مکالمه بین Ehsan و Tahereh Ramezani

88 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
  1. دقیقا هر کسی فیزیک خوانده باید عضو بشه! !

(بله مهم علاقه هست ولی فعلا عنوان ِ دانشجوی ِ فیزیک روی ِ من نیست! واسه همین هم بیخیال!)
  2. مگه فقط هر کسی فیزیک خونده باید عضو باشه ؟؟!!

مهم علاقــــست !!!....

چه بسیار انسان هایی که کارهای بزرگی در زمینه های مختلف انجام دادند ولی رشته ی تحصیلیشون چیز دیگه ای بوده ....

( بعدشم ارشد و دکتری هم هستا !! )
  3. سلام!

داغ ِ دلمو تازه نکنید! من که فیزیک نخوندم!
  4. سلام

شما را به عضویت در گروه انجمن فیزیکدانان آوا استار دعوت می کنم .
  5. سلام جناب خوب هستید ؟؟

خیلی ممنون بابت جواب پارادوکس ....

آقا لطفا بازم از این پارادوکس ها بزارید تا ذهنمون آشفته بشه ، و هر چی کتاب ها رو ورق بزنیم بگیم نه تو این کتابم نبود ، بریم سراغ کتاب بعدی .....

متشکرم
  6. علیک سلام

ممنون!

اتفاقا همین الان که اومدم فروم و پیامتون رو دیدم داشتم به این پارادکس فکر می کردم! ببینم می شه بالاخره یه راهی پیدا کرد!
  7. سلام خوب هستید ؟

آقا ذهن ما رو حسابی آشفته کردینــــا!!!!....

دیگه عشق فیزیکم ، همش دنبال این تاپیکم ( اگر کم پست میزارم ببخشید ولی شدید پیگیرش هستم ، وقت کنم بیشتر میرم دنبال سؤال ها )

ممنون بابت تاپیک ها و پست های بسیار خوبتون
  8. با مکاتبه منظور خوب بیان نمیشه ، اگر جوابشو پیدا نکردم ، دیدمتون حضوری می پرسم

به هر حال متشکرم
  9. من درست متوجه ِ سوالتون نشدم!

یک دسته بندی بر اساس جرم وجود داره که گفتم. و یک دسته بندی هم بر اساس تکانه ی ِ زاویه ای و بار الکتریکی که اون رو هم شما گفتید.

مثل این هستش که بگیم اشیا به دو دسته ی ِ جاندار و بیجان و تو جیب جا شونده و غیر تو جیب جا شونده (!) تقسیم میشن! حالا یک شئی می تونه جز هر دسته ای باشه.

سیاه چاله هم همین طوره دسته بندی بر اساس جرم منافاتی با دسته بندی بر اساس تکانه ی ِ زاویه ای یا بار الکتریکی نداره.

نمی دونم احتمالا درست سوالتون رو متوجه نشدم!
  10. با اجازه :

من در جایی خواندم و همان طور که خودتون در تاپیک فرموده بودید ، سیاه چاله ها را بر اساس بار الکتریکی و اندازه حرکت زاویه ای و جرم دسته بندی می کنند و سیاه چاله هایی مانند شوارتزشیلد و نردستروم و ... را بر اساس اندازه حرکت زاویه ای و بار الکتریکی دسته بندی می کنند ، و سیاه چاله هایی مانند سیاه چاله های کهکشانی و ریزسیاه چاله ها و ... را بر اساس جرمشان دسته بندی می کنند ؛

حال برایم سؤال این بود که چرا دسته بندی مربوط به جرم را از دیگر خصوصیات آن ها جدا کرده اند ؟

وقتی کمترین سیاه چاله ها هم جرم دارند و این خصیصه در همه اشان مشترک است ، چرا جداگانه در نظر گرفته شده ؟

چرا دسته بندی ای بر اساس هر سه خصیصه انجام نشده ؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 71 از 80 تا 88
صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد