موسيقي

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. solh
    solh
    به چه نوع موسيقي علاقه ي بيشتري داريد؟(كلاسيك، جاز ، پاپ و...)
  2. solh
    solh
    من كلا با موسيقي كلاسيك زياد رابطه دارم . از سبك هاي كلاسيك هم به بارو ك و رومانتيك علاقه ي زيادي دارم . موسيقي هاي باخ و برامس رو خيلي ميپسندم . در مورد موسيقي هاي جديد هم جاز رو بيشتر از همه دوست دارم (اونم بيشتر شب ها!!!) و يه جورايي هميشه دوست داشتم داخل محافلي باشم كه موسيقي جاز زده ميشه (اگه توي نيواورلان باشه كه محشره ).
  3. saeedmozah
    saeedmozah
    کلاسیک
    فقط پیانو بزنه
    ولی بعد از اون هم سنتور
    باز هم تکنوازی سنتور
  4. Hojjat Zafarkhah
    Hojjat Zafarkhah
    جاست رپ!!
    اونم نه هر رپی،بیشتر سیاسی و اجتماعی گوش میدم!!

البته یه چیزی میگم بر من خرده نگیرید:
    کنار رپ، متال و راک گوش میدم،اما عاشق سنتی فقط همای هستم (بقیه رو بیخیال)!!!
    (این همای نمیدونم چه صیغه ایه؟؟؟از کجا وارد علایقم شده؟؟؟)
  5. *artemis
    *artemis
    سلام
    موسیقی یه هنر آرام بخش و هر قسمت از این هنر که بتونه به لحظه هام آرامش بده دوست دارم حالا چه پاپ/ چه رپ و چه سنتی
  6. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    البته این هنر ممکنه سوهان روح هم بشه !!!
  7. solh
    solh
    اگه منظورت این چیزاییه که جدیدا بهش میگن هنر ، اصلا هنر نیست که بخواد چیزی باشه که سوهان باشه !!!
    اما اگه منظورت بعضی آهنگاییه که آدم رو به احساس ناخوشی میبرند ( که فکر نمیکنم منظورت این باشه ) خوب هنری که این چیزا توش نباشه دیگه هنر نیست !!!
  8. jawl mong
    jawl mong
    من کلاسیک رو بیشتر از بقیه دوست دارم مخصوصآ اگر با پیانو و ویولن نواخته شه.
  9. khashayar
    khashayar
    در ایک جمله میشه گفت که موسیقی یعنی عشق و زندگی.تاثیرش از هر چیزی در زندگی بیشتره و فکر نکنم کسی پیدا بشه که از موسیقی (علم ناب بشریت) بدش بیاد.همه سبک های موسیقی زیباست و در این شکی نیست و باید فهمید کدوم سبک با عقاید و احساسات ما بیشتر هماهنگه.من خودم از سبک های پاپ و کلاسیک و هیپ پاپ و رپ خوشم میاد ولی تکنوازی های پیانو و سنتور و تار ویولن بیشتر از هر چی حال میده.
  10. Asteroid
    Asteroid
    متال و راک و کلاسیک از موسیقی های مورد علاقه ی من هستن....البته بیشتر کلاسیک، و کلا هر موسیقی ای که مربوط به برامس باشه با تمام وجودم گوش میدم.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد