صفحه 47 از 139 نخستنخست ... 374344454647484950515797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1387

موضوع: عکس های من

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post عکس های من

سلام به تمام عکاسان...
    توی این پست ازتون می خوام از عکس هایی که خودتون گرفتین و ازش خوشتون میاد بزارین تا دوستان دیگه نظر بدن.
    یادتون باشه فقط عکس های خودتون رو بزارین و ... لطفآ در هر پست فقط 1 عكس قرار بديد
    منتظریم.
    ویرایش توسط kh.maroufi : 05-07-2012 در ساعت 11:37 PM

2. 120 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, af.skylover, akkas bashi, Amin-Mehraji, Amirali, Amirali Fchi, amirvedadian, andromeda-s, Arash.ra, Arian Soltani, arkav, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, ata moradi, aypara, aysan20oo20, AZIN, Baranmehr, BigBang, delniya, elahe rafiei, estardast, e_moases, Faraz Amiri, farimah sh, Flare star, galaxies, ghasedac, golaftab, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, Helix, Hojjat Zafarkhah, javadstar76, kh.maroufi, Kianoosh.S, kiarash, m.varmazyar, maryam MP, Mat, milad77, miss.chemist, mo0n, mobi, mohammad_reza, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, nakhodaye aseman, Navid MMM, Negar Najafi, noori, omid99, pam pam, parvin, paya, pedram, raha_mousavi, ramin50, rezash, rocky, rock_iml, roset, rosokh2004, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, shabani, shahab_s, shazde, shiva, sk..galaxy, skygirl, skynight, Sky_Watcher, Soroush Samadi, SSgumS, starry_mehr, subaro, s_karam76, Taha Nagahi, tahoo, terme86, toraj1358, فائزه معتضدیان, مهدی ناصری, مبین سبزواری, محمد سروش, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, گلناز, yasiii, yperseusy, zahra H, آریا برزن, آسمون, امیر عباس, امیرعلی, جمشید, حسین زارعی, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, صابر, صادق مقامی

3. Top | #461
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها

پ ن :

عكس هاي خوب دوستاني چون جناب farshad و Omid Scope آدم رو به وجد مياره
    نفرمائید جناب امام...من که هنوز به جایزه تمشک طلایی هم دست پیدا نکردم...چه برسه به رز طلایی
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

4. 11 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #462
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

fujifilm finepix s4000 نوردهی1.64-دیافراگم-iso100-f/3.1-i
    امضای ایشان

6. 2 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #463
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2044
    تشکر شده 1,314 بار در 87 ارسال

8. 8 کاربر مقابل از Omid Scope عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #464
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_reza نمایش پست ها
    fujifilm finepix s4000 نوردهی1.64-دیافراگم-iso100-f/3.1-i
    متاسفانه من نه این عکس شما رو میبینم و نه هیچ کدوم از عکسهای وبلاگتون رو ؟؟؟!!
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

10. 7 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #465
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

کویر بافق یزد!!!

canon G7 , f/4 , 1/125sec
    البته این عکس رو تو فوتوشاپ یکم نور و کنتراست و اینارو اینور اونور کردم،فک کردم خوب شده!!!
    خیلی تابلو (بد) شده؟؟؟؟

................................................
    پ ن: وقتی دوستان عکس هاشون رو میذارن،آدم روش نمیشه دیگه عکس بذاره!! ولی باز هم میذارم که نقد بشه!! که اونم تا الان موف نشدم به این کار!! ولی هنوز امیدوارم!!!
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

12. 15 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #466
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

با سلام به شما دوست عزیز ممنون از حرفتون اقای ابوالفتح هم این حرف رو زدن من متوجه نشدم شما گفتی تازه فهمیدم دقیقا نمیدنم کجای کار مشکل داره ولی به احتمال زیاد از سایتی هستش که عکسهارو اپلود میکنم
    شاید مشکل از مرورگر اینترنت باشه من با فایرفاکس میبینم ولی با اینترنت اکسپلور نمیبینم اگه مرورگر شما فایر فاکس هست و هنوز این مشکل پابرجاست به من اطلاع دهید تا درست کنم.
    با تشکر
    امضای ایشان

14. 3 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #467
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    البته این عکس رو تو فوتوشاپ یکم نور و کنتراست و اینارو اینور اونور کردم،فک کردم خوب شده!!!
    عکستون شبیه عکسهای HDR شده. از اون تکنیک استفاده کردین؟

وقتی دوستان عکس هاشون رو میذارن،آدم روش نمیشه دیگه عکس بذاره!! ولی باز هم میذارم که نقد بشه!! که اونم تا الان موف نشدم به این کار!! ولی هنوز امیدوارم!!!
    دقیقا منم همین احساس رو دارم البته شدیدتر از شما. نا امید شدم یعنی
    ماشالا با این عکسهای فوق العاده ای که دوستان میزارن آدم روش نمیشه دیگه عکس بزاره.
    البته جا داره تشکر کنم از همشون. خیلی عالین عکساتون
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

16. 6 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #468
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط stargazer نمایش پست ها
    عکستون شبیه عکسهای hdr شده. از اون تکنیک استفاده کردین؟
    والا من اون موقع از این چیزا هیچی سرم نمیشد!! یعنی hdr نمیدونستم یعنی چی!! الانم نمیدونما،فقط یه معنی ساده فهمیدم ازش!!
    ولی نه از اون تکنیک استفاده نکردم،تو فوتوشاپ اینجوریش کردم!!

ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط stargazer نمایش پست ها

دقیقا منم همین احساس رو دارم البته شدیدتر از شما. نا امید شدم یعنی
    ماشالا با این عکسهای فوق العاده ای که دوستان میزارن آدم روش نمیشه دیگه عکس بزاره.
    البته جا داره تشکر کنم از همشون. خیلی عالین عکساتون
    نا امید نشید!! عکس هاتون رو بذارید تا اینکه بالاخره مفید واقع بشه و اساتید بیان نقد کنن!!

امید تا پیروزی!!
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

18. 8 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #469
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

کویر بافق یزد!!!

خیلی تابلو (بد) شده؟؟؟؟

پ ن: وقتی دوستان عکس هاشون رو میذارن،آدم روش نمیشه دیگه عکس بذاره!! ولی باز هم میذارم که نقد بشه!! که اونم تا الان موف نشدم به این کار!! ولی هنوز امیدوارم!!!
    دست شما درد نکنه orion جان، بابت قرار دادن عکستون...

اولا که آقا تابلو کجا بود برادر من؟

چون هم شما میخواستی رنگ رملها رو واقعی نشون بدی و هم آسمون رو؛ 100 درصد به دلیل تضاد نوری که با هم دارن، این امر امکان پذیر نیست؛ الا اینکه ترفند HDR رو به کار ببری...

ولی به نظر من کادر بندی خوبی داره که خیلی قشنگ، نگاه بیننده رو از همین رمل جلویی، به صورت ملایم ( بازی چشم )، از روی شیب دونه دونه رملها ، به رمل بزرگ سوق میده و همین امر باعث میشه که عکس شما، بعد پیدا بکنه.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان هم عکسهاشون رو بدون ترس و لرز بذارن
    ؛ ما اینجا نیومدیم که یکی عکس بذاره و سریع محکومش کنیم . اومدیم اینجا تا روی عکسها بحث کنیم، ایده ها و نگاه ها بررسی کنیم و در نهایت، یک چیزی به اندوخته های قبلی خودمون اضافه کنیم. پس نگید که بعضی ها عکس میذارن و ما دیگه رومون نمیشه که عکسهای خودمون رو بذاریم. برای مثال؛ اگه اینطوری باشه که ، هرکی مثلا با علی کریمی هم تیمی باشه، میگه؛ نه من دیگه بازی نمیکنم توی اون تیم، چون علی کریمی خیلی حرفه ایه و ما حرفی واسه گفتن نداریم. نه اینطور نیست....
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

20. 8 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #470
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817

عکس های من         
    کویر بافق یزد!!!

خیلی تابلو (بد) شده؟؟؟؟

درود بر شما

در مورد عکستون باید عرض کنم همونطور که اقای معروفی فرمودن ثبت چنین مناظری با شدت نور متفاوت در نقاط مختلف کادر با یک شات سخت و گاهی غیر ممکنه و چاره کار عکاسی به روش HDR هست که در اون از چند شات با نوردهی های متفاوت استفاده میشه. ولی زمانی که یک شات داریم راه هایی برای اصلاحش وجود داره ( معجزه ای به نام فتوشاپ رو باور کنید ) یکی استفاده از گزینه shadow/highlights و دیگری استفاده از گزینه HDR Toning که با تنظیمات اونها میشه به نتایج خوبی رسید.البته این رو هم عرض کنم این به شرطی هست که اطلاعات عکس در تقریبا تمام نقاط در حد معقول باشه یعنی این که اگر جایی زیادی روشن و یا زیادی تاریک باشه دیگه جواب نمیده...امتحان کنید تا با تنظیمات مختلفش آشنا بشید و اگه سوالی بود من در خدمتم ( اگر دوست داشتید فایل اصلی و بدون ویرایش عکستون رو بدید تا روی اون بیشتر توضیح بدم )

این رو هم بگم که اگه بخواید ویرایشی خوب داشته باشید بهتره موقع عکاسی با فرمت RAW عکس بگیرید اگه دوربینتون امکانش رو داشت، چون در این فرمت اطلاعات بیشتری از عکس ثبت میشه...

مشکل دیگه ای که عکس شما داره داشتن ته رنگ هست که یه جورایی چشم بیننده مشکل پسند رو اذیت میکنه.اینم راه های زیادی داره که یکی از ساده ترین روش هاش استفاده از گزینه match color و تنظیمات اون هست که بیشتر مواقع نتیجه رضایت بخشی میده ( در گزینه match color از منوی Image و زیر منوی Adjustment گزینه Neutralize رو تیک بزنید و با جابجایی نوار کشویی fade حالت های مختلف رو تست کنید و در بهترین جاش ok کنید)

در مورد همین عکس دو نکته بالارو انجام بدید و تنیجه رو ببینید و اگه سوالی بود بفرمائید...

و در مورد پی نوشت شما :

ما همانی میشویم که می اندیشیم...اول شما باید خودتون باور کنید که میتونید تا دیگران هم شما رو باور کنند...بزرگترین عکاسان دنیا زمانی برای اولین بار دوربین به دست گرفتن ولی شما در حال حاضر از اولین روز اونها جلوترید...پس میتونید
    امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

22. 13 کاربر مقابل از farshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 47 از 139 نخستنخست ... 374344454647484950515797 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع