مکالمه بین jooyande و Mostafa

8 پیغام بازدید کنندگان

1. تبریک میگم آقای امام!
  2. سلام آقاي الهاميان

من خبر ندارم !
  3. سلام
    j,gnj,k lfhv;

میخواستم بپرسم از آوا استار کسی برای اختفای 17 شهریور 91 شرکت میکنه یا نه؟
  4. سلام جناب الهامیان
    ممنون به خاطر پیشنهاد خوبتون
    حتمآ در اولین فرصت از توانایی های شما در این بخش یا بخشی مشابه با آنچه پیشنهاد دادید ، استفاده خواهیم کرد
    موفق و پیروز باشید
  5. و همزمان به اطلاع میرسه که اگر قرار باشه این مسئولیت جدید (ویراستار فنی یا هر اسم دیگه ای) به کسی اعطا بشه، بنده داوطلب این قضیه هستم.

در جریان فعالیتم در نقش "ویراستار ادبی" ویکی نجوم، جدا شرمنده شدم. خدا شاهده که بارها و بارها صفحات ویرایش مطالب جدید رو باز کردم، اما به دلیل مشغله کاری زیاد، ویرایش نکرده بستمشون (هنوز هم تلاش دارم که بر سر عهدم باقی بمونم و در این زمینه در حد ممکن فعالیت کنم).

اما در مورد این مسئولیت جدید قضیه فرق میکنه. نرخ ایجاد تاپیک در آوا پایین هست (که یک ویژگی خوبه) و فعالیت این مسئولیت کم، اما تاثیر گذار و ضروری.

موفق باشید.
  6. تبریک.
    ویکی طرح هوشمندانه ای بود.
    منتظر بهتر شدنش هستم.
  7. سلام جناب الهاميان

راستش ترجيح ميدم فعلآ اين مورد مسكوت بمونه

انشاا... ما هفته آينده با مديران فروم جلسه اي برگزار ميكنيم و در اين باره يك تصميم جمعي خواهيم گرفت

موفق باشيد
  8. درود آقای مصطفی امام
    ممنون از درج نام مرکز گفتگو در میان دوستان آوا استار
    فقط لطفا اگر ممکنه به جای تصویری که از مرکز گفتگو در جدول گذاشتید، لوگوی مرکز گفتگو رو قرار بدید:
    http://patc.ir/home/ow_userfiles/plu...to/photo_2.jpg
    اصرار زیادی دارم که این لوگو به عنوان نشان مرکز گفتگو در همه جا شناخته بشه. ضمن اینکه در همون تصویری هم که ایجاد کرده بودید، نام مرکز گفتگو به صورت کامل درج نشده بود.

عذرخواهم بابت خرده فرمایشات.
    خوش باشید.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 8 تا 8
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد