دروس مورد علاقه و مورد تنفر

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. BigBang
    BigBang
    سلام
    من خیلی فیزیکو دوست دارم!!!
    با خود دینی مشکلی ندارم ولی با کتابو معلم دین و زندگیمون خیلی نمیسازم!!!
    از زیست آموزش پرورشم خیلی خوشم نمیاد!!!!
  2. behnood
    behnood
    فیزیک ، ریاضی ، کامپیوتر رو تو درهای مدرسه خیلی دوس دارم ولی در کل نجوووووومموووووو عشقه

از عربی ، دینی ، اجتماعی و زیستشناسی هم متنفرم
  3. Sky_Watcher
    Sky_Watcher
    بیای سال دوم ، از شر اجتماعی و زیست راحت میشی (البته اگه بیای ریاضی-فیزیک)
    البته جغرافیا اضافه میشه.ولی من تقریبا خوش شانسم که حد اقل یه معلم جغرافیای باحال داریم.
  4. ilaap93
    ilaap93
    salam man az riazi & fizik & shimi & nojooooom khosham miad va az ejtemaE & arabi & zist badam miad
  5. Astronomer
    Astronomer
    دوستانی که با دین مشکل دارند که هیچی و کسانی که با این نوع دینی خوندن مشکل دارن میتونن خودشون دینشون رو جور دیگری بخونند.... این از این

اونایی که نسبت به عربی اینقده تنفر دارند باید بهشون بگم که بنده چندین برابرش رو داشتم ولی زمانی که برای کنکور میخوندم به شدت درس مورد علاقه ای برام شد و دلیل اون رو تنها یک چیز میدونم !!! یک کتاب فوق العاده و رسم یک سیستم درختی برای خوندن عربی... چون همه چیزایی که تو عربی میگن درهمه ادم نمیتونه تحلیلشون کنه ولی وقتی همه نکات عربی رو کنار هم میاری و تو یک چارت درختی رسم میکنی میبینی چقده سازمان یافته هست و حتی استثناها هم در اون سازمان یافته هست... البته بدون در نظر گرفتن سماعی ها مثل اعلال که اون هم کمی زیبایی شناسی آوا میخواد! من که بدون قواعد اعلال، اعلال میکردم!!!
  6. Astronomer
    Astronomer
    فیزیک و ریاضی رو عاشق بودم و زیست و شیمی رو دوست داشتم از هندسه به خاطر معلمش دوری میجستم و از دیگر دروس عمومی هم دل خوشی نداشتم بیشتر به خاطر سطح پایین تفکراتی معللمانی که رشته های گلابی علوم انسانی ها را تدریس میکردند، در برخورد با مسائل داشتند. اعم از جغرافیا و اجتماعی و دفاعی و ...

البته در کل هم معتقدم که معلم خوب میتونه باعث جذب شدید دانش اموز به سمت درس بشه البته اگه دانش اموز کلا در سال 3جلسه بره سر کلاس اون درس...
  7. hamed sanaie kia
    hamed sanaie kia
    از فیزیک وریاضی وشیمی (به ترتیب علاقه)دوست دارم
    اما ازدرس های حفظی متنفرم
  8. COLDFIRE
    COLDFIRE
    از عربی و دینی وزبان فارسی به شدت بدم میاد
    عاشق فیزیک وریاضی ام
  9. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    عربی رو قبلا بدم میومد ولی خوندم دیدم نه مث که خوبه! دینی دوست می دارم و شیمی.... ازش وحشت دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بقیه درسا رو خیلی دوست دارم کلا!
  10. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    سلاااااااااااام من عاشق فیزیک و ریاضیم
    ولی از اجنماعیو زبان فارسی و عربی و زیست وای زیست خیلی بدم میاد
    ولی من تابستون خیلی شیمی رو دوست داشتم چون هم معلم المپیادمون خوب بود
    همم برا المپیاد شیمی سال سوم بود عاشقش شده بودم اون موقع شده بودم مخ شیمی!
    ولی سر همون خاطره ای که براتون نوشتم امسال چون معلممون اصلا خوب نبود منم از شیمی
    بدم امد اما شیمی سال سومو خیلی دوست دارم!
    نجوم که جای خود دارد زندگیه من!!!
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد