صفحه 2 از 47 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 470

موضوع: ژوژمان عکس

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584
    تشکر شده 6,307 بار در 413 ارسال

Cool ژوژمان عکس

سلام بر دوستان عزیز آوایی

این تاپیک، تاپیکی متفاوت با دیگر قسمتهای تالار عکاسی است. در گذشته شما تصمیم گیرنده سوژه های خود بودید و دیگران تنها عکسهای ثبت شده شما را مشاهده میکردند! اما در این تاپیک؛ هر 2هفته، یک موضوع انتخاب و اعلام میشود و کاربران گرامی دو هفته فرصت دارند
    که از سوژه مورد نظر عکاسی کنند و در این تاپیک قرار بدهند.

این تاپیک، حالت مسابقه ای ندارد. البته در اینجا باید به تفاوت مسابقه با رقابت اشاره کنیم. رقابت در این تاپیک بدین معناست که عکسهای برتر درباره یک موضوع خاص، برای همه آشکار خواهد بود.

و اما تنها هدیه ای که فعلا این تاپیک برای کاربران گرامی در نظر دارد؛ به وجود آمدن یک آرشیو خوب برای عکاسان فروم در زمینه ها مختلف - بعد از یک بازه زمانی - میتواند باشد.

مهم : هر عکاس تا 3 عکس میتواند برای هر موضوع، در این تاپیک قرار دهد

موضوعاتی که تا کنون انتخاب شده اند :

1 - نور
    2 - حرکت
    3 - سنت
    4 - سلف پرتره
    5 - کشیدگی شاتر
    6 - سایه
    7 - پنجره
    8 - تضاد رنگها
    9 - مسیر
    10 - کلاسیک
    11 - محرم

12 - یلدا
    13 - ماشین نوشته
    ویرایش توسط محمد مهدی عسگری : 10-18-2013 در ساعت 12:34 AM

2. 117 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, A.rahimi, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Mohamad Nesari, Aliakbar58, Amirali, andromeda-s, Arian Soltani, Aries, art, Asteroid, Astronomer, Astronomy, aysan20oo20, Behnaz sasani, darya-dr, delniya, Ehsan, elahe rafiei, Esmaeilpour, fampersi, Faraz Amiri, farshad, Flare star, gissoo, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, hamidreza_mf, Hesaby, Hojjat Zafarkhah, Hydra, javadstar76, jooyande, karimisss, Kianoosh.S, kiarash, kimiya-gh, kimiya_ab, kopernik, m.m.e.w, maede.f, mahdad_haghighi, Mahdieh. GH, Mahtabe kavir, maryam MP, marzieh, masi, melika bidabadi, mh.noori, mo0n, mobi, mohammad_reza, mohsen moazen, mohsen4465, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, nakhodaye aseman, narcissus flower, Neda Jafari, Negar Najafi, Panahandeh, raha_mousavi, rezash, rocky, roset, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, SAEED560, sama.ara, sara sadeghian, sarah.BN, sasan20oo20, saturn90, Setare KOchOlO, setareh sadeghi, shariatzadeh, skynight, soroosh, soudeh, sourena, stargazer, subaro, Taha Nagahi, tahoo, toraj1358, م.ح.اربابی فر, مهدی ناصری, ماهی91, محمد مهدی عسگری, محمد سروش, محمدرضا صادقیان, مریم کامیاب, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, هانیه امیری, پیمان اکبرنیا, Yalda.dorado, yasiii, yperseusy, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امیر عباس, حسین زارعی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سهامدار جزء, سیاره ی ناهید, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شادی حدادی زاده, شبنم مختاری

3. Top | #11
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_reza نمایش پست ها
    به نظر من بهتره هفته ای یک بار یک موضوع اقای امام تعیین کنند در رابطه با نجوم
    هر عکسی که بیشترین تشکر گرفت عکس منتخب از سوی کاربران باشه

با تشکر از محمد رضا عزیز.

اما یک نکته؛ و اینه که، من در اولین پست هم اشاره کردم که حداقل فعلا، ما نه قصد برگزاری مسابقه رو داریم و نه چیز دیگه... ما فعلا و برای شروع رقابت میکنیم نه مسابقه!

مسابقه یعنی اینکه ، همونطور شما گفتید دوستان عکسها رو بذارن و بقیه کاربرها هم تشکر کنند و هر عکسی که تشکر بیشتری آورد، برنده اون هفته بشه، نه!

ما در اینجا رقابت میکنیم.
    افراد اکثرا میتونن که عکس خوب رو از بد تشخصی بدن ( گرچه دانش زیادی هم از عکاسی نداشته باشند ). پس! ما توی اینجا یک موضوع اعلام میکنیم و دوستان عزیز خودم از اون موضوع عکس میگیرن و توی این تاپیک قرار میدن و اصلا هم تشکر مهم نیست چون نمیخوایم تاپیک جنبه دیگه ای به خودش بگیره.

اما! همونطور که بالا هم گفتم، عکس بد از عکس خوب قابل تشخیص هست و زمانی که عکاس، عکس خودش از موضوع اعلام شده اون هفته رو، در کنار عکس بقیه کاربران گرامی مشاهده کنه؛ متوجه میشه که سطح عکاسیش چقدر هست و سعی میکنه که روز به روز اون رو ارتقا بده.

و یک چیزه دیگه اینکه؛ موضوع ها هم میتونن نجومی و هم غیر نجومی باشن...پس خودتون رو شدیدا آماده کنید که توی همه ژانرها بتونید عکاسی کنید
    امضای ایشان
    یه چیزایی بعدا معلوم خواهد شد؛ صبر باید و همت!

4. 16 کاربر مقابل از kh.maroufi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #12
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_reza نمایش پست ها
    به نظر من بهتره هفته ای یک بار یک موضوع اقای امام تعیین کنند در رابطه با نجوم
    هر عکسی که بیشترین تشکر گرفت عکس منتخب از سوی کاربران باشه
    سلام محمدرضا جان

ضمن تشکر از حسن نظر شما ، در جریان باشید که نه قرار است بنده موضوعات را انتخاب کنم و نه قرار است موضوعات عکاسی همگی نجومی باشند .

نحوه انتخاب موضوعات توسط خود آقای معروفی تعیین خواهد شد ( حالا اگر پیشنهادی هم داشتم خدمتشان عرض می کنم )

و بنده هم دوست دارم مثل بقیه اعضا به عکاسی از موضوعات اعلامی بپردازم .

ضمن اینکه با این روش واقعآ بچه ها مفهوم " نگاه " در عکاسی را خواهند آموخت

البته هرچه موضوعات ، از مفاهیم کلیشه ای فاصله داشته باشند ، طبیعتآ چالش جدی تری خواهیم داشت
    امضای ایشان
    باده خور غم مخور و پند مقلد منیوش
    اعتبار سخن عام چه خواهد بودن

6. Top | #13
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

هر چی شما بگین منم یک عکاس مثل بقیه دوستان
    عکاسی نجومی هم در بین انتخاب های خودتون باشه
    امضای ایشان

7. 8 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #14
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kh.maroufi نمایش پست ها

با تشکر از محمد رضا عزیز.

اما یک نکته؛ و اینه که، من در اولین پست هم اشاره کردم که حداقل فعلا، ما نه قصد برگزاری مسابقه رو داریم و نه چیز دیگه... ما فعلا و برای شروع رقابت میکنیم نه مسابقه!

مسابقه یعنی اینکه ، همونطور شما گفتید دوستان عکسها رو بذارن و بقیه کاربرها هم تشکر کنند و هر عکسی که تشکر بیشتری آورد، برنده اون هفته بشه، نه!

ما در اینجا رقابت میکنیم.
    افراد اکثرا میتونن که عکس خوب رو از بد تشخصی بدن ( گرچه دانش زیادی هم از عکاسی نداشته باشند ). پس! ما توی اینجا یک موضوع اعلام میکنیم و دوستان عزیز خودم از اون موضوع عکس میگیرن و توی این تاپیک قرار میدن و اصلا هم تشکر مهم نیست چون نمیخوایم تاپیک جنبه دیگه ای به خودش بگیره.

اما! همونطور که بالا هم گفتم، عکس بد از عکس خوب قابل تشخیص هست و زمانی که عکاس، عکس خودش از موضوع اعلام شده اون هفته رو، در کنار عکس بقیه کاربران گرامی مشاهده کنه؛ متوجه میشه که سطح عکاسیش چقدر هست و سعی میکنه که روز به روز اون رو ارتقا بده.

و یک چیزه دیگه اینکه؛ موضوع ها هم میتونن نجومی و هم غیر نجومی باشن...پس خودتون رو شدیدا آماده کنید که توی همه ژانرها بتونید عکاسی کنید
    سلام جناب معروفی واقعا از دیدن همچین تاپیکی که میتونه خیلی موفق باشه از شما نهایت تشکر رو دارم

اما یک چیزی
    من با این که هر عکسی تشکر بیشتر آورد برنده باشه به شدت مخالفم

اگر این طور بشه بعضی ها از جمله خود من که خیلی از پارامتر های یک عکس خوب رو نمیدونن بر طبق سلیقه تشکر میکنن

من پیشنهاد میکنم یا این که افرادی به عنوان داور برگزیده بشن یا.....

یا اینکه در ابتدا ی اعلام یک موضوع ویژگی های یک عکس خوب رو در اون حوضه اعلام کنید

باز هم نهایت تشکر وآرزوی موفقیت رو برای این تاپیک باحال میکنم

ممنون
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

9. 11 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #15
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

با سلام. تایپیک زده شد و پست های اون به دو صفحه رسید اما موضوع و سوژه ایی اعلام نشد . از بوجود آورنده تایپیک تقاضا میشه سوژه اول رو اعلام کنه و طبق فرموده Mojtaba.M چه خوب میشه داور یا داورانی در این زمینه باشند.
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

11. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #16
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

بنده یک پیشنهادی برای ادامه کار این تاپیک ( و این طرح ) دارم

برای شروع هیچ قضاوتی روی عکس ها صورت نگیره ، فقط وقتی موضوع انتخاب شد همه کسانی که دوست دارند ، طی فرصتی که دارند عکاسی میکنند و عکس ها شون رو اینجا به نمایش میگذارند

( ضمنآ فکر میکنم تشکر ملاک خوبی نیست ، فکر میکنم هر کسی که وقت بذاره و در این پروژه جمعی مشارکت کنه و عکسی با موضوع خواسته شده اینجا بذاره ، این همتی که داشته ارزش تشکر از پستش رو داره ولو اینکه عکسش ایراداتی هم داشته باشه )

اما بعدآ که چند سری از موضوعات مختلف عکاسی کردیم ، بعدآ از بین عکس های ارسال شده بهترین ها رو برای نمایشگاه و مسابقات عکس انتخاب میکنیم .

دوستان گرامی لطفآ توجه کنید که در این طرح ، همین که همه در یک مدت زمان کوتاه از موضوع بخصوصی عکاسی میکنیم و نتیجه کار های هم رو مشاهده ( و احتمالآ نقد ) میکنیم کافیه

و فعلآ نیازی به رتبه بندی آثار نداریم

---------------------------------------

پ ن 1 : حتی می تونیم موضوعات عکس رو موضوعات مربوط به جشنواره های عکس داخلی و خارجی که در جریان هستند انتخاب کنیم و بعد بعضی از آثار رو به جشنواره های مورد نظر ارسال کنیم

پ ن 2 : به زودی یک سورپرایز خوب برای علاقمندان به عکاسی در آوااستار خواهیم داشت .

13. Top | #17
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

به نظر من این بهترین ایده ای هست که مطرح شده کار گروهی همیشه بهترین گزینه هست
    اینجوری راحتر میشه عکاسی کرد بدونه رتبه بندی
    امضای ایشان

14. 5 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #18
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584

موضوع شماره 1

سلام بر تمامی دوستان عکاس آوایی یا آوایی عکاس و کلا دوستان آوایی خودم...

با نام خدا؛ اولین موضوع رو انتخاب میکنیم و امیدوارم که بتونیم با شما دوستان، به جاهای خوبی توی عکاسی و مخصوصا در این تاپیک برسیم.

به دلیل اینکه توی زمان شیرین امتحانات قرار داریم؛ ما مجبوریم بازه های زمانی برای هر موضوع رو یکمی بیشتر کنیم تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

موضوع شماره 1 :
    نور

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما تا 19 خرداد فرصت دارید که عکسهای خودتون رو، حول محور " نور " توی این تاپیک قرار بدید

شدیدا مشتاق عکسهای خوبتون هستیم.
    موفق باشید.

امضای ایشان

16. Top | #19
    کاربر طلایی عکاسی

عنوان کاربر
    كاربر طلايی عكاسی
    شماره عضویت
    254
    تشکر شده 3,054 بار در 218 ارسال

ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک.
    هر عکاس چند عکس قرار بده؟
    با چه اندازه ای ارسال کنه؟
    امضای ایشان
    "ارزش واقعی هر تلسکوپ به این است که چند نفر با آن به عالم نگریسته اند." جان دابسون

17. 13 کاربر مقابل از محمد مهدی عسگری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #20
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1584

ژوژمان عکس         
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد مهدی عسگری نمایش پست ها
    ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک.
    هر عکاس چند عکس قرار بده؟
    با چه اندازه ای ارسال کنه؟
    سلام بر محمد مهدی عزیز

هر عکاس تا 3 عکس میتونه قرار بده...پس باید سعی کنه که بهترین عکسهاش رو انتخاب کنه.

اندازه هم خیلی مهم نیست. همین اندازه های معمولی که همیشه توی تاپیکهای دیگه آپ میکردیم
    ویرایش توسط kh.maroufi : 05-25-2012 در ساعت 09:43 PM
    امضای ایشان

صفحه 2 از 47 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع