صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 113

موضوع: لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد

سلام به همه اعضا گرامي و عزيز

اكنون كه در آستانه 1 شهريور ، سالگرد 1 سالگي فروم آوااستار قرار داريم ، شايد بشود به جرآت گفت كه اين فضاي مجازي تبديل به پرمخاطب ترين فضاي مجازي نجومي و شايد يكي از پربيننده ترين فروم هاي تخصصي شده باشد ( اين موضوع را با جرآت بيان ميكنم )

قطعآ هر سيستم ،مجموعه و بنيادي با تفكرات مثبت و روبه پيشرفت شروع به كار ميكند .

اما با گذشت زمان گاهي مشكلات و نقايصي هرچند ريز به مرور موفقيت را نشانه ميگيرد و باعث ميشود تا يك سيستم رو به پيشرفت ، پاي در سراشيبي سقوط نهد

با توجه به اينكه ما قصد داريم تآثير موثري بر جريان نجوم آماتوري در ايران بگذاريم ، و در رفع بعضي از نقايص بكوشيم ، طبيعتآ لازم است اول به فكر رفع نقايص خودمان باشيم

لذا بدينوسيله از همه اعضا ، خوانندگان و علاقمندان دعوت ميكنم تا بي محابا و بدون چون و چرا از ما انتقاد كنند

مطمئنآ انتقادات خوب شماست كه ميتواند در پيشبرد هرچه بهتر كار موثر باشد .

در درجه اول بنده به عنوان مدير سايت پاسخگوي انتقادات شما عزيزان هستم و هركجا كه لازم باشد تغييرات ضروري را ايجاد ميكنم

در درجه بعد هم دوستانم در تيم مديريتي در اين كار به بنده كمك خواهند كرد .

( هرچند كه اين تاپيك بدون هماهنگي با مديران ايجاد شده است )

پس لطفآ اگر اين محيط مجازي را دوست داريد ، لطف كنيد و از ما انتقاد كنيد

اين انتقادات ميتواند در حيطه سياست ها ، روش ها ، برنامه ها و ..... و هر چيز ديگري كه به آوااستار مربوط است باشد

اگر انتقادات دوستان پاسخ معقولي داشت ، ارائه خواهد شد و اگر پاسخي برايش نداشتيم در رفع آن موضوع كوشش ميكنيم .

مطمئن باشيد كه همه انتقادات توسط اعضا تازه وارد نيز( هرچه باشد ) تاييد خواهد شد .

( البته انتقاداتي كه به موضوعات فني يا مشكلات جزئي در فروم مربوط است بهتر است در بخش فني و ارتباط با مديران مطرح شود )

با تشكر
    ویرایش توسط *sh : 08-22-2011 در ساعت 06:20 PM

2. Top | #51
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kastorvapolux نمایش پست ها
    با اجازتون من يك انتقاد دارم.
    كم كردن تعداد تاپيك هاي يك فروم و جا دادن مطالب شبيه به هم در يك تاپيك مسلما به نظم و پايداري فروم كمك مي كنه اما در اين تالار به نظرم بيش از اندازه داره اتفاق مي افته.منظورم رو با ذكر يك مثال بيان مي كنم.
    ببينيد مثلا ما يك تاپيك با موضوع رياضيات محض داريم.من به عنوان بازديد كننده ي جديد سايت وارد اون تاپيك مي شم و(اگه اشتباه نكنم)در صفحه ي دومش يك سوال مي بينم در مورد پارادوكس راسل و امكان حضور يك عضو از مجموعه اي در خود مجموعه.مي خوام نظر خوم رو در مورد اون سوال و پارادوكس بيان كنم اما ميبينم كه اون تاپيك 12 صفحه داره و موضوعات مطرح شده چندين بار عوض شده و بحث ديگري در تاپيك داغه.و واقعا هم اگه من بخوام اونجا از پارادوكس راسل حرف بزنم حق دارم كتك بخورم.بهتر نبود كه يك تاپيك براي اين موضوع به وجود ميومد.نگيد اين رياضيه محضه و به نجوم ربط نداره كه بخواد بيش از يك تاپيك به خودش اختصاص بده!من يك مثال عرض كردم و اين مسئله در خيلي از قسمت هاي ديگر تالار مشاهده ميشه.
    (اي كاش يك تاپيك هم براي تشكر از فروم قرار ميداديد تا ركورد بيشترين پست رو در تاپيك هاي تالار بشكنه)
    متشكرم
    سلام به شما

راستش در مورد موضوعات نجومی همون طور که گفتید تعداد کافی تاپیک داریم و جاهایی هم که تاپیک کم هست دوستان میتونند پیشنهاد بدهند به مدیر تالار مربوطه و تاپیک جدیدی را در صورت نیاز ایجاد کنند.

اما این مشکلی که گفتید به خصوص در تاپیکهای فیزیک محض و ریاضی محض یا تاپیکهایی که عنوان کلی دارند وجود داره و تا حدودی اجتناب ناپذیره ولی به نظرم اگر بحثی در اون تاپیک در جریان نبود، شما میتونید مجددا از موضوعات قبلی سوال مطرح کنید و ایرادی نداره

3. 15 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #52
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4936
    تشکر شده 43 بار در 3 ارسال

سلام
    سایت خوبیه
    ولی یه خورده کار کردن باهاش سخته
    آدم گیج میشه

5. 5 کاربر مقابل از استیو جابز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #53
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط استیو جابز نمایش پست ها
    سلام
    سایت خوبیه
    ولی یه خورده کار کردن باهاش سخته
    آدم گیج میشه
    سلام بر استیو جابز بزرگ

هر کاری ممکنه اولش سخت به نظر برسه .

اما اگر در محیط فروم بگردید و مخصوصآ تاپیک های راهنما ، از جمله تاپیک راهنمای جامع فعالیت در فروم را مطالعه کنید ، خیلی زود با محیط اینجا آشنا خواهید شد .

ضمنآ اگر سوالی داشتید می توانید در تاپیک سوالات فنی و یا از یکی از مدیران بپرسید .

موفق باشید

7. 16 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #54
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5229
    تشکر شده 1,042 بار در 96 ارسال

سلام
    واقعاً ممنون بابت ایجاد این تاپیک و روحیه انتقاد پذیریتان.
    فقط به نظر من گرافیک سایت کمی بد است و استیل هایی که وجود دارد کمی بد است و اگر شکل و ظاهر آن جذاب تر و بیشتر باشد بهتر است.

ممنون

9. 15 کاربر مقابل از Taha Nagahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #55
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

دوستان...مدیران...عزیزان...
    لطف بفرمائید،پیام های پروفایل هارو کمتر تایید بفرمائید.....
    برای خود من مشکلات زیادی ایجاد کرده این تایید کردن های نا به جا.....شاید بنده نخواهم پیامی تایید شود....!!!

چندین بار این مسئله رو به مدیرانی که دستی در تایید (خیلی زود) پیام ها داشتند تذکر دادم ولی همچنان ادامه دارد....و شخصا از این مسئله گله مندم....!!!

بسیار سپاس که مجددا تایید نمیفرمایید... (حداقل قبل از آن هماهنگی با دارنده پروفایل انجام شود)
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

11. 7 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #56
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    برای خود من مشکلات زیادی ایجاد کرده این تایید کردن های نا به جا.....شاید بنده نخواهم پیامی تایید شود....!!!

چندین بار این مسئله رو به مدیرانی که دستی در تایید (خیلی زود) پیام ها داشتند تذکر دادم ولی همچنان ادامه دارد....و شخصا از این مسئله گله مندم....!!!

بسیار سپاس که مجددا تایید نمیفرمایید... (حداقل قبل از آن هماهنگی با دارنده پروفایل انجام شود)
    سلام جناب Orion

فكر ميكنم در جريان نحوه تاييد پيغام ها نيستيد

يكي از مسئوليت هاي مديران بررسي و تاييد پيغام هاي پروفايل است و اين چيزي نيست كه بشود از مديران بخواهيد كه انجام ندهند !!!

يك زماني بود كه پيغام هاي پروفايل نيازي به تاييد نداشت ، ولي چون بعضي افراد موارد نامناسبي ارسال مي كردند ، بنا ، بر اين شد كه همه پيغام هاي پروفايل را حد اقل

يكي از مديران چك كنند و تاييد كنند .

( البته اين حقي را از اعضا تضييع نمي كند ، چرا كه پيغام هاي پروفايل توسط همه اعضا قابل خواندن است )

پس نمي شود از مديران خواست كه پيغام ها را تاييد نكنند ( چون در اينصورت اصولا هيچ پيغامي مشاهده نخواهد شد ! )

اما هر شخص به عنوان صاحب پروفايل مي تواند خودش نسبت به حذف پيغام هايي كه صلاح مي داند اقدام كند

( در اينصورت ديگر آن پيغام توسط مديران قابل برگشت نخواهد بود )

موفق باشيد
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

13. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #57
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

ضمنآ شما میتونید تنظیمات پروفایلتون رو به گونه ای تغییر بدهید که کسی نتونه پیغام بزاره و یا فقط تعداد خاصی بتونن پیغام بزارن.

این کار رو خود کاربرها هم میتونن انجام بدن.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

15. 16 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #58
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

ممنون از شما آقای امام و جناب شعبانی...

در جریان تایید هستم.....ولی....
    ولی همونطور خودتون فرمودید یکی از مسئولیت های مدیر فقط و فقط چک کردن پیام هاست که متنی نامناسب این فضا نباشد....پس زودتر تایید کردن یک پیام معنی ندارد....
    یک مثال:
    یک بار من صفحه رو بعد از جدود 10 دقیقه ریفرش کردم دیدم پیامی آمده و تایید هم شده....چون میدونستم کار کدام یکی از دوستان بود،به خود فرد (مدیر) تذکر دادم...و ایشون اعلام کرد میخواستم ببینم جواب تو چیه!!!
    آیا این هم جزء وظایف مدیریت هست؟؟؟؟

یک پیامی که وارد میشود لزوما این نیست که فقط باید مدیر تایید کند....خود فرد هم این امتیاز رو دارد....پس اگر مدیری تایید نکند،خود فرد هم میتواند تایید کند و بقیه هم ببینند و فیض لازم را ببرند.....
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

17. 6 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #59
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

ممنون از شما آقای امام و جناب شعبانی...

در جریان تایید هستم.....ولی....
    ولی همونطور خودتون فرمودید یکی از مسئولیت های مدیر فقط و فقط چک کردن پیام هاست که متنی نامناسب این فضا نباشد....پس زودتر تایید کردن یک پیام معنی ندارد....
    یک مثال:
    یک بار من صفحه رو بعد از جدود 10 دقیقه ریفرش کردم دیدم پیامی آمده و تایید هم شده....چون میدونستم کار کدام یکی از دوستان بود،به خود فرد (مدیر) تذکر دادم...و ایشون اعلام کرد میخواستم ببینم جواب تو چیه!!!
    آیا این هم جزء وظایف مدیریت هست؟؟؟؟

یک پیامی که وارد میشود لزوما این نیست که فقط باید مدیر تایید کند....خود فرد هم این امتیاز رو دارد....پس اگر مدیری تایید نکند،خود فرد هم میتواند تایید کند و بقیه هم ببینند و فیض لازم را ببرند.....
    نه orion جان

سوء تفاهم شما از همينجا شروع مي شود

چه فرد صاحب پروفايل پيغامش را تاييد كرده باشد و چه تاييد نكرده باشد ، باز هم نياز به تاييد مديران هست و تاييد مدير از تاييد اعضا مستقل است .

ممكن است شما آنلاين نباشيد و پيغامي از سوي يكي از كاربران براي شما ارسال شده باشد ، در اين حال هر يك از مديران مي توانند ( در واقع بايد ) آن پيغام را تاييد كنند .

بعد خود شما كه آنلاين شديد مي توانيد آنرا تاييد يا حذف كنيد

به همين ترتيب ممكن است كسي براي شما پيغامي ارسال كند كه خود شما قبل از هر مديري آن پيغام را ديده و تاييد كرده ايد ، ولي باز هم تاييد مدير از بين نمي رود و يكي از مديران لازم است آن پيغام را مطالعه و تاييد كنند

بنا بر اين ممكن است گاهي خواه نا خواه پيغامي قبل از ديدن شما تاييد شود و ضمنا براي مديران و خود من هم مشخص نيست كه آيا شما قبلا اين پيغام را ديده ايد يا نه !

يعني قضيه تاييد كردن زودتر يا ديرتر از كاربران ، كلا در اختيار مديران نيست .
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

19. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #60
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد         
    ممكن است شما آنلاين نباشيد و پيغامي از سوي يكي از كاربران براي شما ارسال شده باشد ، در اين حال هر يك از مديران مي توانند ( در واقع بايد ) آن پيغام را تاييد كنند .

بعد خود شما كه آنلاين شديد مي توانيد آنرا تاييد يا حذف كنيد

متوجه اين قسمت نشدم! چون بارها پيش اومده كه وقتي آنلاين شدم پيغام بازديد كننده داشتم ولي نيازي به تاييد نداشته، چون قبلا توسط مديرا تاييد شده بوده ولي ميفرماييد كاربر قابليت تاييد داره!
    امضای ایشان
    مرگ اگر مرگ است آيد پيش من
    تا كشم خوش در كنارش تنگ تنگ

من از او جانی برم بی رنگ و بو
    او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

21. 7 کاربر مقابل از gissoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)