مکالمه بین Sunrise و Ehsan

64 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. ای مدیر سابق خوش قول مرسی
  2. سلام/ همین الان که گفتید خوندم/ باشه اتفاقا من هم موافقم/ شما همونجا اعلام کنیدکه فعلا وقت ندارید و دوهفته دیگه ادامه میدید/ باشه؟
  3. سلام

یک آف گذاشته بودم صبح واستون! خوندید؟
  4. کاوه کشاورزیان هم برق شریف خونده ولی نتنها نپوسیده بلکه خیلی هم بامزه است سخت نگیرید شما امیدوارم درست بشه ولی خیلی زود میگذره...
  5. انشاالله که حل میشه! شما هم دعا کنید دو رشته ی ِ ما شروع بشه! فردا باید با آموزش حرف بزنم اگر موافقت نکنند تو این برق میپوسم! (
  6. اینها همه از عجایب مغز شماست من هم ایشالا/ امروز عصر متوجه یه اشکال در فایل نمراتم در سیستم مدیریتی دانشکده شدم و غصه ام شده که درست بشه و الا ایشالا دیگه یه نفس راحت میکشم/ همزمانی تحصیل دو رشته و ادامه پیدا کردن بدون انفصالش خسته ام کرده دعا کنید به خیر و خوشی و سرعت تموم بشه دیگه
  7. ادبییییییییییییییات ِ ویژه!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون! شما هم خوبید؟ 20 واحد! ترم ِ قبل هم بد نبود! ای! نکته اش اینه که تنها مجهول ِ بزرگ ِ زندگیم دو باره ظاهر شد: که چه طوری درس ِ چرتی مثل ِ محاسبات ِ عددی شدم 15.5 ولی درس ِ مرد افکنی مثل ِ الکترومغناطیس شدم 16!! ترم ِ قبلش هم معادلات ِ دیفرانسیل ِ چرت و پرت شده بودم 16 ریاضی دو که کلی آدم افتادند و کلی آدم حذف کردند شدم 19! واقعا عجیبه!

راستی شما تموم کردید دیگه؟ خلاص شدید؟!؟
  8. دلمان برای ادبیات ویژه ی پست هاتون و نوع ویژه تر فکرتون تنگ شده بود ها(پست قطره) خوبید؟ خوش میگذره؟ این ترم چند واحد دارید؟نتیجه ترم قبل رضایت بخش بود؟
  9. امضاتون عالیه عیدتون مبارک
  10. چقدر شما مثبتید خوشمان آمد مدیر خان
نمایش پیغامهای بازدید کننده 41 از 50 تا 64
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد