صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 172324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 299

موضوع: چیزهای یک منجم

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Wink چیزهای یک منجم

چیزهای زیادی هستند که نباید باشند.
    چیزهای زیادی هم هستند که باید باشند.
    چیزهای زیادی نیز هستند که چه باشند و چه نباشند فرقی ندارند.
    در اینجا می خواهم به بعضی از این چیزها که خیلی جالب هستند و برای خودم سوال هستند بپردازم.

پیش از نوشتن مطلب در این تاپیک، لطفا به لینک زیر مراجعه کرده و آن را مطالعه کنید:

2. Top | #261
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6477
    تشکر شده 541 بار در 69 ارسال

ترویج علم فقط ۲۰۰۰ تومان

واقعاْ باعث تاسفه.

همین چند روز پیش بود با دوست عزیزم آقای نعمتی یکدفعه تصمیم گرفتیم
    برای رصد ماه گرفتگی جزیی به برج میلاد بریم و از طرفی باشگاه نجوم برج میلاد هم تو فیض بوک
    پستی زده بود در رابطه با همین موضوع... گفتیم بد نیست که بریم و منم اولین تجربم بود
    که ماه گرفتگی رو بتونم ببینم اونم با یکی از بهترین های دنیا‌ (80mm Spotting Scope حدود 1KG APO
    مارک swarovskioptik) که اگه ماه گرفتگی خیلی واضح بود عکس خوبی بگیریم...

باشگاه نجوم هم با ۲ تا تلسکوپ بازتابی و شکستی و ترویج و توضیحات علمی
    به فعالیت خودشون ادامه میدادند ! نکته جالب توجه این بود که من رفتم برای تماشا با تلسکوپشون
    خانمی که اونجا ایستاده بود یکدفعه برگشت به من گفت آقا ببخشید : قبض گرفتین؟

حسابی جا خوردم ! قبض ؟‌ازونجاییکه این باشگاه فعالیتش مجانی و در جهت ترویج علمه از این بابت خیلی ناراحت شدم

من اولین همایش نجومی که تو عمرم رفتم همین برج میلاد بود در روز نجوم...
    قرار رصدی هم تو عمرم نرفتم...

خلاصه:

حرفی نزدم برگشتم سراغ اپتیک APO خودمون و بعد از گذشت ۱ ساعت آقایی که نمیشناختمش
    از اونور در حالت بای بای به ما گفت: آقای نعمتی لطفاْ جمع کنید و برید... (خیلی راحت)

چند مامور حراست برج میلاد آمدند گفتند که چرا دوربین آووردین و ازین حرفها...
    البته پولی بودن داستان من رو ناراحت نکرد تا اینکه مارو کم مونده بود از برج بندازن پایین من
    فکر میکنم فقط به خاطر این بود که مردم داشتن مجانی رصد میکردن...

ببخشید که وقتتون رو با یه خورده درد و دل گرفتم.
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 05-03-2013 در ساعت 11:44 PM دلیل: اندکی ویرایش و اصلاح
    امضای ایشان
    : Webb has four main science themes
    The End of the Dark Ages
    First Light and Reionization
    The Assembly of Galaxies
    The Birth of Stars and Protoplanetary Systems
    and Planetary Systems and the Origins of Life
    I wish i could live longer or there was an afterlife that i can withness this outstanding development

3. Top | #262
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

چیزِ نمی دونم چندم ...

( لطفآ یک نفر بشمره و اعلام کنه که شماره بزنم ، تعدادش از دستمون در نره ! )

--------------

بعضی از این دوستان نجومی ما خیلی خوبن

اصلا عاااااااااالی اند !

میخوام این چیز رو به صورت جای خالی بگم ، لطفآ قبل از خوندن ادامه مطلب هر حدسی که میتونید بزنید و جاهای خالی رو با هر کلمه ای که دوست داشتید پر کنید

امروز صبح پیامکی برای من ارسال شد با این مضمون :

ثبت نام کارگاه آموزش ........................ ، در مرکز نجوم ......................... تلفن : xxxxxxxx

چه حدس هایی میتونید بزنید ؟؟؟

- ثبت نام کارگاه آموزش عکاسی نجومی در مرکز نجوم آوااستار ؟؟؟؟

( نخیر ، کارگاه عکاسی نجومی آوااستار حدود 1 ماه دیگه است ! )

- ثبت نام کارگاه آموزش رصد متغیر های گرفتی در مرکز نجوم ادیب اصفهان ؟؟؟

( نه متآسفانه ، این هم قبلا با همکاری آیوتا برگزار شده )

- ثبت نام کارگاه آموزش ساخت ابزار نجومی در مرکز نجوم نجم شمال ؟؟؟

( متآسفانه اون هم نیست ! )

.
    .
    .
    .
    .
    متن پیامک به این شرح بود :

ثبت نام کارگاه آموزش ماساژ درمانی ، در مرکز نجوم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم !!!!

شما باور میکنید ؟؟؟

به خدا اگه دروغ بگم !!!

یعنی اگر می گفتند با سه کلمه " ماساژ " ، " نجوم " و " آستان مقدس " جمله بسازید ، باز هم می شد جمله بهتري درست کرد !!!

من فقط یک لحظه این صحنه رو تصور کردم :

فکر کن پاشی بری شهر ری ، بری حرم شاه عبدالعظیم و یک زیارتی هم بکنی ، بعد بری مرکز نجوم ، بعد ببینی مثلا وسط آسمان نما یا در اتاق دیگری که پر از وسایل نجومی است ، یک تخت ماساژ گذاشته اند و یک نفر روش خوابیده و استاد هم داره درس میده که چجوری ماساژ بدین و اینا !!!
    ( البته قطعآ اونجا محرم و نامحرم رعایت میشه ! )

احتمالآ در آینده نزدیک شاهد برگزاری دوره های آموزش کاشت ناخن ، شینیون فضایی ، لاغری تضمینی و ... هم باشیم !!!

-------
    به طرف گفتند جُک نساز ، گفت به خدا اینها خاطره است !!!

مشکل فعلی جامعه ما از صدر تا ذیل ، اینه که اصولا هر کس هر کاری که بکنه ، اصلا لزومی نمی بینه که پاسخگو باشه !!!

البته شاید هم مشکل از مایی است که توضیحی نمی خواهیم !

امیدوارم با نشر این مطلب ، اقلا توضیحی بشنویم که اشتباهی صورت گرفته و یا پنل پیامکی آستان هک شده و یک نفر که خواسته شوخی کنه و این متن رو ارسال کرده !!!!

4. Top | #263
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

من شمردم تا اینجا رسیدیم به چیز 70 ام....
    یعنی پست آقای امام 70امی می شد.

دوستان لطفا از این به بعد شماره بزنید دیگه
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

5. 15 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #264
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3948
    تشکر شده 1,128 بار در 87 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    چیزِ نمی دونم چندم ...

( لطفآ یک نفر بشمره و اعلام کنه که شماره بزنم ، تعدادش از دستمون در نره ! )

--------------

بعضی از این دوستان نجومی ما خیلی خوبن

اصلا عاااااااااالی اند !

میخوام این چیز رو به صورت جای خالی بگم ، لطفآ قبل از خوندن ادامه مطلب هر حدسی که میتونید بزنید و جاهای خالی رو با هر کلمه ای که دوست داشتید پر کنید

امروز صبح پیامکی برای من ارسال شد با این مضمون :

ثبت نام کارگاه آموزش ........................ ، در مرکز نجوم ......................... تلفن : xxxxxxxx

چه حدس هایی میتونید بزنید ؟؟؟

- ثبت نام کارگاه آموزش عکاسی نجومی در مرکز نجوم آوااستار ؟؟؟؟

( نخیر ، کارگاه عکاسی نجومی آوااستار حدود 1 ماه دیگه است ! )

- ثبت نام کارگاه آموزش رصد متغیر های گرفتی در مرکز نجوم ادیب اصفهان ؟؟؟

( نه متآسفانه ، این هم قبلا با همکاری آیوتا برگزار شده )

- ثبت نام کارگاه آموزش ساخت ابزار نجومی در مرکز نجوم نجم شمال ؟؟؟

( متآسفانه اون هم نیست ! )

.
    .
    .
    .
    .
    متن پیامک به این شرح بود :

ثبت نام کارگاه آموزش ماساژ درمانی ، در مرکز نجوم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم !!!!

شما باور میکنید ؟؟؟

به خدا اگه دروغ بگم !!!
    یعنی اگر می گفتند با سه کلمه " ماساژ " ، " نجوم " و " آستان مقدس " جمله بسازید ، باز هم می شد جمله مرتبط درست کرد !!!

من فقط یک لحظه این صحنه رو تصور کردم :

فکر کن پاشی بری شهر ری ، بری حرم شاه عبدالعظیم و یک زیارتی هم بکنی ، بعد بری مرکز نجوم ، بعد ببینی مثلا وسط آسمان نما یا در اتاق دیگری که پر از وسایل نجومی است ، یک تخت ماساژ گذاشته اند و یک نفر روش خوابیده و استاد هم داره درس میده که چجوری ماساژ بدین و اینا !!!
    ( البته قطعآ اونجا محرم و نامحرم رعایت میشه ! )

احتمالآ در آینده نزدیک شاهد برگزاری دوره های آموزش کاشت ناخن ، شینیون فضایی ، لاغری تضمینی و ... هم باشیم !!!

-------
    به طرف گفتند جُک نساز ، گفت به خدا اینها خاطره است !!!

مشکل فعلی جامعه ما از صدر تا ذیل ، اینه که اصولا هر کس هر کاری که بکنه ، اصلا لزومی نمی بینه که پاسخگو باشه !!!

البته شاید هم مشکل از مایی است که توضیحی نمی خواهیم !

امیدوارم با نشر این مطلب ، اقلا توضیحی بشنویم که اشتباهی صورت گرفته و یا پنل پیامکی آستان هک شده و یک نفر که خواسته شوخی کنه و این متن رو ارسال کرده !!!!

این sms امروز برای منم اومد و از دیدنش واقعا تعجب کردم ------>
    خوب قبلا کارگاه طب سنتی در مرکز نجوم برگزار می شد، که البته برگزار کننده خود مرکز نبود و یه بخش دیگه ای از دانشکده علوم حدیث بود، اما به دلیل فضای آموزشی مناسب و امکانات مرکز نجوم در این قسمت برگزار می شد و البته کلیه کارهای مرتبط مثل تبلیغات و ثبت نام رو هم همین بخش بر عهده می گرفت (ناگفته نماند که مخاطب این کارگاه از کلاسهای نجوم این مرکز بیشتر بود )

گویا هر دم از این باغ بری می رسد !!!!! واقعا این یکی دیگه خیلی عجیب بود...
    حالا که شما هم این موضوع رو مطرح کردید، برای منم جالب شد که یه پیگیری ای بکنم که داستان این کلاسهای عجیب و غریب اونم تو مرکز نجوم چیه...!!!!!
    ویرایش توسط elahe rafiei : 05-07-2013 در ساعت 09:38 PM
    امضای ایشان
    من نمی خندم اگر بادکنک می ترکد

و نمی خندم اگر فلسفه ای، ماه را نصف کند...

7. 15 کاربر مقابل از elahe rafiei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #265
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

Lightbulb

امروز صبح با دیدن همین اس ام اس و بعد با پستی که آقای امام در اینجا گزاردن ، به مرکز نجوم تماس گرفتم و ماجرا را پرس و جو کردم ؛ البته فکر کردم که دوستان دیگه هم همین کار رو انجام میدن و نیازی به توضیح نیست !! ولی وقتی الآن دیدم که گویا دوستان از اصل ماجرا اطلاعی ندارن و با مرکز نجوم هم تماسی گرفته نشده که بپرسن، خدمت دوستان عرض می کنم : ( البته بنده نماینده ی جایی نیستم که بخوام از کسی یا جایی حمایت کنم ، تنها محض اطلاع دوستان هست ، و جهت کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با شماره 55951286-021 تماس بگیرن )

این اس ام اس خوب طبیعتاً برای کسانی که مرکز نجوم ، شمارشونو داره ، به صورت سراسری ارسال شده ؛ و در ادامه و مربوط به سلسله کلاس های طب سنتی هست ، و در طب سنتی همان طور که دوستان مستحضر هستند ، ماساژدرمانی یک امر طبیعی است ، و ربطی هم به فکرهایی که دوستان کرده اند به هیچ عنوان ندارد !!

( بهتر است که وقتی خبری به انسان میرسد ، پیش از قضاوت ، اول اصل ماجرا را پرس و جو کند !! )

موفق باشید

9. 4 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #266
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

سلام هستي خانم

اتفاقآ من وقتي اين اس ام اس رو دريافت كردم ، در رصدخانه رعفرانيه و در معيت آقاي نوروزي بودم

مطمئن باشيد چيزي كه به ذهن شما مي رسه ، به ذهن ديگران هم ميرسه

تماس گرفتن و پرس و جو كمترين كاري است كه ميشه كرد ! ( هرچند متن خود اس ام اس هم به تنهايي مايه مضحكه بود ! )

همون موقع تماس گرفتيم با همون شماره اي كه شما فرموديد ( اتفاقآ دكتر نوروزي گفت بده خودم صحبت كنم ! )

بعد اپراتوري كه بودند توضيح دادند كه : بعله ، ما در مركز نجوم !!! ( دقت كنيد ، در مركز نجوم ) قبلا كلاس طب سنتي گذاشتيم ، حالا دوره پيشرفته اش ماساژ درماني گذاشتيم !

البته من قصد كش دادن اين مطلب رو نداشتم ، اما چون اشاره كرديد بايد عرض كنم :

نه نجوم چيز بدي است نه آستان مقدس ، نه طب سوزني ، نه ماساژ !!!!

اما اگر آن مركز قصد برگزاري چنين كارگاه هايي را دارد ، آن نام " مركز نجوم " را عوض كند و بگذارد " مركز طب سنتي و ماساژ درماني آستان مقدس "

يا مثلا در كنار مركز نجوم ، مركزي با اين نام تاسيس كند و به كارش ادامه بدهد ، نه اينكه اعلام كند مركز نجوم دارد اين كارگاه را برگزار مي كند !!!

(ملتفت منظور بنده هستيد كه انشاالله ؟ )

اما اينكه مركز نجومي در يك محيط اسلامي ، بيايد و در آن مركز كلاس طب سنتي و ماساژ درماني بگذارد به نطرتان يك جوري نيست ؟؟؟؟؟

اين يعني كار تخصصي ، كشك !

يعني هر مركزي بدون توجه به كار تخصصي و نامي كه براي خود انتخاب كرده ، حق دارد هـــــــــــــــــــــر فعاليت ديگري هم بكند ؟؟؟؟

خب اگر اشكالي ندارد كه هيچ ...

از فردا منتظر همان كلاس هايي كه در پست قبلي گفتم هم بايد باشيم ، چون همه آن ها كارهاي طبيعي است و هيچكدان ذاتآ كار بدي نيست !!!
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

11. Top | #267
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

خب هستی جان
    یوقتایی آدما خودشون مقصر هستند که بقیه راجع بهشون قضاوت کنن
    من بیام فلان کار بی ربطی رو تابلو و خیلی هم ضایع انجام بدم یا برای قشری که ربطی ندارن منتشر کنم خب مسلما اولین و اصلیترین مقصر خودم هستم دیگه :|
    این دوستان یه زحمت می کشیدن یا یه شماره دیگه اختصاص میدادن و یا حداقل اس ام اس رو طور دیگه ای می نوشتن که واسه ملت شبهه ایجاد نکنه و موجب مضحکه نشه
    اینکه بیای "ماساژدرمانی" رو کنار "مرکز نجوم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم" قرار بدی خیلی عجیب و غیر قابل قبوله
    حالا ماها به کنار
    قشری که فقط اسمی شنیدن از این طب و هیچ اطلاعی از این مرکز و کلاسهاش ندارن فکر می کنین چه تصوری واسشون ایجاد میشه؟!!!
    همین عدم توجه های خودمون باعث میشه که خیلی چیزا به تمسخر گرفته بشن در حالیکه سزاوارش نیستن
    و این یعنی بی احترامی به خیلی چیزا
    وقتی خودمون باعثش میشیم دیگه هیچ انتظاری از بقیه نباید داشته باشیم
    قطعا همین اس ام اس در لیست افرادی که دنبال سوتی هستن قرار میگیره و بزودی در اینباکس خود با عنوان "سوتیهایی که فقط در ایران اتفاق می افتد" دریافتش می کنید :|

موضوع "عدم قضاوت پیش از دونستن اصل مطلب"، به نظرم به هیچ وجه نمی تونه بی دقتی ماها رو توجیه کنه ...

-----
    با آقای امام خط رو خط شد
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

12. 17 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #268

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

ماجرا همون ماجرای باشگاه نجوم تونل نیایش (شایدم یه جای دیگه )و ایناست
    هر مکانی واسه یه کاری ساخته شده!
    و همه چیز سره جای خودش ارزشمنده.... به نظر من این کار از اعتبار مرکز نجوم آستان مقدس که بعد از این همه سال با کلی تلاش به دست اومده کم میکنه...
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

14. 14 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #269
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

Lightbulb

با سلام خدمت شما

بنده اهل بحث و صحبت های طولانی و کش دار نیستم ، فقط محض اطلاع دوستان عرض کردم که بدونن که ماجرا از چه قرار بوده ؛ و عرض بنده این هست که به جای انتقاد و یا به سخره گرفتن کسی یا جایی ، در جایی که مورد بازدید افراد مختلف با طرز فکرها و سطح اطلاع مختلفی هست ( و قطعاً ممکنه اکثریت از موضوع خبری نداشته باشند که دوره ای برگزار می شده و این کار در ادامه ی آن است ) ؛ بهتر است که آدم با خود آن مرکز یا شخص تماس بگیرد و موضوع را جویا شده و هرگونه انتقاد و نظری دارد با خودشان مطرح نماید ! ( شما که لطف کردید و تماس گرفتید ، بهتر بود مطالبی را که در اینجا فرمودید ، با خودشان مطرح می کردید و هرگونه انتقادی داشتید به خودشان می گفتید ، مثلاً لطفاً متن پیام را عوض کنید ؛ و به نظر بنده مطلبی نبود که در اینجا گفته شود ؛ چرا که می شود گفت تقریباً همه روزه چنین پیامک هایی آدم دریافت می کند که مثلاً فلان گروه نجومی ، کلاس فلان یا گشت فلان گذاشته است ! آیا باید هرکسی تابلویی در دست گیرد و در همه جا اعلام کند ؟! )

پاینده باشید

16. Top | #270
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

چیزهای یک منجم         
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما

بنده اهل بحث و صحبت های طولانی و کش دار نیستم ، فقط محض اطلاع دوستان عرض کردم که بدونن که ماجرا از چه قرار بوده ؛ و عرض بنده این هست که به جای انتقاد و یا به سخره گرفتن کسی یا جایی ، در جایی که مورد بازدید افراد مختلف با طرز فکرها و سطح اطلاع مختلفی هست ( و قطعاً ممکنه اکثریت از موضوع خبری نداشته باشند که دوره ای برگزار می شده و این کار در ادامه ی آن است ) ؛ بهتر است که آدم با خود آن مرکز یا شخص تماس بگیرد و موضوع را جویا شده و هرگونه انتقاد و نظری دارد با خودشان مطرح نماید ! ( شما که لطف کردید و تماس گرفتید ، بهتر بود مطالبی را که در اینجا فرمودید ، با خودشان مطرح می کردید و هرگونه انتقادی داشتید به خودشان می گفتید ، مثلاً لطفاً متن پیام را عوض کنید ؛ و به نظر بنده مطلبی نبود که در اینجا گفته شود ؛ چرا که می شود گفت تقریباً همه روزه چنین پیامک هایی آدم دریافت می کند که مثلاً فلان گروه نجومی ، کلاس فلان یا گشت فلان گذاشته است ! آیا باید هرکسی تابلویی در دست گیرد و در همه جا اعلام کند ؟! )

پاینده باشید
    اينجا يك فروم نجومي است و كمترين وظيفه ما در كنار فعاليت علمي ، نقد مراكز و افرادي است كه عنوان " نجومي " دارند و كارهاي محيرالعقولي مي كنند كه ضررش دامنگير خيلي هاي ديگر هم مي شود .

من دقيقآ همينجا مطرح كردم چون ميدانم به گوششان ميرسد ( كه رسيد ) و شايد در كارهايشان اصلاحي صورت بدهند .

بله ، خيلي از موسسات و شركت هاي خصوصي هم كارهايي از اين دست مي كنند ( ولي خداييش من تا اين حد فاجعه نديده بودم ! )

اما لطفآ يكبار اين كلمات را شمرده شمرده بخوانيد : مركز نجوم آستان مقدس حضرت عبدالعظيم !!!

يعني مركزي كه هم نجومي است هم دولتي است و هم متعلق به يك مكان مقدس و مذهبي است !

شايد اگر آوااستار يا هر موسسه ديگري چنين حركاتي كند ، بگذارند به حساب مديريت غلط يك موسسه خصوصي

اما اين موضوع اتفاقآ حكايت از خيلي چيز ها دارد كه توضيحش واقعآ در اين فرصت نمي گنجد

فقط به شما عرض كنم كه اين تصميم و اين نوع تبليغ و اين نوع فعاليت ( و از همه مهمتر اين نوع پاسخگويي كه امروز ما در تماس با آنجا تجربه كرديم! ) همه حكايت از مديريت نابسامان مجموعه دارد .

- امروز در جواب آن اپراتور مربوطه كه پرسيد آيا در كلاس هاي مقدماتي شركت كرده ايد ؟ جواب داديم : بله ، ما دوره نجوم مقدماتي را گذرانده ايم ، آيا براي دوره ماساژ مفيد است ؟؟؟

- و آن آقا جواب دادند : بله !!!!!!!!

ممكن است بگويند آن آقا مثلا آبدارچي بوده كه در آن زمان جوابگو بوده

اما حتي اگر هم همين باشد ، باز هم ضعف مديريت است !

پيشنهاد ميكنم به جاي دفاع از اين حركت مضحك ، اگر با مديران آن مركز در ارتباط هستيد ، به ايشان بفرماييد كه در سياست هاي كاري و تبليغاتي و .... خود تجديد نظر كنند .

نميدانم امروز اين پيامك براي چند نفر ارسال شده است ، اما مطمئنم كه به تعداد همان پيامك ها ، كساني به ما نجومي ها خنديده اند !!!

صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 172324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)