آگاهی داد که بخاطر تکراری بودن متنی که گذاشتم اون حذف شده که البته کاره بسیار خوبی کردن و به وظیفه مدیریت خودشون اهمیت دادن.
    انتقادی که دارم:
    من توی لینکی که میذارم یک متن تکراری اونم دقیقا بعد از متن اصلی توسط یکی از اعضای فعال و محترم سایت قرار داده شده
    حتی خودشون هم ذکر کردن که متن تکراریه ولی چرا اگه قراره متن تکراری حذف بشه فقط ماله کاربرانه "جدید" حذف میشه؟
    شخصی که میگم متن تکراری گذاشته برای من کاملا قابله احترامه، انتقادم بخاطر نحوه ی مدیریته

من و سایره کاربران جدید دوست نداریم که فکر کنیم این سایت فقط برای فعالیته یک سری افراده که از نظر امتیازی بالاتر از کاربرانه جدید هستند و میدونم که خوده آوا هم دوست نداره کاربرانش چنین حسی داشته باشن و احساس کنن غریبه هستند!

اگر باعث رنجش کسی شدم معذرت میخوام و ممنون از شما که چنین مکانی رو برای اعضاتون ایجاد کردید تا بتونن با مدیران در ارتباط باشند
    سلام

در مورد متن تکراری در تاپیک اخبار درست می‌فرمایید دو متن تکراری وجود داره که دومی باید حذف می‌شد ولی دلیل حذف نشدنش به خاطر این نیست که کاربران ممتاز متن را گذاشتند. به دلیل اینه که احتمالا مدیر تالار متن را ندیده چون پستهای کاربران فعال و ممتاز نیاز به تایید نداره اشتباهاتی از این دست ممکنه پیش بیاد و در این موارد شما هم می‌تونید مثلا به مدیر پیغام بدید که متن مورد نظر تکراریه و مدیر قطعا متن را حذف می‌کنند.

این قضیه که کاربران جدید فرقی با کاربران فعال و ممتاز دارند هم درست نیست. همه مطابق با قانون عمل می‌کنند از مدیر سایت گرفته تا کاربران جدید اما حساسیت به این دلیل روی کاربران جدید زیاده که دوست داریم تا رسیدن به 30 ارسال و تبدیل شدن به کاربر فعال، با نحوه فعالیت در سایت کاملا آشنا بشوند. به همین دلیل مطالبشون نیاز به تایید داره و اگر مشکلی باشه باهاشون در ارتباطیم تا مشکل بر طرف بشه.

اصولا مدیریت تعداد زیادی ارسال جدید در هر روز کار سختیه و این وسط اگر اشتباهی پیش میاد، شما فکر نکنید مشکل شخصیه بلکه عمدتا به دلیل حجم زیاد کارهاست ...

با تشکر

7. 20 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #75
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    900
    تشکر شده 12,272 بار در 1,234 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط za H ra نمایش پست ها

انتقادی که دارم:

سلام دوست گرامی

نکات اصلی رو اقای اکبرنیا فرمودن من فقط یک نکته رو اشاره میکنم

از یاد نبریم هیچکدوم از افراد چه در کسوت مدیریت چه کاربران ممتاز ، همه گی از کاربر جدید شروع کردیم! هیچکس توی فروم مدیر یا کاربر ممتاز متولد نشده و نمیشه!

پس مطمئنا کاربران جدید اگر از کاربران فعال و ممتاز برای مدیران مهمتر نباشن مطمئنا کم اهمیت تر هم نیستن! چون کاربران جدید روح جاودانگی پیشرفت فروم هستند! برکه ای که اب واردش نشه، مردابه!!
    امضای ایشان

9. 18 کاربر مقابل از رضا طامهری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #76
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

عرض کنم خدمتتون که اتفاقا من اون پست رو در خبرها دیدم اما به دو دلیل حذف نشد:
    1.تحلیلی از خود کاربر زننده پست به خبر اضافه شده بود
    2. اگر دو پست بعد رو ببینید در مورد اون مسئله بحثی صورت گرفته که ترجیح دادم بمونه

البته کاربران قدیمی تر نحوه مدیریت من رو میدونند اما خدمت کاربران جدیدتر عرض کنم که خیالشون کاملا راحت باشه،حتی اگر لازم باشه پست مدیران عزیز رو در صورت تکراری بودن حذف میکنم و یا انتقال میدم چه برسه به سایرین
    در مورد اطلاع در پروفایل افراد،مدیران مشغله زیادی دارند،برای صرفه جویی در وقت و راحت بودن این کار انجام میشه و اگر در پروفایل کسی بگیم این پست تکراری بود حذف شد چیزی از ارزش انسانی و حتی فرومی یک کاربر کم نمیکنه که به خاطر این قضیه ناراحت شدید.در ضمن شما میتونید پیام پروفایلتون هم حذف کنید

و همونطور که آقای اکبرنیا گفتن اگر مواردی میبینید پستی تکراریه و یا مکانش مناسب نیست اطلاع بدید، و بالعکس شما برای من فرقی نمیکنه چه به صورت پروفایل بگید چه پیام خصوصی

ممنون از توجه شما
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

11. 12 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #77
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8548
    تشکر شده 203 بار در 22 ارسال

ممنون بخاطر این همه پاسخ!
    جناب اکبرنیا شما درست میفرمایید و قرار نیست کسی قوانین رو زیر پا بذاره،مرسی بخاطر پاسخ منطقی که دادید.
    همچنین از شما دو دوست گرامی تشکر میکنم
    به هرحال چیزی که من گفتم خاص نبود،فقط خواستم بگم مطالب تکراری دیگه ای هم هست.

با سپاس از همگی

13. 10 کاربر مقابل از za H ra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #78
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9414
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال

من وارد نجوم مقدماتی شدم اما هیچ مطلبی برام نیومد چرا؟

15. 3 کاربر مقابل از alispace عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #79
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط alispace نمایش پست ها
    من وارد نجوم مقدماتی شدم اما هیچ مطلبی برام نیومد چرا؟
    زیر تالا نجوم مقدماتی به تازگی و طبق مصوباتی که در جلسه مدیران صورت گرفت ایجاد شد (یعنی همین دیروز ایجاد شد)

به همین خاطر هم فعلا تاپیکی در این زیر تالار قرار ندارد.و در نتیجه چیزی برای نشان دادن ندارد.

موفق باشید
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

17. 7 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #80
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    8566
    تشکر شده 967 بار در 177 ارسال

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد         
    سلام به مدیران عزیز

من یه انتقاد دارم چرا وقتی مطلبی رو حذف میکنید کاربر ممکنه از فعال به عادی برگرده من 1 روز بود که فعال شده بودم تا اومدم شروع به فعالیت بیشتر در سایت بکنم من رو با 12 نوشته به کاربر جدید تبدیل کردن اگر هر دفعه بیام کاربر فعال بشم 2 روز نگذشته دوباره به جدید تبدیل بشم .... تو ذوق ادم میخوره دوباره باید از اول شروع کنم یه نفر که فعال میشه بعد میشه ممتاز تو همون سطح نگهش دارید ازش کم نکنید

19. 2 کاربر مقابل از amir abbas saedi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)