اطلاعیه ها و همایش های خودمون

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. mehrnoosh00
    mehrnoosh00
    پوسترارو دیدم؛ دست گلت درد نکنه! مرسی واسه زحمتات!
  2. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    خوبه که خوشتون اومده؛ البته یکم کار داره!
  3. آیو
    آیو
    مهدیه عزیز از فضولی دارم منفجر میشم دو راه داری:
    1-یا همینحا عکس ها رو بگذار
    2-یا یه تاپیکی اجاد کن و اونجا بگذار
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    مرسی آیو جان از لطفی که داری! ولی هنوز نه به باره نه به داره!
    من فقط دو سه تا پوستر طراحی کرده بودم که اونا رو واسه مهنوش میل کردم و دیروزم دوتایی رفتیم بیرون تا بقیه ی کارارو بکنیم و از ساعت 11 تا 3 من خونشون بودم و بعدشم رفتیم بامبو که یه سری دیگه از کارارو انجام بدیم چون احتیاج داشتیم از بیرون دنبال کارارو بگیریم...
  5. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    بچه ها این به عنوان اطلاعیه و اینا نیست!
    فقط این پستو زدم که ازتون تشکر کنم که تو این گروه عضو شدید و داریم برای پیشرفت کردن علاقمون به همدیگه کمک میکنیم!
    روزی که ازتون نظر خواستم و همتون نظر دادین و اعلام کردم که خودمم ایده ی برگزاری یک همایشو دارم و بهم گفتین که خوبه و با کمکاتون کمکم کردین و هنوزم دارین میکنین واقعا روز دوست داشتنی ای بود و هنوزم هست...
    واقعا باید بگم که بچه های این گروهو عاشقانه دوست دارم! امیدوارم همایشمون خوب پیش بره و شاهد برگزاری چنین همایش هایی تو استان های شما هم باشیم!
  6. mehrnoosh00
    mehrnoosh00
    مهدیه چه احساساتی شده!!!!
    بچه ها من دیروز چنتا عکس از خودمون در حال کار کردن با کامپیوتر و لپ تاپ گرفتم و یه عکس سوژه هم از مهدیه گرفتم که در حال خوابیدن بود و اصلا نفهمید کی ازش عکس گرفتم و الانم گذاشتتش تو عکس شخصیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    محض اطلاع عرض کنم، بنده در حال خوابیدن نبودم و مینی لپ تاپ رو کاملا باز کرده بودم رو میز ، و داشتم عکسای نجومی نگاه میکردم! این عکسارو هم شاید بعدها تو تاپیکی که انشاء الله قراره ایجاد بشه میزاریم!
    البته من هنوز از آقای اکبرنیا واسه اجازه ایجادش چیزی دریافت نکردم، اما هر وقت که ایشون بهم جواب بدن تاپیکو ایجاد میکنم!
    امیدوارم موافقت کنن!
  8. mehrnoosh00
    mehrnoosh00
    مهدیه جان اطلاعیه ی جدیدو به اطلاع نمیرسونی؟
    من که دارم بــــــــــــــــــــــــ ـــــال در میارممممممممممممم!!!!!!!!!!!!
  9. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    آخه هنوز که صد در صد نشده! ینی شده ها ولی... حالا یکم صبر کن، زود نمیخوام بگم!
  10. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    ببیــــــــــــــــــــــ ـــــن من میخوام بگم!
    اما این گروه 23 نفر جمعیت داره، ولی فقط تو میگی بگو! پس رای با اکثریته و منم سورپرایزمو نمیییییییییییگم!
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد