سایت رصدخانه ابن صلاح ebnesalah.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. Chegini
    Chegini
    سلام به دوستان
    یکی دو هفتس که سایت رصدخونه بعد سال ها (شاید از ابتدای تاسیس) فعالیتشو آغاز کرده با چهره ای متفاوت و در خور منجمای ساکن همدان.
    هدف از این ارسال طرح نظرات، پیشنهاد ها و انتقادهای شما دوستان عزیز هست.
    منتظر هستم...
  2. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    درود بر شما جناب چگینی
    من که خیلی خوشحال شدم
    واقعا هیچ امیدی به فعالیت های رصد خونه نداشتم مثل این بود که یک عده کلی هم فعالیت علمی (؟) انجام میدن اما هیچ کس خبر دار نمیشه جز خودشون
  3. kimiya-gh
    kimiya-gh
    البته سایت رصد خونه ی مدتی کلاا تعطیل بودش
    ینی هیچ کی به فکر راه انداختنش نبود
    باز خداردو شکر دوستان یاد این سایت افتادن
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    سلام به همه و با تشکر از زحمات آقای چگینی!
    میشه آدرس سایتو بزارین؟ ماشالا قبلا انقدر پر بار بود و بهش سر میزدیم آدرسش یادم رفته! البته اگه آدرس تغییر کرده، ممنون میشم آدرس جدیدو بدین
  5. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    اینم آدرس :
    http://www.ebnesalah.ir/
    البته نمی دونم الان چرا باز نمیشه ؟؟؟
  6. Chegini
    Chegini
    ممنون از نظرات دوستان
    اگر این سایت که شناسنامه منجمای آماتور و حرفه ای (استان) همدانه، فعال نبوده و یا اصلن نبوده، بخشیش به خود ما مربوط بوده و چنین برابر ِ این به مسئولینش.
    به هر حال این سایت که به نظرم متعلق به هیچ شخص حقوقی و حقیقی نیست راه افتاده (از این بابت نیست که متعلق به همه ماست.)
    مایلم عزیزان به جای کنایه زدن به چیزی که پیش از این نبوده و یا وجود نداشته، کمک کنند تا دوباره با یاری همه و با رعایت اصول و قواعد علمی و اخلاقی این سایت برای سال های سال پابرجا بمونه و هیچ فردی با خودخواهی نتونه اونو از ما بگیرش.
    ممنون از توجهتون. منتظر نظرات، پیشنهادها و انتقاداتتون می مونم. به کمک شماها نیاز هست ...
  7. Chegini
    Chegini
    خانم روشنی درست می فرمائید. 2-3 روز سایت از سوی ارائه دهنده هاست قطع بوده متاسفنه.
  8. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    بله حق با شماست، منم اگه بتونم کاری انجام بدم خوشحال میشم!
    فقط یه سوال داشتم، مطالب سایت به طور کامل نوشته نشده؟ یا ایراد از مرورگر منه؟ چون فک کنم صفحات آموزشی خالیه، اگه هنوز نوشته نشده، همین جا واسه نوشتن بخش دنباله داراش اعلام آمادگی میکنم!
  9. Chegini
    Chegini
    بله، خیلی از صفحات هنوز کامل نشده و واسه همینه که میگم به کمک شما و دوستان دیگه نیاز هست. قسمت آموزش که مد نظر هست در واقع یک توتوریال آموزشیست که به عنوان یک منبع معتبر برای تمام منجمان هستش. ما باید رفته رفته به تکمیلش بپردازیم. البته با عناوین بیشتر و متون و منابع بیشتر.
    قسمت رسانه یا مولتی مدیا هم که باید شکل فرم ثابت خودشو بگیره. اخبار، مقاله ها، تصویر، کتاب، نرم افزار و مجله عناوین این قسمت هستند. فعلن این قسمت در بخش های اخبار و مقاله ها فعال تر هست تا رفته رفته قسمت های دیگر کامل شوند.
    قسمت فعالیت ها که مشخص هست و به ارائه فعالیت های صورت گرفته توسط مرکز می پردازه.
  10. Chegini
    Chegini
    در وهله ی اول نیاز هست که اصول و قواعد علمی و اخلاقی نوشتن متون رعایت بشه و کمیت نوشته ها در درجه ی دوم قرار میگیره. من از خانم مهدیه سپاسگزاری میکنم که اعلام آمادگی کردن. قسمت دنباله دارها قسمتیست که من هم دارم روش کار میکنم برای نوشتن توتوریالش.
    خوشحال میشم که در موردش با هم صحبتی داشته باشیم. منابع (به خصوص لاتین) و موضوعات مشخص بشه و بعدش نوشتنش آغاز بشه.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد