صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 266

موضوع: کارگاه‌ها و همایش‌های نجومی

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

Post کارگاه‌ها و همایش‌های نجومی

این تاپیک جهت اطلاع رسانی کلیه کارگاه ها و همایش ها و گردهمایی های نجومی سراسر کشور ایجاد شده است .

کلیه علاقمندان میتوانند فراخوان و اطلاعیه های مربوط به کارگاه ها و همایش های نجومی را از طریق این تاپیک اطلاع رسانی کنند .

2. Top | #31
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

اول یه چیزی نوشتم ممکنه بعضی ها ناراحت بشن!به خاطر همین حذفش کردم!!!امیدوارم هر کسی میره با دست پر برگرده!!!
    ویرایش توسط 169 : 03-10-2011 در ساعت 07:14 PM
    امضای ایشان
    .

3. 4 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #32
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

شرحی بر همایش بشر زمینی در آسمان

باسلام
    هم اکنون که این شرح را برای شما می نویسم جانی در بدن نمانده . از ساعات ابتدایی صبح تا ساعت نه شب خارج از منزل بودم و در آخر هم شش طبقه را پیاده بالا آمدم اما به عشق نجوم می نویسم شاید بعد از این شرح دارفانی را وداع گویم .خدا عالم است .

-----------------------------------------------------------------------------------------

خب
    می رسیم سر اصل مطلب ابتدا بگم که من این همایش رو در دو بخش تشریح می کنم یکی کارهای اجرایی و یکی مطالبی که گفته شد . به خاطر این که گوشیم شارژ نداشت نتونستم صدا رو ضبط کنم ولی مهم نیست .

بخش اول مطالب مورد بحث

در ابتدا تلاوت کلام الله مجید و پس آن سرود جمهوری اسلامی . بعد از اون دبیر همایش در خصوص این پروژه که برنامه بین المللی بوده و اونا بخشیش رو در ایران اجرا کردند صحبت کردن و این که ما در معرفی اشخاص مهم علمی نباید بیش از حدشون اون ها رو کوچک یا بزرگ کنیم و تعادل رو حفظ کنیم . اون ها غیاث الدین جمشید کاشانی رو به عنوان نماینده ی نجوم کهن و دکتر آلینوش طریان رو به عنوان نماینده نجوم معاصر انتخاب کردن تا به ما معرفی کنن.
    پس از آن دبیر پروژه آقای الستی صحبت کردند و گفتند که بعضیا از نام این همایش یعنی مردان زمینی در آسمان انتقاد کردن و گفتند که این به خاطر ترجمست و می شه اون رو بشر زمینی در آسمان نامید .در این پروژه هر کشوری قصد داره با توجه به تاریخ خودش افراد برجسته علمی رو معرفی کنه .
    اهداف این پروژه :
    1- ترویج علم و فرهنگ سازی علمی
    2- درک موقعیت دانشمندان گذشته، فعالیت هاشون و کشف هاشون
    3- شناخت مشکلات و موقعیت های آن زمان
    4- آشنایی با فعالیت های دوره ی باستان و معاصر
    5- تقدیر از زحمات منجمان آن دوره
    6- ایجاد انگیزه برای علاقه مندان
    7- ترویج فرهنگ فعالیت های گروهی
    8- تصحیح تفکر مردم از ستاره شناسان
    9- همگانی کردن علم نجوم
    10- آموزش نجوم به زبان ساده
    تاریخ بین المللی این همایش از 15 تا 18 اسفند بوده ولی اینا امروز گرفتن .
    تا به حال 15 برنامه در کشور های مختلفی مثل نپال ، هند ، عربستان ، ایتالیا و فرانسه و...برگزار شده.

بعد از اینها نوبت به سخنرانی آقای تفرشی رسید . من صحبتاشونو خلاصه می کنم چون خیلیاشو می دونید . می خواستن مقیاس آسمون رو بشناسیم برای همین از زمین خودمون شروع کردیم و رفتیم به سمت آسمون . گفتن اگه تو آسمون می شه حدود چهارپنج هزار ستاره دید ولی تو تهران چندصدتا می بینیم . گفتن اگه بخواهیم با ماشین خودمون به ماه بریم دوسه ماه طول می کشه و باشاتل یک و نیم روز و این که اینا تازه اجرام نزدیک هستند و نه دورا .
    گفتن که نور ماه که به ما می رسه واسه 1/2 ثانیه پیشه و ما هرچیزی که می بینیم مال قدیمه.بعد رسیدیم به سیارات و عکس هایی ازشون .
    اگه ما خورشید رو یه پرتقال در نظر بگیریم زمین باید یه شن باشه وما هر یک میلیون کیلومتر رو یه سانتی متر در نظر می گیریم در اون صورت باید اون شنه 15 متر دورتر قرار بگیره از پرتقال و عطارد 5 متر و زهره 10 متر و مریخ 22 متر و مشتری 80 متر اون ور تر و پلوتو 600 متر .
    اگه پرتقال بعدیو یه ستاره دیگه در نظر بگیریم باید 400 هزار کیلومتر اون ور تر و در اروپا قرار بگیره .اگه بخوایم با سرعت نور به نزدیک ترین ستاره بریم باید چهارسال تو راه باشیم و نور در کهکشان مثل یه لاک پشته .
    بعد یه خرده از سحابی ها گفتن .
    خلاصه بعد یه نیم ساعتی هم در مورد شاخه های مختلف نجوم مثل شیمی تو نجوم . زیست و نجوم و ... صحبت کردن که اصلا حسش نیست بگم .
    در مورد گروه های رصدی در ایران ودر برخی از شهرها هم گفتن .
    یه چیز جالب اینه که تعداد منجمان آماتور در ایران در حال حاضر از زمان ابوریحان بیرونی کمتره .

بعد از اون یه پذیرایی بود . شانسو داری من وسط نشسته بودم کسی اطرافم نبود کلا بهم پذیرایی ندادن تا وقتی که رفتم جواب مسابقه رو بدم (آخه یه مسابقم با سوالای خیلی ساده داشت )گفتم منم بودم اگه میدید که عذرخواهی کردن و پذیرایی رو دادن .

بعد یه فیلم در مورد جمشید کاشانی پخش کردن که عکس و صدا بود . بعدم یه فیلم در مورد دکترآلینوش طریان و بعدم مصاحبه با دانشجوها و در آخر قرعه کشی مسابقه که من برنده نشدم و یه پشت صحنه از کاراشون.

----------------------------------------------------------------------------------
    بخش دوم نحوه اجرا

اول بگم فکر نکنید من همیشه انتقاد می کنم اینا رو می گم که اگه خواستین برنامه ای اجرا کنین عبرت بگیرین .

وقتی می گن همایش فکر می کنی حداقلش صد نفری آدم بود اما این جوری نبود اوایل بیست نفر به زور می شدیم بعد یخرده بیشتر شد و در آخرم کم شد. اینو می گم که خوب اطلاع رسانی کنید.

کلا طبق اون نوشته ای که برنامه رو داده بودن اجرا نکردن هرچی پیش می اومد اون کارو می کردن . آخه بگو پس برنامه برای چی نوشتین

مجری هم مهمه که همش سوتی نده و خودش یه بار برنامه رو خونده باشه تا بدونه کی رو کی صدا کنه .

وسط کار هی ویدئو پروژکتورو خاموش می کردن هی روشن می کردن . و مصاحبه و فیلمو به موقش پخش نکردن .

از ساعت پنج و نیم شروع کردن تا هشت شب . آخه فکر برگشتن مردمم باشین .
    همه جوون بودن البته من موافقم که باید به جوونا میدون داد و می گم شجاعت زیادی داشتن ولی اگه از افراد باتجربه تر هم کمک می گرفتن بهتر بود .

در کل من چیز زیادی از جمشید و خانم طریان نفهمیدم چون فقط یه صدای ضبط شده کاراشون و چیزای مهم زندگیشون رو گفت و دیگه بحثی رو این افراد نبود .
    بیشتر از همه آقای تفرشی صحبت کردند که یه گذری هم به جمشید و خانم طریان زدند ولی به نظر من کم بود .

اگه نیومدین چیزی رو از دست ندادین . ولی منم ناراضی از رفتنم نیستم خوب یه چیزایی یاد گرفتم . امیدوارم با تجربه بیشتر کارهای بهتری انجام بدن .

-------------------------------------------------------------------------------------

وای دستم شکست . من دیگه مردم .
    ویرایش توسط *sh : 03-11-2011 در ساعت 12:05 AM
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

5. 17 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #33
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    576
    تشکر شده 555 بار در 67 ارسال

واقعا ممنون بابت اینکه وقت گذاشتی و لطف کردی این همه زحمت کشیدی !
    اگه واقعا الان تعداد آماتور ها کمتر از دوران ابوریحان است باید تاسف خورد.
    امضای ایشان
    امام كاظم عليه السلام:حق تعالى نجوم را ستايش كرد و اگر دانش صحيحى نبود مدح نمى‏كرد پيامبران الهى همه به اين دانش عالم بودند

امام باقر عليه السلام
    : خورشيد داراى لايه‏ هايى و طبقاتى است
    . اين سخن امروزه ثابت‏شده است

7. 7 کاربر مقابل از حسين رازبري عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #34
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451

شرحی بر همایش استخراج اوقات شرعی و قبله

شرحی بر همایش استخراج اوقات شرعی و قبله

این کارگاه که به همت آستان مقدس حضرت عبدلعظیم انجام شد و استاد صیاد مدرس اون بودند . کارگاه حدودای ساعت سه بعد از ظهر آغاز شد و تا ساعت هفت بعد از ظهر به طول انجامید .

در ابتدا کلیپی از فعالیت های استاد در دوره جوانی تا کنون ، عکس های دوران جوانی و عکس هایی از دانشگاه تهران که ایشون در اون مشغول به تحصیل و تدریس بودند پخش شد این کلیپ آهنگ بسیار زیبایی داشت که فکر می کنم سنتور بود .

بعد از اون خانمی به شرح عنوان های فعالیت ایشون از ابتدا تا کنون پرداختند .

خود استاد صیاد از کارهاشون گفتند و بعضی از خاطراتشون اینکه چه جوری در دانشگاه تحصیل کردند و یک دفعه به علم نجوم علاقه مند شدند .

پس اون رسیدیم به اصل مطلب که در مسئله اوقات شرعی توجه به خورشید مکان های حضور اون در آسمون است . ایشون در جوانیشون کشفیاتی در این مسئله داشتند و تقویمی برای اوقات شرعی ساختند و برای اثبات اون به مردم خدمت آقای مرعشی رسیدند و ایشون با انجام رصد هایی نتایجی رو به دست آوردند و گفتند که تحقیقات شما باید با اینها هماهنگ باشه و آقای صیاد هم تغییراتی رو ایجاد کردند و در آخر به نتیجه کاملی رسیدند و اون تقویم بین مردم پخش شد.

مسئله اصلی بررسی اذان صبح و مغرب بود و اذان ظهر بررسی شده بوده .

اذان صبح : لحظه ای که مرکز خورشید 17/7 درجه در افق شرقی زیر افق باشه . اگه خودتونو یه خط قائم فرض کنید با شما باید 107/7 درجه داشته باشه .

طلوع خورشید : زمانی که خورشید 50 دقیقه قوسی زیر افق باشه . 34 دقیقه برای شکست نور و 16 دقیقه برای نیمه قطر خورشید .

اگه ما افق رو بدون هیچ چیزی و بدون شکست نور دز نظر بگیریم زمانی می شه که لبه بالایی خورشید به افق رسید.

اذان ظهر: زمانی که مرکز خورسید در نصف النهار محل ایستادن ما قرار بگیره.

غروب خورشید : زمانی که خورشید 90 دقیقه و 50درجه در افق غربی در زیر افق قرار بگیره .

اذان مغرب : زمانی که مرکز خورشید 4/5 درجه زیر افق باشد .

این اوقات شرعی برای ارتفاع صفر از سطح دریا است .

فرمول تاثیر ارتفاع در زاویه سمت راسی : (فقط برای محاسبه طلوع و غروب خورشید ) : z=90(deg)50(min)+2/08(radical(h))

H در اینجا به معنی ارتفاع از سطح دریاست و بر حسب متر .

فرمول کلی اوقات شرعی :فرمول اسمارت

Cosh=-tan(fi)tan(delta)+sec(fi)sec(delta)cosz

لا زم به ذکره که بگم . h= با زاویه ساعتی. زاویه ساعتی: برابر است با قوسی از استوای سماوی محدود بین نصف النهار محل و دایره ساعتی خورشید . (نیم دایره ای که از خورشید و قطب های شمال و جنوب سماوی می گذرد. )و جهت آن در جهت گردش عقربه های ساعت می باشد .

در زمان اذان ظهر صفر است .

عکس زیر اگه مشکلی داره دوستان بگن .

اذان صبح : ظهر حقیقی – زاویه ساعتی مربوط به اذان صبح

طلوع خورشید : ظهر حقیقی – زاویه ساعتی مربوط به طلوع خورشید

غروب خورشید : ظهیر حقیقی + زاویه ساعتی مربوط به غروب آفتاب

منجمان برای اذان صبح زاویه ساعتی رو 18 درجه می گرند ولی فقها 17/7 می گرند و برای اذان مغرب منجما 6 و فقها 4/5 می گرند شما همونی که فقها می گیرند رو بگیرید .

بعد از اینا رسیدیم به نرم افزار accurate time 5.1.1

اگه یخرده باهاش کار کنید یاد میگیرید . نکات مهمشو می گم ولی بقیه رو خودتون امتحان کنید . سوالی بود هم بپرسید دوستان حاضر در جلسه جواب می دن.

Fajr angle یعنی اذان صبح و isha angle یعنی اذان مغرب

در بخش preferences برنامه گزینه subtract برای احتیاط ها در موقع اذان است که ساعتو جلو یا عقب می بره.

یه جایی در مورد ساعت تابستانی هست که باید در نظر بگیریم از 22 ماه 3 میلادی تا 21 ماه 9 میلادی باید به میلادی نوشته بشه .

در گزینه precision دقت دقیقه بدید بهتره.

در گزینه elevation می گه که ارتفاع رو لحاظ کنه یا نه . معمولا می گن نه ولی بعضی جاها می خواد.

در صفحه اول location شما مکانتون رو انتخاب می کنید . ایران زمان در اونجا منظورش موسسه ژئوفیزیک و اتاق زمان اونجاست .

City setting نشون می ده که اگه ما در یک نقطه باشیم و مکان رو بر حسب کیلومتر تغییر بدیم زمان ها چه تغییری می کنه .

در آخرم نیمه شب شرعی . تا سال 81 نیمه شب شرعی همون نجومیش بوده یعنی ساعت بین غروب خورشید و طلوع آفتاب .

اما بعد از اون تغییر دادن به حدفاصل غروب خورشید و اذان ضبح تا یخرده زودتر بشه .

خیلی ممنون که حوصله کردید و این متنو خوندید اگه سوالی بود بفرمایید تا جایی که امکانش باشه جواب خواهیم داد.
    ویرایش توسط *sh : 03-11-2011 در ساعت 03:37 PM
    امضای ایشان
    نه یک استثناء

9. 9 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #35
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    489
    تشکر شده 1,408 بار در 275 ارسال

فایل پیوست 1067

اين يكي ديگه فكر كنم اصلا به همايش شبيه نباشه! ولي خوب برگزار كننده اش يك مركزي نجومي است

سفر احتمالا در تاريخ 27 اسفند خواهد بود

11. 2 کاربر مقابل از m.aryayi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #36
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    264
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

درخواست جزوه ی توزیع شده در همایش

سلام دوست عزیز
    اگر براتون امکان داره ممنون میشم متن اسکن شده ی جزوه ای که در اون همایش توزیع شد رو برای دانلود و استفاده علاقمندان ، در اینجا بگذارید . از بزرگواری جنابعالی قبلاً سپاسگزارم .

13. 2 کاربر مقابل از kamal208 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #37
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    امضای ایشان
    نه یک استثناء

15. 4 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #38
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

earthly men in the sky

دوستان عزیز؛ جناب behnam katebi و جناب yperseusy ما بسیار مشتاقیم که گزارشی از چگونگی اجرای این پروژه (emits) در فروم منتشر بشه...

منتظر دیدن مطالب خوب شما هستیم.
    مرسی
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

17. 5 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #39
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451

اون همایشی که من رفته بودم هم متعلق به همین پروژه بود.
    امضای ایشان
    نه یک استثناء

19. کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

20. Top | #40
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451

کارگاه‌ها و همایش‌های نجومی         
    شرحی بر همایش بشر زمینی در آسمان

باسلام
    هم اکنون که این شرح را برای شما می نویسم جانی در بدن نمانده . از ساعات ابتدایی صبح تا ساعت نه شب خارج از منزل بودم و در آخر هم شش طبقه را پیاده بالا آمدم اما به عشق نجوم می نویسم شاید بعد از این شرح دارفانی را وداع گویم .خدا عالم است .

-----------------------------------------------------------------------------------------

خب
    می رسیم سر اصل مطلب ابتدا بگم که من این همایش رو در دو بخش تشریح می کنم یکی کارهای اجرایی و یکی مطالبی که گفته شد . به خاطر این که گوشیم شارژ نداشت نتونستم صدا رو ضبط کنم ولی مهم نیست .

بخش اول مطالب مورد بحث

در ابتدا تلاوت کلام الله مجید و پس آن سرود جمهوری اسلامی . بعد از اون دبیر همایش در خصوص این پروژه که برنامه بین المللی بوده و اونا بخشیش رو در ایران اجرا کردند صحبت کردن و این که ما در معرفی اشخاص مهم علمی نباید بیش از حدشون اون ها رو کوچک یا بزرگ کنیم و تعادل رو حفظ کنیم . اون ها غیاث الدین جمشید کاشانی رو به عنوان نماینده ی نجوم کهن و دکتر آلینوش طریان رو به عنوان نماینده نجوم معاصر انتخاب کردن تا به ما معرفی کنن.
    پس از آن دبیر پروژه آقای الستی صحبت کردند و گفتند که بعضیا از نام این همایش یعنی مردان زمینی در آسمان انتقاد کردن و گفتند که این به خاطر ترجمست و می شه اون رو بشر زمینی در آسمان نامید .در این پروژه هر کشوری قصد داره با توجه به تاریخ خودش افراد برجسته علمی رو معرفی کنه .
    اهداف این پروژه :
    1- ترویج علم و فرهنگ سازی علمی
    2- درک موقعیت دانشمندان گذشته، فعالیت هاشون و کشف هاشون
    3- شناخت مشکلات و موقعیت های آن زمان
    4- آشنایی با فعالیت های دوره ی باستان و معاصر
    5- تقدیر از زحمات منجمان آن دوره
    6- ایجاد انگیزه برای علاقه مندان
    7- ترویج فرهنگ فعالیت های گروهی
    8- تصحیح تفکر مردم از ستاره شناسان
    9- همگانی کردن علم نجوم
    10- آموزش نجوم به زبان ساده
    تاریخ بین المللی این همایش از 15 تا 18 اسفند بوده ولی اینا امروز گرفتن .
    تا به حال 15 برنامه در کشور های مختلفی مثل نپال ، هند ، عربستان ، ایتالیا و فرانسه و...برگزار شده.

بعد از اینها نوبت به سخنرانی آقای تفرشی رسید . من صحبتاشونو خلاصه می کنم چون خیلیاشو می دونید . می خواستن مقیاس آسمون رو بشناسیم برای همین از زمین خودمون شروع کردیم و رفتیم به سمت آسمون . گفتن اگه تو آسمون می شه حدود چهارپنج هزار ستاره دید ولی تو تهران چندصدتا می بینیم . گفتن اگه بخواهیم با ماشین خودمون به ماه بریم دوسه ماه طول می کشه و باشاتل یک و نیم روز و این که اینا تازه اجرام نزدیک هستند و نه دورا .
    گفتن که نور ماه که به ما می رسه واسه 1/2 ثانیه پیشه و ما هرچیزی که می بینیم مال قدیمه.بعد رسیدیم به سیارات و عکس هایی ازشون .
    اگه ما خورشید رو یه پرتقال در نظر بگیریم زمین باید یه شن باشه وما هر یک میلیون کیلومتر رو یه سانتی متر در نظر می گیریم در اون صورت باید اون شنه 15 متر دورتر قرار بگیره از پرتقال و عطارد 5 متر و زهره 10 متر و مریخ 22 متر و مشتری 80 متر اون ور تر و پلوتو 600 متر .
    اگه پرتقال بعدیو یه ستاره دیگه در نظر بگیریم باید 400 هزار کیلومتر اون ور تر و در اروپا قرار بگیره .اگه بخوایم با سرعت نور به نزدیک ترین ستاره بریم باید چهارسال تو راه باشیم و نور در کهکشان مثل یه لاک پشته .
    بعد یه خرده از سحابی ها گفتن .
    خلاصه بعد یه نیم ساعتی هم در مورد شاخه های مختلف نجوم مثل شیمی تو نجوم . زیست و نجوم و ... صحبت کردن که اصلا حسش نیست بگم .
    در مورد گروه های رصدی در ایران ودر برخی از شهرها هم گفتن .
    یه چیز جالب اینه که تعداد منجمان آماتور در ایران در حال حاضر از زمان ابوریحان بیرونی کمتره .

بعد از اون یه پذیرایی بود . شانسو داری من وسط نشسته بودم کسی اطرافم نبود کلا بهم پذیرایی ندادن تا وقتی که رفتم جواب مسابقه رو بدم (آخه یه مسابقم با سوالای خیلی ساده داشت )گفتم منم بودم اگه میدید که عذرخواهی کردن و پذیرایی رو دادن .

بعد یه فیلم در مورد جمشید کاشانی پخش کردن که عکس و صدا بود . بعدم یه فیلم در مورد دکترآلینوش طریان و بعدم مصاحبه با دانشجوها و در آخر قرعه کشی مسابقه که من برنده نشدم و یه پشت صحنه از کاراشون.

----------------------------------------------------------------------------------
    بخش دوم نحوه اجرا

اول بگم فکر نکنید من همیشه انتقاد می کنم اینا رو می گم که اگه خواستین برنامه ای اجرا کنین عبرت بگیرین .

وقتی می گن همایش فکر می کنی حداقلش صد نفری آدم بود اما این جوری نبود اوایل بیست نفر به زور می شدیم بعد یخرده بیشتر شد و در آخرم کم شد. اینو می گم که خوب اطلاع رسانی کنید.

کلا طبق اون نوشته ای که برنامه رو داده بودن اجرا نکردن هرچی پیش می اومد اون کارو می کردن . آخه بگو پس برنامه برای چی نوشتین

مجری هم مهمه که همش سوتی نده و خودش یه بار برنامه رو خونده باشه تا بدونه کی رو کی صدا کنه .

وسط کار هی ویدئو پروژکتورو خاموش می کردن هی روشن می کردن . و مصاحبه و فیلمو به موقش پخش نکردن .

از ساعت پنج و نیم شروع کردن تا هشت شب . آخه فکر برگشتن مردمم باشین .
    همه جوون بودن البته من موافقم که باید به جوونا میدون داد و می گم شجاعت زیادی داشتن ولی اگه از افراد باتجربه تر هم کمک می گرفتن بهتر بود .

در کل من چیز زیادی از جمشید و خانم طریان نفهمیدم چون فقط یه صدای ضبط شده کاراشون و چیزای مهم زندگیشون رو گفت و دیگه بحثی رو این افراد نبود .
    بیشتر از همه آقای تفرشی صحبت کردند که یه گذری هم به جمشید و خانم طریان زدند ولی به نظر من کم بود .

اگه نیومدین چیزی رو از دست ندادین . ولی منم ناراضی از رفتنم نیستم خوب یه چیزایی یاد گرفتم . امیدوارم با تجربه بیشتر کارهای بهتری انجام بدن .

-------------------------------------------------------------------------------------

وای دستم شکست . من دیگه مردم .
    امضای ایشان
    نه یک استثناء

21. 9 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها