مکالمه بین mohsen4465 و rezash

33 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
  1. سلام آقا محسن

راستش در همون موقع که واقعا غالب تهی کردم وخیلی ترسیدم.همونجا بود که فهمیدم وقتی میگن آخرالزمان کسی به کسی نیست راست میگن

چون همین که یک حادثه به این شکل آدم رو شوکه میکنه وای به حال اینکه بخواد اجرام آسمانی بریزن بهم

ولی خودم بعد ها هر چی فکر کردم فقط عدم تنظیم دوچشمی و استفاده مداوم از چشم در حالتهای مختلف باعثش شده

چشم غیر مسلح و تلسکوپ با بزرگنمائیهای مختلف و دوچشمی که همش از تنظیم خارج میشد وخواب آلودگی شاید باعث این مساله شده

به هرحال خیلی باحال بود همه ستاره ها دنباله دار شده بودن حتی مشتری
  2. سلام آقا رضا
    اون خاطره ی نجومیتون واقعاً جالب و عجیب بود. آدم رو به این فکر میبره که واقعاً چرا اینطور شده. من هم یه شب اینطوری شده بودم ولی نه در این حد. ستاره های پرنور رو با یه دنباله خیلی کوچیک میدیدم. البته در اون حدی نبود که بخوام زیاد بهش واکنش نشون بدم. فکر کنم مربوط به خطای کما میشه. حالا اینکه دقیقاً چطور تو چشم ایجاد میشه رو نمیدونم ولی حتماً بدلیل استفاده طولانی از ابزار اپتیکی اینطوری شده.
  3. با سلام

بنده هم زاد روزتان را صمیمانه تبریک گفته و برای شما آرزوی طول عمر همراه با کامیابی و موفقیت آرزو میکنم.

ببخشید که کمی دیر متوجه شدم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 31 از 33 تا 33
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد