صفحه 108 از 139 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1387

موضوع: عکس های من

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post عکس های من

سلام به تمام عکاسان...
    توی این پست ازتون می خوام از عکس هایی که خودتون گرفتین و ازش خوشتون میاد بزارین تا دوستان دیگه نظر بدن.
    یادتون باشه فقط عکس های خودتون رو بزارین و ... لطفآ در هر پست فقط 1 عكس قرار بديد
    منتظریم.
    ویرایش توسط kh.maroufi : 05-07-2012 در ساعت 11:37 PM

2. 120 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, af.skylover, akkas bashi, Amin-Mehraji, Amirali, Amirali Fchi, amirvedadian, andromeda-s, Arash.ra, Arian Soltani, arkav, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, ata moradi, aypara, aysan20oo20, AZIN, Baranmehr, BigBang, delniya, elahe rafiei, estardast, e_moases, Faraz Amiri, farimah sh, Flare star, galaxies, ghasedac, golaftab, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, Helix, Hojjat Zafarkhah, javadstar76, kh.maroufi, Kianoosh.S, kiarash, m.varmazyar, maryam MP, Mat, milad77, miss.chemist, mo0n, mobi, mohammad_reza, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, nakhodaye aseman, Navid MMM, Negar Najafi, noori, omid99, pam pam, parvin, paya, pedram, raha_mousavi, ramin50, rezash, rocky, rock_iml, roset, rosokh2004, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, shabani, shahab_s, shazde, shiva, sk..galaxy, skygirl, skynight, Sky_Watcher, Soroush Samadi, SSgumS, starry_mehr, subaro, s_karam76, Taha Nagahi, tahoo, terme86, toraj1358, فائزه معتضدیان, مهدی ناصری, مبین سبزواری, محمد سروش, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, گلناز, yasiii, yperseusy, zahra H, آریا برزن, آسمون, امیر عباس, امیرعلی, جمشید, حسین زارعی, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, صابر, صادق مقامی

3. Top | #1071
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

يك توضيح مهم

قابل توجه بازديد كنندگان گرامي تاپيك " عكس هاي من "

صبح امروز يكي از دوستان به نام خانم paras2 ( پرستو ) عكسي از يك اتاق عمل را ارسال كردند و بنده هم نظرم را درباره اين عكس مرقوم كردم .

ظاهرآ سوء تفاهمي پيش آمده بود و ايشان يا از نقد بنده يا تشكر اعضا ( و يا هر دو ) مكدر شده بودند .

در ابتدا لازم است عرض كنم كه بنده نظرم را نه به عنوان مدير سايت بلكه دقيقآ به عنوان يكي از اعضاي سايت اعلام كردم . چرا كه اگر از ديد مدير سايت با اين عكس مخالفتي

داشتم ، بدون نوشتن نقد عكس را حذف مي كردم .

اما به نظرم عكس ايشان مشكلي نداشت ولي خب ... نظر شخصي من چيزي است كه عرض كردم

بعد ديدم كه ظاهرآ ايشان خودشان عكس را حذف كرده اند ، كه البته وقتي متوجه شدم ، با استفاده از امكانات مديريتي عكس را باز گرداندم تا دوستان مطمئن باشند اينجا قرار

نيست همه چيز طبق ميل مديران باشد .

( عكس ايشان را در ادامه اين پست مجددآ مشاهده مي كنيد )

ممكن است بنده شخصآ به هر دليلي با يك عكس مشكل داشته باشم ، ولي تا وقتي آن عكس مغاير با قوانين نباشد ، نيازي به حذف آن نيست .

ضمن اينكه واقعآ موضوع اينقدر ها هم مهم نبود ....

عكسي ارسال شد كه بنده عرض كردم شايد چنين عكسي در يك سايت تخصصي نجومي ، چندان مخاطب نداشته باشد .... همين

حالا هم اگر اين دوستمان از ابراز نظر بنده مكدر شده اند من خدمت ايشان عرض مي كنم كه به هيچ وجه قصد رنجاندن ايشان را نداشتم .

ضمنآ براي اعلام دوستي با كادر زحمت كش پزشكي و اتاق عمل ، در پست بعدي ، خودم چندتا عكس قديمي كه از اتاق عمل گرفته ام را تقديم مي كنم تا شائبه ضديت اينجانب با

اتاق عمل و عوامل آن منتفي گردد !!

(فقط صبر كنيد ، بايد آرشيوم را بگردم .... )

نقل قول نوشته اصلی توسط paras2 نمایش پست ها
    اولین روزی که برای کار اموزی رفتم اتاق عمل, جو گیر شدم خواستم عکس بگیرم
    خلاصه این که این عکس گرفتم اما 2 نمره از یه درس 4 واحدی بابت گوشی (دوربین)بردن تو اتاق عمل از دست دادم.
    با این حال این عکس دوسش دارم.

4. Top | #1072
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

بنده در فاصله ارسال پست قبلي و اين پست ، تازه متوجه شدم كه ظاهرآ در پيام هاي خصوصي مطالب نامناسب و توهين آميزي به دليل تشكر از يك پست به بعضي از افراد گفته شده !

من سعي كردم كسي را نرنجانم ، ولي به هيچ كس اجازه اهانت به اعضا و مديران عزيز فروم را هم نمي دهم .

اگر مطالب ارسال شده ، اصلاح و جبران نگردد ، ناچار به اخراج كاربر خاطي هستم .

اما همانطور كه عرض كردم خودم هم تعدادي عكس از اتاق عمل و در حين عمل جراحي قلب باز دارم .

( پروژه پيوند سلول هاي بنيادي قلب توسط دكتر ماندگار )

البته بماند كه چطور مثل افراد شجاع وارد اتاق عمل شدم و با ديدن صحنه ...... داشتم دار فاني را وداع مي گفتم !

اما بالاخره با تسلط نسبي كه بر اوضاع پيدا كردم ، توانستم تعدادي عكس از مراحل عمل جراحي بگيرم .

البته خود عكس هاي جراحي را كه هرگز در فروم منتشر نمي كنم ( اگر كسي خواست شايد يكي دو تا را به طور خصوصي ارسال كنم )

اما در آن ميان به ذهنم رسيد كه از اين شرايط براي گرفتن چند عكس خاص استفاده كنم

با تشكر از پرستار گرامي كه قبول زحمت كردند :

امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

5. Top | #1073
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

غروب زیبا

امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

6. 14 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #1074
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط paras2 نمایش پست ها
    اولین روزی که برای کار اموزی رفتم اتاق عمل, جو گیر شدم خواستم عکس بگیرم
    خلاصه این که این عکس گرفتم اما 2 نمره از یه درس 4 واحدی بابت گوشی (دوربین)بردن تو اتاق عمل از دست دادم.
    با این حال این عکس دوسش دارم.

جدا از اینکه بنده با فرمایش آقای امام موافقم خانم پرستو هم باید قبول کنند که آقای امام حرفهاشون رو فقط به عنوان یک کاربر زدند(البته از حق نگذریم شاید به من هم میگفتند ناراحت میشدم!!!!).البته این تاپیک همونطور که آقای صادقیان بالا نوشتن برای عکس هایی که خودمون گرفتیم و ازشون خوشمون میاد و اگه بیشتر جنبه فنی عکس مهمه باید شرایط و قوانین فروم عوض بشه و گذاشته بشه عکس هایی که با دوربین های حرفه ای گرفته میشه و نجومی باشه.که البته تاپیک دیگری با این نام موجود است.
    اما نظر بنده درباره عکس : به دلیل علاقه دیوانه وار به پزشکی عاشق این عکسم.شاید بعضیا با دیدن خون غش کنن ولی من عاشق اینم که یه انسان رو کلا اعضای بدنش رو جدا کنم و به هم وصل کنم!میدونم گفته هام از موضوع این تاپیک خارج شد ولی خواستم بگم که عاشقان این عکس ها کم نیستن و من هیچ محیطی رو برای عکس برداری زیبا تر از اتاق عمل نمیدونم.واقعا جای جذابیه.
    ویرایش توسط x11416 : 08-11-2012 در ساعت 06:32 AM

8. 2 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #1075
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3665
    تشکر شده 5,416 بار در 440 ارسال

حجه الحق

امضای ایشان
    در خرابات مغان نور خـــــــــــــدا میبینم
    این عجب بیـــــن که چه نوری ز کــــــجا میبینم

Follow Me On YouPic

10. Top | #1076
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4715
    تشکر شده 934 بار در 113 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianoosh.S نمایش پست ها

سلام آقا کیانوش
    خیلی کنجکاوم کردید!
    میشه درباره نحوه گرفتن این عکس کمی توضیح بدید؟
    از یه آیینه محدب کمک گرفتید؟
    امضای ایشان
    ابلیس ، زاده آدمیست ، نه مخلوق خداوند!
    شیخ بهایی

11. 4 کاربر مقابل از par_sed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #1077
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3665
    تشکر شده 5,416 بار در 440 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط par_sed نمایش پست ها
    سلام آقا کیانوش
    خیلی کنجکاوم کردید!
    میشه درباره نحوه گرفتن این عکس کمی توضیح بدید؟
    از یه آیینه محدب کمک گرفتید؟

سلام
    فعلا که کنجکاوی ما تو مریخ زمین متر میکنه
    خیر. این عکس حاصل ترکیب تعداد زیادی عکس، حدودا 70 عکس (با توجه به فوکال لنز تعداد عکسها میتونه بیشتر و یا کمتر شه، مثلا این عکس و با فوکال 18 م.م گرفتم. شاید با لنز 8 م.م این تعداد عکس کمتر از 15 عکس بشه) میباشد. به این عکسها پانورامای قطبی میگیم. ابتدا باید تصویر 180*360 محیط رو تهییه کنید سپس با نرم افزارهای خاص، مثل فتوشاپ، هاگین و ... عکس و قطبی کنین.

موفق باشین
    امضای ایشان
    در خرابات مغان نور خـــــــــــــدا میبینم
    این عجب بیـــــن که چه نوری ز کــــــجا میبینم

Follow Me On YouPic

13. Top | #1078
    کاربر طلایی عکاسی
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2817
    تشکر شده 13,336 بار در 1,103 ارسال

امضای ایشان
    ما را، نه غم دوزخ است و
    نه حرص بهشت...

14. Top | #1079
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad نمایش پست ها
    عکستون خیلی قشنگه ولی یه سوال برای عکاسی از حیوانات میرید باغ وحش یا خودتون اینارو نگه داری می کنین
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

15. 4 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #1080
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

عکس های من         
    تصویر پانوراما از طبیعت

با سلام
    13 تصویر در زمانی که اعضای خانواده مشغول متر کردن زمین بودند گرفتم که تبدیل به پانوراما 360 درجه کردم . البته یکی دو تا از عکسام با لرزش همراه شدند.
    اونو تبدیل به فایل EXE کردم که قابل چرخش هست و میشه تصویر رو چرخوند.کارم خوب نشده اما برای ساخت تصویر از این دست آغاز خوبی بود. میتونید فایل EXE رو از لینک زیر دانلود کنید

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: zip 1.zip (740.5 کیلو بایت, 48 نمایش)
    ویرایش توسط Mojtaba Gholami : 08-11-2012 در ساعت 11:57 PM دلیل: افزودن مطلب
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

17. 12 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 108 از 139 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع