ساز شناسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
  1. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    دوستان من میخوام ویلولون بخرم.
    کسی میتونه منو راهنمایی بکنه ؟
  2. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    یه گیتار خوبم بخوام بخرم باید چیجوری باشه؟ ( کلا )
  3. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    از برادران مطرب تقاضای راهنمایی داریم
  4. 'mgR = 1/2mr2f'y
    'mgR = 1/2mr2f'y
    من پیشنهادم اینه اول ببینید توانایی و استعداد نواختن چه سازی رو دارین بعد برید سراغش ، به طور مثال عرض میکنم ویولون نواز موفق شدن نیاز به تمرین روزانه بالای ۵ ساعت داره و ایضا انگشتان کشیده و مچ قوی و صبر و حوصله زیاد و از همه مهمتر خانواده شکیبا و مکان برای تمرین !!! چون واقعا در ابتدای یادگیری صداهای فجیعی از این ساز در میاد و تا زمانی که شما بخواین یهودی منوهین بشین خانواده و اطرافیانتون پیر شدن !!! چه بسا شنواییشون هم آسیب دیده !!! پس حسابی راجع به ویولون فکر کنید بعد برید سراغش گیتار هم به همین منواله ولی یادگیریش و شروع نوازندگیش معمولا سریعتر از ویولون هست .

گیتار از ۲۰۰ تومن شروع میشه تا ۱۲ ملیون و به بالا

ویولون هم تو همین حدوداست
  5. آیدا رجبی
    آیدا رجبی
    بادرود فراوان!
    یکی از همشهری های من سازی اختراع کرده یا بهتره بگم سازی متولد کرده به نام ((یسنای)) این ساز واقعا صدایی تازه در موسیقی ایران ماست وصدایی بسیاااار دلنشین و نافذ داره
  6. Leili
    Leili
    سلام دوستان عزیز من تازه به این گروه ملحق شدم . من سه تار و تنبور میزنم ولی کمانچه رو از همه سازها بیشتر دوست دارم .
  7. Leili
    Leili
    آیدا رجبی عزیز اگر لطف کنید در مورد ساز جدید یسنای توضیحات بیشتری ارائه دهید ممنون میشم . من ساز سازی هم میکنم البته تنبور و سه تار و یک ساز جدید که انشالله در آینده براتون از ساختارش صحبت خواهم کرد . با تشکر
  8. s.ataei
    s.ataei
    سلام دوستان کسی اینجا"کمانچه" نمیزنه؟
  9. s.ataei
    s.ataei
    من یک ساز نه چندان جدید معرفی می کنم که شاید دوستان نوازنده بشناسن اسم این ساز صراحی هستش و استاد شجریان اختراعش کردن. 4تار دارد وبا آرشه نواخته میشه افرادی که ویولن یا کمانچه میزنند به راحتی میتونن این ساز رو هم بزنن!

و خارج از این ساز دوست من با 10 تا لیوان که توی هر کدومشون مقداری آب ریخته بود یه ساز ساخت!... مقدار آب در هر ظرف متفاوت بود و اون دستش رو توی آب هر لیوان میکرد و به لبه لیوان می کشید خب صدای جالبی داشت...
  10. نیکو خشنودان
    نیکو خشنودان
    آیدا جان ممکنه راجب یسنای بیشتر توضیح بدی؟
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد