صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 186

موضوع: تمام ترفندهای استاری نایت

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Post تمام ترفندهای استاری نایت

تمام ما کار کردن با ویندوز را بلد هستیم. اما ما تمام امکانات و ترفندهای ویندوز را بلد نیستیم.
    به همین ترتیب دقیقا
    تمام ما کار کردن با استاری نایت را بلد هستیم. اما از تمام امکانات و ترفندهای ان باخبر نیستیم.
    از تمام دوستان درخواست دارم هرچیزی از این نرم افزار بلد هستند و فکر می کنند مفید است بیان کنند.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر کسی هم از این نرم افزار سوالی دارد مطرح کند تا به واسطه ان سوال بیشتر با استاری نایت اشنا شویم.

2. Top | #101
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط my-sky نمایش پست ها
    با سلام من ویندوز xp دارم ولی برنامه پرینت به صورت پی دی اف رو داشتم که یک نقشه ی اون رو گرفتم
    اگه دقت کنید به نام های ستاره قطبی و اون اسم هایی که زیر افتاده
    علتش چیه؟
    فایل پیوست 5277
    واقعاً عجیبه. من که چنین مشکلی ندارم. بهرحال اگه دلیل این مشکل رو پیدا کردم شما رو در جریان میذارم. فقط یک سوال؛ لطفاً دقیقاً بگید که کدوم ورژن از استاری نایت رو دارید؟ برای مثال مال من Pro Plus 6.2.3 هست.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

3. کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #102
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4465 نمایش پست ها
    واقعاً عجیبه. من که چنین مشکلی ندارم. بهرحال اگه دلیل این مشکل رو پیدا کردم شما رو در جریان میذارم. فقط یک سوال؛ لطفاً دقیقاً بگید که کدوم ورژن از استاری نایت رو دارید؟ برای مثال مال من Pro Plus 6.2.3 هست.
    نسخه 6.2.1 pro plus
    امضای ایشان
    من برگشتم

5. Top | #103
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153

نسخه 6.2.1 pro plus
    من دیگه فکرم به جایی قد نمیده بجز کارت گرافیکتون. درایورش رو نصب کردید دیگه؟ اگه نمیدونید که نصبه یا نه این کارها رو انجام بدید:

روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Propeties رو انتخاب کنید. بداخل برگه Settings برید و بعد دکمه Advance رو بزنید. برگه Adapter رو انتخاب کنید. (از حفظ گفتم. امیدوارم مراحل رو اشتباه نگفته باشم) حالا دکمه ترکیبی Shift+Print رو بزنید. بداخل برنامه Paint برید و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کنید. تصویر رو ذخیره کنید و برای ما بفرستید تا ببینیم اوضاع کارت گرافیکتون چطوره.
    امضای ایشان
    Benjamin Franklin

6. 2 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #104
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4465 نمایش پست ها
    من دیگه فکرم به جایی قد نمیده بجز کارت گرافیکتون. درایورش رو نصب کردید دیگه؟ اگه نمیدونید که نصبه یا نه این کارها رو انجام بدید:

روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Propeties رو انتخاب کنید. بداخل برگه Settings برید و بعد دکمه Advance رو بزنید. برگه Adapter رو انتخاب کنید. (از حفظ گفتم. امیدوارم مراحل رو اشتباه نگفته باشم) حالا دکمه ترکیبی Shift+Print رو بزنید. بداخل برنامه Paint برید و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کنید. تصویر رو ذخیره کنید و برای ما بفرستید تا ببینیم اوضاع کارت گرافیکتون چطوره.
    مشخصات کارت گرافیک در عکس زیر هست

فایل پیوست 5279
    امضای ایشان
    من برگشتم

8. Top | #105
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153

مشخصات کارت گرافیک در عکس زیر هست

فایل پیوست 5279
    احساس میکنم بخاطر قدیمی بودن کارت گرافیکتون چنین مشکلی براتون پیش میاد. هر چند تضمینی هم نمیکنم که با تعویض کارت گرافیک مشکلتون حل بشه. باید یه شخص وارد از نزدیک کامپیوترتون رو بررسی کنه. ضمناً قبل از هر کاری Update ورژن استاری نایت رو هم امتحان کنید شاید جواب داد.

دنلود آپدیت استاری نایت

از داخل کشو Pro Plus 6 رو انتخاب کنید.
    امضای ایشان
    Benjamin Franklin

9. Top | #106
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6385
    تشکر شده 144 بار در 17 ارسال

می شه یک کم درباره طرز استفاده از starry nightصحبت کنید من دلم پوسید انقد سوال درباره ی نصبش دیدم. اگر آموزش تصویری نیز باشد خوب است.
    ویرایش توسط arashgmn : 01-27-2013 در ساعت 03:39 PM
    امضای ایشان
    چرا عاقل کند کاری که باز یه وسیله جالب نجومی اختراع بشه بیاد تو بازار قیمتشم نجومی باشه من نتونم بخرم

10. 3 کاربر مقابل از ESA Moon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #107
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7063
    تشکر شده 18 بار در 4 ارسال

نصب استاری نایت

سلام
    من توی نصب استاری نایت مشکل دارم.
    ویندوزم 8 نسخه 64 بیتیه. خیلی سریع استاری نایت نصب میشه و حجم پوشه هم 2 گیگ میشه با اینکه فول اینستال میکنم اما به هر دری که زدم فول اینستال نمیشه یعنی اصلا عکس ها رو نداره انگار اصلا دی وی دی 2 رو نصب نمیکنه اطلاعاتشو و از روش رد میشه.
    من از پی سی دانلود دانلود کردم و کامل هم هست و مشکلی هم تو نصب نداره فقط مشکل اینه که all sky data نصب نمیشه چکار کنم هر کاری هم گفقته بودید کردم ولی نشد
    مرسی

12. 4 کاربر مقابل از alirezaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #108
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

من تا حالا ویندوز 8 از نزدیک ندیدم ! اما فکر می کنم اگه این کارو بکنید ، مشکل نصب استاری نایت رو ویندور 8 حل شه .

وقتی فایل setup برنامه رو می خواید باز کنید ، قبلش راست کلیک کنید و برید تو properties . توی تب compatibility برید و تیک گزینه run this program in .... رو بزنید . و windows xp service pack 2 رو انتخاب کنید . تو همون تب ، تیک Run this program as an administrator رو بزنید و OK رو بزنید .

بعد نسخه ای رو که قبلا نصب کردید و اجرا نمی شده uninstall کنید و حتی پوشه هایی رو هم که بعد از آنیستال کردن تو درایوتون مونده ، به صورت دستی حذف کنید . بعد کامپیوترتونو Reset کنید و اون فایل Setup رو اجرا کنید.
    ویرایش توسط arashgmn : 01-27-2013 در ساعت 03:38 PM دلیل: تایپی
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

14. 9 کاربر مقابل از arashgmn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #109
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7063
    تشکر شده 18 بار در 4 ارسال

مرسی ولی من مشکلی در اجرای برنامه ندارم.نصب میشه عالی و اجرا هم میشه رو ویندوز 8 بدون هیچ ارروری.
    ولی محیط برنامه مثلن عکس اجرام رو نداره یعنی اطلاعات و عکس اجرام نصب نمیشه یعنی مثل این که نسخه مینیمال نصب کرده باشی اونجوریه کم حجمه نمیتونم کاری کنم که فول اینستال بشه.10 بار تا حالا حذف و نصب کردم ولی کامل نصب نمیشه
    ویرایش توسط arashgmn : 01-27-2013 در ساعت 11:48 PM

16. Top | #110
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

تمام ترفندهای استاری نایت         
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaa نمایش پست ها
    مرسی ولی من مشکلی در اجرای برنامه ندارم.نصب میشه عالی و اجرا هم میشه رو ویندوز 8 بدون هیچ ارروری.
    ولی محیط برنامه مثلن عکس اجرام رو نداره یعنی اصلاعات و عکس اجران نصب نمیشه یعنی مثل این که نسخه مینیمال نصب کرده باشی اونجوریه کم حجمه نمیتونم کاری کنم که فول اینستال بشه.10 بار تا حالا حذف و نصب کردم ولی کامل نصب نمیشه
    با سلام . شما کاری که arashgmn فرمودند رو انجام دادین ؟ اینبار اینکار رو انجام بدین و اینکه اگر از طریق درایو مجازی اینکار رو میکنید 2 درایو مجازی نسازید بلکه وقتی دی وی دی 2 رو خواست شما روی همون درایو مجازی که دی وی دی 1 رو بهش شناسوندین دی وی دی 2 رو بشناسونین . در واقع دی وی دی 1 رو از درایو مجازی باید unmount کنین . و بعد اینکه قبل از نصب نباید برنامه که ناقص نصب شده رو ریمو کنید بلکه فقط محتویات پوشه Sky Data رو پاک کنید و سپس اقدام به نصب کنین
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

17. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 789101112131415 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع