معرفی اعضا گروه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. مهدی ناصری
    مهدی ناصری
    با سلام
    قبل از هر چیز بهتره خودتون رو این جا معرفی کنید و از فعالیت هایی که در زمینه عکاسی دارید تعریف کنید تا آشنایی بیشتری داشته باشیم.
  2. Andromeda73
    Andromeda73
    سلام.
    بنده متاسفانه هیچ فعالیتی در زمینه عکاسی نداشتم تا حالا و کاملا خنثی م.بهتر بگم هیچی درباره ش نمیدونم...
    اما فکر میکنم ذوق هنریشو دارم(اعتماد به نفس در حد بارسلون!!!)
    و از اون مهمتر،علاقه دارم.
    فقط برا این تو این گروه عضو شدم که سوال بپرسم و یاد بگیرم.
    امیدوارم اعضای گروه(که تا جایی که من میدونم حرفه ایهای عکاسی اند) عضویت بنده رو در این گروه جسارت تلقی نکنند...
  3. Andromeda73
    Andromeda73
    پیشاپیش از تمامی دوستایی که به سوالای ناشیانه من پاسخ خواهند داد تشکر میکنم...
  4. مهدی ناصری
    مهدی ناصری
    دوست گرامی Andromeda73؛
    هیچ اشکالی نداره که شما تجربه ای ندارید، اتفاقا این گروه میتونه کمک کنه که شما با اعضای عکاس ارتباط بهتری داشته باشید و بتونید مطالب خوبی رو یاد بگیرید.
    و قطعا مطالعه موضوعات تالار عکاسی به شما کمک می کنه که اطلاعات زیادی بدست بیارید.
  5. Navid MMM
    Navid MMM
    سلام دوستان نوید هستم
    به صورت آکادمیک عکاسی کار نکردم....فعلا با دوربین های کامپکت کار میکنم....امیدوارم بتونم از شماها چیزای خوبی رو یاد بگیرم چون میمیرم واسه عکاسی
  6. berjis93
    berjis93
    سلام دوستان.ممنون از ایجاد این تاپیک.من زیاد عکاسی نکردم ولی خیلی عکاسیو دوست دارم به خصوص تایمز لب رو.امید وارم باراهنمایی های خوبتون منو به سمت این هنر زیبا هدایت کنید
  7. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    سلام من طاها ناگهی هستم و در تهران زندگی می کنم.
    پدرم عکاسه و به واسطه پدرم من هم کمی عکاسی می کنم. امیدوارم بتوانم از تجربیات شما دوستان خوبم استفاده کنم و در این گروه تاثیرات مثبت بگذارم.
    با تشکر
  8. AMIR REZA 313
    AMIR REZA 313
    سلام به همه.عکاسی نجومی حرفه ای ندارم اما هرجا تلسکوپم میره(تو این آلودگی پیدا کردن یک جای خوب واقعا سخته) دوربین رو هم باخودم میبرم شاید یک عکسی هم گرفتم!
  9. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    سلام به همگی!!!! منم برای استفاده از راهنمایی های دوستان عکاس عضو این گروه شدم
    عکاسی رو خیلی دوست دارم اما تاحالا برای یاد گرفتنش کاری نکردم و هرزگاهی شانسی عکس میگیرم و بعضی وقتا هم خوب میشه، ینی بدک نمیشه!
  10. kimiya-gh
    kimiya-gh
    سلام
    منم کیمیا قاسمیانم از همدان
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد