مکالمه بین bigBAng...! و دختر ستاره

5 پیغام بازدید کنندگان

1. سلااام ،نظر لطفتونه

خواهش می کنم کاری نکردم که !

بله حق با شماست .
  2. سلام .خواهش می کنم باعث افتخار منه.
    واقعا ممنون به خاطر اطلاعاتی که دادین اینقدر این

گروه های نجومی تو شهرهای بزرگ پراکنده هستن و هیچ رابطه ایی هم با هم ندارن که آدم رو گیج می کنه من اصفهانی نیستم اینو برای یکی از دوستام که جدیدا اونجا ساکن شده خواستم بپرسم بازم واقعا خیلی ازتون ممنونم
  3. سلام مرسییی

ورودتون به فروم آوا استار خوش آمد میگم و ممنون بابت درخواست دوستی

والا مرکز به فعالی ادیب نیست که کلاس های آموزشی و رصد عمومی و باشگاه نجوم داشته باشه قبلا یه موسسه به آسمان پارس بود به مدیریت آقای محمد رحیمی که دوستان می گفتن کلاس های آموزشی داشته ولی الان دیگه برگزار نمی کنه و با ادیب همکاری داره

ماهنامه آسمان شب با این آدرس www.nightsky.ws
    جدیدا کلاس های آموزشی و تورهای رصدی برگزار می کنه
    که دفترشون اگه اشتباه نکرده باشم تو خیابون مرداویج هست
    یه آسمان نمام توی خیابون مصلی هست که یه انجمن نجوم کوچیکه و امکاناتش مثل ادیب نیست و از کلاس های آموزشی اون اطلاعی ندارم

و دیگه فکر نمی کنم انجمن نجومی باشه

البته شهرهای حاشیه اصفهان مثل بهارستان و شاهین شهرهر کدوم انجمن نجوم جداگونه دارند.
  4. سلام مرسییی

ورودتون به فروم آوا استار خوش آمد میگم و ممنون بابت درخواست دوستی

والا مرکز به فعالی ادیب نیست که کلاس های آموزشی و رصد عمومی و باشگاه نجوم داشته باشه قبلا یه موسسه به آسمان پارس بود به مدیریت آقای محمد رحیمی که دوستان می گفتن کلاس های آموزشی داشته ولی الان دیگه برگزار نمی کنه و با ادیب همکاری داره

ماهنامه آسمان شب با این آدرس www.nightsky.ws
    جدیدا کلاس های آموزشی و تورهای رصدی برگزار می کنه
    که دفترشون اگه اشتباه نکرده باشم تو خیابون مرداویج هست
    یه آسمان نمام توی خیابون مصلی هست که یه انجمن نجوم کوچیکه و امکاناتش مثل ادیب نیست و از کلاس های آموزشی اون اطلاعی ندارم

و دیگه فکر نمی کنم انجمن نجومی باشه

البته شهرهای حاشیه اصفهان مثل بهارستان و شاهین شهرهر کدوم انجمن نجوم جداگونه دارند.
  5. سلام خسته نباشید من عضو تقریبا جدید آوا هستم می خواستم بدونم اصفهان به جز مرکز نجوم ادیب دیگه چه گروه نجومی دیگه ایی داره؟ ممنون اگه بگید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد