پایان دنیا ، واقعیت یا خیال

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
  1. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    بـــــــــــــــه بـــــــــــــــــــــه میبینم که نابود نشدیم و فقط خیال بود...
    باسپاس فراوان از دوست بسیار عزیزم خانم رخساره روشنی بابت ایجاد این بحث جالب
    بریم از انقلاب زمستونی لذت ببریم...
    فقط ای کاش یه دو سه روز زمین تاریک میشد که امتحان دوشنبه بپره... حیـــــــــــــــف باشه شانس نداریم کـــــــــــــه...
  2. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    بچه ها من تازگیا فهمیدم که ما از باز ماندگانیم!
    1/1/1 رو به همه تبریک میگم خوشحالم شما هم زنده موندین بیاین اعلام زنده بودن کنین...
    این آداموس و مرلین هم که گذاشته بودنمون سر کار
    کلا تازگیا همه مارو میزارن سر کار، مگه نه کیمیا؟
    اینم از مشکلات ما منجمای آماتوره، البته من خیلی خیلی تازه کارم نمیدونم میتونم به خودم بگم منجم یا نه؟ یه وقت دوستان نیان بگن ادعا هاتون زیاده... نظرت چیه کیمیا؟
    میگم رخساره جان ای کاش یه لطفی بکنی و یه بحثم در رابطه با مشکلات منجمان این جا ایجاد کنی
    ممنون!
  3. kimiya-gh
    kimiya-gh
    ن عزیزم
    مال مغروریمونه.............
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    غرور؟
    بـــــــــــه نکته ی مهمی اشاره کردی ، من به غرورم افتخار میکنم و احساس نمیکنم که بیش از حد باشه کاملا اندازست نه کمه، نه زیاد... فقط درک نمیکنم بعضی ها چه طور به خودشون اجازه میدن حتی بیان در این مورد با من حرف بزنن... اما فهمیدم که با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد!
    واقعا که، حتی یه کارم نمیتونن درست انجام بدن بعد میان و...
    آخ خدا چی میشه این جریان 3 روز تاریکی سال دیگه اتفاق بیفته و ماهم به این آدما که بودنشون رو زمین فقط ضرره چیزی نگیم و از ترس برن اون دنیا...
  5. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    من اگه حال اینو نگیرم خودم میمیرم...................................... ...........
    بگو تو رو چه به ما؟ تو رو چه به اظهار نظر کردن درباره نجوم؟ بهتره کلاسای المپیادتو بری، که رتبه ی آخر المپیاد رو نیاری....
    وای، وای احساس میکنم از خورشیدم داغ ترم...
    خدایا این حسودان علم رو خودت از روی زمین بردار!
  6. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    دوستان گلم جای این بحث ها این جا نیست ها
    با قوانین مغایرت داره
    امیدوارم مجبور نشم پیام ها رو حذف کنم
  7. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    آره رخساره جان درست میگی... اتفاقا اگه پیامارو حذف کنی فکر کنم بهتر باشه، عصبانی بودیم یه چیزی نوشتیم
    شرمنده
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد