مکالمه بین mahdad_haghighi و Kianoosh.S

6 پیغام بازدید کنندگان

1. چشماتون قشنگ می بینه

با توجه به اینکه امنیت لازمو داره گوسفند سرا فک کنم اگه آقای امام قبول کنن حدود 10 نفر با یه سرپرست (مثلا خود شما ) و با یه تلسکوپ سبک می تونن شب برن اونجا و صبح برگردن
  2. این عکست خیلی خوب شده پسر
    امیدوارم یا اونجا دید خوب داشته باشه و یا اینکه بشه رفت گوسفند سرا

خیلی وقته عکس نجومی ای که بدلم بشینه نگرفتم
  3. با ماشین حدود 45 دقیقه راهه (چون جادش خاکیه انقدر طولانیه)

البته اتوبوس خیلی بعیده بتونه اون مسیرو بره ولی خب همیشه تو کمپ ماشین هست که می بره گوسفند سرا و بر می گردونه
  4. آقا دمت گرم
    تا گوسفند سرا چند دقیقه راه؟
  5. سلام
    ممنون شما خوبین ؟

تو نقشه هایی که گذاشتم تقریبا معلومه، آلودگی خود پلور هست که البته به خاطر جمعیت کمش (حدود 500 نفر) زیاد نیستش. تا جایی که یادم میاد قسمت شرق کمپ هم تعدادی چراغ هست که تا صبح روشنن ولی افق جنوب و شمال (دماوند) آسمونش خوبه

دماوند دیده میشه ولی خب به خاطر فاصله زیادش و اینکه قسمت های پایین کوه به خاطر موانع بین راه دیده نمیشن نمیشه عکس درست و حسابی با منظره دماوند گرفت (یا حداقل من هرچی تلاش کردم عکس درست حسابی به دست نیومد ) ولی اگر آقای امام اون گوسفندسرا که نوشتم می بردن هم آسمونش فوق العاده بود هم منظرش.
    (گوسفندسرا: http://forum.avastarco.com/forum/gal...opy_-_copy.jpg)

در مورد حد قدرم هیچ ایده ای ندارم که حدود چند بود می ترسم یه چیز بگم خیلی پرت باشه فقط اگه بخواین می تونم عکس از آسمون بدم که مقایسه کنین خودتون

خواهش می کنم
  6. سلام مهداد جان
    حالت خوبه؟

آقا مثل اینکه شما این کمپ بودی. چند تا سوال داشتم.
    وضعیت آلودگی نوری منطقه چطوره؟ روستای نزدیک و در جهات مختلف چطوره؟
    حدود حد قدر چنده؟
    برای عکاسی نجومی منظره چطوره؟ دماوند تو دیدمون هست؟
    مرسی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد