مکالمه بین mohsen4465 و rezash

33 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
  1. سلام آقای شعبانی
    تونستید ison رو ببینید؟ من امروز هم بعنوان آخرین بار اقدام کردم ولی باز هم چیزی ندیدم. جالب اینکه امروز هم یک سری ستاره تقریباً شبیه به پایین تنه جبار اونجا بود. ضمناً عکس‌های قبلیتون اومدن ولی پست جدیدتون مشکل داره. بررسی کردم دیدم عکس‌ها دچار فیلتراسیون شدن. قبلی ها هم همین مشکلو داشتن ولی انگاری فیلترشو برداشتن.
  2. فردا صبح و در یک ساعت آخر که ماه در افق غربی است میشه اقدام کرد.و زیاد به اینطرف مزاحم نمیشه.

فقط امیدوارم تا قبل از آن یک عکس داغ و خیلی خوب آپلود شده باشه.

البته تا ظهر خیلی از آمریکائیها عکسهاشون رو آپلود خواهند کرد.

اگر یک دوربین مناسب داشتم,خیلی از این مشکلات رو نداشتیم و مکان دقیقش رو خودمون با عکاسی پیدا میکردیم.

به هر حال رصدش نیز برام جذابه.

به امید دیدنش.
  3. بله دقیقاً اون مینی جبّار بالای میدان دیدم توجه منو هم بخودش جلب کرد. همونطور که گفتین خیلی شبیه بود.
    پس به نقطه صحیح داشتم نگاه میکردم.
    با نور ماه فردا دیگه بعید میدونم بشه رصدش کرد. فکر کنم دیگه رفت تا‌ ماه نو. حالا بازم فردا بعنوان آخرین تلاش اقدام کنید. من که دیگه از دیدنش فعلاً تا نازک شدن هلال ماه قطع امید کردم. خیلی کم‌نوره.
  4. من در گرگ و میش هوا اقدام کردم و نتونستم ببینم.

البته افق شرقی من خیلی بهتر از دیگر قسمتهای آسمان است.

با توجه به موقعیت و مقارنه ای که با قلب الاسد و مریخ داره الان بهترین وقت برای رصد کردن آیسانه.

از استاری نایت کمک بگیر ولی حتما با عکسهای روزانه عکاسان نجومی مطابقت بده.

اتفاقا امروز صبح موقع رصد,در قسمتی که آیسان باید قرار داشته باشه تعدادی ستاره شبیه به صورت فلکی جبار رو دیدم.

کمربند جبار-شمشرش و پائین تنه جبار!

بسیار شبیه بود.حتما فردا زودتر اقدام میکنم و حتما عکسهای ارسالی را دنبال میکنم.

من فکر کنم بتونی با تلسکوپ 12 اینچی خودت ببینیش.

ولی بسیار محو .خیلی دقت کن که از روش رد نشی.
  5. چندتا از عکسا اومده اما بازم نه همشون.
    ضمناً حدود یکی دو ساعت پیش دوباره رفتم برای رصد ISON. ولی اصلاً هیچ اثری ازش ندیدم. یه گزارش مختصر هم تو تاپیک ISON گذاشتم. بنظرتون ممکنه Starry Night مکان اونو اشتباه نشون بده و منم دنبال ISON تو اون مکان اشتباه بگردم؟ البته مکان دنباله‌دارهای قبلی که دیده بودم رو خیلی دقیق نشون میداد.
  6. سلام

ممنون که خبر دادی.الان رفتم سایت خودش هم عکسها باز نمیشد.

ولی عکسهای دیگه ای رو جایگزین میکنم.
  7. سلام آقای شعبانی
    عکسایی که تو تاپیک ison گذاشتید لود نمیشن.
  8. سلام آقا محسن

لطف داری.

عکس پروفایلتون خیلی قشنگ شده.

جاتون خالی هفته پیش نوشهر بودم.خیلی خوش گذشت.

البته شما که همیشه دریا رو میبینی و از طبیعت شمال لذت میبری.

به امید دیدار.
  9. سلام آقای شعبانی
    این امضای جدیدتون خیلی زیباست و همینطور اون عکس خورشید تو اون منطقه رصدی جدید.
  10. سلام آقای شعبانی
    خیلی ممنون بخاطر پیام تبریکتون. خیلی خوشحالم کردید. امیدوارم بتونم مدیر خوبی باشم.
    متقابلاً برای شما هم موفقیت و پیشرفت در زندگی رو آرزومندم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 11 از 20 تا 33
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد