تاپیک معرفی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. starscream4002
    starscream4002
    دوستان این تاپیک اصولا باید لااقل از 13 نفر مختلف پاسخ داشته باشه. مگر در حالتی که همه همدیگه رو کاملا می شناسیم.(که غیر ممکنه)
  2. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    آقای حجتی نژاد همونن که بریس می بندن صداشونم یکم ترسناکه.البته این حدس من بودااااااااا
  3. starscream4002
    starscream4002
    اتفاقا اون نیست... اون اسمش کلا یه چیز دیگه است. ضمنا اون عینکی نیست!
  4. saeed77
    saeed77

نمیدونم شما بر چه اساسی این حدس زدید!!!!!!
    ولی خوب شد که از حدس زدن نترسیدید!
    چون باعث شد من در رفتارم تغییر ایجاد کنم!
    اون اصلا توی فروم نمیاد فقط با خواهش من به همراه چند تا از دوستان دیگه اومدن ثبت نام کردن اسمش هم سید علی هادیان!
    لطفا حدس دومتون رو هم بگید چون واقعا برام مفیده (کسی راهنمایی نکنه!)
    ممنون
  5. Amir Mohammad
    Amir Mohammad
    خوب یعنی تا الآن هم دیگرو نشناختیم. باشه .من امیر محمد اسلامی هستم. دبیرستان سلام(!). کلآ به خاطر شرایط مدرسمون تو راهنمایی با المپیاد آَشنا نبودم. تو دبیرستان با المپیاد نجوم آشنا شدم و با توجه به المپیاد محور بودن مدرسه و علاقه من از کودکی به ستاره شناسی نجوم رو انتخاب کردم. با آقای باقری آشنا شدم و المپیاد رو با کتاب نجوم دینامیکی شروع کردم. هیچ وقت فکر نمی کردم زیاد تو المپیاد بمونم. ولی به خاطر علاقه شدید به درس های مکانیک و کروی موندگار شدم. سال دوم به دلیل اشتباهاتی که در حد بلد نبودن الفبای انگلیسی قبول نشدم. اما سال سوم بالاخره قبول شدم و در جمع شما قرار گرفتم.
  6. ThE sTaR
    ThE sTaR
    salam bebakhshid fingilish minevisam.
    alireza arjmand hastam az mazandaran ghaem sahr emsal dowomam va kheili khoshhalam ke to jametonam.
    dar zemn oni ke olampyad nojom mige einakie va esmesham ilia arbabie.
    va kamelan ham ba hojati nezhad fargh dare.
  7. starscream4002
    starscream4002
    استاد سعید، شما که کلا فرقی نکردین حالا دیگه نمی دونم منظورتون از تغییر چی بود...

گویا دیگه به سلامتی تاپیک راه افتاد...

علیرضا [ارجمند]، تو ساعت 1:50 دقیقه ی بامداد، آنلاین شده بودی و اینجا کامنت فینگلیش گذاشته بودی؟!(در حالی که می گفتی وقت برای حل سوال کم بود!؟) بچه جان، دیر بخوابی که هیچی سر کلاس نمی فهمی!

با تشکر از کسایی که اینجا پست گذاشتن و خودشون رو معرفی کردن،

امیر محمد، ماشاالله این آقای باقری همه رو شیفته ی نجوم کرده... من باید یه روزی با ایشون ملاقات کنم!

س.ا.
  8. saeed77
    saeed77
    e!
    مگه اون هم بریس می بنده؟؟؟؟؟
    به نظر من هر چی بیشتر به حدس ایشون دقت کنیم میفهمیم که شخص مورد نظر هر کسی میتونه باشه به غیر از من!
    پس بهتره دیگه دربارش بحث نکنیم و منتظر باشیم تا حدس دومشون بگن!
    البته اگه بگن!
  9. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    اونی که بریس می بنده آقای هادیانه نه؟
    امیر احمد اژیه رو هم که شناختم.
    شما همونی که سر زنگ دوم رفتی بیرون چن دقیقه؟
  10. saeed77
    saeed77
    بله!!!!!!!
    حالا من هم خودم معرفی میکنم:
    سعید حجتی نژاد هستم و در دبیرستان انرژی اتمی درس میخونم.
    ترکی هم در حد فهمیدن بلدم.
    دلیل انتخاب نجوم هم این بود که اصلا حوصله ی خوندن درس های عادی رو نداشتم و ندارم و البته در خوندنش مهارتی هم ندارم و کلا از بچگی به راه های میانبر علاقه ی خاصی داشتم! همین سبب شد که به المپیادی ها بپیوندم ولی بین نجوم و فیزیک شک داشتم که با صحبت های قاطعانه ی استاد باقری شکی برای اومدن به المپیاد نجوم باقی نموند.
    به سوال ایده دار حل کردن مخصوصا کروی خیلی علاقه دارم و از اخترفیزیک هم خوشم نمیاد!
    کلا اهل کتاب خوندن نیستم و اون یه مقدار قلیل کتابی هم که خوندم(در حد 2 جلد) هم به دلیل جوی بود که به واسطه ی دوستان بسیار درس خونم بهم دست میداد!
    اگر چیزی کم و کاستی داشت بگید تا بگم!
    حالا نوبت شماست که خودتون معرفی کنید!
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد