مکالمه بین Sunrise و رضا طامهری

30 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. گفتم شاید از کتابخونه ای جایی امانت بوده یا در نت دیده بودید و اینا

جدیدا به حکمت شرقی علاقه پیدا کردم و البته خیلی حوزه بکر و جالبی هست/ اسطورها هم که زمینه ساز تفکر فلسفی ان و بی توجه به اونها نمیشه مطالعه کرد/ ممنون از معرفی کتابها
  2. سلام خانوم عباسی

مرسی شما خوبین؟

نظر لطفتونه اره کتابشو دارم مگه میشه نداشته باشم

این کتابو دوس دارم چون خیلی متن روانی داره... وقتی معتبرترین شاهنامه مون چاپ موسکوإ دیگه چه توقعی میشه داشت! البته دهه پنجاه و شصت دوتا کتاب داره یکیش شناخت اساطیر ایران نوشته مهرداد بهاره و دیگریش هم ایران باستان نوشته حسن پیرنیا که اونا خیلی نایابه
    اینم بگم حالا که همشو گفتم:
    یه کتاب هست اخرین اثر مرحوم شاهرخ مسکوب بنام ارمغان مور(جستاری در شاهنامه) که به قدیمی ترین اساطیر هندوایرانی میپردازه مثل کیش زروانی و اینا...

خلاصه اینا دیگه
  3. سلام آقای مهندس/ خوب هستید؟
    این پست اخیر در نام های پارسی... چقدر جالب بود/ واقعا با وجود این همه سینه چاک سرزمین آریایی (! ) فکر نمیکردم کتاب اسطوره های باستانیمون رو یه فرد غیر ایرانی نوشته باشه!!!
    کتاب رو دارید؟ فکر کنم خوب باشه اگه یه مقدار بیشتر راجع بهش برامون بنویسید. البته اگه زحمت نمیشه/ یادمه تاپیک معرفی کتاب داشتیم. ممنون
  4. الحمدالله شکر....
  5. سلام آقای طامهری/ ممنونم/ شما خوب هستید؟ مشغول کار و درس و اینها ...شما چه خبر، سلامتید؟
  6. سلام خانوم عباسی
    خوبین؟
    کجایین کم پیدا؟
  7. اقاي مهندس؛ كاش اين چيزاي كه به لهجه شيرين يزدي مينويسيد رو اعراب گذاري كنيد، ما هم بتونيم بخونيم :دي
  8. وای خدا رو صد هزار هزار بار شکر که این آسمون و رصد به یه دردی خورد - مثه مامان غرغرو ها - واقعا خوشحالم و براتون آرزوی موفقیت های بیش از پیش میکنم/ شما برادر عزیز ما هستید لطفتون مستدام اقای مهندس
  9. سلام بر خانوم سانرایز فروم و عباسی خودمون
    خوبین خانوم مدیر؟
    نه بابا چه مهمونی اخه...!!!سرباز بدبخت پولش کجا بوده که مهمونی بده اخه؟ شیرینی و اینا واسه بچه پولداراست
    اره بالاخره تموم شد البته به لطف بسیج!! خلق خدا رو دوتا رصد بردیم یه خورده کار فرهنگی کردیم بهم حدودا ۶ماه کسر خدمت دادن دمشونم گرم وگرنه از چندروز دیگه باید میرفتم با یگان خدمتیم مرز افغانستان ماموریت خیلی به خیر گذشت خلاصه نشد که بریم راس راستکی مرد شیم بیایم
    دست گلتون درد نکنه که همیشه به فکر ما کوچیکترام هستین
  10. سلاااااااااام اقای طامهری عزیز مبارک باشه/ داشتم دیگه نگران میشدم که ببین چی شده که اقای طامهری گزارش رصد بارش نمیدن نگو مشغول مهمونی پایان خدمت بودید چقدر زود گذشت ها! انگار همین پریروزا بود که نوشتید سرباز شدید حالا ولی با عکسای این کاروانسرای خوشگل و خاطره انگیزتون دل من یکی رو که آب کردید همیشه به رصد های شاد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 30
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد