صفحه 34 از 139 نخستنخست ... 243031323334353637384484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1387

موضوع: عکس های من

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post عکس های من

سلام به تمام عکاسان...
    توی این پست ازتون می خوام از عکس هایی که خودتون گرفتین و ازش خوشتون میاد بزارین تا دوستان دیگه نظر بدن.
    یادتون باشه فقط عکس های خودتون رو بزارین و ... لطفآ در هر پست فقط 1 عكس قرار بديد
    منتظریم.
    ویرایش توسط kh.maroufi : 05-07-2012 در ساعت 11:37 PM

2. 120 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, af.skylover, akkas bashi, Amin-Mehraji, Amirali, Amirali Fchi, amirvedadian, andromeda-s, Arash.ra, Arian Soltani, arkav, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, ata moradi, aypara, aysan20oo20, AZIN, Baranmehr, BigBang, delniya, elahe rafiei, estardast, e_moases, Faraz Amiri, farimah sh, Flare star, galaxies, ghasedac, golaftab, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, Helix, Hojjat Zafarkhah, javadstar76, kh.maroufi, Kianoosh.S, kiarash, m.varmazyar, maryam MP, Mat, milad77, miss.chemist, mo0n, mobi, mohammad_reza, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, nakhodaye aseman, Navid MMM, Negar Najafi, noori, omid99, pam pam, parvin, paya, pedram, raha_mousavi, ramin50, rezash, rocky, rock_iml, roset, rosokh2004, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, shabani, shahab_s, shazde, shiva, sk..galaxy, skygirl, skynight, Sky_Watcher, Soroush Samadi, SSgumS, starry_mehr, subaro, s_karam76, Taha Nagahi, tahoo, terme86, toraj1358, فائزه معتضدیان, مهدی ناصری, مبین سبزواری, محمد سروش, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, گلناز, yasiii, yperseusy, zahra H, آریا برزن, آسمون, امیر عباس, امیرعلی, جمشید, حسین زارعی, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, صابر, صادق مقامی

3. Top | #331
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1693
    تشکر شده 641 بار در 67 ارسال

پاییز در بازار قدیم کرمان(بازار گنجعلیخان)

عکس های من-img_082911-jpg
    امضای ایشان
    خدایا! خورشید را به من قرض میدهی؟

از تو که پنهان نیست سرزمین خیالم سالهاست یخ بسته است...

4. 6 کاربر مقابل از Mahtabe kavir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #332
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    906
    تشکر شده 3,386 بار در 317 ارسال

آن شب های بارانی....

نور پخش شده در قطرات آب روی شیشه(به نظرم شبیه عکس خوشه های قدیمی هست که قدرت تفکیک تلسکوپ ها خوب نبود ...)

این شب های گرفته....

خیلی ممنون می شم اشکالاتش رو بفرمایید،چون هر قدر تلاش کردم نتونستم بهتر از این بگیرم نمی دونم اشکال کار کجاست.(مخصوصاً در مورد ابرها که تیره بودند)با تشکر

iso=800
    f/2.8
    exposer=1/8s

6. 12 کاربر مقابل از sara shahabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #333
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1008
    تشکر شده 51 بار در 8 ارسال

من عکاسی بلد نیستم ! اما امروز تو شهرمون آسمون خیلی قشنگ بود ! من بر حسب غریضه رفتم پشت بوم و نگاه کردم بعدشم چند تا عکس گرفتم ، چند تا پاناروما و یکی هم عادی .

امضای ایشان
    این گونه .... چنگ بر آسمان میزنم بی مهابا ...

8. 17 کاربر مقابل از 'mgR = 1/2mr2f'y عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #334
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2044
    تشکر شده 1,314 بار در 87 ارسال

اين عكس در يك روز باراني گرفته شده بازتاب نور ماشين ها توسط جاده هم به همين دليله البته كيفيت عكس به خاطر آپلود خيلي پايين آورده شده...

10. 14 کاربر مقابل از Omid Scope عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #335
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    5
    تشکر شده 2,230 بار در 263 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sara shahabi نمایش پست ها
    آن شب های بارانی....

خیلی ممنون می شم اشکالاتش رو بفرمایید،چون هر قدر تلاش کردم نتونستم بهتر از این بگیرم نمی دونم اشکال کار کجاست.(مخصوصاً در مورد ابرها که تیره بودند)با تشکر

iso=800
    f/2.8
    exposer=1/8s

برای ثبت چنین تصاویری بهترین پیشنهاد پایین آوردن مقدار ایزو تا حد امکان و از سوی دیگر بالابردن مدت نوردهی است. این کار باعث پدید آوردن عکس هایی با رنگ های زنده تر و گرم تر می شود.

دیافراگم می تواند روی 4 یا 5 باشد. این کار اندکی نور تصویر را کم می کند اما این ضرر به flare زیبای اطراف چراغ های پرنور می ارزد

فوکوس هم کمی بیشتر دقت می کردید، نتیجه خیلی متفاوت می شد

در مورد ابر ها هم؛ به دلیل کم نور بودن آن ها باید نور عکس را بیش از حد بالا ببرید تا عکس ثبت شود، بهترین راه حل HDR است.

در پایان هم خاطرتان باشد عکس هرچه بود پردازش و ویرایشش کنید

این عکس را دو سه سال پیش با دوربین آنالوگ zenit et انداختم. البته در این عکس به دلیل اینکه می خواستم دبل اکسپوز ثبت کنم، نمی خواستم نور تهران زیاد از حد باشد. وگر نه امکان افزایش نور تصویر، بیش از این هم محقق است.

12. 12 کاربر مقابل از Panahandeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #336
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

سلام
    آقای پناهنده می شه در مورد روش گرفتن این عکستون توضیح بدین؟ یه عکسه ؟ یا ویرایشش کردین؟
    ممنون میشم
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

14. 4 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #337
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    5
    تشکر شده 2,230 بار در 263 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    سلام
    آقای پناهنده می شه در مورد روش گرفتن این عکستون توضیح بدین؟ یه عکسه ؟ یا ویرایشش کردین؟
    ممنون میشم
    سلام
    ویرایش که همه عکس ها باید بشود اما ویرایشی که شما می فرمائید؛ نه نشده. یعنی عکس کار فوتوشاپ و ... نیست.

برای ثبت عکس زیر مدت مشخصی (33ثانیه) نوردهی شده و در جریان نوردهی فاصله کانونی لنز و متعاقباً بزرگنمایی خروجی تصویر تغییر کرده. بیشترین مکث هم روی کم ترین و بیشترین فاصله کانونی ای است که در عکس ثبت شده. (بزرگترین تلسکوپ 10ثانیه نوردهی، کوچکترین تلسکوپ 15ثانیه، رد تلسکپ و رصدگر در حال بزرگ شدن هم 8 ثانیه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Panahandeh نمایش پست ها
    در مورد عکس زیر هم علاوه بر توضیحاتی که عرض کردم، ازیکی از انواع روش های دبل اکسپوز استفاده شده. در جریان ثبت این عکس ابتدا 20 ثانیه از نمای تهران نوردهی شده، بعد بدون اینکه شاتر بسته شود جلوی دریچه دوربین گرفته شده، کادر تغییر کرده و روی نمای دلخواه رفته و صفحه حساس دوربین به نورگیری ادامه داده(10 ثانیه). در واقع تمام اجزای عکس در یک شات ثبت شده اما با کادر های جداگانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Panahandeh نمایش پست ها
    برای ثبت چنین تصاویری بهترین پیشنهاد پایین آوردن مقدار ایزو تا حد امکان و از سوی دیگر بالابردن مدت نوردهی است. این کار باعث پدید آوردن عکس هایی با رنگ های زنده تر و گرم تر می شود.

دیافراگم می تواند روی 4 یا 5 باشد. این کار اندکی نور تصویر را کم می کند اما این ضرر به flare زیبای اطراف چراغ های پرنور می ارزد

فوکوس هم کمی بیشتر دقت می کردید، نتیجه خیلی متفاوت می شد

در مورد ابر ها هم؛ به دلیل کم نور بودن آن ها باید نور عکس را بیش از حد بالا ببرید تا عکس ثبت شود، بهترین راه حل HDR است.

در پایان هم خاطرتان باشد عکس هرچه بود پردازش و ویرایشش کنید

این عکس را دو سه سال پیش با دوربین آنالوگ zenit et انداختم. البته در این عکس به دلیل اینکه می خواستم دبل اکسپوز ثبت کنم، نمی خواستم نور تهران زیاد از حد باشد. وگر نه امکان افزایش نور تصویر، بیش از این هم محقق است.

16. 10 کاربر مقابل از Panahandeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #338
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

زمستان 88...خوزستان...عکسارم با دوربین گوشیم گرفتم...اگه کیفیت آنچنانی نداره...ببخشید!

امضای ایشان

18. 6 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #339
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    301
    تشکر شده 3,243 بار در 483 ارسال

جناب پناهنده مگر زنیت قابلیت دبل اکسپوز دارد ؟ مدلی که منباهاش کار می کردم همچنین قابلیتی نداشت! پنتاکس یکی از دوستان داشت و ما نارحت بودیم که دوربین ما بدوی است ونمی توانیم عکاس باشیم !

20. 5 کاربر مقابل از mh.noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #340
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

عکس های من         
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدهادی نوری نمایش پست ها
    جناب پناهنده مگر زنیت قابلیت دبل اکسپوز دارد ؟ مدلی که منباهاش کار می کردم همچنین قابلیتی نداشت! پنتاکس یکی از دوستان داشت و ما نارحت بودیم که دوربین ما بدوی است ونمی توانیم عکاس باشیم !
    چرا جناب نوري

تقريبآ همه دوربين ها با برخي روش هاي ابتكاري قابليت دبل اكسپوز دارند .

فقط براي هر دوربين ( از جمله زنيت ) بايد حساب كنيد كه با چند درجه چرخش اهرم جمع كننده فيلم ، به اندازه يك فريم از فيلم جابجا مي شود .
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

22. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 34 از 139 نخستنخست ... 243031323334353637384484134 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع