رصد گاه های استان همدان

1. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    درود بر دوستان همشهری
    این جا محلی است برای بررسی نقاط رصدی و رصدگاه های استان و شهرمون
    پیروز بمونید
  2. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    خوب من باید این گفتگو رو زود تر ایجاد می کردم
    اگه دقت کرده باشید بحث رصد گاه ها داخل گفتگوی " باشگاه نجوم همدان " پیش کشیده شد
    ادامه بحث اینجا
    سپاس از همکاری شما
  3. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    خوب من 3 تا مکان رو اعلام کردم
    اگه یادتون باشه این ها بودن
    1) قلعه نوشیجان
    2)سراب گیان
    3)سد اکباتان و روستا های اطرافش

متاسفانه دسترسی ندارم که پیغام های داخل اون گفتگو و اینجا منتقل کنم پس خواهش مندم نظرات رو اینجا بیان کنید .

از آقای قیاسوند ممنون به خاطر توضیحاتشون من فقط یکباز از تو ماشین این قلعه رودیدم
    با توجه به توضیحات به نظر میاد خوب باشه اما امنیت خیلی مهمه از نظر امنیت چه طور ؟؟؟
    من باز هم تحقیق میکنم ببینم چطوریه شاید با میراث فرهنگی تماس گرفتم
    چند تا روستا نزدیک سد اکباتان هست که از نظر جغرافیایی جای خوبه هستن فکر کنم امنیت خوبی داشته باشند اما متاسفانه اسم روستا ها رو نمی دونم
    دوستان اگه اطلاعی دارید ممنون میشم در اختیار ما بزارید
    پیروز باشید
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    به نظر خود من که با توجه به اینکه به ملایر نزدیکه، از امکانات اورژانس و درمانی خوبی هم میتونه بر خوردار باشه.
    میخواستم چند تا عکس ازش بزارم ولی از این طرز قرار دادن تصویر ها چیزی نفهمیدم!
    البته سد اکباتان و روستا های اطرافش فکر کنم با توجه به اینکه به بیمارستان ها نزدیکترند از این لحاظ بهتر باشن، اما آلودگی نوریشو چه طور عرض یابی میکنین؟
    البته اینم بگم که صرفا من فقط امکانات درمانی رو مهم نمیدونم اما یکی از ویژگی های خوب یک رصد گاه خوب این بود...
    ممنون از همگی، مرسی رخساره جان که این بحثو به طور جداگانه ایجاد کردی!
  5. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    بله اسم اون روستا ورکانه است همونی که من منظورم بود تقریبا بن بست و انتهای جاده ای که از سد اکباتان میگذره
    این عکس هوایی این روستا هست

ولی در مورذ نوشیجان می خوام به معاون استاندار " آقای فامیل کریمی " نامه بنویسیم و دقیقا آیتم هایی رو که در تاپیک مانیفست هست رو ازشون بپرسم
    حالا دوستان فرصت غنیمته اگر شما هم جایی به ذهنتون میرسه بگید تا من داخل نامم بپرسم از ایشون
    سپاس از همکاری تون
  6. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    خیلی ممنون واقعا از این همه همکاری
    من دیگه نامه رو ارسال کردم
  7. BehzadQ
    BehzadQ
    شروع کار با همین یکی دو جا هم بد نیست فعلا..
  8. BehzadQ
    BehzadQ
    شروع کار با همین یکی دو جا هم بد نیست فعلا..
  9. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    سلامی دوباره پس از یک یا شایدم دو ماه
    رخساره جان، کار رصد گاه ها چه طور شد؟ به کجا رسید؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد