دروس مورد علاقه و مورد تنفر

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. کیمیا.م
    کیمیا.م
    منم فیزیک و ریاضی رو از همه بیشتر دوست دارم+ورزش
    البته علاقه دلیل نمیشه که ادم تو اون درس نمره خوب بگیره...من خودم ورزش شدم 6 حالا بقیه بماند:-" )
    (البته اشتباه شده بود)) اخه به راه رفتنم میخواست نمره بده بیشتر میشدم...)
    از عربی متنفرم با تمام وجود و دفاعی نیز...*اخه درسه؟...
    +از شیمیم زیاد خوشم نمیاد
    ++البته نجوم که جای خود دارد
  2. آیو
    آیو
    منم فقط از ریاضی و فیزیک خوشم میاد .
    البته برام فرقی نداره که عربی باشه یانباشه ولی زبان باید باشه.
    ازتاریخ متنفرم آخه چرا آدم باید چیزی بخونه که برای 100000000000سال پیشه ادبیات هم معنی شعراش نباشه بهتره .
  3. moonlight13
    moonlight13
    راهنمایی ام و از فیزیک خوشم میاد و از زیست بـــــــــــــــدم میاد!
  4. Hesaby
    Hesaby
    ریاضی را بسیار دوست می دارم چون هم معلمان خوبی داشته ام و هم نمرات خوبی در این درس میگرفتم اما از فیزیک بسیار متنفرم زیرا معلمان شایسته ای برای تدریس این درس تا به اکنون نداشته ام(یعنی یه بار داشتم فقط یه جلسه قبل امتحانای ترم اومد اونم که همه بچه ها ریختن سرش نفهمیدیم چی شد ولی خعلی معلم خوبی بود یادش بخیر)البته نمراتم هم در این درس شیرین که گلوی آدم را میزند تعریفی نداشته اند همه از 17شروع میشوند و به 20خاتمه پیدا میکنند و این بسیار قباهت(املا؟)دارد.
    همین دیگه آهان از زیست هم خعللللللللللللی بدم میاد مخصوصا از اشکالشو اینا چندشه اصن از مطالعات اجتماعی هم خوشم میاد معلمش خعلی باحاله همشم 20میشم به همین دلیل دوست می دارم
  5. m.najabat
    m.najabat
    با شیمی ، ریاضی ، زبان و صد البته دین و زندگی حال می کنم ولی از فیزیک و هندسه و به خصوص عربی متنفرم.
  6. starscream4002
    starscream4002
    مورد علاقه: شیمی و زیست(با اینکه ریاضی فیزیکم، کتاب زیست شناسی تجربی ها رو می خونم!)
    مورد تنفر: دین و زندگی، عربی، ادبیات و کلا هر درس حفظی.
  7. violet20
    violet20
    سلام دوستان سمپادی! منم ذاتا عاشق فیزیکم ریاضیو زیستم خیلی دوس دارم از عربی و امادگی و درسای حفظی بیخود متنفرم اگه هم وزیر بودم مطمئنا امادگی و عربی رو حذف میکردم یه زبون دیگه مثلا فرانسوی میذاشتم!
  8. Marzieh hedayati
    Marzieh hedayati
    سلام ب دوستان عزیز...!

من عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااشق ادبیاتم و تاریخ...
    و از ریاضی هم حاااااااااااااااااااااالم بهم میخوره...
  9. violet20
    violet20
    ولی عربی و دینی توکنکور خیلی بداد ادم میرسه مجبوریم بخونیم مگه اینکه کلا المپیادی باشی دینی خیلی ایه داره همش عینه همه!
  10. tina
    tina
    سلام
    من از ریاضی و فیزیک و شیمی و هندسه و زبان و ادبیات و زبان فارسی ( قسمت هایی که توش فیلم میبینیم ) خوشم میاد
    اگه جای وزیر آموزش و پرورش بودم زنگ مهارت های زندگی و هنر و فلسفه و تاریخ علم (به یاد آقای ایرجی) میذاشتم .
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد