مکالمه بین رضا طامهری و Sky-Watcher

12 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. ممنون قربان / بله من تخفیف رو خواهم داد ان شاءالله /تشکر
  2. سلام
    فکر کنم مقرتون رو در پارس کنون دیدم البته فکر کنم
    البته من الان متوجه شدم مقرتون گوتو نداره و با توجه به اون حتما تخفیف بدین... حتما
    قیمت بالاست... دفعه پیش فکر کردم گوتو داره
  3. سلام علیکم بر دوست گرامی اقای طامهری عزیز حال شما خوبه ؟طاعات عبادات شما قبول حق ان شاءالله
    اقا رضا ، من حقیقت خارج از فروم مشتری پیدا شده برای مقرeq5 .ایشون درخواست تخفیف دارند و گفته قیمت بالایی زدی. / ایا قیمت خیلی بالایی گفتم ؟ تا چقدر راه بیام به نظر شما که به مشکل برنخورم ، چون باید مدل pro رو هم بخرم .باتشکر
  4. سلام علیکم .ممنون جناب طامهری عزیز .شما لطف دارید .دست شمادردنکند .ناقابل شماست استاد .خدا خیرتان بدهد.زنده باد .ممنون
  5. قیمتش منصفانه است
    تو ذهنم هست اگر کسی خواست شما رو معرفی میکنم
  6. http://forum.avastarco.com/forum/sho...B7%D8%A8%DB%8C
    مشاهده بفرمایید.تشکر
  7. ممنون تشکر /اقای احمدیان که فرمودید نام ایدیشون چی هستش ؟استعلامش بی ضرر هستش /دست شما دردنکن
  8. سلام دوست گرامی
    تا اونجایی که من اطلاع دارم نه! البته من شنیدم برای برندهای دیگه هم apogradeاومده اما فکر نکنم تو ایران کسی اینکار رو انجام بده
    البته بعید اقای عباس احمدیان(از کاربرهای اوا) این کار رو انجام بدهند! البته اونم بعیده
  9. سلام علیکم اقای طامهری گرامی/ اقا ممنون بابت پاسخ دهی خوب شما و خواستم در اینجا بپرسم که ایا apograde تلسکوپ های ویلیام اپتیک در ایران صورت می گیرد ؟در ایران تاحالا کسی چنین اقدامی کرده ؟ تشکر
  10. خواهش می کنم ولی فکرنمی کنم این طور باش چون با لمس بدنه متوجه می شوید که فلز هستش به غیر از پیچ سف کردن که پلاستیک فشرده هستش چون خود بنده دوربین ربع کیلویی رو روی این سوار می کردم /شما بگید چه دوربین رو می خواهید نصب کنید تا بنده از خود موسسه اسمان شب براتون استعلام کنم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 12
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد